МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Охорона представництва Єврокомісії обстріляла провокаторів СДПУ0

05/17/2004 | Vadym Gladchuk
Охорона представництва Єврокомісії обстріляла провокаторів - хуліганів СДПУ(0), що намагалися обвлаштувати теракт, видаючи себе за "зелених"
http://maidan.org.ua/static/news/1084566934.html


Охорона представництва Єврокомісії обстріляла активістів Партії зелених?

www.ПРАВДА.com.ua, 17.05.2004, 16:41

Партія зелених заявляє, що охорона представництва Єврокомісії в понеділок уранці обстріляла учасників їхньої мирної акції. Міліція стверджує, що охорона запідозрила в діях цих людей спробу здійснення терористичного акту, і жодним чином не пов'язує постріли з акцією "зелених".

Як розповіли у понеділок у прес-службі Партії зелених, о 5.00 цього дня в районі вулиці Круглоуніверситетської в Києві (поруч знаходиться представництво Єврокомісії і посольство Ірану) проходила "мирна акція зелених".

"На протилежній від представництва Єврокомісії стіні чотири учасники акції намагалися написати фарбами фразу "Велика шенгенська стіна". Охоронець представництва без жодних пояснень і попереджень зробив два постріли в напрямку учасників акції", - розповіли в прес-службі партії.

Потім, як зазначає прес-служба, охорона представництва Єврокомісії, до якої приєдналися й охоронці посольства Ірану, ще двічі вистрілила в машину "зелених", до якої, ховаючись від пострілів, заплигнули учасники акції. У результаті обстрілу машини одного із "зелених" було поранено уламком скла, що розбилось в автомобілі.

В свою чергу, в офіційному повідомленні прес-центру внутрішніх військ МВС України з цього приводу посилається на те, що "у старшого представника оперативної зміни виникла підозра щодо молодих людей, що напевно намагалися прикріпити щось у щілину між камінням, можливо, вибухівку".

Прес-центр підкреслює, що "четверо молодиків поводилися дуже підозріло", тому "з метою недопущення протиправних дій на адресу міжнародного представництва було віддано команду "Стояти" та зроблено попереджувальний постріл у повітря зі спеціального пристрою для стрільби гумовими кулями".

Потім в повідомленні йдеться про те, що група молодих людей утікла в напрямку автомобіля "Форд-Скорпіо" білого кольору, і "військовослужбовець охорони змушений був зробити постріл по втікачах".

"Командир взводу військової частини внутрішніх військ МВС України з охорони дипломатичних представництв побачив, як порушники їдуть на автомобілі. Виникла небезпека для охорони, і це змусило його двічі вистрелити гумовими кулями по машині", - повідомляє прес-центр внутрішніх військ.

Разом з тим у представництві Єврокомісії агентству повідомили, що "жодних вказівок з приводу стрілянини із боку представництва не надходило, та й бути не могло".

"Нам шкода, що це відбулося біля нашого представництва. Але ми жодного відношення до охорони не маємо. Довідалися про інцидент вранці, коли прийшли на роботу", - розповіли в представництві.

Інтерфакс-Україна

Відповіді

  • 2004.05.18 | Мартинюк

    Так могли і в око попасти

    Ото хтось пенсію від Євросоюзу собі відсудив би ...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua