МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чарівний світ революції

05/22/2004 | Ігор Немашкало
У нас в Харкові по стінах висять оголошення "Братства" Кочинського з запрошенням молоді приєднатися до "Братства" і поринути тим самим до чарівного світу революції. Боротися з чиновниками і т.д. Мабуть вуличними методами. Офіс розташований на вулиці Чапаєва, яка навіть своєю назвою розбуркує генетичну революційну пам'ять народу.
Чи є Корчинським новітнім Че Геварою і чи здатен він експортувати свою перманентну революцію до Харкова, інших міст України, до сердець молоді?
Чи пропонує Майдан та майданівці відвідувачам форуму теж якийсь чарівний світ боротьби "за повалення кучмізму"? Чи треба чесно сказати, що це важка, брудна і невдячна діяльність. І не треба тим, хто, зі слів Свистовича, не здатен до самопожертви (мабуть, що безкорисдивої) йти до цієї боротьби і до цієї революції, якщо не бажає стати тупим знаряддям в руках політтехнологів.

Відповіді

 • 2004.05.22 | VENED

  Корчинский все больше напоминает харьковчанина Лимонова (-)

 • 2004.05.23 | Скептик

  Називати Азефа славним іменем Че - кощунство(-)

 • 2004.05.23 | Scubo

  "Нацики" з Банкової

  Свого часу гроші на боротьбу за українську ідею підпільники з ОУН заробляли "ексами", тобто нападами на польські фінансові установи. Для цього була потрібна сміливість і самопожертва - за це вішали, садили в Березу Картузьку. Часи міняються. Сьогодні окремі люди, називаючи себе націоналістами, заробляють дрібні гроші без "ексів". Тим більше, що напередодні президентських виборів є попит на "націоналістичні проекти".
  Як свідчать поінформовані джерела, найбільший інтерес до таких проектів проявляють "донецькі" і середовище СДПУ(о). Мета "націоналістичної" технології - не пряма агітація за конкретного кандидата у президенти, а розщеплення електорату Віктора Ющенка та компрометація персонально лідера Блоку "Наша Україна". Очевидно, чекати особливих результатів від таких проектів не варто, але й обходяться вони дуже дешево.

  Тут можна ознайомитися з повним текстом статті
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.23 | Чучхе

   Cкубо, забув поставити посилання на повний текст! (воно тут)

   http://www.tribuna.com.ua/politics/2004/05/17/9843.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.26 | Ігор Немашкало

    А чи не про нашого Козака там згадка? (-)

    -
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.26 | Scubo

     Re: А чи не про нашого Козака там згадка? (-)

     Цей Козак зі Львова, підібрав під себе бренд колишнього політзека Кандиби, і доволі успішно приторговує словосполученням ОУН для всяких скандальних заяв.
     Ще має стосунок до так званої "організації українських ідеалістів", яказ з журналом "Ідеаліст" є аргументом для Рабиновича щодо існування антисемітизму в Україні. У Львові є малопопулярним, тому перемістив свою діяльність до Києва.
 • 2004.05.24 | Таваріщ Маузєр

  На уліцє Тав.Чєпая рррівалюціі нє будєть

  Ігор Немашкало пише:
  > У нас в Харкові по стінах висять оголошення "Братства" Кочинського з запрошенням молоді приєднатися до "Братства" і поринути тим самим до чарівного світу революції. Боротися з чиновниками і т.д. Мабуть вуличними методами. Офіс розташований на вулиці Чапаєва, яка навіть своєю назвою розбуркує генетичну революційну пам'ять народу.

  Яка можєть буть рррівалюція на вуліцє Тав.Чєпая? От єслі б на вуліцє Тав.Чє або дажє Тав.Батькі Нєстора Махно - ото іншєє дєло.

  Рррівалюцію трєба пачінать із пєрєймєнування вуліц і адкручіванія галов істуканам-лєніним. Шоб забєзпєчіть як нє пєрєварот у сознаніі, то наймєньшє брожєніє у мазгах, а єнта найкращая почва для рррівалюції.

  Бєз істотново здвігу в мазгах шоб на глаз було помітно жодной рррівалюції нє відбудєцца.

  От у Кийові єсть вуліца Комінтєрна. Хто такой Тав.Камінтєрн нє знаєть ніхто. Хто такой Тав. Батько Нєстор Махно знають усє. Вуліци імєні Тав. Батька Нєстора Махно нєту. Шо за дєла? Явна шо контрррівалюція, яку нада як гадіну...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua