МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сьогодні у Києві на Майдані Незалежності відбудеться мітинг-реквієм з

05/18/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні, 18 травня 2004 року, в день 60-річчя депортації кримськотатарського народу о 18.00 на Майдані Незалежності біля пам’ятника Незалежності відбудеться мітинг-реквієм, організаторами якого є звичайні громадяни, які виступають за міжнаціональні мир та злагоду в Україні.

Запрошуємо на мітинг всіх людей цивілізованого світогляду незалежно від їх ідеологічних поглядів, партійної приналежності, національності та віросповідання.

Зазначаємо, що цей захід не є політичним і на ньому не лунатимуть промови, спрямовані на рекламу чи антирекламу якоїсь політичної сили. Тому закликаємо всіх учасників не використовувати під час проведення жалобного заходу партійної символіки, гасел з назвами партій та громадських організацій та іншої атрибутики, не пов’язаної з трагічною датою в історії кримськотатарського народу, а промовців – не афішувати свою приналежність до партій, організацій та депутатських фракцій.

Сподіваємось, що під час проведення мітингу-реквієму з великого екрану на Майдані Незалежності не лунатиме весела музика чи розважальні повідомлення.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua