МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мукачівського активіста кампанії ПОРА заарештовано...

05/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ

В Ужгороді заарештували активіста громадської акції "ПОРА" Андрія Фленька під час пікетування міської ради з вимогою відставки голови облдержадміністрації Івана Різака.

Як повідомили "Українській правді" активісти акції, Фленько, подавши попередню заявку до Ужгородської міської ради, організував пікетування Закарпатської облдержадміністрації з вимогою виконання Постанови Верховної Ради по Мукачевому від 12 травня. Зокрема – відставки Закарпатського губернатора Різака, начальника УМВС Закарпаття Варцаби та його заступника Русина.

"Арешт був здійснений без жодних пояснень групою міліціонерів та людей у цивільному, котрі не представились і не пред’явили ніяких документів", - зазначає Гаряча лінія Центру "Свобода вибору".

Під час арешту "міліціонери застосували силу до Фленька, зокрема, протягнувши його по бруківці". Окрім того правоохоронці "зруйнували наметове містечко із чотирьох наметів і намагалися розігнати інших пікетувальників".

Керував діями міліціонерів заступник голови Ужгородського УМВС, підполковник Лупак Іван Михайлович, говориться в повідомленні.

Активісти "ПОРА" зафіксували всі ці події на відеокамеру.

За їх словами, Андрія Фленька посадили у міліцейську машину і доправили до міськвідділу УМВС. Перед приміщенням міського відділу міліції активісти ПОРА розгорнули пікет протесту проти дій місцевої міліції. Два намети міліція вилучила, два намети активістам вдалося врятувати.

Активісти також нагадують, що минулої п'ятниці рішенням суду було заборонено пікетування облдержадміністрації іншого активіста ПОРА Віктора Щадея.


Джерело: УП


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua