МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Наш" атвєт Януковичу!!!

05/20/2004 | Shooter
http://www.unian.net/ukr/news/news-56400.html

У ВР зареєстровано проект постанови про підготовку до проведення в Україні "Євробачення-2005"
[20.05.2004 13:15]

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови "Про заходи щодо підготовки проведення в Україні ювілейного 50-го європейського пісенного конкурсу "Євробачення" (№5543).

Як повідомили УНІАН у прес-службі групи “Солідарність” фракції “Наша Україна”, ініціаторами цього документа виступили народні депутати Оксана БІЛОЗІР, Олександр ЗІНЧЕНКО, Микола ТОМЕНКО, Микола БАГРАЄВ і Петро ПОРОШЕНКО.

Народні депутати вважають, що враховуючи те, що наступний конкурс буде ювілейним, 50-м, надзвичайно важливо ретельно підготуватись до його проведення, адже увага понад стомільйонної аудиторії буде прикута до України, крім того, значна кількість представників різних країн Європи (у тому числі представників засобів масової інформації) відвідає Україну безпосередньо.

Автори проекту переконані, що зважаючи на надзвичайну важливість заходу, підготовку до його проведення необхідно розпочинати вже зараз, адже Україна поки що не мала досвіду проведення подібних конкурсів. До того ж, враховуючи значну кількість гостей, необхідно подбати про належну туристичну інфраструктуру: зручний проїзд, пристойні готелі, упорядкування найбільш привабливих для відвідування туристів місць, підготовку місця проведення конкурсу тощо.

Запропонованим проектом постанови з метою проведення ювілейного 50-го європейського пісенного конкурсу "Євробачення" на високому організаційному рівні пропонується звернутися до Президента України з пропозицією про утворення Організаційного комітету з підготовки проведення конкурсу. Крім того, народні депутати пропонують Кабінету Міністрів України розробити та реалізувати комплекс заходів щодо підготовки до проведення конкурсу.

Депутати наголошують, що своєчасне прийняття постанови сприятиме гідній підготовці до проведення конкурсу "Євробачення".
І як же це "вони" пропустили таку можливість? ;)

Відповіді

 • 2004.05.20 | Shooter

  Що ще цікаво

  Серед співавторів проекту - Баграєв (читай - Піня) та Зінченко.

  Що вкотре каже - у ВР починає потихенько формуватися "тиха" "антиабрєзано-януковичська/aнти"папік-на-іздиханії" опозиція.

  Крім того, розумію Баграєва - в разі фальсифікації виборів-2004 і, не дай Боже, подавлення заворушень з людськими жертвами про Євровіжн-2005 в Україні можна забути. А саме для Баграєва/Пінчука це би був ласий шматок швидких грошей.

  P.S. Цікаво от тільки - спустить Кучма Мудведчука в унітаз перед виборами чи то вже відбудеться після виборів?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.20 | Максим’як

   Re: Не зіллють Медведчука - йтимуть разом до кінця.

   Скоріше Януковича зіллють в унітаз Кучма-Пінчук-Медведчук, ніж розділяться.

   Кучма поставив Януковичу завдання - до осені виплати всі заборгованості із зарплат, що зараз становлять біля 2,5 млрд. гривень.

   Наші зареєстрували проект, але Янукович тут зовсім їм не противник у питанні Євробачення.
 • 2004.05.20 | Gluk

  Re: "Наш" атвєт Януковичу!!!

  Абстрагуючись від мого відношення до "гаранта", аж кортить тут привести дотепність, яку він (або хтось із його іміджмейкерів написав йому) використав на нараді здається Координаційної ради з питань регулювання ринку цукру: "Цукру в нас в цьому році - немає. Рада з цукру - каже - є, "Укрцукор" - є, а цукру немає. Але ж чому у нас немає "Укрбанану", а банани - є?"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua