МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Версія закриття "Свободи" від Погорєлової

05/21/2004 | Спостерігач
і взагалі цікаве інтерв'ю
http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/may/21/4.shtml

Михайло Шаманов: Пані Ірино, скажіть, будь-ласка, Ваші статті підкріплені фактами та різними точками зору?

Ірина Погорєлова: Вони не завжди викладені у формі інтерв’ю, але завжди підкріплені точками зору. Я пишу аналітику про парламентські процеси, я не пишу про регіональні та не збираю репортажі. Все, що в мене написано про конституційний процес, про парламентський процес, всі речі базуються на висловлюваннях та фактах.

Тільки тоді я можу робити з цього аналітику. Я ніколи не вигадую чогось, і сьогодні, коли я казала про свою версію, я навела приклади, я можу пояснити, чому закрили радіо “Свободу", відсторонили від FM – ефіру. Її ж не закрили, існує ця радіостанція, чого не мали почути українські слухачі саме в цей час? Вони не мали почути процес Лазаренка тому, що було анонсовано, що радіо “Свобода" буде давати процес Лазаренка.

Візьмемо “Континент"? Громадське радіо подавало тоді на хвилях “Континент" конституційний процес, перервали саме цю програму тому, що це було джерело, яке можна було слухати і які були слухачі там. Які дуже добре розбиралися в цьому. Їх відсікли. Мене зараз через суд можна спростовувати. Але накладаючи події на хронологію, це абсолютно доказова річ.

Зараз “Українська правда" не потрібна тому, що дуже ключовий момент у політиці. Буде кінець справи Лазаренка, чергова криза в парламенті перед початком офіційної компанії. Буде дуже багато моментів, де обов’язково потрібні роз’яснення, а їх ніде буде взяти крім "Української правди", так от в цей момент, може вона і закриється, я не знаю як буде.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua