МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Облога Банкової”

05/18/2004 | vmo1
"Облога Банкової”

19 травня 2004 року о 12.00 біля адміністрації Президента України Всеукраїнське молодіжне об’єднання “Молодь – надія України” розпочинає тижневу акцію “Облога Банкової” на захист конституційного права громадян на збори. Пікетування адміністративної будівлі відбуватиметься протягом семи днів з 12 до 17 години під гаслами “Вимагаємо відкликання антиконституційного законопроекту “Про збори, мітинги, походи і демонстрації”, “Кучма! Не обмежуй права та свободи громадян”, “Досить мавпувати з диктаторської Росії”, “Українцям - свободу зборів!”, “Ні – диктатурі!”, “Медведчука – у відставку!”
За словами лідера ВМО “Молодь – надія України” Вадима Гладчука, члени молодіжної організації вимагають негайного відкликання антиконституційного законопроекту “Про збори, мітинги, походи і демонстрації” поданого 24 березня 2004 року до парламенту Президентом України Л. Д. Кучмою, “ціла низка положень якого, в разі його прийняття призведе не до реалізації, а до вражаючого за своїм цинізмом обмеження конституційного права, що вважається засадничим та невід'ємним елементом демократії” – заявляє Вадим Гладчук.
ДОВІДКА. У разі прийняття проекту Закону “Про збори, мітинги, походи і демонстрації” в Україні буде запроваджено постійно діючу комендантську годину, яка, власне, завжди була ознакою військового часу. Збори та прилюдні заходи, згідно поданого законопроекту, будуть дозволені лише з 9-ї до 22-ї години. Прилюдні заходи обмежені у тривалості — вони не мусять бути довшими за п'ять годин. В законопроекті і так достатньо погано визначених термінів, які в разі необхідності дозволять тлумачити їх як завгодно; наприклад, невідомо ким встановлені і невідомо як оцінювані "норми і стандарти звуку", за недотримання яких демонстрацію, знов таки, розганятимуть…


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua