МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

4% зростання рейтингу Ющенка в Одесі - Бродський працює

05/21/2004 | Мінор
Вам відомо, що на виборах в 136 в/о Одеси НУ підтримала Михайла Бродського. Майдан про це проінформував неперевершений русофіл КЕ у своєму в"їдливому дописі :-) Не виключено, що КЕ має причини так робити більші, аніж можна було сподіватись. Справа в тому, що риторика одного з кандидатів, екскомуніста Звонаржа, дуже схожа на погляди Кваснюка молодшого (КЕ), що може означати його активну роботу в штабі. На щастя мені довелося ці вибори спостерігати впритул, бо я, відповідно, консультую Бродського. Не виключено, що чи не вперше віртуальні опоненти з Майдану вийшли на безпосереднє суперництво у реал.
Бродський почав з 3% рівня ознайомлення виборців зі своєю кандидатурою. За неповний місяць роботи цей непересічний політик вийшов на тверде друге місце після Володимира Рондіна, обійшовши і Ківалову, і "опозиційного депутата міськради" Селянина, і заступника губернатора Кіссе, і, звичайно ж, русофіла Звонаржа.
Але найцікавіше, що завдяки активній роботі Бродського рейтинг Ющенка за неповний місяць підскочив на 4% в Одесі.
Наступного разу, коли КЕ заведе пісню про "русскую Одессу" діліть те марення навіть не навпіл, а на чотири :-) Звичайно ж Бродський говорить тут виключно російською і Ющенко на його підтримку говорить російською, як і переважна більшість одеського штау НУ та рухівців у цьому місті. Але жодного негативу до українців і української тут немає і в помині. Це багатонаціональне місто від дня заснування намагалося не переплавити на російську, а толерувати будь-які національні культури.
Про Звонаржа, його українофобські погляди і Гурвіца, який їх поділяє, розповім пізніше, коли буде вільний час.

Відповіді

 • 2004.05.21 | Ширин

  Re: 4% зростання рейтингу Ющенка в Одесі - Бродський працює

  Рейтинг Ющенко повышается в Одессе не потому что приехал какой то Бродский , а по причине бандитских методов власти и Януковича у Мукачево. Клевреты бродского из штанов выскакивают , чтобы протянуть этого украинофоба. Кто ,,мочил" правительство Ющенко в предыдущем парламенте? Бродский и его компания ! Одесситы не пропустят Бродского , попомните.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.21 | Petro

   Ширин, Бродський такий українофоб, як ти - українофіл(-)

  • 2004.05.21 | KE

   Повышение рейтинга Юша в Одессе- ложь.

   по 136-ому округу в него было в 2002 11% (в одесской области это был рекорд, в среднем 5-6%, с вбросами 8%)
   Сейчас рейтинг Ющенко в 136 - 8%. Так что никакого повышения нет, и уже никогда не будет. Бродский, на самом деле, в своих прокламациях не отталкиваясь от Ющенко говорит противоположные, за частую, вещи или не трогает те темы, по которым помнят его одесситы.

   Минору. Пока, вам везет в одном, у реальных кандидатов просто нет денег и о них просто не знают. НО, это пока ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.21 | Мінор

    Нам всегда везет :-)

    Справа в тому, що конкуренти Бродського гроші мають і чималі. В місті висить неменше 80 бигбордів одного Селянина, а Рондіна, можливо ще більше. Довідково: прокат простого бигборда (без підсвітки) протягом місяця в Одесі - 300-400 у.о. Скромняга заступник губернатора Антон Кіссе працював (допомагав) своєму округу роками, вкладючи туди тисячі доларів. Про Тетяну Ківалову і кури балакали.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.21 | KE

     спорно :) на моем участке вам не повезло уже :)

     Мінор пише:
     > Справа в тому, що конкуренти Бродського гроші мають і чималі. В місті висить неменше 80 бигбордів одного Селянина, а Рондіна, можливо ще більше. Довідково: прокат простого бигборда (без підсвітки) протягом місяця в Одесі - 300-400 у.о. Скромняга заступник губернатора Антон Кіссе працював (допомагав) своєму округу роками, вкладючи туди тисячі доларів. Про Тетяну Ківалову і кури балакали.

     Одно дело иметь деньги, другое, вкладывать их и третье, вкладывать их с умом. Чем я могу помочь Киссе, если он нанял профанов из "Николас М" и те его подставили несколько раз уже? Чем я могу помочь Селянину, если он считает, что сам с усам и лажается постоянно? Чем я могу помочь Звонаржу, если они НЕ ЖЕЛАЮТ нормально работать и о нем ПРОСТО НИЧЕГО не известно жителям округа?

     Но, повторяю, на моем участке работы вам уже не повезло ;)
    • 2004.05.22 | Столяров

     Re: Нам всегда везет :-)

     Ви рахуєте бігборди Селяніна і Рондіна.
     Пан Бродський бігборди на робить. Його величезний агітаційний бігборд возиться автом щодня по місту. І чи не на кожній вулиці стоять молоді люди з агітацією за нього. Якщо Ви подумаєте, що всі агітатори є з партії "Яблуко" - це буде величезна помилка:)))
     За час від виборами 2002 року і довиборами у 136 окрузі ЯБЛУКО себе не проявило, жодного кроку Боделана не засудила. Це факт.
     Прикру помилку робите коли проти Селяніна виступаєте. Він насправді багато робив у справі захисту прав одеситів - у якості депутата міськради. Ви остаточно розколюєте одеську опозицію.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.22 | KE

      А Бродскому не пофиг?

      Он просил у СДПУ(о)шников поддержки, те ему отказали, нашел нашистов. Денег Бродский потратил больше всех. Селянина он зря, конечно, дернул. И но каратисты из "Хваран" люди терпеливые, а вот другие люди уже на взводе :) не знаю я что будет во время выборов, но после, Бродскому по-любому в Одессе появляться не нужно будет :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.22 | Мінор

       :-) (-)

     • 2004.05.23 | RIO

      Re: Нам всегда везет :-)

      Що таке СелянІн? Ну як так можна? Невже не зрозуміло, що є просте і всім зрозуміле слово "селянин", що й означає це прізвище?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.23 | Столяров

       Re: Нам всегда везет :-)

       RIO

       Ми ще не знаємо Вашого прізвища
       :))
       Може б теж мали з чим порівняти
       :)))
  • 2004.05.21 | Мінор

   Витяги із звернення Ющенка на підтримку Бродського

   Повний текст Звернення ви можете прочитати в сьогоднішньому номері газети "Юг"

   В.Ющенко:
   "... наши отношения складывались непросто. Я часто был объектом острой критики с его стороны, причем бывало, что и несправедливой. Тем не менее несколько лет назад мы подвели черту под нашей полемикой,так как поняли, что в главном у нас нет разногласий..."
   "...мы одинаково представляем, как сделать Украину процветающим европейским государством.Зажиточным и уютным общим домом для всех и каждого, независимо от национальности,языка, вероисповедания..."
 • 2004.05.21 | YZ

  Як можна - про Гурвіца детальніше

  Бо, з одного боку, я мав тісні професійні справи з його прямими підлеглими, одже, знаю багато про його темні справи - свиня ще та, одним словом; а з другого, як почитаєш Столярова - то виходить, що то орел.

  То, може, він не свиня і не орел, а щось середнє? (за мотивами Войновича) ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.21 | M.

   Re: Як можна - про Гурвіца детальніше

   YZ пише:
   > Бо, з одного боку, я мав тісні професійні справи з його прямими підлеглими, одже, знаю багато про його темні справи - свиня ще та, одним словом; а з другого, як почитаєш Столярова - то виходить, що то орел.
   >
   > То, може, він не свиня і не орел, а щось середнє? (за мотивами Войновича) ;)

   Вы знаете,ЧТО такое Гурвиц в Одессе известно в общем то всем.
   Он известный русофоб и сионист- и самое главное - ВОР- это основное. Хорошее сочетание, правда?
   Для тех кто называет себя национал -демократами- самое то :-))).
   Можно конечно спорить, кто больший вор- Боделан или Гурвиц. Тут я не оценю. Боделан наверное его переплюнул. Но и Гурвиц себя не обижал.
   Будет выгодно - Гурвиц себя будет позиционировать, как сторонник Юща.
   Не будет выгодно- станет сторонником Паханов.Он не дурак. Он мыслит на пару ходов в перед, но иногда просчитывается,ибо самоуверенно нагл. Если Вы заметили, Гурвиц дерет глотку за ту же отправку войск в Ирак - тут были его реплики, это его Национальные (еврейские- но не украинские) интересы говорят, зато подано в демократическом соусе, и Россию пнул походя, нормально все, в духе времени и это понятно, ведь не его дети будут там погибать. А Столяров по моему проплачен Гурвицем, что безусловно, я никогда это не докажу- но я читаю его публикации столько лет и никогда не видел в них ни капли обьективности.Это мое ИМХО.
   Много можно услышать, как и что сделал Гурвиц для Одессы. Однако я хорошо помню ЧТО и КАК делалось - все и вся было насквозь По сравнению с нулем- это действительно много.
   криминально- то что под ногами одесситов- хотя бы тендер на плитку, которой вымощены тротуары. Эдик Гурвиц давно сделал ставку на национализм. Парадокс, когда этнические евреи становятся патриотами Украины. Не верю я в это. А уж помня "чеченизацию" Одессы Гурвицем - тем более. Слушая как он отправляет на смерь в Ираке украинских солдат- тем более. Итд итп.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.24 | Столяров

    Re: Як можна - про Гурвіца детальніше

    Мене іноді дивують такі люди.

    Пишуть:
    Вы знаете,ЧТО такое Гурвиц в Одессе известно в общем то всем.
    Он известный русофоб и сионист- и самое главное - ВОР- это основное. Хорошее сочетание, правда?
    Для тех кто называет себя национал -демократами- самое то .
    Можно конечно спорить, кто больший вор- Боделан или Гурвиц. Тут я не оценю. Боделан наверное его переплюнул. Но и Гурвиц себя не обижал.
    Будет выгодно - Гурвиц себя будет позиционировать, как сторонник Юща.
    Не будет выгодно- станет сторонником Паханов.Он не дурак. Он мыслит на пару ходов в перед, но иногда просчитывается,ибо самоуверенно нагл.

    Брехня. Гурвіц з початків незалежності є на боці українства. Я вже наводив приклади:
    - довірена особа кандидата на посаду Президента України Чорновола
    - Він першим підняв над райрадою Одеси синьо-жовтий прапор, коли тодішня ВР його ще і не визнавала
    - Він підтримував в Одесі україномовну газету "Чорноморські новини", надав товариству "Просвіта" приміщення і всіляко допомагав.


    Если Вы заметили, Гурвиц дерет глотку за ту же отправку войск в Ирак - тут были его реплики, это его Национальные (еврейские- но не украинские) интересы говорят, зато подано в демократическом соусе, и Россию пнул походя, нормально все, в духе времени и это понятно, ведь не его дети будут там погибать.

    Я знову ж таки писав, що Гурвіц був в Іраку. Коли там була війна. І має право на власну точку зору. Чи не так?

    А Столяров по моему проплачен Гурвицем, что безусловно, я никогда это не докажу- но я читаю его публикации столько лет и никогда не видел в них ни капли обьективности.Это мое ИМХО.

    Можете навести приклади моєї "необ"єктивності"?


    Много можно услышать, как и что сделал Гурвиц для Одессы. Однако я хорошо помню ЧТО и КАК делалось - все и вся было насквозь По сравнению с нулем- это действительно много.
    криминально- то что под ногами одесситов- хотя бы тендер на плитку, которой вымощены тротуары. Эдик Гурвиц давно сделал ставку на национализм. Парадокс, когда этнические евреи становятся патриотами Украины. Не верю я в это.

    Якби зараз в Одесі провести СПРАВЕДЛИВІ вибори. Дати одеситам вибір. Гурвіц чи Боделан. Як Ви гадаєте, за кого проголосують одесити?

    А уж помня "чеченизацию" Одессы Гурвицем - тем более.

    Про яку "чеченізацію" мова?
    Гурвіц їздив до Чечні. Врятував групу українських робітників - полонених чеченцями і привіз їх в Україну. Йому за це потім навіть всеукраїнську відзнаку дали.
    Була домовленість:
    Українці повертаються додому, а в Одесі буде проведено Конгрес вайнахів.
    Всі домовленості було виконано. ЛЮДЕЙ ВРЯТОВАНО ВІД СМЕРТІ. І Ви тепер закидаєте це Гурвіцу? Майте розум...
    Не повторюйте Боделанівських байок...
  • 2004.05.22 | Столяров

   Re: Як можна - про Гурвіца детальніше

   Навіщо лити бруд на Едуарда Гурвіца?
   Декому треба шукати "крайніх", щоби відволікти від реальних проблем в Одесі.
   Чого варті ці 4 відсотки - покаже жовтень 2004 року. Приєднуюся до думки, що це все фікція.
   А для кого відкриття що Едуард Гурвіц був прихильником українських інтересів? Чи не Гурвіц в Одесі був довіреною особою кандидата в Президенти Вячеслава Чорновола? Чи не на Жовтневому райвиконкомі Одеси, яким керував Гурвіц, вперше було піднято синьо-жовтий прапор, коли його ще влада не визнала? Є багато інших прикладів...
   Конфлікт Боделана і Гурвіца це конфлікт двох систем... Гурвіца комуністи оголошували ВОРОГОМ РАДЯНСЬКОЇ ВЛАДИ. Саме Гурвіц очистив Одесу від пам"ятників Леніну і назв вулиць на честь комуністичних лідерів. Саме Гурвіц вшанував пам"ять РОМАНА ШУХЕВИЧА - головнокомандувача УПА - і назвав провулок на його часть, а Боделан потім його скасував.
   Щодо Іраку - людина має право на власну думку. Гурвіц був в Іраці, коли там тривала війна. Хотів поговорити з українськими військовиками - але за розпорядженням Марчука його туди не допустили. Але, Він власними очима бачив ситуацію в Іраці, Він був там під час військових дій, і має право на власну точку зору. Чи не так?

   Я пишу про Гурвіца, бо Він людина знана в Одесі і народний депутат України. Тим часом, 90 відсотків преси в Одесі про Гурвіца і Кармазіна слова не скажуть. Це сумна реальність.

   І ще. На щастя - стосунки Едуарда Гурвіца з фракцією "НУ" не залежать від одеського штабу і піарщиків Бродського.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.22 | Мінор

    Бродський ніколи не виступав і не збирається йти проти Селянина

    Це було б нелогічно з боку Бродського критикувати і нападати на того, хто дотримується однакових з ним поглядів щодо Боделана.
    Бродський є кандидатом з Селянином по одному округу і виборці можуть вибирати самі. Здається я тобі це детально пояснював під час зустрічі.
    Коли я навожу приклад бигбордів Селянина і Рондіна, я лише сперечаюсь про ефективність такого способу реклами. А потім, Бродський не приховує того, що він багатий. Однак рекламує він себе фанерними щитами і одним автобигбордом. На нашу думку так є більший контакт з виборцями.
    Щодо Гурвіца, то я висловив особисте враження від журналу Звонаржа, якого Гурвіц офіційно підтримує. Бродський, не виключено, дотримується іншої думки, та я, на відміну від нього, вважаю себе українським націоналістом. І мене прикро вразив матеріал з нападками на українську мову та Київський патріархат (хоч я хожу сам до Московського). Адже Гурвіца також підтримує НУ. Не думаю, що Червоній йому таке подарує. Або Гурвіц зробить якісь публічні кроки щоб відхеститися від тієї ганьби. Тим більше, що він неодноразово, як ти розповів у своєму дописі, доводив свою прихильність до української ідеї. Наразі заяви Гурвіца я ще, на жаль, не чув.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.22 | Мінор

     Аж ось і заява Гурвіца. Розповів Столяров по телефону.

     Виявляється сьогодні Гурвіц заявив про те, що більше не підтримує Звонаржа. Причиною стали якраз статті, що так сподобалися КЕ з журналу Звонаржа.
     Деталі мабуть розповість Столяров, але, як видно, для Гурвіца погляди щодо України виявились дорожчими. Що ж приємно, бачити однодумців в Одесі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.05.21 | KE

  1. Циплят по-осени считают

  2. Нельзя не отметить колоссальную работоспособность Бродского, он действительно "топтун". Лично обходит население, что не делает бОльгая часть депутатов, а если делает, то мало.
  3. Нельзя не отметить колоссальные деньги, которые вложены Бродским в кампанию. Столько денег не вложил ни один кандидат.
  4. Нельзя не отметить. что Бродский брешет, как шелудивый пес. Пример "Мы подняли Киев, поднимем и Одессу". Я уже не говорю о стандартной лжи избирателям.
  5. Нельзя не отметить наглость работы людей Бродского. Пример – вытаскивание из почтовых ящиков литературы оппонентов, того же Звонаржа и срывание чужих плакатов, то го же Селянина и Рондина.

  А теперь по фактам. а) Бродский не пройдет, хотя 2-3 место займет.
  б) Бродский обходит темы, стандартные для нашистов, потому говорить о том, что люди нормально воспринимают идеи нашистов, нельзя, Бродский их просто не высказывает.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.21 | M.

   Re: 1. Циплят по-осени считают

   KE пише:
   > 2. Нельзя не отметить колоссальную работоспособность Бродского, он действительно "топтун". Лично обходит население, что не делает бОльгая часть депутатов, а если делает, то мало.

   Согласитесь КЕ, это нормальный ПиАр ход. Удивительно что больше никто этого не делает.

   > 3. Нельзя не отметить колоссальные деньги, которые вложены Бродским в кампанию. Столько денег не вложил ни один кандидат.

   Тоже обычная практика.

   > 4. Нельзя не отметить. что Бродский брешет, как шелудивый пес. Пример "Мы подняли Киев, поднимем и Одессу". Я уже не говорю о стандартной лжи избирателям.

   Так это ведь избирательная компания. Главное в ней что? Борьба за избирателя. Я бы тоже на его месте врал бы. Чем неправдоподобнее ложь, тем скорее внее поверят.

   > 5. Нельзя не отметить наглость работы людей Бродского. Пример – вытаскивание из почтовых ящиков литературы оппонентов, того же Звонаржа и срывание чужих плакатов, то го же Селянина и Рондина.

   Это нуждается в доказательствах. Причем задукоментированных.

   > б) Бродский обходит темы, стандартные для нашистов, потому говорить о том, что люди нормально воспринимают идеи нашистов, нельзя, Бродский их просто не высказывает.

   Что свидетельствует о его недюжинном уме. Это очень хороший правильный ход. К чему кричать о каких то нацюковских глупостях?
   Кстати КЕ, я давно вне Одессы, насколкьо я понимаю, никого в Одессе не волнует проблема русского языка?
   И Ваш вывод верный- насчет непопулярности идей НУ. Я только заметил что одесситы традиционно аполитичны и их не так просто завести и раскачать перед выборами. Нужны какие то сильные акции - стрельба с автоматов в двери, политические убийства, провокации, покушения итд.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.21 | KE

    Re: 1. Циплят по-осени считают

    M. пише:
    > KE пише:
    > > 2. Нельзя не отметить колоссальную работоспособность Бродского, он действительно "топтун". Лично обходит население, что не делает бОльгая часть депутатов, а если делает, то мало.
    >
    > Согласитесь КЕ, это нормальный ПиАр ход. Удивительно что больше никто этого не делает.

    100%
    и Я ОЧЕНЬ НЕ ДОВОЛЕН МОИМИ КАНДИДАТАМИ, КОТОРЫЕ ОТКАЗЫВАЮТСЯ ТАК ПОСТУПАТЬ.
    >
    > > 3. Нельзя не отметить колоссальные деньги, которые вложены Бродским в кампанию. Столько денег не вложил ни один кандидат.
    >
    > Тоже обычная практика.

    100%

    >
    > > 4. Нельзя не отметить. что Бродский брешет, как шелудивый пес. Пример "Мы подняли Киев, поднимем и Одессу". Я уже не говорю о стандартной лжи избирателям.
    >
    > Так это ведь избирательная компания. Главное в ней что? Борьба за избирателя. Я бы тоже на его месте врал бы. Чем неправдоподобнее ложь, тем скорее внее поверят.

    НЕ СОГЛАСЕН. Ничего нет противнее брехни, я не работаю с брехунами.

    >
    > > 5. Нельзя не отметить наглость работы людей Бродского. Пример – вытаскивание из почтовых ящиков литературы оппонентов, того же Звонаржа и срывание чужих плакатов, то го же Селянина и Рондина.
    >
    > Это нуждается в доказательствах. Причем задукоментированных.

    Это не нуждается в доказательствах, люди Бродского сами это рассказывают. А по нескольким адресам и сейчас есть выкупленные места расклейки Селянина и Рондина, которые ЗАХВАЧЕНЫ Бродским. (я понимаю, что он надеется на своих киевских уголовников и авторитета, но однажды он перегнет палку и его охрана-бандиты его не спасут.)

    >
    > > б) Бродский обходит темы, стандартные для нашистов, потому говорить о том, что люди нормально воспринимают идеи нашистов, нельзя, Бродский их просто не высказывает.
    >
    > Что свидетельствует о его недюжинном уме.

    Только о лживости, что, в принципе, стандартно для нацистов.

    > Это очень хороший правильный ход. К чему кричать о каких то нацюковских глупостях?

    Если цель просто прийти к власти, то понятно, а если чего то добиться...

    > Кстати КЕ, я давно вне Одессы, насколкьо я понимаю, никого в Одессе не волнует проблема русского языка?

    Проблема русского языка, по опросам на 7-ом месте в Одессе. Из остальных. Вопрос о ЕЭП на 3-ом. О избавлении от столичного гнета на 5-ом.

    > И Ваш вывод верный- насчет непопулярности идей НУ. Я только заметил что одесситы традиционно аполитичны и их не так просто завести и раскачать перед выборами.

    100% И этому хорошо помогает Бродский. Его клоунады раскачивают эту кампанию, но не всегда в его пользу. :)

    > Нужны какие то сильные акции - стрельба с автоматов в двери, политические убийства, провокации, покушения итд.

    ВСЕ кандидаты думают сейчас над этими проектами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.21 | S.D.

     Re: 1. Циплят по-осени считают

     > НЕ СОГЛАСЕН. Ничего нет противнее брехни, я не работаю с брехунами.

     ....

     > > Нужны какие то сильные акции - стрельба с автоматов в двери, политические убийства, провокации, покушения итд.
     > ВСЕ кандидаты думают сейчас над этими проектами.

     Как любит говорить один мой знакомый, "отучаемся говорить за ВСЕХ". Или у Вас есть "свои люди" в командах ВСЕХ тридцати зарегистрированных кандидатов?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.21 | KE

      да (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.21 | S.D.

       Уголовный кодекс Украины, Ст. 396.

       Стаття 396. Приховування злочину

       1. Заздалегідь не обіцяне приховування тяжкого чи особливо
       тяжкого злочину -

       карається арештом на строк до трьох місяців або обмеженням
       волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий
       строк.

       Напомню, что 157-я статья предусматривает до 12 лет, а потому, согласно ст. 12 УК, преступления по ней вполне могут быть отнесены к "особливо тяжким". НУ и плюс статьи 13, 14, 15, 16 тоже полезно освежить в памяти.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.21 | KE

        Проведение политической акции "самострел" в УК не обозначен(-)

    • 2004.05.21 | M.

     Re: 1. Циплят по-осени считают


     > >
     > > Согласитесь КЕ, это нормальный ПиАр ход. Удивительно что больше никто этого не делает.
     >
     > 100%
     > и Я ОЧЕНЬ НЕ ДОВОЛЕН МОИМИ КАНДИДАТАМИ, КОТОРЫЕ ОТКАЗЫВАЮТСЯ ТАК ПОСТУПАТЬ.
     > >

     Даже жаль. Отличные и простые вещи лежат на поверхности.
     > >
     > > Так это ведь избирательная компания. Главное в ней что? Борьба за избирателя. Я бы тоже на его месте врал бы. Чем неправдоподобнее ложь, тем скорее внее поверят.
     >
     > НЕ СОГЛАСЕН. Ничего нет противнее брехни, я не работаю с брехунами.
     >

     Я приятно удивлен Вашими взглядами, вернее моральностью Ваших взглядов. Но я имел тут ввиду иное.КЕ, я уверен, что Вам не нужно обьяснять разницу между тем, что говорит политик, и между тем, что он будет делать.Честное слово, наблюдая за предвыборными речами и тем что есть на практике, я видел очень мало совпадений. Это не только к украинским политикам относится. Другое дело, ЧТО говорить. Тут Вы уже выбираете то, чем согласны и что Вам по душе.
     > >
     > > Это нуждается в доказательствах. Причем задукоментированных.
     >
     > Это не нуждается в доказательствах, люди Бродского сами это рассказывают. А по нескольким адресам и сейчас есть выкупленные места расклейки Селянина и Рондина, которые ЗАХВАЧЕНЫ Бродским. (я понимаю, что он надеется на своих киевских уголовников и авторитета, но однажды он перегнет палку и его охрана-бандиты его не спасут.)
     >
     КЕ, Вы юрист. На такие выходки нужно возбуждать уголовные дела. Если это нарушение законодательства. Иначе, я знаю что это произвол, Вы знаете, ваши люди знаю- а больше и никто. А потребуется выборы опротестовывать- на что ссылаться?
     > >

     > Только о лживости, что, в принципе, стандартно для нацистов.
     >
     Речь не о том. Вы сейчас высказываете свое мнение. Оно мне известно. Пример- говорит кандидат А. - да мы с Одессы на Луну полетим! Да я открою добычу золота в катакомбах! Да у нас тут нефть на шельфе! выберите меня и вы будете процветать. Думаю мало кто купиться на такое.
     А если человек начнет бить кулаками себя в грудь и рассказывать про то, что он обустроит дороги, что он будет отстаивать позицию одессы в киеве, что будет горячая вода круглый год, и перебои с светом уйдут в прошлое, а также он снизит цены на маршрутки к примеру- на это избиратель купится. Без всяких политических аспектов. Никаких слов о демократии незалежной украине и прочих глупостях. Я так думаю.

     >
     > Если цель просто прийти к власти, то понятно, а если чего то добиться...
     >
     Я говорю только о одном аспекте- получение власти. Другие я не рассматриваю.

     > Проблема русского языка, по опросам на 7-ом месте в Одессе. Из остальных. Вопрос о ЕЭП на 3-ом. О избавлении от столичного гнета на 5-ом.
     >
     О, интересно. Спасибо А что на первых двух позициях?

     >
     > 100% И этому хорошо помогает Бродский. Его клоунады раскачивают эту кампанию, но не всегда в его пользу. :)
     >
     > > Нужны какие то сильные акции - стрельба с автоматов в двери, политические убийства, провокации, покушения итд.
     >
     > ВСЕ кандидаты думают сейчас над этими проектами.


     Ну хорошо бы чтоб не в стиле Эдика Г.
     Вернее, дай Бог.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.21 | Shooter

      Хех :) умора.

      KE пише:
      >
      >
      > > НЕ СОГЛАСЕН. Ничего нет противнее брехни, я не работаю с брехунами.

      І це пише КЕ, котрого не раз, і не два ловили на брехні тільки тут, на Майдані.

      > Я приятно удивлен Вашими взглядами, вернее моральностью Ваших взглядов.

      Точно. Я теж особисто здивований "моральністю" поглядів КЄ вже довший час. ;)
     • 2004.05.21 | KE

      Re: 1. Циплят по-осени считают

      M. пише:

      > Даже жаль. Отличные и простые вещи лежат на поверхности.

      Угу. Например - лень.

      > > >
      > > > Так это ведь избирательная компания. Главное в ней что? Борьба за избирателя. Я бы тоже на его месте врал бы. Чем неправдоподобнее ложь, тем скорее внее поверят.
      > >
      > > НЕ СОГЛАСЕН. Ничего нет противнее брехни, я не работаю с брехунами.
      > >
      >
      > Я приятно удивлен Вашими взглядами, вернее моральностью Ваших взглядов. Но я имел тут ввиду иное.КЕ, я уверен, что Вам не нужно обьяснять разницу между тем, что говорит политик, и между тем, что он будет делать.Честное слово, наблюдая за предвыборными речами и тем что есть на практике, я видел очень мало совпадений. Это не только к украинским политикам относится. Другое дело, ЧТО говорить. Тут Вы уже выбираете то, чем согласны и что Вам по душе.

      Есть большая разница между тем, каков вектор указывается во времени. Например, Бродский утверждает, что честный бизнесмен, с его то украинским "МММ" - ложь? Ложь. Говорит, деньги вкладчикам вернул, ложь, ложь. Говорит, что поднял Киев, ложь? Наглая ложь. Так что первое это вранье во временном факторе.
      Потом мы говорим о обещаниях и тут уже иной вопрос, чего ХОЧЕТ добиться - вектор и чего смог. Это уже обещания, а не ложь. Обещания могут быть не выполнимы или не выполняемы, это уже иной вопрос. Но у Бродского именно наглая ложь.

      > > Это не нуждается в доказательствах, люди Бродского сами это рассказывают. А по нескольким адресам и сейчас есть выкупленные места расклейки Селянина и Рондина, которые ЗАХВАЧЕНЫ Бродским. (я понимаю, что он надеется на своих киевских уголовников и авторитета, но однажды он перегнет палку и его охрана-бандиты его не спасут.)
      > >
      > КЕ, Вы юрист. На такие выходки нужно возбуждать уголовные дела. Если это нарушение законодательства. Иначе, я знаю что это произвол, Вы знаете, ваши люди знаю- а больше и никто. А потребуется выборы опротестовывать- на что ссылаться?

      Это НЕ МОИ рекламные места и не мне подавать в суд. А на счет срыва чужих листовок или кражи литературы, это не наказуемо. Литературы разбрасывают всем, без указания имени и не возможно привлечь за это к ответственности.

      > > >
      >
      > > Только о лживости, что, в принципе, стандартно для нацистов.
      > >
      > Речь не о том. Вы сейчас высказываете свое мнение. Оно мне известно. Пример- говорит кандидат А. - да мы с Одессы на Луну полетим! Да я открою добычу золота в катакомбах! Да у нас тут нефть на шельфе! выберите меня и вы будете процветать. Думаю мало кто купится на такое.
      > А если человек начнет бить кулаками себя в грудь и рассказывать про то, что он обустроит дороги, что он будет отстаивать позицию одессы в киеве, что будет горячая вода круглый год, и перебои с светом уйдут в прошлое, а также он снизит цены на маршрутки к примеру- на это избиратель купится. Без всяких политических аспектов. Никаких слов о демократии незалежной украине и прочих глупостях. Я так думаю.

      выше, о лживости и обещаниях. О качестве его обещаний... он обещает слишком много, только дураки поведутся.

      > > Проблема русского языка, по опросам на 7-ом месте в Одессе. Из остальных. Вопрос о ЕЭП на 3-ом. О избавлении от столичного гнета на 5-ом.
      > >
      > О, интересно. Спасибо А что на первых двух позициях?

      1. социальные проблемы (медицины. образования.)
      2. бытовые услуги и цены на них (ДЕЗы)

      >
      > >
      > > 100% И этому хорошо помогает Бродский. Его клоунады раскачивают эту кампанию, но не всегда в его пользу. :)
      > >
      > > > Нужны какие то сильные акции - стрельба с автоматов в двери, политические убийства, провокации, покушения итд.
      > >
      > > ВСЕ кандидаты думают сейчас над этими проектами.
      >
      >
      > Ну хорошо бы чтоб не в стиле Эдика Г.
      > Вернее, дай Бог.

      :)
    • 2004.05.21 | Мінор

     Вибори в Одесі практично закінчились. Залишилось - голосування.

     Відзначаю, що виборча кампанія на диво пройшла толерантно і демократично. Навіть у Києві було набагато більше порушень і тиску.
     Є значна частина тих, хто не визначився і на них тепер будуть спрямовані зусилля усіх.
     За кілька днів до голосування у Києві стандартно виливається багато гівна, яке звуть чорний піар. Здається Одеса не буде винятком. Але чорний піар безсилий, коли відрив є значним.

     Як технолог, я б не радив будь-клму з кандидатів йти шляхом, який тут обговорює КЕ з М. Пора вже порозумнішати і "догнати", - люди голосують за конструктив і вже не вірять в чорнуху. Бродський демонструє цей новий для Одеси підхід.


     KE пише:
     > M. пише:
     > > Нужны какие то сильные акции - стрельба с автоматов в двери, политические убийства, провокации, покушения итд.
     >
     > ВСЕ кандидаты думают сейчас над этими проектами.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.21 | KE

      Блин, Минор, Ваша брехня чрезмерна

      Бродский ИМЕННО НА ЧЕРНУХЕ и катается, ТОЛЬКО БОДЕЛАНА И МОЧИТ. Только это дает ему рейтинг. Благодаря тому, что этот клоун показывает бесплатные выступления и имеет кого мочить, всем ненавистного Боделана, у него и есть рейтинг. Остальные просто хуже работают или не лезут на власть.

      Ничего нового Бродский не показывает. Не льстите себе, все СЛИШКОМ слабенько, слабая литература, слабые призывы, даже клоунада ваша слабая. Но вы наняли огромное число волонтеров и Бродский сам топчет транспорт и улицы. Только этим вы и набираете очки. Но, я уже говорил, что вот-вот включиться могут и другие и уже не простят подлостей вашей команды.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.21 | Мінор

       Деякі пункти програми Бродського, про які він розповідає в Одесі

       Бо переповісти усю програму не маю часу.

       1. Провести закон про передачу портів у комнуальну власність портових міст. Виконання цього пункту може подвоїти бюджет Одеси. Жоденз інших кандидатів такого не пропонує. А якби запропонував, то це було б голослівно, адже з них тільки у Бродського є досвід активної парламентської роботи;

       2. Введення законодавчого мораторію на підвищення Єдиного та Фіксованого податків;

       3. Добитись виведення бюджету міста з загального бюджету області;

       4. Добитись відрахувань від митниці до бюджету міста.

       5. Добитись субвенцій державного бюдджету для реконструкціїї жилого фонду Одеси.

       Як бачите всі пункти передбачають збільшення надходжень до міського бюджету. Якщо ним будуть керувати казнокради, все це піде їм у кишеню. Тому Бродський вистпає за відставку Боделана, хоч сам не збирається посідати його місце, а балотується до парламенту.

       Коротше Кваснюк, Ви і далі "на своей волне". Дискутувати з Вами не цікаво - піду поговорю з одеситами :-)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.21 | S.D.

        Выйдем, поговорим? :) (-)

       • 2004.05.22 | KE

        У меня нет времени спорить с заезжим агитатором

        Скажу одно, все эти пункты - вчерашний и позавчерашний деньт. Простые обещания от человека уличенного в воровстве. Шестерки Юща.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.22 | Мінор

         :-) (-)

      • 2004.05.21 | S.D.

       Re: Блин, Минор, Ваша брехня чрезмерна

       KE пише:
       > Бродский ИМЕННО НА ЧЕРНУХЕ и катается, ТОЛЬКО БОДЕЛАНА И МОЧИТ. Только это дает ему рейтинг.

       Кто-то сомневался? Я - нет. Более того, прямо здесь намекал, что другого способа выиграть здесь выборы для него нет.
    • 2004.05.21 | Zy

     Re: Ще один...

     > ВСЕ кандидаты думают сейчас над этими проектами.
     Ніяких шансів у таких "кандидатів" нема, невже це так важко усвідомити
     :fou:
   • 2004.05.21 | Zy

    Re: Марення якесь

    > Я только заметил что одесситы традиционно аполитичны
    > Нужны какие то сильные акции - стрельба с автоматов в двери, политические убийства, провокации, покушения итд
    Тобто ? Ви натякаєте на кримінальні нахили ? :(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.22 | Мінор

     Марення радника віце-прем"єра Табачника (цікаво)

     Виявляється Андрій Звонарж - радник віце-прем"єра з гуманітарних питань.
     А тепер, прошу ознайомитись з поглядами цього молодого чоловіка, який у свої 28 років двічі побував народним депутатом, які він оприлюднив в журналі "Вечерний город" (спецвипуск)
     Я буду просто давати витяги з його слів та цитати статей:

     "Существуя в том числе и на наши средства, области-вампиры все их жители являются ярыми адептами идеи ТОТАЛЬНОЙ УКРАИНИЗАЦИИ ВСЕЙ СТРАНЫ."

     "Несть числа преступлениям, совершенным этими фашистскими прихвостнями. На их совести жизни десятков тысяч людей. Так неужели во Львове об этом никому не известно...Выродки из государственной системы образования включили задолизательские оды "про Степана Бандеру" в вузовские и школьные учебники истории"

     "Пройдет еще совсем немного времени и наша суверенная и "незалежная" держава окончательно ошизеет. И тогда дело останется за малым: внести скромную поправку в Конституцию и вернуть этой стране одно из самых полюбившихся ее лидерам исторических названий. Чтобы все было по-честному. Чтобы каждый желающий мог посмотреть в карту и прочесть: "Рейкомиссириат Украина"."

     "- Ще не вме-е-р-ла У-у-кра-ина ни слава ни воля, - навзрыд запели Сергей Рафаилович (губернатор Гриневецький) и Руслан Борисович (мер Боделан), и скупые мужские слезы покатились по плакатным щекам...
     - Ще нам браття украинци, ус-мих-нэть-ся до-о-о-о-ля, - вторили им пупкины и залупкины из ближнего круга"

     "...Михаил Антонович Денисенко. Человек, на полном серьезе называющий себя "Его Святейшеством" и "Филаретом". Подобные эпизоды не редкость в отечественной да и зарубежной медицинской практике. Современная психиатрия называет их как "синдром навязчивых идей с выраженными проявлениями индуцированного бреда..."

     "Мы имели раскошную перспективу смотреть "Бедную Настю" в переводе и слушать как Его Величество Государь Николай 1 говорит Наследнику Престола - будущему императору Александру 2 что-то вроде: "Як ся маешь?" А тот ему отвечает: "Тату, шляк бы вас трафив". Однако сей фокус не удался...
     Если несколько лет назад обнаглевшие киевские функционеры более чем наполовину увеличили объем вещания на "державной мове" на всех каналах до 50% и даже до 75%, то теперь издали постановление разрешающее трансляцию фильмов исключительно на украинском. Больше всех под раздачу попал русский язык. К слову - И ЭТО ОБЩЕИЗВЕСТНО - ОН ЯВЛЯЕТСЯ РОДНЫМ, ПО МЕНЬШЕЙ МЕРЕ, ДЛЯ СЕМИДЕСЯТИ ПРОЦЕНТОВ НАСЕЛЕНИЯ СТРАНЫ!"

     "... как потом говаривал Владимир Владимирович Путин, "кто не спрятался - я не виноват".
     ________________________________________________
     Сторінка 7 рубрика "А МЕЖДУ ТЕМ..."
     "ДОРОГИЕ ОДЕССИТЫ!
     ...Уверен, что Андрей Звонарж, грамотно и эффективно отстаивая интересы горожан, станет достойным представителем Одессы в Верховном Совете , а воры, жулики всех мастец все это время спокойно спать не будут."
     С уважением, Эдуард Гурвиц

     Примітка - СЬОГОДНІ ГУРВІЦ ВІДМОВИВСЯ ПІДТРИМУВАТИ ЗВОНАРЖА, МАБУТЬ ПРОЧИТАВШИ ЙОГО ЖУРНАЛ :-)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.22 | KE

      Теперь, распечатайте это и расклейте! (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.22 | Мінор

       :-) Я краще просто посміюсь (-)

     • 2004.05.22 | Столяров

      Re: Марення радника віце-прем"єра Табачника (цікаво)

      Слід ще зауважити, що Едуард Гурвіц не писав Заяви на підтримку Звонаржа, яка була надрукована в "Вечірній газеті"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.22 | Мінор

       Ого! За таке можна і треба подати в суд. Після виборів (-)

     • 2004.05.22 | Zy

      Re: Ви отримуєте насолоду,

      доповідаючи про Гурвіца та Звонаржа, чи що ?
      Довелося чути Звонаржа по ТБ, нічого подібного (нічого!) не було з того, що Ви подаєте зараз. Якщо той Звонарж аж так змінився, то може він і Гурвіца ввів в оману. Але нащо Ви зараз, коли вже дізналися про НЕпідтримку З-жа Г-цем, раз за разом посилаєтеся на ті ганебні речі :what
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.22 | Мінор

       Аж ніяк

       Zy пише:
       > доповідаючи про Гурвіца та Звонаржа, чи що ?

       Журналіст - це стукач на службі суспільства (не держави).

       > Довелося чути Звонаржа по ТБ, нічого подібного (нічого!) не було з того, що Ви подаєте зараз. Якщо той Звонарж аж так змінився, то може він і Гурвіца ввів в оману.

       Не виключено.

       >Але нащо Ви зараз, коли вже дізналися про НЕпідтримку З-жа Г-цем, раз за разом посилаєтеся на ті ганебні речі :what

       Щоб усім були зрозумілі мотиви дій (відмови у підтримці) Гурвіца потрібно знати і погляди Звонаржа.

       А взагалі, на мій погляд, інформація існує для того щоб її оприлюднювати, бо люди МАЮТЬ ПРАВО ЗНАТИ. Тим більше цей журнал був поширений великим накладом і без нас з вами, як мені сказали в кожну поштову скриньку округу.

       Zy, не шукайте чорну кицьку у темній кімнаті, бо "бувають і просто сни" :-)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.22 | vujko

        Підтримую:люди МАЮТЬ ПРАВО ЗНАТИ.

        Мінор пише:
        > Zy пише:
        > > доповідаючи про Гурвіца та Звонаржа, чи що ?
        >
        > Журналіст - це стукач на службі суспільства (не держави). :hot:
        > >Але нащо Ви зараз, коли вже дізналися про НЕпідтримку З-жа Г-цем, раз за разом посилаєтеся на ті ганебні речі :what
        > Щоб усім були зрозумілі мотиви дій (відмови у підтримці) Гурвіца потрібно знати і погляди Звонаржа.
        > А взагалі, на мій погляд, інформація існує для того щоб її оприлюднювати, бо люди МАЮТЬ ПРАВО ЗНАТИ.

        Добавлю: МАЮТЬ ПРАВО ЗНАТИ ВСЕ про погляди публічного політика, навіть, якщо він це п'яний прошепотів "для своїх" у сауні.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.22 | Zy

         Re: Підтримую:люди МАЮТЬ ПРАВО ЗНАТИ.

         Так, але по-перше, треба розуміти про що насправді йдеться, тобто -
         чому саме, за які конкретні дії один депутат підтримує іншого (зовсім протилежного за світоглядом);
         по-друге – адже виявилося, що не підтримує, тобто інформація, щодо конкретної людини (Г. ) фальшива, проте - люди задоволені, вони ВЖЕ щось "знають" :sarcastic:
         Взагалі-то, радник Бродського (чи помічник) ставиться У ЧАС ВИБОРІВ дивно до депутата з політичної сили, яка зробила зусилля над "особистим" і наважилася таки підтримати Вашого кандидата (тобто помічник жбурляє неперевіреною інформацією, потім радіє, що вона не підтвердилася і повторює її ще і ще ;) )
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.05.22 | Мінор

          Re: Підтримую:люди МАЮТЬ ПРАВО ЗНАТИ.

          Таки радник, не помічник.

          Zy, дивіться щоб Вам потім не захотілося вибачитись.
          Справа в тому, що цієї "неперевіреної" інформації в окрузі роздали люди звонаржа кілька десятків тисяч журналів. Мені передали тільки один із них.
          І я особисто, дотепер не знаю якій заяві пана Гурвіца вірити - тій, котра була надрукована і поширена і яка співпадала з іншими публічними виступами панів Гурвіца і Звонаржа чи останньому "прозрінню" і заяві Гурвіца, яка (і тут КЕ правий) була зроблена не публічно, а до ОВК.
          Тобто десятки тисяч журналів з наклепами на мою країну і націю були поширені публічно, а спростування - лише до ОВК.
          А що, якби ми не підняли цієї теми на Майдані, то Ігор Столяров не передав би сюди заяву Гурвіца? А чому б після такого значного політичного кроку пану Гурвіцу було б не зробити прес-конференцію, де б пояснити причини?
          А чому мені потрібно взагалі це підказувати такому досвідченому політику, як Едуард Гурвіц. Де він насправді ЩИРИЙ?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.05.22 | Zy

           Re: Підтримую:люди МАЮТЬ ПРАВО ЗНАТИ.

           Вибачатися не буде за що. :p
           Цитати із З., які Ви надали, не зможе підтримати жоден нормальний депутат. Мушу нагадати, що не розумних депутатів в "НУ" важко знайти, при повному ж розумі - однозначно всі
         • 2004.05.22 | vujko

          Re: Підтримую:люди МАЮТЬ ПРАВО ЗНАТИ.

          Zy пише:
          > по-друге – адже виявилося, що не підтримує, тобто інформація, щодо конкретної людини (Г. ) фальшива, проте - люди задоволені, вони ВЖЕ щось "знають" :sarcastic:

          Зауважу: виявилось завдяки власне Мінору. Люди не задоволені лиш від того, що "знають", вони задоволені лиш тоді, коли знають. Відділити друге від першого - і є робота журналістів.

          > Взагалі-то, радник Бродського (чи помічник) ставиться У ЧАС ВИБОРІВ дивно до депутата з політичної сили, яка зробила зусилля над "особистим" і наважилася таки підтримати Вашого кандидата (тобто помічник жбурляє неперевіреною інформацією, потім радіє, що вона не підтвердилася і повторює її ще і ще ;) )

          Неперевіреною, але не безпідставною - публікація в "Вечірній газеті" все ж була. Врешті решт таке жбурляння і Г. користь принести могла - він міг саме з цього джерела дізнатися про фальшивку. Повторює ще і ще він про З., а не про Г. Щодо конфлікту інтересів між обов'язками помічника і призванням журналіста - то я не бачу великої проблеми.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.05.22 | Столяров

           Re: Підтримую:люди МАЮТЬ ПРАВО ЗНАТИ.

           Я просто хочу зауважити.
           Щоб не зробив в цій ситуації Едуард Гурвіц - завжди знайдеться хтось - хто буде прагнути переставити все з ніг на голову...
           Мінор висловлює не свою особисту позицію. Він відзеркалює і подає Вам позицію, яка панує з подачі керівника Одеського штабу "НУ". Звичайно, поки Курінний керівник - всі хто нині з ним - плює на багаторічних колег у боротьбі з Русланом Боделаном. Колись вони співали деферамби панам Гурвіцу і Ворохаєву. Тепер Вони роблять вигляд що їх і не знали. Але, не знають вони, що історія карає таких. Зрадивши колись друга ти будещ не один раз зраджений сам. І особисто керівник Одеського штабу "НУ" та його оточення ще відчують це на собі...
           Чи не яскравий приклад Мінор?
           Гурвіц подав заяву до ОВК одразу як вийшла "Вечірня газета". Він не чекав закидів Мінора щоби це зробити. Його це страшенно обурило. Він постійно читає одеську пресу, знає все про ситуацію в Одесі.
           Але, подання Заяви до комісії Мінору та тим хто навколо нього замало. "Чому б не провести прес конференцію?" - кажуть вони. Припустимо, зробить Він прес конференцію. Потім Мінор і йому подібні будуть говорити: "І Він ще не подав до Європейського Суду", "А Він ще не пікетував ОВК", "А Він ще..." І так кінця і краю не буде. Завдоволених повністю НІКОЛИ не буде.
           Не ставайте подібними до команди Боделана, для яких Едуард Гурвіц завжди залишатиметься ворогом. Як буде для нього ворогом і керівник організації "За Україну, За Ющенка" в Одесі Анатолій Ворохаєв.
           Прихильники перемоги Одеси над Боделаном мали б не гризтися а об"єднати зусилля. Я переконаний, що якби в Одеському штабі працювати Курінний і Ворохаєв - все було б НАБАГАТО продуктивніше.
           Але, це моя особиста точка зору.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.05.22 | vujko

            Re: Підтримую:люди МАЮТЬ ПРАВО ЗНАТИ.

            Столяров пише:
            > Я просто хочу зауважити.
            > Щоб не зробив в цій ситуації Едуард Гурвіц - завжди знайдеться хтось - хто буде прагнути переставити все з ніг на голову...
            > Мінор висловлює не свою особисту позицію. Він відзеркалює і подає Вам позицію, яка панує з подачі керівника Одеського штабу "НУ".
            Мінор певно і сам може сказати чию позицію він висловлює?
            > Гурвіц подав заяву до ОВК одразу як вийшла "Вечірня газета". Він не чекав закидів Мінора щоби це зробити. Його це страшенно обурило. Він постійно читає одеську пресу, знає все про ситуацію в Одесі.
            > Але, подання Заяви до комісії Мінору та тим хто навколо нього замало. "Чому б не провести прес конференцію?" - кажуть вони. Припустимо, зробить Він прес конференцію. Потім Мінор і йому подібні будуть говорити: "І Він ще не подав до Європейського Суду", "А Він ще не пікетував ОВК", "А Він ще..." І так кінця і краю не буде. Завдоволених повністю НІКОЛИ не буде.

            Пане Столяров, щось мені підказує, що задоволених буде достатньо після подачі судового позову.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.05.22 | Столяров

             Re: Підтримую:люди МАЮТЬ ПРАВО ЗНАТИ.

             Не впевнений, що після суду щось вгамується.
             Якщо Ви знате ситуацію в Одесі - Ви маєте це розуміти:))
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.05.22 | S.D.

              "Кировоградский областной суд! Зачем платить больше?" (-)

              (с) КВН ОГУ-2 1999 год

              Мы помним, как после суда все может стать еще мутнее :)))
             • 2004.05.23 | Мінор

              Провокація була спрямована проти опозиції вцілому

              Причому вона тривала не один день. Скажімо почалося все з того, що Гурвіц не заявив у підтримці кандидата від НУ Бродського, а офіційно підтримав його конкурента, який тепер виявився українофобом, що роздмухує міжнаціональну ворожнечу. Що ж дуже шкода, але Бродський обійшовся і без підтримки Гурвіца, але Гурвіц втрапив у халепу зі Звонаржем. Навіть важко повірити, що настільки досвідчений політик дав себе обвести довкруг пальця. Амбіції, які як я відчув з допису Столярова, грають між Гурвіцем і Курінним йдуть на шкоду обом і на користь ворогам. На щастя про них не знають в низах, серед виборців. Адже Гурвіц - єдина і ідеальна кандидатура на мера від НУ.

              P.S. Зверніть увагу наскільки втішений цим КЕ, стиль якого відчувається на шпальтах журналу Звонаржа.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.05.23 | Столяров

               Re: Провокація була спрямована проти опозиції вцілому

               Жодної провокації не було.
               Шановний, пан Курінній підтримував Михайла Бродського ще задовго до офіційного рішення Києва. І це незважаючи на те, що пан Бродський поводив себе на той час досить неоднозначно. Він погодився виступити в ефірі відверто боделанівської та антиукраїнської телекампанії РІАК, але не виступив на загальноміському Віче проти підвищення цін на комунальні послуги. Хоча був там, був анонсований у повідомленні прес служби НУ...
               Це тепер, знаючи, що без гасел опозиції до Боделана Він не переможе - пан Бродський змінив позицію. Ви знаєте про Григорія Кваснюка. А є ще один істореограф Боделана - але Він пише про Бродського у одній з останніх своїх книжок не досить приємні речі, які свідчать, що пан Бродський свого часу, незважаючи на рішення НУ підтримати Гурвіца на посаду мера Одеси, НЕ ЗРОБИВ ЦЬОГО. Він тоді не говорив жодного слова проти Боделана і жодного за Гурвіца.
               Так що тепер?
               Тепер штаб НУ в Одесі про це забув...

               Ви там критикували Звонаржа за негативне ставлення до Київського Патріархату. Так?
               А знаєте до якої церкви повели Ющенка коли Він був на Форумі в Одесі організатори зі штабу НУ? Правильно. Московського Патріархату. Київський був на Форумі. Вітав Ющенка. А його храм проігнорували. Натомість пішли туди, де не особливо хотіли бачити...
               А коли вшановували жертв голоду... Панахіду у храмі УПЦ КП по телефону замовили і ЖОДЕН представник НУ на панахиду НЕ ПРИЙШОВ.
               А коли були нещодавно Шевченківські свята. Пан Курінний був в Одесі, але серед тих хто клав квіти до пам"ятника Кобзарю його не було.
               Про реальне ставлення до всього українського якраз і говорить те, що все українське у штабі НУ в Одесі ВІДСУТНЄ. Крім панів Іщенка та Козицького, які справді прислужилися Україні і чимало роблять.
               А прес служба.
               Всі інформ повідомлення російськомовні. Та зробіть двома мовами, якщо серед читачів її є такі тупі, що не розуміють української. Я їм про це писав. НУЛЬ реакції.
               І про який РУХ Ви писали - коли натякали, що там всі російською розмовляють? Ви все закидаєте Гурвіцу, але мушу Вам нагадати, що Голова обласної організації Укр. Народної Партії Віктор Цимбалюк дав інтерв"ю одеській газеті "Время Ч". Знаєте яка там була назва інтерв"ю? Нагадаю: "Якщо Ви голосуєте за "Нашу Україну" - Ви голосуєте проти себе".
               І після цього пан Курінний утворював з Цимбалюком, і не лише з ним, різні об"єднання міжпартійні. Керівнику штабу при цьому не було соромно. І не перед ким Він з цього жодного разу не виправдовувався.

               Отож, не треба шукати проблеми в оточуючих - якшо самі їх не позбулися.


               :)))
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2004.05.23 | Мінор

                Ігоре, одная і єдина провокація форуму - це ти сам :-)

                Тільки не ображайся, я по-доброму. Адже з особистої зустрічі тобі було прекрасно відомо, що я не працюю на Курінного. Втім, ти зробив вигляд, що ти цього не знаєш і так є. Що ж тепер маєш тему для обговорення :-) Втім, я не проти.


                Столяров пише:
                > Жодної провокації не було.
                > Шановний, пан Курінній підтримував Михайла Бродського ще задовго до офіційного рішення Києва. І це незважаючи на те, що пан Бродський поводив себе на той час досить неоднозначно. Він погодився виступити в ефірі відверто боделанівської та антиукраїнської телекампанії РІАК, але не виступив на загальноміському Віче проти підвищення цін на комунальні послуги. Хоча був там, був анонсований у повідомленні прес служби НУ...

                Може не було часу? :-) Я досить добре однайомився з його поглядами і НУ анонсувала все правильно. На відміну від мене, тобі поки-що не вдалося взяти в Бродського інтерв"ю, але при цьому ти готовий судити про мотиви його вчинків :-)

                > Це тепер, знаючи, що без гасел опозиції до Боделана Він не переможе - пан Бродський змінив позицію.

                Власне припущення ти грунтував лише на факті виступу Броського на Боделанівському телеканалі. Втім ти не "опустився" до того, щоб переказати зміст виступу. От тепер уже в другому абзаці ти своє ж припущення видаєш за реальність.
                Ігоре, я мушу нагадати, що на цьому форумі бувають не лише ті одесити, які слухають радіо "Свобода". Тому запудрити їм голову тобі буде значно важче, якщо ти будеш використовувати такі недолугі прийоми. Не маєш що сказати - краще візьми жуйку. Іноді краще жувати ніж говорити :-).

                >Ви знаєте про Григорія Кваснюка.
                Не досить добре, бо не бачив його програм - кажуть вони не цікаві.

                >А є ще один істореограф Боделана
                Ім"я бцдь-ласка :-)

                >- але Він пише про Бродського у одній з останніх своїх книжок не досить приємні речі, які свідчать, що пан Бродський свого часу,

                А чому ти вживаєш "але"?

                >незважаючи на рішення НУ підтримати Гурвіца на посаду мера Одеси, НЕ ЗРОБИВ ЦЬОГО. Він тоді не говорив жодного слова проти Боделана і жодного за Гурвіца.

                Я думаю він вивчав ситуацію, адже приїхав до Одеси з Києва, а не є корінним одеситом, як інші.

                > Так що тепер?
                > Тепер штаб НУ в Одесі про це забув...

                Що забув, Ігоре? Те, що Бродський напочатку кампанії витратив час для вивчення ситуації, а не повірив на слово Ігору Столярову чи Едуарду Гурвіцу, який підтримав Звонаржа? Так можна ж було помилитись!


                > Ви там критикували Звонаржа за негативне ставлення до Київського Патріархату. Так?

                Ні. Мене вразила підтримка Гурвіцем кандидата, який ллє бруд на патріарха УПЦ КП. Тепер до Гурвіца в мене немає питань

                > А знаєте до якої церкви повели Ющенка коли Він був на Форумі в Одесі організатори зі штабу НУ? Правильно. Московського Патріархату. Київський був на Форумі. Вітав Ющенка. А його храм проігнорували. Натомість пішли туди, де не особливо хотіли бачити...

                Я такоє і віруючим православним, який ходить до УПЦ МП. І це не Ваше, Ігоре, діло. Тому я визнаю таке право а Юшенком. На мою думку церква і політика мають бути окремо.

                > А коли вшановували жертв голоду... Панахіду у храмі УПЦ КП по телефону замовили і ЖОДЕН представник НУ на панахиду НЕ ПРИЙШОВ.

                Ганебно.

                > А коли були нещодавно Шевченківські свята. Пан Курінний був в Одесі, але серед тих хто клав квіти до пам"ятника Кобзарю його не було.

                Не може бути.

                > Про реальне ставлення до всього українського якраз і говорить те, що все українське у штабі НУ в Одесі ВІДСУТНЄ. Крім панів Іщенка та Козицького, які справді прислужилися Україні і чимало роблять.

                Ну, якщо вірити тобі, є ще Едуард Гурвіц, чи не так?


                > А прес служба.
                > Всі інформ повідомлення російськомовні. Та зробіть двома мовами, якщо серед читачів її є такі тупі, що не розуміють української. Я їм про це писав. НУЛЬ реакції.

                Мені це не подобається також.

                > І про який РУХ Ви писали - коли натякали, що там всі російською розмовляють? Ви все закидаєте Гурвіцу, але мушу Вам нагадати, що Голова обласної організації Укр. Народної Партії Віктор Цимбалюк дав інтерв"ю одеській газеті "Время Ч". Знаєте яка там була назва інтерв"ю? Нагадаю: "Якщо Ви голосуєте за "Нашу Україну" - Ви голосуєте проти себе".

                Ти мені про це казав під час зустрічі. Я тільки не зрозумів при чому тут Бродський. Чи ти таким чином хочеш пояснити ставлення Гурвіца до Курінного. Так воно мене не обходить. Курінний лише гвинтик НУ, блокуЮ, який підтримав Бродского.


                > І після цього пан Курінний утворював з Цимбалюком, і не лише з ним, різні об"єднання міжпартійні. Керівнику штабу при цьому не було соромно. І не перед ким Він з цього жодного разу не виправдовувався.
                >
                > Отож, не треба шукати проблеми в оточуючих - якшо самі їх не позбулися.

                Передай все це Одеському штабу НУ, але навіщо ти мені знову це переказуєш. В мене також є чимало претензій до них, але я не маю часу до виборів про це говорити.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2004.05.24 | Є і така думка

                 Re: Ігоре, одная і єдина провокація форуму - це ти сам :-)

                 У своєму останьому повідомленні Ви сам себе заперечуєте:))
                 Ви що, перепрошую на слові, "зомбовані"??? )))
                 Я надав Вам посилання на Заяву Гурвіца про те, що ВІН НЕ ПІДТРИМУВАВ ЗВОНАРЖА І ЦЕ ПРОВОКАЦІЯ - а Ви все одно повторюєте разів п"ять, що Він його підтримав:))
                 Правду кажуть люди - "з ким поведешся, того наберешся":))
                 Я розмовляв сьогодні вранці з помічником Гурвіца і Він сказав, що газета Звонаржа реальна провокація. Гурвіц не підписався б під жодним його передвиборчим гаслом.
                 Прошу Вас припинити повторювати те, що не відповідає дійсності.

                 Щодо інтерв"ю з Бродським - я під час зустрічі з Вами пояснював причину - чому я не досі не зробив з ним інтерв"ю. Це питання вирішує прес секретар, а не я. Коли мені були потрібні короткі коментарі на актуальні теми - я їх отримував і поширював. Отож, не треба говорити того, що самі не відаєте.

                 Ви знову ж таки безпідставно звинувачуєте Гурвіца у тому, що Він "підтримав Звонаржа, який поливає брудом Патріарха Філарета".
                 А чим "Яблуко" чи "НУ" в Одесі підтримали становлення Помісної Церкви?
                 Я був під час візиту Патріарха Філарета біля нього.
                 Я редагую сайт Одеської і Балтської єпархії УПЦ КП.
                 www.eparhia.odessa.ua
                 З боку тих хто полюбляє багато говорити на різні теми - НУЛЬ ПІДТРИМКИ церкві. НУ в Одесі водила Ющенка до Московського Патріархату. Натомість - знаєте, що МП в Одесі каже про Ющенка і Тимошенко?
                 Їх ледве не проклинають.

                 Щодо відсутності активістів НУ на Панахиді за жертвами голодомору - це факт. Я про це писав. Про це, здається, писав і МАЙДАН.

                 І про події навколо вшанування Шевченка теж правда.

                 А празвище автора книжки - Гончарук. Почтайте. Дізнаєтеся чимало цікавого і про пана Бродського часів 2002 року. Якщо хочете, знайду навіть і процитую тут. Але, гадаю, що Вам буде дуже неприємно.

                 Ви не жили в Одесі, не бачили реальності і прагнете мене переконати. Я працюю на радіо вже понад 11 років і краще Вас знаю що в Одесі діється насправді.
                 :)))
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2004.05.24 | Столяров

                  Re: Ігоре, одная і єдина провокація форуму - це ти сам :-)

                  http://www.razom.org.ua/viewnews/news/13438
                  ну ось
                  навіть тут є спростування
                  :))
           • 2004.05.23 | Мінор

            ОК. Перепрошую, Едуарда.

            Завжди краще виявити, що людина краще, аніж ти про неї подумав. :-)
            Доречі, Курінний не є моїм начальником і я частенько з ним сперечався.
            Ігоре, але все ж таки провокація була нахабна і дошкульна. Хто її організував, що тобі про це відомо?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.05.23 | Столяров

             Re: ОК. Перепрошую, Едуарда.

             Я не маю відомостей про організаторів провокації.

             Власне, гадаю, що про це може знати сам Едуард Гурвіц. Але, я журналіст і маю з ним розмови, як з народним депутатом України, лише тоді коли мова йде про необхідність коментарів до різних актуальних подій в Одесі та в Україні в цілому.
  • 2004.05.21 | Мінор

   Де правда, а де фантазії КЕ

   KE пише:
   > 2. Нельзя не отметить колоссальную работоспособность Бродского, он действительно "топтун". Лично обходит население, что не делает бОльгая часть депутатов, а если делает, то мало.

   Так і є. Зустрічі, персональні зустрічі з виборцями, а не дорогущі биг-борди стали основною технологією кампанії Бродського. 5-8 зустрічей в день причому на вулицях. Інші просто бояться говорити з людьми, бо їм нічого сказати, на відміну від опозиції.

   > 3. Нельзя не отметить колоссальные деньги, которые вложены Бродским в кампанию. Столько денег не вложил ни один кандидат.

   Ага :-) особисте ходіння по дворах коштує набагато дорожче за десятки повноколірних плакатів його конкурентів.Але Бродський неприховує, що є бізнесменом, на відміну від .... не хочу навіть називати КЕ і сам їх знає краще від мене.

   > 4. Нельзя не отметить. что Бродский брешет, как шелудивый пес. Пример "Мы подняли Киев, поднимем и Одессу". Я уже не говорю о стандартной лжи избирателям.

   Особисте враження КЕ. "Ми" вживається від імені киян, до яких належить Бродський, бо всі його конкуренти позиціонують себе як свої, корінні одесити. Заперечити цьому нічого, Київ виглядає на три голови краще Одеси.


   > 5. Нельзя не отметить наглость работы людей Бродского. Пример – вытаскивание из почтовых ящиков литературы оппонентов, того же Звонаржа и срывание чужих плакатов, то го же Селянина и Рондина.

   Звонарж обіймає за нашими опитуваннями аж 7 місце, Бродський - вже друге. Література Звонаржа нам не потрібна. КЕ, знаєте чому Джо невловимий? Тому що його ніхто не ловив :-)


   > А теперь по фактам. а) Бродский не пройдет, хотя 2-3 место займет.

   Може бути.

   > б) Бродский обходит темы, стандартные для нашистов, потому говорить о том, что люди нормально воспринимают идеи нашистов, нельзя, Бродский их просто не высказывает.

   Стандартні для "нашистів" теми Бродський насправді обходить. Вірно. Але от погляди НАШОУКРАЇНЦЯ він висловлює щодня.
   Єгор, Ви ж набагато нормальніше, аніж про Вас думають у нас на сайті. Приєднуйтесь до нормальних людей.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.21 | KE

    Минор :)

    Мінор пише:
    > KE пише:
    > > 2. Нельзя не отметить колоссальную работоспособность Бродского, он действительно "топтун". Лично обходит население, что не делает бОльгая часть депутатов, а если делает, то мало.
    >
    > Так і є. Зустрічі, персональні зустрічі з виборцями, а не дорогущі биг-борди стали основною технологією кампанії Бродського. 5-8 зустрічей в день причому на вулицях. Інші просто бояться говорити з людьми, бо їм нічого сказати, на відміну від опозиції.

    Костусеву, по Суворовскому , в 1998, я делал по 10-12 встреч в день. Так что это не ново. И потому, даже без работы там у него все было нормально.

    >
    > > 3. Нельзя не отметить колоссальные деньги, которые вложены Бродским в кампанию. Столько денег не вложил ни один кандидат.
    >
    > Ага :-) особисте ходіння по дворах коштує набагато дорожче за десятки повноколірних плакатів його конкурентів.Але Бродський неприховує, що є бізнесменом, на відміну від .... не хочу навіть називати КЕ і сам їх знає краще від мене.

    По дворам вы должны были начать ходить только сегодня :) А ваши раскладушки числом более 120 стоят не меньше чем все бигборды :) Денег у вас вышло больше, не надо ля-ля :) Вы платите 4 грн. в час человеку, численность более 250, мин. день с 12-00 до 17-00 5 часов по 20 грн. на 250= 5000 грн. В ДЕНЬ. Это только людям, так что бигборды дешевле. Но... сам всегда утверждал и утверждаю, менее эффективные.

    >
    > > 4. Нельзя не отметить. что Бродский брешет, как шелудивый пес. Пример "Мы подняли Киев, поднимем и Одессу". Я уже не говорю о стандартной лжи избирателям.
    >
    > Особисте враження КЕ. "Ми" вживається від імені киян, до яких належить Бродський, бо всі його конкуренти позиціонують себе як свої, корінні одесити. Заперечити цьому нічого, Київ виглядає на три голови краще Одеси.

    Одесса- город донор. Киев поднялся за счет ВСЕЙ УКРАИНЫ, а не киевлян.
    И кроме того, Бродский не уточняет, кто такие "мы" - может он об Омельченко :) Хотя нет, о Юще? Но тогда совсем ложь.

    >
    >
    > > 5. Нельзя не отметить наглость работы людей Бродского. Пример – вытаскивание из почтовых ящиков литературы оппонентов, того же Звонаржа и срывание чужих плакатов, то го же Селянина и Рондина.
    >
    > Звонарж обіймає за нашими опитуваннями аж 7 місце, Бродський - вже друге. Література Звонаржа нам не потрібна. КЕ, знаєте чому Джо невловимий? Тому що його ніхто не ловив :-)

    Ваши опросы лживы. Место Звонаржа сейчас 3-е. Газета Звоноржа наиболее сильная литератур, которая была на этих выборах (учитесь!) Иное дело, что её было мало выпущено, в рядах Звонаржа есть предатель и ваши люди, которые ходили с Пироговской вынимали газеты Звонаржа из ящиков, свидетелей - тысячи (кстати, вы и нагадили себе этим не мало)

    >
    >
    > > А теперь по фактам. а) Бродский не пройдет, хотя 2-3 место займет.
    >
    > Може бути.
    >
    > > б) Бродский обходит темы, стандартные для нашистов, потому говорить о том, что люди нормально воспринимают идеи нашистов, нельзя, Бродский их просто не высказывает.
    >
    > Стандартні для "нашистів" теми Бродський насправді обходить. Вірно. Але от погляди НАШОУКРАЇНЦЯ він висловлює щодня.

    Угу :) Пусть начнет с "чемодан-вокзал..." стандартного лозунга нашистов, а то ж, молчит, партизанище. :)

    > Єгор, Ви ж набагато нормальніше, аніж про Вас думають у нас на сайті. Приєднуйтесь до нормальних людей.

    Покажите их! Условия:
    1. без лжи
    2. без национализма, нацизма, коммунизма, фашизма и т.д.
    3. с патриотизмом
    4. основной угол не свои интересы, а интересы земли, на которой родился и живешь.
    Показывайте! С удовольствием помогу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.21 | Мінор

     Re: Минор :)

     KE пише:
     > По дворам вы должны были начать ходить только сегодня :) А ваши раскладушки числом более 120 стоят не меньше чем все бигборды :) Денег у вас вышло больше, не надо ля-ля :) Вы платите 4 грн. в час человеку, численность более 250, мин. день с 12-00 до 17-00 5 часов по 20 грн. на 250= 5000 грн. В ДЕНЬ. Это только людям, так что бигборды дешевле. Но... сам всегда утверждал и утверждаю, менее эффективные.

     Ну Ви брешіть-брешіть та не забріхуйтесь. У такі нахабні цифри ніхто ж не повірить :-)
     А переносні дерев"яні щити з наклеєними листівками коштують набагато дешевше за бігборди. Це розуміють усі виборці. Доречі за стояння дерев"яних розкладачок ніхто не платить, а за висіння бигборду - платять.

     > Одесса- город донор. Киев поднялся за счет ВСЕЙ УКРАИНЫ, а не киевлян.
     > И кроме того, Бродский не уточняет, кто такие "мы" - может он об Омельченко :) Хотя нет, о Юще? Но тогда совсем ложь.

     Ну от завели стару пісню,до того ж наскрізь брехливу. Адже Київ був і є більшим донором державного бюджету, аніж Одеса. Просто у нас менше крадуть... :-) Не модно.

     > Ваши опросы лживы. Место Звонаржа сейчас 3-е. Газета Звоноржа наиболее сильная литератур, которая была на этих выборах (учитесь!)

     О так, я розумію чому вам так пощдобається газетка де обливають брудом Філарета, де стверджують, що в Україні тільки 25% говорять українською і іронізують над ними. КЕ, ваші думки і симпатії не в цій країні і не в цій Одесі. Ви тут виглядаєте інородним тілом, таких як ви - переважна меншість.


     >Иное дело, что её было мало выпущено, в рядах Звонаржа есть предатель и ваши люди, которые ходили с Пироговской вынимали газеты Звонаржа из ящиков, свидетелей - тысячи (кстати, вы и нагадили себе этим не мало)

     Вашу брехню виявить голосування на тих дільницях. Я подивлюсь на місце Звонаржа :-), але й тоді у вас знайдуться об"єктивні причини...


     > > Єгор, Ви ж набагато нормальніше, аніж про Вас думають у нас на сайті. Приєднуйтесь до нормальних людей.
     >
     > Покажите их! Условия:
     > 1. без лжи
     > 2. без национализма, нацизма, коммунизма, фашизма и т.д.
     > 3. с патриотизмом
     > 4. основной угол не свои интересы, а интересы земли, на которой родился и живешь.
     > Показывайте! С удовольствием помогу.

     Ваша допомога нам не потрібна, але ви ще можете допомгти собі позбавитись ілюзій, жовчі і злоби на оточуючих.
 • 2004.05.21 | Пан Roller

  Re: Три цитаты Ющенковца.

  Мінор пише:
  > На щастя мені довелося ці вибори спостерігати впритул, бо я, відповідно, консультую Бродського.

  > > Але найцікавіше, що завдяки активній роботі Бродського рейтинг Ющенка за неповний місяць підскочив на 4% в Одесі.

  > >2. Руслана на жаль виявилась не великого розуму. Янукович їй тепер абсолютно не треба, але вона дозволяє втягнути себе у політику. Жаль дівку, бо співає гарно.
  переглядів: 376 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1085048814

  А розуму вона невеликого, бо не в змозі прорахувати, що імідж України пов"язаний з Русланою, а не з Януковичем і що відробляти таким чином спонсорські гроші - це, перепрошую, проституція.
  переглядів: 86 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1085057390
 • 2004.05.21 | S.D.

  Re: 4% зростання рейтингу Ющенка в Одесі - Бродський працює

  Мінор пише:
  > На щастя мені довелося ці вибори спостерігати впритул, бо я, відповідно, консультую Бродського.

  Я, как зритель в зале, могу сказать: кампания Бродского идет правильно, так, как я и ожидал (и публиковал здесь свои ожидания :) ). Мишень (больное для одесситов место городского головы) обозначена четко, стрельба по ней ведется со всех видов оружия, и результат зачастую эксцентричных акций лично я ощущаю: о Бродском заговорили, причем упоминания идут в позитивной тональности. Можно давить и дальше, главное - не отклоняться от цели. В принципе, репутация "городской сумасшедший" в Одессе - это позитив, а вот "мелкий склочник" - крест на карьере. Даже голова, на удивление, отреагировала на эти, по сути, комариные укусы, "Слон" потерял лицо, и сейчас явно инициатива на стороне "Моськи" (или так действительно было запланировано? Хм...).

  Один перегиб понравился. В городе куча плакатов босоного Бродского с
  подписью "Я иду в Одессу". На одно из них, чуть ниже, жирная надпись шариковой ручкой: "Иди на ###". Грубо, но эффектно. Учитесь.


  На чем базируются оптимистические прогнозы и высокие рейтинги Т.Киваловой - я не знаю. Просто представить не могу. У нее нет ничего, кроме известной в городе фамилии. И папика во главе ЦИК. Но это повод для оптимистичного прогноза, но никак не высокого рейтинга. Я уже не говорю о той безграмотности, с которой "слеплены" ее бигборды. Наверняка их рисовали студенты-двоечники, отрабатывающие несданный зачет. :) С Киссе та же история, правда, знают его в городе получше, но отсутствие папика все равно надо хоть чем-то компенсировать. Но уж в любом случае не плакатами: "Антон Киссе - ОДИН ИЗ НАС". Они бы еще разместили его обнаженный портрет на обложке одноименного журнала ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.21 | Пан Roller

   Одесса - мама. Ростов -папа. Одесса- ондамандатный округ.

   S.D. пише:

   >
   > Один перегиб понравился. В городе куча плакатов босоного Бродского с
   > подписью "Я иду в Одессу". На одно из них, чуть ниже, жирная надпись шариковой ручкой: "Иди на ###". Грубо, но эффектно. Учитесь.
   >
   > Одесса не курва, а ондамандатный округ.

   > Brgds


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua