МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дипломати з країн Європи проігнорували прийом через Януковича?

05/20/2004 | Vadym Gladchuk
Дипломати з країн Європи проігнорували прийом з нагоди розширення кордонів Європейського Союзу через можливу участь у ньому Віктора Януковича?

20 травня 2004 року у залі офіційних прийомів на Грушевського відбувся урочистий прийом з нагоди розширення кордонів Європейського Союзу. Організаторами виступили Український національний комітет міжнародної торгової палати (його очолює В. Щелкунов) та міжнародний тижневик “Kyiv Weekly”.
Як повідомлялося з анонсу у помпезному заході передбачалася участь Віктора Януковича та дипломатів з 12 країн об’єднаної Європи.
Але присутніх дипломатів було нараховано всього кілька чоловік. Мабуть на їх явку, як жартували присутні на шикарному фуршеті журналісти, вплинула анонсована у дипломатичному прийому участь Віктора Януковича.
Таким чином, вважають політичні оглядачі з ВМО “Молодь – надія України”, “велике прання” кримінального минулого нинішнього непопулярного прем’єра Ганною Герман, виявилося вкрай невдалою ПР – акцією, що матиме фатальні наслідки для подальшої політичної кар’єри цього політика.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua