МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Так брешуть тільки в міліції

05/19/2004 | Майдан-ІНФОРМ
"Печерський районний суд Києва своєю постановою притягнув до адміністративної відповідальності близько 20 осіб з Донецької, Дніпропетровської та Кіровоградської областей, які вдень перекрили рух транспорту по вулиці Шовковичної."


Про це повідомив начальник Центру громадських зв'язків Головного управління МВС України в м. Києві Дмитро Андрєєв.

За його словами, учасники пікету своєю акцією, на яку отримали дозвіл від міської адміністрації столиці, намагалися привернути увагу представників правоохоронних органів, судової системи, народних депутатів до порушення
їхніх конституційних прав в областях, звідки вони приїхали.

Але при цьому під час пікету на перехресті вулиць Грушевського–Шовковична вдалися до протиправних дії, паралізувавши на деякий час рух транспорту, зокрема, спеціального - автомобілів інкасації, пожежних, швидкої допомоги тощо, наголосив Д.Андрєєв. ( Повна брехня - коремпондент "Майдану" особисто бачив як автомобілі цих служб пропускалися без перешкод М-І)

У зв'язку з цим співробітники міліції були вимушені доставити всіх порушників громадського порядку до Печерського райвідділу міліції. (Жорстоко розігнавши в основному похилого віку людей. По вулиці Шовковичній їздять в основному "слуги народу" - постояти у пробці їм було би тільки корисно, навіть якщо б вона там була М-І.)


Керівник ЦГЗ зазначив, що столична міліція стурбована фактами перекривання вулиць, які останнім часом все частіше трапляються у центрі Києва під час проведення різних акцій, та закликає всіх, хто бере в них участь, дотримуватися правил поведінки і не завдавати зайвих проблем собі та іншим. (сподіваємося,найближчим часом столична міліція буде стурбована ще більше М-І)

УНІАН

P.S> "за перекриття вул Грушевського" - чого не було у принципі - притягнув тричі незалежний імені Медведчука Печерський суд учасників акції протесту. Поки невідомо, що приховано за словами "до адмін-відповідальності" - наприклад 15 діб арешту чи щось інше?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua