МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Громадське слухання щодо законопроектів про демонстрації 25 трав

05/20/2004 | Костя Порох
Громадське слухання щодо законопроектів про мирні збори та демонстрації


Запрошуємо вас взяти участь у громадському слуханні щодо законопроектів про мирні збори та демонстрації, що проводиться Радою українських правозахисних організацій, Інститутом „Республіка” та Харківською правозахисною групою за підтримки міжнародного фонду „Відродження”.

Громадське слухання відбудеться 25 травня у м. Києві в приміщенні Регіонального центру Академії правових наук України (вул. Пилипа Орлика, 3). Слухання триватиме з 10.00 до 13.30, реєстрація з 9.30, обід з 14.00 до 15.00.

У слуханнях візьмуть участь народні депутати України, представники правозахисних організацій, науковці та журналісти.
Кожний учасник отримає друковані примірники двох законопроектів, що зареєстровані у Верховній Раді України, а саме:

1) Проект закону № 5242 „Про порядок організації і проведення мирних заходів та акцій в Україні”, внесений народними депутатами України Г.Й.Удовенком, І.І.Миговичем, І.В.Сподаренком, В.В. Таран-Терен;

2) Проект закону № 5242-2 „Про збори, мітинги, походи і демонстрації”, внесений Президентом України.
Також під час слухань будуть оприлюднені результати моніторингу правозахисних організацій права на мирні збори, що проводився під час травневих свят.

Просимо надсилати свої аналітичні правові коментарі щодо проектів законів про мирні збори та демонстрації на адресу: info@rupor.org. Організатори громадських слухань в разі підготовки правового коментарю до проектів сплачують відповідний гонорар автору.

Узагальнені коментарі та зауваження до законопроектів будуть пізніше надруковані в окремій збірці та передані для ознайомлення народним депутатам України та до профільного Комітету Верховної Ради України.
Більше інформації на сайті: www.rupor.org.

Для додаткової інформації просимо звертатися до виконавчого секретаря РУПОРу Володимира Яворського за тел.: (044) 4174118, (067) 6714556 або за вказаною вище електронною адресою.

Секретаріат Ради українських правозахисних організацій


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua