МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Євробачення „братнього” обличчя і головний скарб України.

05/18/2004 | WWW.ZAKON.KS.UA
Євробачення „братнього” обличчя і головний скарб України.

Пропонуємо шановній спільноті розглянути деякі події, які відбулися за останні часи і мали для України резонансний характер. На нашу думку ці події переконливо свідчать про справжнє відношення більшості росіян до України. Ніяким дипломатичним камуфляжем, історично-політологічним забалакуванням і казками, клятвами і запевненнями п’ятої колони про любов і дружбу не можна прикрити відверту неприязнь та неповагу до всього, що справді робиться на користь національним інтересам України. Через реплики Рогозіних та Маргелових, Ніконових та Лужкових , Жириновських та Черномирдіних українці вже і раніше неодноразово отримували „братню” оцінку своїх здібностей. Чули за те місце під сонцем яке їм щиро відводилося ціми московськими боярами. Все це з дозволу пануючого злочинного режиму 11 річним брудом зросійщених ЗМІ продовжує литися на Україну. Все це спрямовано не лише для приниження гідності українців, а й для того щоб і далі формувати покірну і мовчазну націю не спроможню на успішний розвиток, на опір перешкодам. Не будемо казати про стратегічні напрямки де російський „брателло” з усих сил „допомогає” ставленню незалежності України. Не будемо про „український” експорт зброї, про ЄЕСУ, промислово –фінансові ресурси, ЗМІ, тощо... Тут все зрозуміло – завдяки злочину і зраді кучмаків все не на користь Україні. А ось погляньте будь ласка, як вже різноманітні малахови у прямому ефірі, не прикриваючи своєї зневаги і роздратованості успіхам українців на звичайному конкурсі Євробачення, дають нам оцінку. Світова спільнота оцінювала виконавців по іншому. Ми лише просимо звернути увагу на те, як під час обговорення поводилися присутні в російській TV-студії. Те що кажуть прості громадяне має більшу цінність ніж висловлення їх обранців. Тут ми почули все, і особисті, і узагальнені образи. Хамство у студії приховати не зміг навіть ведучий. Студія Останкіно відверто проявила спільність поглядів і не тільки стосовно зневаги до українського шоу–бізнесу. Дуже корисна і цікава річ – прямий ефір. Без редагування і париків, без втручання політичних візажистів все виглядає реальним і малює правдиві перспективи. Справжнє „ сяйво братнього” обличчя ми всі мали нагоду побачити і під час Тузловських подій. Все це справжнє відношення простих громадян Росії до свого сусіда. Теж саме обличчя у нашої п’ятої колони. Саме вони нас здають у ЄЕП. Хто бачив прямий ефір? Все чули - і за наших виконавців, і за відношення до наших дівчат? Виявляється лише росіянки співають голосом... Розкажіть за все це Руслані. Типові зневажливі коментарі з залу. Теж чекає у ЄЕП. І це той „бидлостан” куди нас так тягнуть табачники з азаровими та януковичи з суркісами...? Це ті „братні” обійми в яких нас так бажають побачити кучмаки з медведчуками? Таким був вечірній прямий ефір на підтримку російських виконавців у Стамбулі. Подивіться цю мала хитну ганьбу у повторі...
Отож Тузла та звичайний конкурс Євробачення показали нам справжнє обличчя нашого східного сусіда. Для Росії Україна завжди буде лише постачальником ресурсів, справжні успіхи і незалежність нашої держави відверто дратують імперію. Нам це доведено неодноразово. Україна завжди народжувала талановитих людей - музикантів, поетів, співаків, художників, спортсменів, винахідців, вчених, політиків... Скільки їх було знищено і нищиться зараз репресивною машиною системи державного терору? Україна повинна захистити свій головний скарб – людей, від глумління, зневаги і знищення. Щоб ні хто не мав права знущатися над талановитим і працелюбним українським Народом, Україна має боротися за справжню незалежність. Кожен повинен згадати про це під час виборів. Голосуйте проти кримінальних висуванців, проти тих, хто 11 років принижував вас злиденними умовами життя, грабуючи ваших дітей і Україну. Голосуйте проти тих, хто зневажає землю на якій живе і людей що на ній працюють. Обирайте тих, хто захищає національні інтереси нашої країни, хто славить її, хто стане на захист ваших людських прав і зробить Україну справжньою демократичною, незалежною, квітучою державою. Бути українцем престижно! Це Наша Країна! Яскраві і переконливі перемоги українців у світових змаганнях доводять, що Україна може і буде поряд з кращими країнами Світу. За себе і своїх дітей, за кращу долю, повстань Україно проти режиму кучмаків! Cлава Украінї!!!

Відповіді

 • 2004.05.18 | Englishman

  Vse virno, okrim togo momentu,

  scho pid chas evrovizijnogo golosuvannja Rosija bil'she vsjogo golosiv viddala Ukrajini.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.19 | Сергій

   Re: Vse virno, okrim togo momentu,

   Саме той момент, на який Ви посилаєтесь, нічого не означає. Це як раз з серії політичного візажу та змушеного, щоб не виглядати білими воронами. А постінг цей взагалі не про приоритети шоу-бізнесу. Постінг про ставлення до українців окремо та України взагалі. Згоден що такі події як лакмусовий папірець висвітлюють реальне відношення сусідів до нашої держави. Наша влада помічає всіх нас разом з Кличками, Русланами, Шевченко ... в останню мить, коли люди своєю працею і талантом, волею до перемоги досягаємо певних вершин самотужки... Справжня українська влада повинна підтримувати, оберігати і сприяти розквіту кожному з своїх громадян. Українці - талановитий народ. Наші люди - головний скарб України. Думайте що робити, щоб при владі не залишилося злочинців. Не обирайте стару номенклатуру, нащадків комуністичної системи державного терору. Покарання за їх злочини перед людством ще попереду.
   Слава Україні !
 • 2004.05.18 | Navigator

  Москва сльозам вдячних європейців не вірить

  Експерти каналу ОРТ заявили:"Євровідєніє не доросло до рівня російської естради"
  Кидалась в очі дивна здатність студії говорити не про суть, а про щось, що взагалі до теми не відносилось:
  "Дєвочка виросла на фабриці..."
  "Пісня входила в п"ятірку кращих"
  "Руслана співала не горлом"
  "Про перемогу України ми знали пів-року тому. Слідуюча черга - Росії"
  А німфетка Глюкоза, що в школі з трійок не вилазила, висловилась в тому плані що їй :"Влом завойовувати глядача сіськами і піськами".
  Звичайно, в залі сиділи представники музичної редакції ОРТ.
  Тієї, що посадила на фанеру всю естраду.
  Тієї, що замінила вільну конкуренцію талантів конкуренцією саме "пісьок і сісьок".
  І отримавши від європейського слухача справедливу оцінку ударились в улюблене садомазохістське заняття росіян останніх років - "наших героїв незаслужено засудили."
  В Німеччині ж був грандіозний скандал, коли "Боні М" спробувало заспівати під фанеру. Заборонено законом.
  Нещодавно був свідком такого ж скандалу - коли на концерті російської естради ЗАБУЛИ включити фанерку.
  Почуте було жахливим.
  Фанеру легко опреділити. Артист скаче як навіжений, а голос звучить фантастично добре. Спробуйте бігти підтюпцем і співати :"Зайка моя"
  І так дві години підряд.
  Закордонні виконавці завжди на протязі концерту беруть невеликі паузи. Російські - ніколи.
  Поки піпли будуть хавати так воно й буде.
  Тобто одні хавають білети на псевдоконцерти по 100 доларів.
  А другі чорну ікру.
  Фальшиву?
  За фальшиву ікру по морді дають!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua