МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко та Тимошенко вступились за мера Львова

05/18/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко вважають недоцільним проведення у Львові референдуму щодо дострокового припинення повноважень міського голови Львова Любомира Буняка. Про це кореспонденту «proUA» повідомив керівник представництва блоку “Наша Україна” у Львівській області, народний депутат Петро Олійник. За словами Олійника, минулого тижня відбулося спільне засідання обох блоків, під час якого розглядалася ситуацію щодо проведення референдуму у Львові. За підсумками зустрічі лідери обох блоків заявили, що чинна влада хоче створити у Львові конфлікти для дестабілізації ситуації напередодні президентських виборів. І Ющенко, і Тимошенко вважають, що позачергові вибори міського голови Львова - не на часі, відтак вони закликали освітян, які створюють ініціативні групи щодо проведення референдуму, сісти за круглий стіл, знайти спільну мову і почати працювати на перемогу.
Олійник заявив, що має кілька пропозицій для вирішення проблеми заборгованості освітянам, зокрема, депутат пропонує частину коштів, нерозподілених ще з минулого року, витратити на вчительські проблеми, а крім того, збирається запропонувати міському голові Львова Бунякові подати судовий позов проти уряду за те, що той не виконує своїх зобов’язань в частині фінансування вчителів за статтею 57 Закону “Про освіту”.

Нагадаємо, що 5 травня 2004 гроку 249 львів’ян створили ініціативну групу щодо проведення референдуму за дострокову відставку мера Буняка.

ProUa

Довідка Майдан-Інформу. Серед львів"ян мер Буняк непопулярний. У всіх на вустах його передвиборні обіцянки налагодити цілодобове водопостачання за два роки, у випадку невиконання чого Любомир Буняк обіцяв піти у відставку. Тим часом, воду більшість львів"ян і надалі отримують по годинах, дехто взагалі не отримує гарячої води. Загалом, окрім махінацій з земельними аукціонами, постійних конфліктів з пресою та потворних новобудов в історичному центрі міста, мер Любомир Буняк за першу половину каденції нічим не відзначився.

Перед виборами міського голови Віктор Ющенко на народному віче закликав голосувати за діючого мера, Василя Куйбіду, в той час як Юлія Тимошенко підтримувала Любомира Буняка.

Відповіді

 • 2004.05.18 | Patriot

  Майдан Інформ свідомо подає неправду чи це такий

  піар Ющенка. Ющенко не закликав голосувати за Куйбіду, хоча мав би це зробити. Він висловився, як завжди двозначно, сказавши, що обидва патріоти і обидва хороші хлопці, а голосуйте за того, за кого серце підказує. Тому не вводьте громадськість в облуду. Ющенко по суті здав Куйбіду.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.18 | Franko

   Re: Майдан Інформ свідомо подає неправду чи це такий

   Репліка. Те, що Ющенко підтримував Куйбіду (а це є так), зовсім не плюс Ющенкові. З Куйбіди господарник був такий самий, як з Буняка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.18 | Patriot

    Та таки трохи кращий :)

    Принаймі дороги були не такі страшні, а Ющенко підтримував обох.
    А тепер просто ніхто розхльобувати не хоче, але львів"яни тупі. Вони і це схавають. Такий вже народ тут, що вірить у непогрішність лідерів. Жінка в італії працює, а він на клюмбі маніфестує. Такі чоловіки, таке життя.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.18 | Нестор

     Рекетир з нього був кращий, а не господарник

     Крім повної бездарності Куйбіди як господарника ще можна виділити його бандитизм. Його структури фактично зрослися з криміналом і податковою і брали участь в вимаганні з дрібних підприємців грошей.

     Крім того Куйбіда завзято і натхненно лизав Кучмі зад та підтримував Єду. Чого варті його постанови про малі архітектурні споруди під час акцій УБК. Та він за Кучму кість ми лягав. А зараз ми принаймі мера маємо, а не бандитського прислужника.

     Ще хочу сказати, що всі зараз справедливо згадують, що Буняк не виконав своєї обіцянки про воду. Звісно не треба забувати, що багато до цього приклалася рухівська більшість в міськраді, але то таке. Проте всі чомусь забули, що Буняк за два роки все ж таки зробив більше в цьому напрямку ніж Куйбіда за 10 років.

     А вам панове Патріот і ко соромно встрявати в брудну компанію кучмівських посіпак з так званого ОУН в Україні. Запачкаєтеся.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.18 | Patriot

      ПРинаймі грант на побудову

      нових водоонів вибив Куйбіда. За нього пройшло дві події. Відбувся саміт вишеградсько\ сімки, коли дороги трохипідремонтували, а Буняк крім обіцяти, як до речі і вся опозиція нічого не зробив. А дупу Кучмі лизав колись і Ющенко, бо боявся його. Нагади синівсько-батьківські відносини, чи самі пригадаєте? Куйбіда принаймі зробив хоч якісь зміни. А бандитьські угруповання і зараз спокійно працюють, особливо курують свої маршрутні таксі, до чого доклали руки і багато НУкраїнців, що жили разом з податковою. Куйбіда все ж був більш позитивним для Львова, ніж Буняк.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.19 | Нестор

       Який грант?

       Patriot пише:
       > нових водоонів вибив Куйбіда.

       Про який грант ви говорите? Ви хоч знаєте предмет дискусії? Водогони будуються за позику міжнародного банку реконструкції та розвитку. І взяти там кредит не дуже велика штука. Велика штука його ефективно використати і віддати.

       > За нього пройшло дві події. Відбувся саміт вишеградсько\ сімки, коли дороги трохипідремонтували,

       Я нарахував одну подію, адже самміт був один :) У вас дитячі аргументи. Немає заслуги Куйбіди ні в самміті ні поремонтованих дорогах ані на йоту. Це все одно, що славити Буняка наприклад за проведені у Львові матчі чемпыонату Європи по футболу з вірменами.

       > а Буняк крім обіцяти, як до речі і вся опозиція нічого не зробив.

       Зробив. І не мало зробив. Набагато більше ніж Куйбіда за 10 років.

       > А дупу Кучмі лизав колись і Ющенко, бо боявся його. Нагади синівсько-батьківські відносини, чи самі пригадаєте?

       Звісно, що лизав, але перестав лизати. А Буняк взагалі ніколи не лизав. Натомість Куйбіда лизав, лиже і буде лизати.

       > Куйбіда принаймі зробив хоч якісь зміни. А бандитьські угруповання і зараз спокійно працюють, особливо курують свої маршрутні таксі, до чого доклали руки і багато НУкраїнців, що жили разом з податковою.

       Ви щось геть заплуталися, я бачу :) Почали згадувати про розподіл маршрутів серед бандитських угруповань Куйбідою, який і себе не забув :) Ну те що Буняк з ними не бореться звісно погано, але його зрозуміти можна. Вся ця банди Куйбіди, яка зараз засіла в міськраді підняла би такий хай з приводу "перерозподілу приватизованої власності". І той же Куйбіда кричав би: "Рятуйте останній кусок хліба відбирають" :) Краще все робити поступово. І до куйбідівських маршруток колись руки дійдуть.

       > Куйбіда все ж був більш позитивним для Львова, ніж Буняк.

       Більшість львівян вважає навпаки.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.19 | Patriot

        Re: Який грант?

        Нестор пише:
        > Patriot пише:
        > > нових водоонів вибив Куйбіда.
        >
        > Про який грант ви говорите? Ви хоч знаєте предмет дискусії? Водогони будуються за позику міжнародного банку реконструкції та розвитку. І взяти там кредит не дуже велика штука. Велика штука його ефективно використати і віддати.

        Чомусь раніше ніхто не брав і не рухав справи і Буняк не рухає.
        >
        > > За нього пройшло дві події. Ві
        дбувся саміт вишеградсько\ сімки, коли дороги трохипідремонтували,
        >
        > Я нарахував одну подію, адже самміт був один :) У вас дитячі аргументи. Немає заслуги Куйбіди ні в самміті ні поремонтованих дорогах ані на йоту. Це все одно, що славити Буняка наприклад за проведені у Львові матчі чемпыонату Європи по футболу з вірменами.
        >
        Ще був приїзд Папи.
        І заслуга тут його таки є

        > > а Буняк крім обіцяти, як до речі і вся опозиція нічого не зробив.
        >
        > Зробив. І не мало зробив. Набагато більше ніж Куйбіда за 10 років.
        Конкретніше, крім того що довів до самогубства непоганого викладача, якого довелося знати особисто, постійно хамить журналістам і в черговий раз дає обіцянки, а дороги за Буняка стали набагато гірші, кажу, як той, хто ними кожен день користується. Зате у приймальні поставили камери спостереження.


        > > А дупу Кучмі лизав колись і Ющенко, бо боявся його. Нагади синівсько-батьківські відносини, чи самі пригадаєте?
        >
        > Звісно, що лизав, але перестав лизати. А Буняк взагалі ніколи не лизав. Натомість Куйбіда лизав, лиже і буде лизати.
        >
        Куйбіда, до речі, зараз у команді Ющенка :) І Ющ лиже далі. Веде переговори і з Кучмою і з Пінчуком. Варто подивитися новини каналу
        ICTV і все стане ясно. А Пінчук звичайно до Кучми не причетний. Ющ називав Кучму батьком. Його сином і залишиться.

        > > Куйбіда принаймі зробив хоч якісь зміни. А бандитьські угруповання і зараз спокійно працюють, особливо курують свої маршрутні таксі, до чого доклали руки і багато НУкраїнців, що жили разом з податковою.
        >
        > Ви щось геть заплуталися, я бачу :) Почали згадувати про розподіл маршрутів серед бандитських угруповань Куйбідою, який і себе не забув :) Ну те що Буняк з ними не бореться звісно погано, але його зрозуміти можна. Вся ця банди Куйбіди, яка зараз засіла в міськраді підняла би такий хай з приводу "перерозподілу приватизованої власності". І той же Куйбіда кричав би: "Рятуйте останній кусок хліба відбирають" :) Краще все робити поступово. І до куйбідівських маршруток колись руки дійдуть.

        Так звичайно. Краще й надалі отримувати хабарі від маршруток, ніж боротися із зловживаннями. А ми мешканці міста маємо таке ж право вимагати його відставки, якщо він бездіяльни.

        > > Куйбіда все ж був більш позитивним для Львова, ніж Буняк.
        >
        > Більшість львівян вважає навпаки.

        Сумніваюся. 30 % за його відставку негайну. Десь 30 % схильні до того і того 60 %. Опитування ж проводять.
  • 2004.05.18 | Нестор

   Вводите в оману саме Ви

   Бо Ющенко офіційнно підтримав Куйбіду. Він справді на мітингах говорив розмито з огляду на страшенну непопулярність Куйбіди, але на офіційних листівках був заклик Ющенка голосувати за висуванців НУ в тому числі і Куйбіду.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.18 | Patriot

    Кучма також на листівках файно пише

    А Ющенко здав Куйбіду. Він завжди вирізнявся безхребетністю. Це те саме. Який лідер така і опозиція і такого матимуть президента, а потім жалітимуть, що поганий.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.19 | Михайло Свистович

     Re: Кучма також на листівках файно пише

     Patriot пише:
     > А Ющенко здав Куйбіду.

     Чим здав? Якщо писав на листівках, значить - підтримував. Багатьом такого підпису було достатньо для перемоги. Особливо на Галичині. Якщо ж Куйбіда не зміг із цим підписом перемогти - це означає лише одне: ну дуже не любили його львів"яни.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.19 | Patriot

      Тож нехай так само політики Ющенка підтримують

      На листівках ставлять підписи, а на мітингах розмазано говорять, що можна за нього, а можна і за Мороза, обидва хороші хлопці, адже підпису достатньо.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.19 | Михайло Свистович

       Ви різницю між листівкою і мітингом розумієте?

       На мітинг приходить манюня частинка електорату. Ну ще плюс їхні родини та знайомі, якщо ще з ними поділяться інфою учасники мітингу, і якщо не забудуть всього, що там було. Та ще й не всім розповідям ті, хто не були, повірять. А листівка потрапляє в кожну хату.

       Не перемогти у Львові з підписом Ющенка на листівці - це нижче плінтусу.

       Що мали Куйбіда і Буняк? Однакову підтримку Ющенка на мітингу (ніїхто не мав більшої) та дуже різну підтримку Ющенка у друкованій агітації. То в кого були кращі умови? Звичайно, що в Куйбіди.
 • 2004.05.18 | nevas

  Re: Ющенко та Тимошенко вступились за мера Львова

  Я не по цій темі, але не можу мовчати.
  Недавно Суркіс відкрив ще один мегамаркет "Караван" по вул Луговій.
  Людям там за перший тиждень роботи взагалі нічого не виплачують - придивляються. Це в них вважається випробувальним терміном.
  Оплата праці здійснюється наступним чином: за 185 грн. в місяць розписуються в відомості офіційно, а в конвертах ще отримують 60 - 160 дол.США (Звичайно це не стосується рубщиків м"яса - вони в конвертах отримують ще до 450 дол.США).
  Напрошується висновок :
  1. Суркіс "дуже турбується" про наповнення Держбюджету і про соціальну захищеність нас з вами.
  2. Звідки ж у нього така маса необлікованої "зелені" і як на це
  реагує Кучма та правоохоронні органи?
  Чомусь у мене виникає підозра, що якби проаналізавати відношення розміру платежів до Держбюджету та відношення розміру заробітних плат працівників підприємств, що належать депутатам, котрі захищають режим Кучми, до сум руху грошових коштів на рахунках цих підприємств, то мабуть мали б нуль цільх з багатьма розрядами після коми.
  Це тільки говорільня цих бандюків, так званих народних депутатів, про наші блага.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.18 | 123

   Так які проблеми - працюйте у Порошенка

   nevas пише:
   > Я не по цій темі, але не можу мовчати.
   > Недавно Суркіс відкрив ще один мегамаркет "Караван" по вул Луговій.

   Це вже само по собі є злочином за Вашою логікою, розумію...

   > Людям там за перший тиждень роботи взагалі нічого не виплачують - придивляються. Це в них вважається випробувальним терміном.

   Не подобається? Так не працюйте там.

   > Оплата праці здійснюється наступним чином: за 185 грн. в місяць розписуються в відомості офіційно, а в конвертах ще отримують 60 - 160 дол.США (Звичайно це не стосується рубщиків м"яса - вони в конвертах отримують ще до 450 дол.США).
   > Напрошується висновок :
   > 1. Суркіс "дуже турбується" про наповнення Держбюджету і про соціальну захищеність нас з вами.

   Не подобається? Звертайтесь до адміністрації, щоб Вам замість 100 дол налом дали 300 грн по відомості (і 215 - до бюджету). Не бачу причин для адміністрації заперечити Вам.

   > 2. Звідки ж у нього така маса необлікованої "зелені" і як на це
   > реагує Кучма та правоохоронні органи?

   Звідти, звідки і й інших бізнесменів. Якщо половина економіки працює в тіні (див. останнє ДТ), то половина грошей в країні є "сірими".
 • 2004.05.18 | Нестор

  Мудре рішення (-)

 • 2004.05.19 | Максим’як

  Re:Дивним чином позиція "Майдану" співпадає із позицєю АП (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.19 | Михайло Свистович

   А ще майданівці у туалет ходять, як і Медведчук (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua