МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Vidklyuchity shanson u marshrutkah

05/18/2004 | psamarsky
Київському міському голові
Олександру Омельченко

Шановний Олександре Олександровичу,

Товариство “Молода просвіта” звертається до Вас з пропозицією щодо встановлення порядку прослуховування радіоприймачів в транспорті загального користування в місті Києві.
Необхідність документу, що буде регламентувати використання водіями громадського транспорту та маршрутних таксі приймачів, викликання нехтуванням водіями маршруток правами пасажирів. Репертуар, що звучить в київських маршрутках визначається водіями, а не пасажирами, які, як відомо, платять за свій проїзд.
Результати моніторингу, що був проведений Київським міським товариством “Молода Просвіта” у квітні 2004 свідчать, що більше ніж у третині маршруток водії включали пісні в стилі “шансон” та твори, що оспівують “кримінальну романтику”, примушуючи слухати те саме весь салон, в якому знаходилися і діти. На зауваження пасажирів, деякі водії реагують вороже, що є причиною пасивності пасажирів у відстоюванні своїх прав.
Компромісним для водіїв, що хочуть слухати радіо під час поїздок та інтересів пасажирів могли б стати рекомендації Київської міської ради, як представника інтересів київської громади, щодо репертуару, що звучить в столичних маршрутках. Враховуючи появу у київського самоврядування своєї радіостанції “Київ”, саме вона могла б звучати у громадському транспорті, доносячи до киян та гостей міста корисну інформацією.
Просимо Вас вжити заходів щодо виправлення ситуації та захистити інтереси пасажирів.

Голова Київського міського
товариства
“Молода Просвіта” Юлія Сучактелефон для коментарів:
+38 039 491 36 48


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua