МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лазаренка виправдають наступного тижня?

05/23/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Суд у США над колишнім прем'єр-міністром України Павлом Лазаренком може завершитися уже наступного тижня, прогнозує головний адвокат Денiел Горовіц.


Як повідомляє "Голос Америки", кінцева стадія процесу надійшла раніше, ніж це передбачала сторона захисту. Адвокати П.Лазаренка ще хотіли викликати як свідків Миколу Мельниченка та Олександра Єльяшкевича, а також представити
присяжним сегменти аудіо записів колишнього охоронця президента України, які стосувалися справи П.Лазаренка. Однак, за словами Д.Горовіца, суддя петицію у цій справі відхилив. Про причину, якою суддя обгрунтував своє рішення, адвокат сказав наступне: "В основному суддя сказав, що вага цих свідчень і доказових матеріалів була б такою великою, що вона відвернула б увагу присяжних від суті цієї справи".

За словами Д.Горовіца, присяжні тепер заслухають заключні аргументи у понеділок та вівторок, а щодо винесення вироку він висловив сподівання, що "до п'ятниці підсудного буде визнано невинним". Адвокат додав, що його оптимізм грунтується на тому, що більшість із висунутих проти П.Лазаренка звинувачень уже скасовано та що ті, що залишилися, це - "дрібниці".

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua