МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Протести проти законопроекту "від Кучми" про збори, мітинги, походи і

05/19/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Вчора під ВРадою відбувся перфоманс проти підзаконного акту, яким заплановано зменшити і так невелику кількість наших свобод.

Організатори акції, люди з мережі "ВАРТО!" заявляють про те, що вони виступають проти всіх варіантів законопроектів на тему “зборів, мітингів, походів і демонстрацій”тому що є ст.39 Конституції, і не потрібно жодних додатків до неї. Вони вважають що запровадження цього законопроекту призведе до соціальної напруги – якщо людям не дати збиратися мирно і без зброї, вони збиратимуться не мирно і зі зброєю.


Як повідомляє блог учасників акції, під час її проведення відбулося наступне:

О 9:55 ми перейшли під Раду і пояснили текст листівки “спеціальним об’яснєнієм для тугодумів”. Люди, які бажали брати участь в акції протесту, обгородили собі квадрат на землі сигнальною стрічкою. І от по цьому квадрату їх ганяв “представник органів” – у шкіряному танкері, чорних окулярах, з навушником в одному вусі, з відеокамерою і зі свистком.

По сигналу свистка “учасники акції протесту” виконували різні команди (“Протестувати!”, “Ходити!”, “Руки за спину!”, “Кругом!” “Навприсядки!” :) тощо), намагалися щось скандувати крізь заклеєні скотчем роти, підіймали або опускали прапорчики з написом “ПРОТЕСТ” та займалися іншими речами, звичними для концентраційного табору. Якщо хтось намагався вийти за межі квадрату, він одразу отримував погрози від “представника”. Якщо ж погрози не допомагали, “представник” апелював до “правохоронців”, які негайно приїздили на бобіку і давали тирля всім, хто базарить про якісь там права. Або не давали тирля, якщо “протестанти” вчасно давали хабаря “представникові”.

Зрештою найбуйнішого “акціонера”, який поліз битися до “представника органів”, забрали “правоохоронці”. Забрали – і давай з нього знущатися. То по ниркам, то целофановий пакет на голову надінуть. Народ дивився-дивився, а тоді не витримав.

Спершу повалили “представника”, потім дісталося й “правоохоронцям”. “Бобіка” в процесі бійки розтрощили, розтоптали і кашкети з написом POLIZEI.

повністю на http://livejournal.com/users/varto_ua

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua