МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СРОЧНО!!! МЕНТЫ НАЧАЛИ ГАСИТЬ ТИМОШЕНКО!

05/18/2004 | просто Я
НЕТ СЛОВ!!!! ЧИТАЙТЕ

http://www.obkom.net.ua/read.php?id=459

Відповіді

 • 2004.05.18 | Dworkin

  В Америке ее оправдали, значит МВД надо "шить" новые дела

  Чтоб была послушнее поближе к Выборам.
 • 2004.05.18 | Shooter

  Рановата, одначе (/)

  Помічник Юлії Тимошенко Володимир Боровко стверджує, що вона йому погрожує. Сама Тимошенко називає це "абсолютною неправдою" і провокацією.

  У вівторок на прес-конференції в Києві Боровко заявив: "Моєму життю загрожує небезпека від Тимошенко. Я прошу забезпечити мені охорону, без охорони я звідси не піду. Я боюся".

  "Я особисто йшов на підкуп. $125 тисяч вона (лідер БЮТ) дала для того, щоб заплатити посадовим особам, щоб вирішити питання про звільнення із СІЗО. Зараз вона вимагає повернути ці гроші", - стверджує Боровко.

  Він продемонстрував відеокасету, на якій, за його твердженнями, записана зустріч Тимошенко з ним і ще з однією людиною, якої він не назвав. Як повідомляє кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", запис був нечіткий, слова присутніх на ній осіб практично не чутні.

  Репліки жінки, схожої на Тимошенко, носили вимогливий характер.

  Боровко оприлюднив заяву з цього приводу, яку, за його словами, направив до Генеральної прокуратури України. У заяві говориться: "Тимошенко просила зібрати компромат на Кучму, Азарова, Медведчука і Януковича, і готова була віддати за це $500 тисяч".

  Також, за його словами, Тимошенко доручала йому відкривати "підставні рахунки на імена родичів Кучми".

  Від жодних коментарів Боровко відмовився, сказавши, що на всі питання буде відповідати Генпрокуратурі, а не журналістам.

  Тимошенко, що прибула на цю прес-конференцію через кілька хвилин після оприлюднення заяви, повідомила, що їй розповіли про "цю провокацію", і вона відразу приїхала на прес-конференцію.

  "Безумовно, це провокатори. Я впевнена, що це провокація Медведчука і його команди", - заявила Тимошенко журналістам.

  Лідер БЮТ назвала усе, що сказав Боровко, "абсолютною неправдою". "Це продовження передвиборної кампанії", - сказала вона.

  Відповідаючи на питання про те, чи є Боровко її помічником, Тимошенко зазначила: "Я не можу сказати, помічник він чи ні. У нас більше 30 помічників. Є помічники, що оформлені на держслужбу. Зараз коло помічників дуже широке. Я перевірю".

  Їй продемонстрували відеокасету. Через пару хвилин перегляду, не дочекавшись кінця запису, Тимошенко сказала: "Мені все вже зрозуміло".

  "Мова йшла про Гонгадзе. Ці обставини, ця кімната... Я намагалася допомогти в справі Гонгадзе", - відзначила вона.

  Як пояснила лідер БЮТ, це була зустріч з людьми, що мають інформацію щодо справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. За її словами, зустріч відбулася близько місяця тому на "нейтральній території".

  Відповідаючи на питання про її прогнози подальшого розвитку подій, Тимошенко сказала: "Тут може бути все".

  Вона не виключила можливості порушення Генпрокуратурою кримінальної справи за заявою Боровка.

  Інтерфакс-Україна
 • 2004.05.18 | просто Я

  А вот как излагает это донецкий "Форум"

  Помощник Тимошенко утверждает, что лидер БЮТ ему угрожает

  Помощник депутата Юлии Тимошенко Боровко Владимир Александрович на сегодняшней пресс-конференции заявил, что его жизнь и жизнь членов его семьи находится под угрозой со стороны Юлии Тимошенко. В связи с этим сегодня Боровко подал соответствующее заявление в Генпрокуратуру.

  В заявлении он обосновывает свои утверждения и просит предоставить ему охрану. Также Боровко передал в Генпрокуратуру видеокассету, на которой записана беседа Тимошенко с Боровко и третьим лицом. В своем заявлении Боровко заявляет, что за время его работы с Юлией Тимошенко она всячески пыталась его использовать в различных противоправных действиях.

  Боровко в своем заявлении также утверждает, что Юлия Тимошенко планирует инсценировать покушение на себя. Это будет или выстрел снайпера, или взрыв. Позже все будет подаваться как ошибка преступника в организации покушения и будет обвинено во всем украинское руководство.

  Боровок также заявил, что Тимошенко просила его собрать компромат на Кучму, Медведчука, Януковича и Азарова – различные видео и аудио материалы. По словам Боровка, Тимошенко обещала ему за хорошие материалы 500 тыс. долларов, передает «MIGnews.com.UA». «По ее поручению я лично шел на подкуп должностных лиц, потратил 125 тыс. долларов, за эти деньги должен был решиться вопрос об освобождении из СИЗО ее родственников. Сейчас она требует возвратить эти деньги, потому что результат не такой, как она хотела. Теперь она угрожает мне и моим близким» - заявил Боровко.

  Прочитав свое заявление, Владимир Боровко отказался покидать здание УНИАН (где проходила пресс-конференция) пока его не обеспечат охраной. Через 10 минут на место события прибыла Юлия Тимошенко, чтобы огласить свою реакцию. «Безусловно, это – провокатор» - сказала Тимошенко в УНИАНе. На вопрос журналистов, действительно ли Боровко является ее помощником, она ответила, что проверит действительность его удостоверения. На вопрос, какими будут дальнейшие действия, она ответила: «Абсолютно никакими. Это абсолютная неправда». Тимошенко признала, что она действительно встречалась с Боровко и еще одним человеком (что и показано на кассете Боровка), потому что они предложили дать ей новые доказательства в деле расследования убийства журналиста Гонгадзе. Тимошенко отметила, что ее очень заинтересовали эти материалы, поэтому она и пошла на встречу.


  ForUm
 • 2004.05.18 | Vadym Gladchuk

  Re: СРОЧНО!!! МЕНТЫ НАЧАЛИ ГАСИТЬ ТИМОШЕНКО!

  Я був на цих пресухах. Дійсно дуже схоже на роботу російських політтехнологів та СДПУ(0) :)
 • 2004.05.18 | Vadym Gladchuk

  Re: СРОЧНО!!! МЕНТЫ НАЧАЛИ ГАСИТЬ ТИМОШЕНКО!

  Дл речі, на часі деСДПУ-0-зація правоохоронних органів :)
  А то будуть "гайки" - мається на увазі диктатура :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.19 | Олег Непокора

   Отакої! А ЗАРАЗ у нас ЩО??? ;-)

   Пане Вадиме!

   (Ми з Вами бачились "вживу" біля наметів під ВР проти політреформи!)

   А чи не пора вже врешті решт не казати, що диктатура нам ЗАГРОЖУЄ, ГРЯДЕ і таке інше? Чи не пора НАЗВАТИ РЕЧІ СВОЇМИ іменами і ВИЗНАТИ, що диктатура режиму СДПУ(о) (потворного гібриду гітлерівської НСДАП і сталінської ВКП(б) ) ВЖЕ ІСНУЄ ДЕ-ФАКТО!!!!!!???????


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua