МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Виступ Віктора Ющенка на З’їзді євреїв України

05/18/2004 | СЕМЕН
Виступ Віктора Ющенка на З’їзді євреїв України


18-05-04 13:10Шановні панове рабини, представники міжнародних єврейських організацій! Шановні учасники і гості конгресу!Вітаю всіх, хто зібрався в цьому залі аби обговорити життя єврейської громади в Україні. Для мене велика честь вітати в Києві З’їзд євреїв України, активним учасником якого є віце-президент Євро-Азійського єврейського Конгресу, мій друг і побратим Євген Альфредович Червоненко. Хочу побажати всім присутнім плідної роботи і мудрих рішень.На мою думку, справжній патріотизм – це бажання збудувати сучасну демократичну державу, здатну забезпечити добробут і суспільну гармонію для всіх громадян України незалежно від їх національності, мови і віри. Такий патріотизм об’єднав нас у Блоці “Наша Україна”, дав нам силу вистояти під величезним тиском. Ми навчилися цінувати нашу єдність. Ми нікому і нічому не дамо роз’єднати нас.Впевнений, що наш приклад єдності, наша модель демократичної політики – сприйняті і підтримані суспільством. Свідченням такої підтримки є лідерство моїх побратимів з Блоку у національних громадах. Впевнений – саме запропонована нами модель майбутнього України буде обрана суспільством на майбутніх президентських виборах.Як політик, я переконаний: різноманітність мов і культур є великим багатством України. Будь-які прояви антисемітизму нищать це багатство, ставлять під загрозу майбутнє нашої країни.Як європеєць, я усвідомлюю, чим моя цивілізація завдячує древній єврейській культурі.Як громадянин, я читаю історію моєї країни і бачу, до яких страшних наслідків призвели Голокост і Голодомор. Два геноциди в нашій історії поруч, як поруч Бабин Яр і Биківнянський ліс. Вони завдали нашим народам, всій Україні ран, що болітимуть завжди.Трагедії України переплелися в долі моєї родини. В час війни у нас вдома два з половиною роки переховувались три єврейських дівчинки з міста Ромен.Я – син в’язня, який пройшов Дахау, Бухенвальд і Освенцим. Його табірний номер 11367. Я ніколи не забуду страшних цифр і розповідей батька про Освенцим. Там загинуло 1,5 мільйона людей, переважна більшість з яких були євреї. З 14 тисяч військовополонених вижили лише 97 чоловік.Я не раз їздив на те страшне місце з моїм сином і дочкою. Як і ви, я мушу дати своїм дітям відповідь на питання: як жити після Освенциму?В тому концтаборі на минулому тижні я взяв трохи землі. Вона бачила страждання мого батька, в ній - попіл ваших батьків і дідів. Я передаю цю землю Вам, шановні рабини, і хочу, щоб вона була свідком моїх слів: до останнього подиху я буду боротись, щоб “єврейського питання” в Україні не було.На закінчення хочу нагадати вислів Івана Драча, який 13 років тому сказав, що незалежна українська демократична держава забезпечить євреям краще життя в Україні, ніж в Ізраїлі, росіянам – краще, ніж в Росії.Тоді це не вдалося зробити. Я переконаний, що після президентських виборів ми разом з вами зробимо все, щоб жити в такій Україні.

Я вірю в Україну, у її велике майбутнє, відкрите для всіх її громадян.

Прес-служба "Нашої України"

Відповіді

 • 2004.05.18 | СЕМЕН

  Маленьке питання.

  """незалежна українська демократична держава забезпечить євреям краще життя в Україні, ніж в Ізраїлі, росіянам – краще, ніж в Росії. """

  А де жити українцям?
  Ющенко нічого не казав?

  :)))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.19 | Михайло Свистович

   Re: Маленьке питання.

   СЕМЕН пише:
   >
   > А де жити українцям?
   > Ющенко нічого не казав?

   А він що, має вказувати? Хто де хоче, той хай там і живе.
 • 2004.05.19 | СЕМЕН

  Свистович, будеш наїзжати на Суркіса чи Медведчука

  будеш мати справу з Червоненком.
  :)))
  Євген Червоненко: Я не піду з “Нашої України”, бо скажуть, що євреї зрадили Ющенка

  18-05-04 18:17


  18 травня учасники З’їзду євреїв України обрали народного депутата Євгена Червоненка віце-президентом об’єднаної єврейської общини України. Коментуючи це рішення, парламентарій відзначив, що сьогоднішній з’їзд був найбільшим зібранням євреїв за всю історію незалежної України. “Мене обрали за абсолютної підтримки делегатів: 1972 голоси “За” і 2 “Утрималися”. Це дає мені підстави заявити, що така значна підтримка є не лише визнанням мого особистого авторитету серед євреїв України. Це також визнання авторитету політичної сили, до якої я належу,” – підкреслив Червоненко. На його переконання, “Наша Україна” - це єдина політична сила в нашій державі, яка будує чесну політику щодо євреїв в державі.  Народний депутат також відповів на критику на адресу окремих його колег по парламентській фракції. “Що б ви не закидали на адресу цих народних депутатів, пам’ятайте: створити ворога значно легше, ніж здобути друга. Я домігся того, що всі мої колеги по фракції є моїми друзями,” – заявив парламентарій. Він також пообіцяв учасникам з’їзду: “Попри те, що мене знищує адмінресурс, попри те, що команди на моє знищення віддають євреї з відомої всім політичної сили, якщо мого нинішнього політичного противника єврея Суркіса будуть переслідувати – я першим встану на його захист”.  Червоненко запевнив учасників з’їзду, що він не збирається агітувати їх голосувати за ту чи іншу політичну силу. “Не буду вам розповідати, що Донецьк та Мукачеве – це дорога до тоталітаризму, а, значить – до нових Освенцимів. Хочу попросити вас про одне: як громадяни України ви маєте прийти на вибори. Проголосуйте за ту політичну силу, яка відстоює принцип верховенства права, головне гасло якої “сила правди, а не правди сили”. Проголосуйте за демократію. Я прошу вас не брати ні в кого 20 гривень, бо вони перетворяться на срібники по відношенню до наших дітей. Давайте оберемо демократію, і тоді єврейського питання на порядку денному не буде, адже єврейське питання завжди було індикатором демократії,” – заявив народний депутат.  Відповідаючи на запитання, чи вбачає він у нинішніх діях владних сил спроби використати “національне питання” напередодні виборів, Червоненко заявив: “Судячи з шаленого тиску, який чинився на єврейські організації напередодні з’їзду, судячи з того, що на найбільшому за всю історію незалежної України зібранні євреїв не були присутні такі загальнонаціональні телеканали, як “Інтер” та 1+1, серед засновників яких, до речі, дуже багато євреїв, можна зробити висновок, що окремі сили не проти спекулювати на виборах “національним питанням”.


  Прес-служба "Нашої України"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.19 | Михайло Свистович

   Re: Свистович, будеш наїзжати на Суркіса чи Медведчука

   СЕМЕН пише:
   > будеш мати справу з Червоненком.

   Мене це менше за все хвилює, з ким мати справу.
 • 2004.05.19 | Пан Roller

  Жидовский побратим.

  Шановні панове рабини, представники міжнародних єврейських організацій!
  мій друг і побратим Євген Альфредович Червоненко.

  http://maidan.org.ua/n/free/1084903055
  побратим.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.05.19 | Elena

  Re: Виступ Віктора Ющенка на З’їзді євреїв України

  Интересно, на Медведчука, Суркиса "наезжают" за то, ЧТО они делают, или за их национальность?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.20 | Василь

   Re: Виступ Віктора Ющенка на З’їзді євреїв України

   А ви чим думаєте?
 • 2004.05.19 | Войсхауз

  Не допоможе!

  Янукович – еврейский президент! Кучма – «бедный, золотой» антисемит. А Ющенко – не «их» человек

  Съезд евреев Украины, проходящий ныне в Киеве, отгородился от остальных соотечественников милицейскими кордонами и рамками металлоискателей.  Но корреспондент «Обкома» миновал эти неубедительные препоны и принял деятельное участие в работе еврейского съезда, после чего обменялся мнениями с некоторыми делегатами форума. Один из них - Мильбавер Фабьян Львович – заместитель председателя Совета инвалидов войны и участников боевых действий при Харьковском Хеседе.

  «Обком»: Что более всего Вас заботит?

  Мильбавер: Сегодня украинских евреев в первую очередь заботит то, что начались случаи антисемитизма. Это очень тяжело, когда опять чувствуешь себя изгоем в этом обществе… очень тяжело… Но я надеюсь, что новый президент (а я надеюсь лично, что это будет Янукович) не допустит разгула национализма, так как это делает сейчас Кучма – наш президент. Ну, а не дай Бог, если придет к власти кто-нибудь другой, мы ожидаем только худшего, потому что видим, как они относятся к этим выпадам… антисемитизма. Я имею в виду отношение политиков к «Сельским вестям», к вот этой группе академика Яременко, который пишет эти статьи… Это очень неприятно. Но мы все-таки добьемся того, что случаи антисемитизма будут исчезать, и мы будем жить счастливо в Украине. Как все.

  «Обком»: Вы говорите о своих надеждах на Януковича как президента. Но ведь Янукович и сейчас не последний человек в государстве. Он - премьер и именно при его руководстве правительством случилось то, что вы называете всплеском антисемитизма…

  Мильбавер: Дело в том, что сейчас у Януковича нет такой власти, которая может быть у президента. Понимаете, вот эта Академия управления персоналом, этот Яременко – эти все люди выплыли именно во время правления Кучмы. А он ведь слабохарактерный человек. Он золотой человек, но слабохарактерный. Да, Кучма не допускает погромов, не допускает больших и неприятных для евреев вещей, но в то же время он не может бороться с теми, кто разжигает антисемитизм. Он, бедный, борется за то, чтобы остаться у власти хотя бы до конца своего президентского срока. Он потерял уважение - и поэтому ему очень тяжело. А Янукович – новый человек, и я считаю, что будет все в порядке.

  «Обком»: А что вам особенно симпатично в Януковиче?

  Мильбавер: Он очень умный и толковый человек. Он работал на производстве, он знает, что такое жизнь, и я уверен в том, что все наладится. Меня вдохновляет и то, что он выходец из Донбасса, где мирно уживаются люди самых разных национальностей.

  «Обком»: А можно ли ожидать от съезда принятия официального документа в поддержку Януковича?

  Мильбавер: Пока я могу говорить только за харьковскую делегацию. У нас большая группа - 120 человек. Мы придерживаемся единого мнения - только Янукович. Сегодня на нашем съезде выступал Ющенко. Но мы ему не верим, потому что он говорит одно, а делает совсем другое. Еще совсем недавно он призывал: «Руки прочь от «Сельских вестей». А сегодня на съезде мы слышим противоположное. Это неприятно. Он сегодня пришел на наш съезд только для того, чтобы евреи за него голосовали. Мы не будем голосовать за него. Он не наш человек.

  «Обком»: А Янукович, значит, ваш?

  Мильбавер: Конечно, наш!!!

  «Обком»: А на съезде может обсуждаться вопрос, кого поддерживать на выборах?

  Мильбавер: Нет! Мы же вне политики и не имеем права это обсуждать. Говорить вслух - голосуйте за того или того – нельзя. Каждый будет голосовать, за кого захочет.

  «Обком»: А неофициальные рекомендации будут?

  Мильбавер: Я работаю заместителем председателя Совета инвалидов войны и вооруженных сил (при общественной еврейской организации в Харькове – «Обком») и наша организация будет советовать людям своим (потихоньку, без активности), чтобы они голосовали за Януковича. А публично рекомендовать нельзя… ни в коем случае.


  Ева ГУРВИЧ

  19 Май 2004. 09:00
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.19 | Ок

   Супер, дивно лише, що це сказали вголос кореспонденту ... (-)

  • 2004.05.19 | Петя

   Re: Не допоможе!

   Ц1кава,шо ми не вручаемось в справи евре1в в 1зрал1-кого вони мають обирати президентом чи прем"ер -м1н1стром,яка парт1я повинна перемогти.Н1 пошепки н1 вголос.Це ознаки нашо1 порядност1 толерантност1.А ось шо стосуеться евре1в ,то в них е до всього справа.Зразу на перший план виходить Голокост.Спекулюючи Голокостом евре1 намагаються отримати певн1 пол1тичн1 дев1денди.Нагадаемо шо Укра1нц1 також пережили ше б1льш жахлив1ший ГОЛОКОСТ.1 роль евре1в в ньому також була не другорядна.А отже ми кор1ний народ повинн1 вир1шувати ,хто мае бути нашим президентом !1 яка парт1я мае перемогти .В 1ншому випадку Укра1нський Голокост може повторитись 1 в зночно б1льших маштабах. Тому перш за все ми повинн1 творити нац1ональну Укра1нську державу не космопол1чтичне утвореня на зразок Юйтет Стейтс.Це право дав Бог, 1стор1я нашого народу ,яка була неласкавою до нашого народу.Це проаво дають нам м1льйони наших безневино убитих предк1в тотал1тарними комун1стичними 1 фаширськими режимами.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.19 | Englishman

    Re: Не допоможе!

    Петя пише:
    > Ц1кава,шо ми не вручаемось в справи евре1в в 1зрал1-кого вони мають обирати президентом чи прем"ер -м1н1стром,яка парт1я повинна перемогти.

    Etnichni Ukrajinci, jaki majut' gromadjanstvo Izrailju, majut' take zh pravo obyraty jihnij urjad, jak i etnichni evreji, jaki majut' gromadjanstvo Ukrajiny, obyraty politychnyh lideriv nashoji krajiny.
  • 2004.05.19 | Kohoutek

   Треба було всім опозиційним силам з самого початку відмежуватися

   від тієї гидоти, що була надрукована на сторінках "Сільських вістей". Бо самі Мороз, Ющенко і Тимошенко своїм мовчанням підписалися під антисемітськими закидами офіційного (афаік) органу СПУ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.19 | Максим

    Дурне це все

    Хоч би Ющенко відмежувся і набив пику Морозу чи Яременку, ніколи б євреї не проголосували за те, що вони вважають "українським".
    Євреї не люблять нічого українського.
    Вони часто називають себе "рускімі єврєямі". Завжди розмовляють російською, а українською з під палки.
    Нема нічого такого, щоб змусило їх змінити своє ставлення. Навіть якщо євреї Червоненко і Жванія публічно розстріляють "антисемітів" Червонія, Бокія, Мороза, євреї все одно будуть голосувати за Януковича.

    Зрештою вони завжди голосують за сильнішого. А у випадку з НУ знають, що перемога останньої їм нічим не загрожує. Бо не антисеміти в НУ. Хоч ти застрелься. Навіть той самий Червоній.

    А от оголосити зараз про свою підтримку Ющенку означає нажити ворога в особі Януковича. Потенційного переможця і достатньо жорсткого чоловіка.

    ------------
    Дійсно цікаво було б взнати від компетентних осіб які стосунки у Янука і Ахметки з Звягільським та іншими обраними. Чи, наприклад, дружина Янука з коліна Ізраїлевого.
    Це зовсім не праздні запитання. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.19 | 123

     Думайте хоч трохи

     Пане нацисте, Жванія - грузин.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.19 | Максим

      Грузинський єврей

      Пане, йолоп
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.19 | Михайло Свистович

       Максиме, не пишіть того, чого не знаєте.

       Я Вам можу дати мила грузинів, які особисто знають Жванію, дуже його не люблять, але брехати, що він єврей, не будуть.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.19 | Максим

        Не пригадаю де я про це чув

        Може під час того цирку Рибкіним. Але, коли прочитав, то подумав, що мабуть це таки правда.

        Я про того Жванію нічого не знаю окрім роздруковок його розмов із Березою. Мені лише дивно, що просто Грузину дали торгувати російськими твелами. А от, якщо це не просто грузин, то стає більш-менш зрозуміло.

        Національність людини - як взнати? От Суркіс над Медведчуком вінець тримав. То хто він - Суркіс?

        Найкраще взнавати по мамі. Подивитися на маму. Це коли є сумніви щодо єврейства. Але і в українських родинах саме рівень свідомості (національної) матері, а не батька є визначальним.

        Взагалі ж національність це не кров, а відчуття.

        Правда євреї одне одного відчувають, мабуть, все таки за покликом крові.

        Зрештою, це все несуттєво. Я й сам частково єврей. Десь на 1/8 чи на 1/12

        Ви, Михайле, краще скажіть - цей Жванія і Грузинський прем'єр вони що родичі? Мо брати? Цікаво б взнати.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.20 | Михайло Свистович

         Ви чули неправду.

         Говорять, що в нього також є вірменська кров, але це також, скоріше за все, брехня.

         Максим пише:
         > Може під час того цирку Рибкіним. Але, коли прочитав, то подумав, що мабуть це таки правда.

         Бо Вам так хотілося подумати.

         >
         > Я про того Жванію нічого не знаю окрім роздруковок його розмов із Березою. Мені лише дивно, що просто Грузину дали торгувати російськими твелами. А от, якщо це не просто грузин, то стає більш-менш зрозуміло.

         Насправді нічого не зрозуміло. Багато просто нереєвреїв торгують стратегічними речами.

         >
         > Національність людини - як взнати? От Суркіс над Медведчуком вінець тримав. То хто він - Суркіс?

         Єврей. Ви хіба не знаєте?

         >
         > Найкраще взнавати по мамі. Подивитися на маму. Це коли є сумніви щодо єврейства. Але і в українських родинах саме рівень свідомості (національної) матері, а не батька є визначальним.

         Немає такого в українських родинах. Та і в більшості єврейських вже немає.

         >
         > Взагалі ж національність це не кров, а відчуття.

         От-от, так і взнавати. Самі ж відповіли на своє питання :)

         >
         > Правда євреї одне одного відчувають, мабуть, все таки за покликом крові.

         Не завжди вони відчувають. Он Ходос своїх як відчуває :)

         >
         > Ви, Михайле, краще скажіть - цей Жванія і Грузинський прем'єр вони що родичі? Мо брати?

         Двоюрідні брати.
    • 2004.05.19 | vujko

     Re: Дурне це все

     Максим пише:
     > Хоч би Ющенко відмежувся і набив пику Морозу чи Яременку, ніколи б євреї не проголосували за те, що вони вважають "українським".
     А, я зрозумів, за Руслану вони голосували, бо не вважали, що вона співає українських пісень.
     > Євреї не люблять нічого українського.
     Брехня. Люблять дівчат, пісень, вареники, горілку, навіть сало.
     > Вони часто називають себе "рускімі єврєямі". Завжди розмовляють російською, а українською з під палки.
     Брехня. Я ще не бачив єврея, що виріс в Україні і не перейшов би зі мною на українську мову, коли я розмовлятиму українською (палки з собою не ношу). Росіян таких бачив. Отак.
     > Нема нічого такого, щоб змусило їх змінити своє ставлення. Навіть якщо євреї Червоненко і Жванія публічно розстріляють "антисемітів" Червонія, Бокія, Мороза, євреї все одно будуть голосувати за Януковича.
     Бздури. Будуть і за Ющенка, навіть більше.
     > Зрештою вони завжди голосують за сильнішого.
     Історію трошки вивчити не хотілося Вам ніколи?

     > Дійсно цікаво було б взнати від компетентних осіб які стосунки у Янука і Ахметки з Звягільським та іншими обраними. Чи, наприклад, дружина Янука з коліна Ізраїлевого.
     > Це зовсім не праздні запитання. :)
     У Янука, Ахметки усі дружини з коліна Ізраїлевого. Більше того, Янук - білоруський єврей, Ахметка в березні перейшов в Іудаізм з дозволу самого Шарона. Розплатиться він нашими чорноземами і Кримом. Кучма теж наполовину єврей, Ющенко на чверть, Тимошенко в Москві завжди в синагогу ходить. Тому треба перенести форум Майдану на сайт РНЄ, де всі ми і отримаємо подальші інструкції.
    • 2004.05.19 | Englishman

     Maksyme, jakscho vy schos' kazhete,

     zvychajno, tak i je. Golovne, navischo jakis' tam argumenty navodyty, pravda?

     Максим пише:

     > Євреї не люблять нічого українського.
     > Вони часто називають себе "рускімі єврєямі". Завжди розмовляють російською, а українською з під палки.
    • 2004.05.19 | Thinker

     Це у вас просто фобія

     Максим пише:
     > Хоч би Ющенко відмежувся і набив пику Морозу чи Яременку, ніколи б євреї не проголосували за те, що вони вважають "українським".
     > Євреї не люблять нічого українського.

     Thinker:
     Дурня. Я знайомий з кількома проукраїнськи налаштованими євреями, притому що знайомих-євреїв у мене зовсім небагато. Загальне враження:євреї налаштовані проросійски не більше ніж пересічний громадянин України. І загалом милі люди, якщо до них ставишся по-людськи. Хоча, звичайно, при зустрічі з такими українцями як ви напевно відразу стають "ворогами всього українського".

     > Завжди розмовляють російською, а українською з під палки.

     Thinker:
     Не знаю як у вас, а у нас на сході України і українці "завжди розмовляють російською, а українською з під палки".

     > Нема нічого такого, щоб змусило їх змінити своє ставлення. Навіть якщо євреї Червоненко і Жванія публічно розстріляють "антисемітів" Червонія, Бокія, Мороза, євреї все одно будуть голосувати за Януковича.

     Thinker:
     Дурня. Євреї будуть голосувати по-різному, навіть без розстрілу Червонія, Бокія, Мороза. Хоча, звичайно, такі агітатори як ви підштовхнуть багатьох, євреїв і неєвреїв, голосувати за Януковича.

     > Зрештою вони завжди голосують за сильнішого. А у випадку з НУ знають, що перемога останньої їм нічим не загрожує. Бо не антисеміти в НУ. Хоч ти застрелься.
     > А от оголосити зараз про свою підтримку Ющенку означає нажити ворога в особі Януковича. Потенційного переможця і достатньо жорсткого чоловіка.

     Thinker:
     В цьому є трошки сенсу, якщо говорити не про голосування, а про офіційну позицію.

     > Дійсно цікаво було б взнати від компетентних осіб які стосунки у Янука і Ахметки з Звягільським та іншими обраними. Чи, наприклад, дружина Янука з коліна Ізраїлевого.
     > Це зовсім не праздні запитання. :)

     Thinker:
     Як кажуть росіяни: дуракам закон не писан.
    • 2004.05.19 | Михайло Свистович

     І дійсно дурне

     Максим пише:
     > Хоч би Ющенко відмежувся і набив пику Морозу чи Яременку, ніколи б євреї не проголосували за те, що вони вважають "українським".

     А я знаю багатьох євреїв, які проголосували і голосуватимуть ще.

     > Євреї не люблять нічого українського.

     А може це просто Ви не любите нічого єврейського, тому й не помічаєте? Бо я зустрічав купу протилежних випадків.

     > Вони часто називають себе "рускімі єврєямі".

     А я от більше чув, що називають себе просто євреями. Але буває, що називають себе й українськими. Буває, що й рускімі. Це - рудимент часів СРСР. Багато українців в розмовах про, наприклад, азербайджанців, також кажуть "ми, рускіє".

     > Завжди розмовляють російською, а українською з під палки.

     А я знаю багатьох, які розмовляють українською із задоволенням. Як і російською. А деякі навіть не переходять на російську.

     > Нема нічого такого, щоб змусило їх змінити своє ставлення. Навіть якщо євреї Червоненко і Жванія публічно розстріляють "антисемітів" Червонія, Бокія, Мороза, євреї все одно будуть голосувати за Януковича.

     По-різному вони голосуватимуть, і мали більшість із них в носі і Рабиновича, і Червоненка. А до чого тут грузин Жванія?

     >
     > Зрештою вони завжди голосують за сильнішого.

     Не завжди.

     >
     > Бо не антисеміти в НУ. Хоч ти застрелься. Навіть той самий Червоній.

     А Ви порозмовляйте на цю тему тет-а-тет з Червонієм ;) Бо я мав таку приємність, і він мені, незнайомій людині відразу виклав повний курс печерної юдофобії.

     >
     > Дійсно цікаво було б взнати від компетентних осіб які стосунки у Янука і Ахметки з Звягільським та іншими обраними. Чи, наприклад, дружина Янука з коліна Ізраїлевого.

     А яка різниця з якого вони коліна чи ліктя? От мене це, наприклад, зовсім не цікавить.
    • 2004.05.20 | Sardanapal

     Re: Дурне це все

     Ахметка обидел старого еврея забрал у него фаршированную щуку и другие деликатесы
  • 2004.05.19 | 123

   Ой не вірю....

   Войсхауз пише:

   > «Обком»: А неофициальные рекомендации будут?
   >
   > Мильбавер: Я работаю заместителем председателя Совета инвалидов войны и вооруженных сил (при общественной еврейской организации в Харькове – «Обком») и наша организация будет советовать людям своим (потихоньку, без активности), чтобы они голосовали за Януковича. А публично рекомендовать нельзя… ни в коем случае.

   Ну і хєрня :=))))

   Як би подивитися на цього "Мильвабера" :).

   Чомусь я думаю, що ці ветерани у першому турі проголосують за Симоненка, а у другому - за Януковича. І так буде незалежно від їх етнісіті.
  • 2004.05.20 | SpokusXalepniy

   ОФИЦИАЛЬНЫЕ евреи Украины из той же самой бочки, что...

   ОФИЦИАЛЬНЫЕ евреи Украины из той же самой бочки, что и украинские националистические партии, описанные в теме "Нацюки з Банкової"
   СМ. здесь:
   http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=0&key=1084797717&first=1084962421&last=1084894163

   Во всех этих партиях и движениях большинство участников и не подозревают, что их ведут и направляют, держа за кольцо в носу, довольно умные организаторы из СБУ.
   Каждое такое мелкое движение в конце концов возглавляется (как правило, через вторые и третьи номера в иерархии) на предмет выполнения специальных задач в нужное время.
   Ну, например, "поддержать" Ющенко плакатами, типа, "Украина для Украинцев".

   Ясное дело, что видя такой плакат, пересiчний украинский москаль чи жид, которому неведомы ющенковские особенности и принципы национального движения, просто "на всякий случай" проголосует за кого угодно, только не за Ющенко. А таких, не разбирающихся в тонкостях, москалiв & жидiв, а также их компаний - МИЛЛИОНЫ.

   В этом смысле, властям надо иметь несколько ручных партий и движений самых различных (и даже - противоположных) направленностей. Они должны четко ассоциироваться в обществе с какими-то национальными, социальными или партийными тезисами. Им обязательно уделяется некоторое внимание ТВ. Им никогда не запрещают издаваться, и т.д.
   Самый яркий, но крайний пример - фашистская или близкая к этому тенденция. Особенно удачно этого конька оседлала российская гэбня. А вот, например, в Грузии с этим направлением нечего делать (деньги на ветер). Там своих (:исконных:) патриотов хватает.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.20 | S.D.

    Re: ОФИЦИАЛЬНЫЕ евреи Украины из той же самой бочки, что...

    Сейчас меня обвинят в антисемитизме. Желающих это сделать я сразу предупрежу: читайте мои слова внимательно и не приписывайте мне то, что я говорил.

    Уже лет десять вместо слова "официальные евреи" я использую термин "профессиональные". Это те люди (с некоторыми из которых я лично знаком и даже дружен), для которых их еврейство стало ремеслом. Авторство термин, ктати, принадлежит не мне, а одному из них :)

    Основное отличие профессиональных евреев от профессиональных украинцев, профессиональных русских или, скажем, профессиональных болгар состоит в том, что остальные национальные объединения - это, по большей частью, самодеятельность, и редкие из них позволяят себе, например, большой штат работников - несовместителей. За профессиональными евреями стоит целое государство, со специально созданной бюрократической машиной, цель которой - осваивать специально выделенные ассигнования с наибольшей "громкостью".

    > Во всех этих партиях и движениях большинство участников и не подозревают, что их ведут и направляют, держа за кольцо в носу, довольно умные организаторы из СБУ.
    Не исключаю, но основная движущая сила профессионального еврейства - традиции бюрократии. Есть план финансирования, есть план мероприятий, надо отчитаться. Надо обосновать "полезность" освоенных денег. "Почему агитировали за Ющенко? - Потому что он весь такой хороший и правильный". Такой вариант израильские бюрократы не поймут (не захотят тратить время на вникание в ситуацию и понимание). "Почему агитировали за Януковича? - Потому что он белорусский еврей". О, теперь другое дело, мерориятие "оптичили".

    И не забудем самое главное: основная цель этих бюджетных ассигнований - увеличить приток иммигрантов в Израиль. Чем лучше будет жизнь в Украине, тем у меньшего числа людей возникнет жизненная необходимость в смене места жительства. Так что принцип по-ленински прост: "Чем хуже, тем лучше". И, кстати, такая тактика оправдана. В случае победы Януковича я наверняка вновь (впервые с 2000 года) задумаюсь об отъезде. Ибо не так много мне лет осталось, чтобы 10 из них похоронить тут.

    > Ясное дело, что видя такой плакат, пересiчний украинский москаль чи жид, которому неведомы ющенковские особенности и принципы национального движения, просто "на всякий случай" проголосует за кого угодно, только не за Ющенко. А таких, не разбирающихся в тонкостях, москалiв & жидiв, а также их компаний - МИЛЛИОНЫ.
    Согласен на 120%. Почему не на 100? Потому что, например, у нас в Одессе нелюбовь к радикальным украинским националистам разделяют не только "москали и жиды", но и многие украинцы. И тактика тотального выставления НУ как олицетворение радикального национализма в худших его проявлениях оказалась весьма эффективной и, главное, действенной.

    Напоследок упомяну еще один, сугубо еврейский, нюанс. Евреи - древнейшая из сохранившихся на сегодня наций. Древнее их - только китайцы, может быть. Евреи пережили всех своих угнетателей и правителей, начиная еще с египтян. Сохранится еврейству как нации позволило, наверное, испокон веков идущее правило: есть "свои", а есть все остальные - "чужие". Кем бы эти "чужие" ни были, что бы ни говорили и не делали, они - "чужие". Этот принцип, возможно, уже в генетической памяти, и поддерживается традиционно уважительным отношением евреев к заветам предков, тем более, что в любой ситуации, в любой исторической эпохе именно это деление спасало этот этнос от ассимиляции и вымирания.

    Поэтому я совсем не удивлен, что ветеран еврейского происхождения, который никогда не был при власти - ни при Советах, ни сейчас, который никогда не "сидел", который, в конце концов, не знает премьера лично, громко и безапелляционно заявляет: "Он - наш!". Но это совсем не значит, что 100% еврейства поголосует за Януковича и именно по этой причине. Да, евреи чтут заветы предков, но и в отсутствии своей головы на плечах большинство из них обвинить трудно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.20 | 123

     Виплив цієї "організації" на євреїв - не більший за вплив Просві

     ти на українців.
 • 2004.05.20 | S.D.

  Увы, промах...

  > до останнього подиху я буду боротись, щоб “єврейського питання” в Україні не було.

  Невольно возникает вопрос: и кто конкретно в правительстве будет отвечать за "окончательное решение еврейского вопроса"?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua