МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сумно, кумедно, жалісливо і одночасно радісно спостерігати, як..

05/17/2004 | Shooter
...реагує зачмирена бандюками і тотально дезорієнтована нація (далеко не гірші її представники, imho) на, в принципі, банальні події - перемогу Кличка чи перемогу Руслани.

В цей момент починаєш особливо чітко розуміти - які ми виголоднілі. За радістю. За простою людською "позитивною емоцією". Щоденний постсовіцько-бандюківський "побут" настільки втовк людей в грунт, розмазав їх тонким шаром, що (ненайвдаліший об'єктивно) виступ Русалани, принісший їй перемогу, визвав такі шалені емоції.

Проте надія (все ще) живе. На те, що радість українцям приноситиме не тільки хтось "захмарно-недосяжний, казково сильний та такий же ж красівий-ще-й-талантовитий", а щоденне нормальне життя.

Карфаген кучмізму таки буде зруйновано (рано чи пізно). І ми - нормальні люди, які прагнуть нормального життя, таки переможемо.

Тому 100 разів правий Чучхе - потенційна перемога Ющенка над Януковичем вартує 20 перемог руслан на Євровіжн - по одній кожного року.

За що і поборемося.

Відповіді

 • 2004.05.17 | Pavlo Z.

  Sic!(-)

 • 2004.05.17 | КП8416

  Тонки-и-и-й прошарок глядачів Євровіжну...

  Подивіться так звані рейтинги цього фіналу. По областях: 7 відсотків, 13 відсотків. Тоді як фільми в середньому мають 30-33. На жаль, нема зараз під руками таблиць, але деякі кацапсько-бандитські серіали, здається, й по 40 натягують. І "Бідолашна насця". Тобто ми трохи дарма себе тішимо. Тих, що дивилися і радіють, страшенно мало...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.17 | SpokusXalepniy

   У Шутера все точно сказано!

   КП8416 пише:
   > Подивіться так звані рейтинги цього фіналу. По областях: 7 відсотків, 13 відсотків. Тоді як фільми в середньому мають 30-33. На жаль, нема зараз під руками таблиць, але деякі кацапсько-бандитські серіали, здається, й по 40 натягують. І "Бідолашна насця". Тобто ми трохи дарма себе тішимо. Тих, що дивилися і радіють, страшенно мало...

   Замените Руслану на киевское "Динамо" (в случае чего :) ) и получите заранее задуманный любой :) необходимый вам процент.
   Речь ведь шла совсем не о том.
   Загляните лучше на наш форум. Здесь собрались ДАЛЕКО НЕ ПЕРЕСIЧНI люди в своём отношении к Украине, наоборот, - наиболее активные, информированные, озабоченные.
   Теперь на глаз прикиньте сколько сообщений посвящено Руслане по сравнению с другими темами, ПО ИДЕЕ, не менее важными для украинского патриота.
   Интересно было бы узнать с какой любовью за своё отечество смотрел Евроконкурс Константин Сизарев:
   http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=0&key=1084807447&first=1084824693&last=1084792208

   Ладно, эта фигура "заинтересованная".
   Я хочу представить себя, глядящего в телевизор на Руслану, сразу после прочтения вышеупомянутого сообщения.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua