МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Без жодних сенсацій у Ющенка вже 2-й місяць рейтинг вище 26%!

05/20/2004 | Максим’як
Судячи з того, як форумні тролі активно перекинулися шукати негативи у перемозі Руслани на Євробаченні, темник на Ющенка тепер новий - ні слова про нього. Воно зрозуміло, бо що можна сказати про Ющенка негативного чи песимістичного? Рейтинг у нього зростає, всі соціологічні інститути пишуть про перемогу Ющенка на виборах, реформа провалилася, президентська більшість розбіглася, Янукович, який скриває половину совєї біографії стає легкою здобиччю на зняття із виборів, що неминуче приведе до появи інших кандидатур від прорежимних нині сил іт.д.

Сімейка Кучма-Пінчук та їхній зведений годованець Медведчук зайшли у повну безвихідь.

До початку виборів трохи більше місяця. :)

--------------------
Романтики та песимісти
Фальсифікацій чекають, але боротися з ними не хочуть

Наталія ТРОФІМОВА, «День»Майбутні вибори президента України — тема цікава й актуальна не тільки для так званої «політтусовки», а й для більшості громадян нашої країни. 73% опитаних із 29 квітня по 6 травня респондентів заявили, що їх цікавлять майбутні вибори, а значна частина населення (61,5%) пов’язує з ними надії на покращання ситуації в країні. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» та центром «СОЦИС» (опитали 1200 осіб). Водночас 38% українців вважають, що результати майбутніх виборів президента будуть сфальсифіковані, ще 32% вважають, що під час підрахунку голосів існуватимуть певні порушення, які істотно не вплинуть на остаточні результати виборів. І тільки 14% респондентів сподіваються на чесний підрахунок голосів під час виборів президента. Майже половина громадян України (49%) не вірить, що всі кандидати на посаду глави держави матимуть рівні можливості у веденні виборчої кампанії та вважають, що «певним кандидатам створять значні переваги, і це може вирішити долю виборів». 25% поділяють думку більшості, що окремі кандидати матимуть переваги перед іншими, але сподіваються, що це все ж таки не вплине на результат кампанії. 10% «романтиків» вірять, що на цих виборах можливості в усіх претендентів будуть рівні.

Позитивним у даному контексті є той факт, що абсолютна більшість населення (77%) вважає, що виборці повинні активно захищати свої виборчі права, якщо їх порушують. Проте особисто захищати свої права згодні значно менше українців. Найактивніше (37%) виборці готові наполягати на занесенні свого прізвища до списків виборців, якщо його там немає. Значна частина опитаних (21%) може засвідчити той факт, що хтось кидає в урни зайві бюлетені. Також вони погоджуються написати заяву до виборчої комісії стосовно наявності у виборчому списку «мертвих душ» (19%). А ось вийти на мітинг протесту у разі фальсифікації підрахунку голосів готові лише 8% опитаних.
У виборчих рейтингах з часу останньої публікації «Дня» на цю тему («День» №83 за 15 травня) революції (і навіть істотної еволюції) не сталося. Лідери електоральних симпатій, як і раніше, Віктор Ющенко, Віктор Янукович і Петро Симоненко, за яких, якби вибори відбулися б найближчої неділі, готові були б віддати свої голоси відповідно 26%, 17% та 10% респондентів. А в разі виходу до другого туру лідера блоку «Наша Україна» В. Ющенка та прем’єр-міністра, лідера Партії регіонів України В. Януковича, за В. Ющенка готові проголосувати 37% опитаних, за В. Януковича — 31%. 13% опитаних поки що не визначилися зі своїми симпатіями.

№86 20.05.2004 «День»

Відповіді

 • 2004.05.20 | Shooter

  Ви якби менше емоційний був...

  ...і більш тверезіший - більше би толку було.


  Максим’як пише:
  >
  > Сімейка Кучма-Пінчук та їхній зведений годованець Медведчук

  "Сімейка" сьогодні - це Мудведчук-Кучма та їх "зведений годованець" Порожняк.

  Піня - багатокорзинний яйцеклад. І, слава Богу, не він єдиний.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.20 | Максим’як

   Re: Може й емоції, але без лірики та сентиментів.

   Мафіозна сім"я так і називається Кучма-Пінчук. Думаю, що Ви перевищуєте роль Януковича над роллю Медведчука для сім"ї.

   Слово сім"я вживається тут у прямому розумінні і це стандатна ситуація для багатьох диктаторів і режимів:

   папа - президент
   донька - мільйонерша
   зять - мільярдер

   Ви, пане Шутер, якось вхитряєтеся це розділяти, хоч видно, що це є очевидні речі і нероздільні. Ви бачите родинні зв"язки Кучми із Януковичем, а хто такий Янукович для Кучми? Брат, сват, зять? Прем"єр, який працює на сім"ю Кучми.

   Мені не зрозумілі Ваші сентименти, пане Шутер, українською я би сказав легковажна довірливість чи поверхове сприйняття.

   Ось пише Вахтанґ Кіпіані:
   "Одкровень російських піарників чекали більше п’яти років. Саме стільки, за деякими даними, працюють у Києві "заплечных политологических дел мастера" з Москви. Але якщо тоді зарплату їм платили структури, близькі до Віктора Пінчука, то наразі вони тусуються навколо іншого Віктора – Медведчука. "

   Тобто, кілька років Пінчук "мочив" Ющенка і щедро все оплачував, тепер мафія його виводить із-під різних проектів, щоб залишити біленьким та пухнастим. Не будьте наївним, мафія є мафія і Пінчук сьогодні може на порядок більше вкладає грошей, щоб знищити Ющенка, ніж це було 3 роки тому. Хіба це не зрозуміло? Адже він є зять Кучми і все здобув завдяки доньці президента. Кучма є його дах, по тим понятіям і ніхто ніколи навіть пальцем не міг його поворухнути - майже 10 років. У чому полягає чесність бізнесу Пінчука? Я не заню, бо це заборонена тема для обговорення в Україні. Вам подають цю тезу і Ви спрймаєте - "у Пінчука чесний бізнес". А я не маю підстав її сприймати просто на віру - не маю доказів, навіть з тої простої причини, що Пінчук у системі не може бути зятем Кучми, мільярдером і одночасно білою вороною у бізнесі, це несумісні речі.

   Я Вас Шутер не розумію, адже це розуміє кожен тут присутній на форумі троль. Пінчук не може стояти десь збоку, поза політикою, як він каже у бізнесі, залишивши Кучму самого розгрібати лайно. З мафії ніхто не виходить, хіба вперед ногами.

   Знову цитую Кіпіані:
   6. Галерист Гельман визнав, що головна мета роботи його "собратьев" – це сіяння ненависті і зневіри: ...

   І семе цю технологію вже п"ять років оплачує Пінчук і Медведчук.

   Де тут є емоції? Все так просто і ясно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.21 | Shooter

    Якраз суцільна лірика

    Максим'як, вгадайте (з одного разу) - кого вигідніше "мати президентом" для Пінчука - пахана конкуруючої данєцкої групи (причому - прямо конкуруючої в тій самій "головній" галузі) чи Ющенка?

    Ющенко зараз, дефакто, має одного ворога - Мудведчука та двох неприятелів - Януковича та Кучму (і то останнього - через дурість його душевную).

    І саме вихід Піні з ТУ (яка, виглядає, підтримуватиме Януковича), і його заява про "вихід з політики" свідчить саме про те, що Піня НЕ ХОЧЕ підтримувати Януковича. Що сьогодні означає - підтримувати Ющенка.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.21 | Михайло Свистович

     Re: Якраз суцільна лірика

     Shooter пише:
     >
     > І саме вихід Піні з ТУ (яка, виглядає, підтримуватиме Януковича), і його заява про "вихід з політики" свідчить саме про те, що Піня НЕ ХОЧЕ підтримувати Януковича. Що сьогодні означає - підтримувати Ющенка.

     Це не означає піддтримувати Ющенка. Це означає не підтримувати нікого, бо підтримка - це реальні дії.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.21 | Shooter

      Ви мене зрозуміли (-)

    • 2004.05.22 | Максим’як

     Re: Вгадаю з першого разу. Януковича із обрізаними през.провнова

     Shooter пише:
     > Максим'як, вгадайте (з одного разу) - кого вигідніше "мати президентом" для Пінчука - пахана конкуруючої данєцкої групи (причому - прямо конкуруючої в тій самій "головній" галузі) чи Ющенка?
     >
     Ніколи - Ющенка. Януковича вони серйозно готували на президента, але провалилися на реформі. Тепер вони всі, усією сім"єю, його бояться (тут Ви праві) і Пінчук не є виняток чи діє, як самостійний гравець.

     Чому Ющенка - ні, це я вже пояснював з точки зору бізнесу, а тепер добавлю із принципових засад. Ющенко - це зовсім інша система у якій вони ніколи не діяли, вона є загрозою для них (режиму, мафії). Не Ющенко, а система свободи і демократії, система, яка приведе до розкриття і бурхливого розвитку українського духу, яка приведе через рік-два до появи таких нових людей, про яких ні Ющенко ні мафія сьогодні не здогадується і їх поведінку неможливо зараз запрогнозувати. Прихід Ющенка приведе до неминучого краху імперії дизінформації українського народу, яку вибудували Пінчук і Медведчук (Ви гадаєте, що вони так на вітер гроші тепер викинули?) Але Ви у одному праві, що Ющенко для них був би кращим, якщо говорити формально, від Януковича. Але так не може бути, бо Ющенко буде не просто президентом, він стане ключем від темниці у якій сидить український народ і вони це розуміють добре.

     Можливо, Шутер, для Вас все це лірика. Поведінку людини не можна спрогнозувати тільки спираючись на формальні параметри, типу хто кращий - бандюк і бізнесмен Янукович чи порядний і небізнесмен Ющенко. Людина є психологічна причинно-наслідкова система.

     > Ющенко зараз, дефакто, має одного ворога - Мудведчука та двох неприятелів - Януковича та Кучму (і то останнього - через дурість його душевную).
     >

     Знову принципове розходження - Медведчук і Кучма не є приятелями Януковича (не більшим, ніж Кінах чи Пустовойтенко раніше). Ми можемо скоро у цьому переконатися, оскільки Януковича сім"я не буде пускати до влади. Вони його бояться. Як Ви вважаєте, чи можуть бути такі люди приятелями? Коли б йшла мова про довіру сім"ї до Януковича, яку Ви тут малюєте, то для чого тоді таке голосіння сімейки за реформою? НЕ логічно, Шутер. Логічно було б зробити Януковича повноцінним президентом і спокійно спати.

     Один із трюків, який може бути запущений - залишення Януковича на призволяще і паралельно розкрутка нового кандидата.

     > І саме вихід Піні з ТУ (яка, виглядає, підтримуватиме Януковича), і його заява про "вихід з політики" свідчить саме про те, що Піня НЕ ХОЧЕ підтримувати Януковича. Що сьогодні означає - підтримувати Ющенка.

     Взагалі, тема про Піню і його вихід і ТУ та його американська діяльність, то є окрема тема, яку власне хотів би ще на Майдані висвітлити.

     Шутер, розходження між нами у поглядах на політичну ситуацію лежить у відмінних методиках аналізу - Ви надто абстрагуєтеся і не виходите за межі формальної логіки. Це пояснює мені, чому Ви знехтували змістом попереднього мого допису і багато чого іншого.
 • 2004.05.20 | Thinker

  Вітаю з привласненням почесного звання форумних тролів

  Максим’як пише:
  > Судячи з того, як форумні тролі активно перекинулися шукати негативи у перемозі Руслани на Євробаченні, темник на Ющенка тепер новий - ні слова про нього.

  Thinker:
  Отже, пан Максим'як знайшов напрочуд простий та ефективний критерій для розпізнавання троллів. Всі, хто на гілці, де обговорюються відносини між Русланою та Януковичем, говорить щось про якісь негативи - тролі.

  Очевидно, насамперед це стосується Михайла Свистовича. Цей суб'єкт довго і успішно прикидався активним борцем з антинародним режимом Кучми, але прозорливе око добродія Максим'яка нарешті викрило його троллячу сутність.
  Назвемо поіменно й інших тролів: Нестор, Andrij, Franko, Shooter, ваш покірний слуга, можливо ще забув про когось, - вибачайте.

  Нарешті, слід назвати тих героїв, які героїчно кинулися захищати форум від цієї троллячої навали.
  Крім добродія Максим'яка, це відомий своїм щирим українським патріотизмом Patriot, а також Максим (той що недавно дивувався, чому ми наїзжаємо на Януковича: ну бандюк, то й що з того, адже усі бандюки? В цьому його позиція, до речі майже співпадає з позицією п.Максим'яка, який недавно пропагував ідею домовленості за принципом: Ющенко-перезидент, Янукович - прем'єр), пані ОК.

  До цієї кампанії чомусь затесався і п.Дворкін, але скоріше за все це хитрий маневр, бо він спеціально останнім часом ініціює обговорення тем про Руслану та колабораціонізм, очевидно здійснюючи стратегію троллів на замовчування заслуг Ющенка.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.20 | Zy

   Re: Неуважно читали привітання

   Не треба перебільшувати, щодо "тролів" ;)
   Shooter, спокійно, але таки оцінив перемогу, а Andrij висловився на підтримку Руслани більш емоційно, так що - все гаразд (було... до "радника"), але й те - тільки конкретна робота, а не підтримка політичних справ. До речі, як бути бюджетникам, невже припинити навчати та лікувати ?
   Пан Максим'як зробив правильне зауваження, щодо суті головної теми, тільки з толями зробив не той наголос
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.20 | Максим’як

    Re: Цю тему я відкрив раніше, ніж з"явилася стаття в УП

    про замовчування Ющенка.

    Дивні співпадіння із темниками АП на форумі "Майдан". Можна подумати, що випадкові :)

    Наразі я тільки одну особу на цьому форумі назвав тролем - Мінора. І він це наполегливо доказує. Принаймі, у мене жодних сумнівів зараз не виникає стосовно його особи.

    У деякій мірі підозріло поводить себе Нестор, але спеціально не відслідковую.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.20 | Мінор

     Ігнор дурості і лицемірству (-)

     Максим’як пише:
     > про замовчування Ющенка.
     >
     > Дивні співпадіння із темниками АП на форумі "Майдан". Можна подумати, що випадкові :)
     >
     > Наразі я тільки одну особу на цьому форумі назвав тролем - Мінора. І він це наполегливо доказує. Принаймі, у мене жодних сумнівів зараз не виникає стосовно його особи.
     >
     > У деякій мірі підозріло поводить себе Нестор, але спеціально не відслідковую.
    • 2004.05.21 | Михайло Свистович

     Цю пісню Ви співатимете у будь-якому випадку.

     Максим’як пише:
     >
     > Дивні співпадіння із темниками АП на форумі "Майдан". Можна подумати, що випадкові :)

     Це Ваші розбурхані уява та параноя бачать співпадіння.

     >
     > Наразі я тільки одну особу на цьому форумі назвав тролем - Мінора. І він це наполегливо доказує. Принаймі, у мене жодних сумнівів зараз не виникає стосовно його особи.

     І в мене теж. Бо я його знаю вже років 15. І він для Ющенка зробив і робить разів у надцять більше, ніж Ви. Бо робить це не на форумі.

     >
     > У деякій мірі підозріло поводить себе Нестор, але спеціально не відслідковую.

     І Нестор теж не є агентом, попустіться.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.21 | Максим’як

      Re: Авжеж, Бродський теж багато для Ющенка робить.

      Тільки не видно. Видно шкоду добре, як реальний результат.

      Але добре пригадується, як Бродський верещав із Суркісом у Верховній Раді, щоб завалити уряд Ющенка весною 2001 року. а ще раніше обзивав нацюками і нацистами рухівців. Чи може після цього Бродський широ прагнути перемоги Ющенку?(Це у курки короткий розум).

      Я бачу щоденно співпадіння із темниками. Є два варіанти:
      - або людина надто тупа, щоб не бачити на чий млин воду лл"є
      - або робить це свідомо

      Ні до одних, ні інших у мене жалю не має.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.21 | Мінор

       Без іронії - дуже багато

       Зростання рейтингу Ющенка якраз відбувається не за рахунок Галичини, де і так за нього усі. І не за рахунок Центру, де частина прихильників тепер замислились через відхід Мороза.
       Натомість рейтинг Ющенка зростає в Донеьку, Харкові і Одесі, типових російськомовних мільйонниках.
       Суто випадково :-), але у всіх трьох штабах НУ "яблучники" надзвичайно активні. А в Донецьку і голова штабу НУ Павло Жовніренко є членом партії Бродського.
       Максим"яку приносить неабияке задоволення постійно "плювати в колодязь". Але на щастя Віктор Ющенко не пише під цим псевдо на Майдан :-)

       Ось ставлення самого Ющенка
       http://maidan.org.ua/n/free/1085129367
      • 2004.05.21 | Михайло Свистович

       Мінор робить інакше, ніж Бродський. Він не піарить себе.

       Максим’як пише:
       > Тільки не видно. Видно шкоду добре, як реальний результат.

       Щодо дій Мінора яскраво видно реальний позитивний результат.

       Щодо Ваших дій такого не видно.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.21 | Мінор

        Михайле не марнуй даремно часу

        Кількома пасами Максим"як перевів розмову з питання по суті на обговорення Мінора. Ці пустопорожні "дискусії" і вічні пошуки ворогів між Максим"яком, СЕМЕНом, Козаком та М/Ж загубили сайт "разом". Давай не будемо повторювати чужих помилок.
        У старших людей бувають такі собі "зациклення", часом вони навіть ведуть список "ворогів", які їх "образили". Я потрапив до такого списку Максим"яка, як ти колись до списку інших персонажів.
        Але різниця між ними є. Якщо Максим"як здається щиро вболіває за Україну і її майбутнє, то "Мір Жесток", який був учепився в тебе, мав на меті твою психологічну дестабілізацію, підрив довіри до тебе, як ньюсмейкера і до сайту Майдан.
        Не відповідай Максим"яку і він перекипить і вимкнеться. Як електрочайник.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.21 | vujko

         Re: Михайле не марнуй даремно часу

         Мінор пише:
         > "Мір Жесток", який був учепився в тебе, мав на меті твою психологічну дестабілізацію, підрив довіри до тебе, як ньюсмейкера і до сайту Майдан.
         Не забагато честі Межо? Воно, звичайно, можна сказати, що і Корч має на меті психологічну дестабілізацію, скажімо, Ющенка, але нагадує це все скоріше перемоги Еллочки над донькою Вандербільта.
      • 2004.05.21 | Пан Roller

       Re: Одно не исключает другое.+

       Максим’як пише:
       >
       >
       > Я бачу щоденно співпадіння із темниками. Є два варіанти:
       > - або людина надто тупа, щоб не бачити на чий млин воду лл"є
       > - або робить це свідомо
       >
       > Одно не исключает другое.

       Будується суспільство споживання, і зараз ми на стадії "печерного" капіталізму". Формується суспільство "лохів", які споживають дешевий неякісний продукт, щось на зразок яблук із супермаркета. Вони виглядають гарно, а їсти їх нереально, тому що потім ти від них хворий. Те ж саме і з творчим продуктом такого плану, який гарно продається: він виглядає яскраво, дешевий, його гарно транспортувати, він чудово складується тощо.

       Великими ротаціями на телебаченні на цей товар формується попит. ТБ - це сучасна релігія, ікона, яка має неймовірний вплив на людей, набагато сильніший, ніж преса чи радіо. Це реальна влада, яка належить олігархам. Люди, які мають освіту, власну думку, шар інтелігенції при цьому не враховуються ніяк, вони маргінали і андеграунд - повністю. Усе спрямовано на "лоходром". І навіть потенційно латентні інтелігенти за відсутності легкодоступної інформації про якісний продукт впадають в стан "лохів" і споживають те, що їм пропонується, оці "яблука з супермаркета".

       http://www.radiomu.com.ua/news-prolohodrom.html
       Олег Скрипка про "лоходром"


       Brgds
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.22 | Максим’як

        Re: Мабуть, Скрипка правий, бо як інакше пояснити?

        Який народ - така влада.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua