МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Уряд Януковича - галограмами по вільному підприємництву!

05/18/2004 | vmo1
Уряд Януковича - голограмами по вільному підприємництву!

Корупціонерам та бандитам з уряду двічі невинно засудженого прем’єр – міністра Віктора Януковича закортіло вкотре набити власні гаманці за рахунок громадян України. З цією метою кримінальні авторітети вирішили примусити “бариг” купувати лише ті бланки для сертифікатів якості, що містять галограми. За словами голови ВМО “Молодь – надія України” Вадима Гладчука “розводить” підприємців урядова мафія “конкретно” і “по понятіям” – збитки суб’єктів господарювання у разі впровадження обов’язкової “галографізації” складуть у поточному році близько одного мільярда гривень. Причому прямі битки зазнають і пересічні громадяни –покупці, через обмеження асортиментного переліку товарів та суттєвого підвищення цін.
ДОВІДКА. Запровадження нового порядку засвідчення якості та ідентифікації товару декларується як спосіб боротьби із підробками та тіньовим обігом товарів. Насправді ж нововведення боляче вдарить як по підприємствах-виробниках, так і по оптових підприємствах торгівлі та кінцевому споживачеві. Купуючи партію товару у виробника, чи імпортера, який зобов’язаний сертифікувати вироблений товар, оптовий покупець мусить замовити необхідну йому кількість копій сертифікатів відповідності чи копії свідоцтв про визнання відповідності для видачі своїм покупцям-підприємствам роздрібної торгівлі.

Відповіді

  • 2004.05.18 | Ігор Немашкало

    Я вже давно винайшов зброю проти тих голограм

    Електронні документи. Згідно з законом, до 1 червня Кабмін повинен розробити правила роботи з ними і тоді всі ці голограми нікому не стануть потрібні. Усі сертифікати можна буде майже безкоштовно тиражувати у вигляді електроних документів. Якщо Кабмін не просаботує це. Хоча СБУ вже зробило важливий крок до втілення електронних документів в життя - розробило доручені йому правила електронних ключів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua