МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Житомирі найпопулярнішим претендентом в Президенти є Ющенко.

05/23/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В неділю 23 травня в Житомирі були проведені чергові “Вибори на Майдані”. Найпопулярнішим серед житомирян кандидатом в президенти виявився Віктор Ющенко.

За нього віддали свої голоси 38,8% тих, хто взяв участь в імпровізованому голосуванні..
Так виглядає розподіл симпатій житомирян і жителів області :

1. Віктор Ющенко - 38,8%
2. Петро Симоненко – 14,8%
3. Олександр Мороз – 13,1%
4. Віктор Янукович – 8,9%
5. Юлія Тимошенко – 6,7%
6. Наталія Вітренко – 4,9%
7. Григорій Кирпа – 2,6
8. Тарас Чорновіл – 2,2%
9. Євген Марчук – 2,2%
10. Віктор Медведчук –1,5%
11. Володимир Литвин –1,1%

Організатори опитування, активісти ВМО “Молодь-надія України “ пояснили 4-те місце Януковича тим що “народ почав вірити соціологам”. Перед цим лідер об'єднання Вадим Гладчук неодноразово ставив під сумнів твердження деяких соціологів, що рейтинг Януковича почав наближатися до рейтингу Ющенка.

Відповіді

 • 2004.05.23 | vmo1

  Re: В Житомирі найпопулярнішим претендентом в Президенти є Ющенко.

  У ЖИТОМИРІ У ДРУГИЙ ТУР ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА НА МАЙДАНІ ПОТРАПИЛИ ВІКТОР ЮЩЕНКО З 38,8 ВІДСОТКАМИ ТА ПЕТРО СИМОНЕНКО З 14,6 ВІДСТОКАМИ

  У Житомирі на вулиці Київський Молодіжна Центральна виборча комісія провела інформаційно - просвітню акцію “Вибори Президента на Майдані”. У п’ятсот імпровізованих бюлетенів для голосування Молодіжна ЦВК включила прізвища 14-ти відомих політиків, фото яких цілком ймовірно прикрашатимуть всі українські дільничні виборчі комісії 31 жовтня 2004 року. Біля центрального універмагу Житомира юнаки та дівчата з Молодіжної ЦВК розташували скриньку для голосування, стіл застелений прапором Всеукраїнського молодіжного об’єднання “Молодь – надія України” з 500 бюлетенями та інформаційний стенд з написом “Вибори Президента на Майдані”. Виборцям на “виборах Президента на Майдані” у Житомирі пропонувалося заповнити бюлетень, поставивши хрестик або галочку навпроти прізвища свого “улюбленця”, і опустити його у дуже схожу на справжню скриньку для голосування.
  Своїми враженнями ділиться голова Молодіжної ЦВК Вадим Гладчук: “Активність житомирян буквально вражала –з’явилася навіть черга з бажаючих негайно проголосувати за свого кандидата. Тут же виникали суперечки, але до “політичного” мордобою між коротко стриженим прихильником Януковича та апологетом Ющенка у вишиванці справа дійшла” – радо повідомляє Вадим Гладчук. І буквально за годину від початку проведення голосування Молодіжна ЦВК розпочала підрахунок голосів безпосередньо на місці опитування.
  За словами голови Молодіжної ЦВК Вадима Гладчука, житомирянам буде роздано 500 бюлетенів. З них у скриньці для голосування опинилося 296 штук. За запропонованих кандидатів у Президенти проголосувало 268 виборців. Не підтримали жодного кандидата 18 житомирян. Визнано недійсними через позначки навпроти двох і більше кандидатів 10 виборчих бюлетенів.
  Найбільше прихильників у Житомирі має Віктор Ющенко – за нього проголосували 38,8 відсотків, другий – лідер КПУ Петро Симоненко з 14,6 відсотками. Трете місце у боротьбі за симпатії житомирян здобув Олександр Мороз – у нього 13,1 відсотка. Четвертий – нинішній прем’єр – міністр Віктор Янукович з 8,9 відсотками. П’ята – Юлія Тимошенко з 6,7 відсотками. Жертва теракту на минулих президентських виборах Наталя Вітренко шоста – з 4,9 відсотками. Шеф вітчизняних транспортників Григорій Кирпа йде сьомим з 2,6 відсотками. А восьме місце на Житомирщині поділили Євген Марчук та Тарас Чорновіл з 2,2 відсотками. Дев’ятим 1,5 відсотка отримав головний герой з скандальної книжки Дмитра Чобота “Нарцис” – Віктор Медведчук. Останнє десяте місце розділили поміж собою Леонід Грач з Володимиром Литвином – вони мають по 1,1 відсотка електоральних симпатій у Житомирі.
  "Молодіжні Хроніки" 23 травня 2004 року
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.23 | Ssss

   Re: В Житомирі найпопулярнішим претендентом в Президенти є Ющенко.

   Тільки такі ідіоти, як пацюки Гладчука, могли надати такий рейтинг!!!! це ж навіть не смішно, це-ІДИОТИЗМ реальний. Люди, відкрийте очі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.23 | Vadym Gladchuk

    Re: В Житомирі найпопулярнішим претендентом в Президенти є Ющенко.

    CCівцю. Сам пацюк.
    Поїхали з нами у Чернігів чи в Одесу, сам подивишся і порахуєш.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.23 | Максим’як

     Re: Гладчук, спокійно, то істерика, як від перемоги Руслани.

     Це тільки початок.

     Бачили ми тут на форумі, як "патріотів" перекривило від перемоги Руслани. Як же так, Руслана перемогла і Бродський "ні прі чьом". :)

     Спробуйте зробити опитування у Кіровоградщині. Дуже цікавий регіон.

     Чим пояснити таку велику кількість пропащих бюлетенів? Практично всюди однакова картина, може їх не варто взагалі згадувати і видавати кількістю бюлетенів у довільній масі протягом якогось часу, але рахувати тільки ті, які потрапили до скриньки?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.23 | Vadym Gladchuk

      Re: Гладчук, спокійно, то істерика, як від перемоги Руслани.

      Народ не знає хто буде балотуватися. Простиня у 14 осіб їх вражає. От і забирають з собою щоб вивчити... Деякі просто спішать і не бачать скринькі :)
   • 2004.05.24 | nevas

    Re: В Житомирі найпопулярнішим претендентом в Президенти є Ющенко.

    Сам ти ІДІОТ. Можеш лютувати скільки завгодно, але правда все-таки переможе! НАС, небайдужих, БІЛЬШЕ, ніж вас, БАНДЮКІВ.
 • 2004.05.23 | Чучхе

  Я балдю. Гладчук про себе пише у третій особі (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.23 | Vadym Gladchuk

   Re: Я балдю. Гладчук про себе пише у третій особі (-)

   Цим ком"ютером користується кілька осіб :)
   А не лише я у третій особі :)
  • 2004.05.23 | Максим’як

   Re: Чучхе, а це головне у цій темі? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.23 | Чучхе

    Ця тема взагалі безглузда

    Бо, думаю, у подібних "виборах", організованих КПУ, переміг би Симоненко, а якби їх зафундувала СДПО(У) - то Медведчук. Ні фіга не варті такі вибори як і рейтинги і т. п.

    А з Гладчука у третій особі я приколовся (ой не вірю, що там ще хтось крім нього може писмати на цей форум - надто часто повторюється його прізвище!), це майже як Мойсей, який навіть будучи мертвим від третьої ж особи описав свій похорон...

    Цікаво, який рівень демократії у структурі під назвою "Молодь - надія України". Наприклад, чи можуть її члени вільно переобрати голову?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.23 | Боровик

     Нема ніякої молді-надії, є Гладчук і кубометри диму (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.23 | Vadym Gladchuk

      Re: Нема ніякої молді-надії, є Гладчук і кубометри диму (-)

      Боровику.
      Цікаво, а 2500 членів не рахуються :) А регіональні структури ? А "агентура" у всіх партіях і навіть у московському уряді?
      Да ми можемо у будь який момент у Києві вивести 5000 чоловік :)
      Так що мовчи у платочок :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.24 | Максим’як

       Re: Рейтинг Ющенка є реальний. Це головне.

       За місяць перед виборами рейтинг Ющенка у західних областях сягне до 80-90%, а у центральних та північних - більше 50%.

       На фоні подорожчання бензини і наступних похідних від цього подорожчання.

       Взагалі, Янукович, як противник Ющенка на виборах слабший навіть від Кучми. Ще не до всіх дійшло, що він двічі судимий. Такий кандидат у президенти - то дуже смердить, навіть, для зовсім тупих це скоро дійде.

       Гладчук, та не потрібно щось особливо доказувати чи розкривати таємниці організації структури. :) Це все істерика, паніка, чи як хоч назви. Багатьом болить сильно, що у Ющенка високий рейтинг, дуже болить. Може сильніше болить від перемоги Руслани на Євробаченні і тут просто втрачають контроль над собою і не бачать, що машкара впала.

       Тиждень тому я вивішував статтю із "Галицьких контрактів", у якій соціолог від Разумкова доказує, що рейтинги Януковича є абсурдними на фоні рейтингів уряду і ставлення населення до свого рівня життя.
    • 2004.05.23 | Vadym Gladchuk

     Re: Ця тема взагалі безглузда

     Згоден на переобрання, ти замість мене, але прийдеться працювати, а не лише калякати на форумах :)
    • 2004.05.24 | nevas

     Re: Ця тема взагалі безглузда

     То що? Вже хочеться поставити свого СЛУХНЯНОГО, наперед запрограмованого?
 • 2004.05.23 | Zy

  Re: Є пропозиція :))

  Мрія О.О. таки здійснена … за допомогою Вітренко: 13,1 + 4,9 = 18%. І він у другому турі.
  То нащо йому той Петро ? :fou:
  З другог боку – мрія Симоненка (якщо така взагалі є) ще "вагоміша" : 14,8 + 4,9 = 19,7, питання те саме –
  нащо комуністу така купа соціялістів :lol:
 • 2004.05.24 | vmo2

  Re: В Житомирі найпопулярнішим претендентом в Президенти є Ющенко.

  UNIAN Online (ukr) 24.05.2004



  11:46 НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНИМИ ПОЛІТИКАМИ У ЖИТОМИРІ Є ЮЩЕНКО І СИМОНЕНКО -РЕЗУЛЬТАТИ “ВИБОРІВ НА МАЙДАНІ”
  Київ. 24 травня. УНІАН. У неділю, 23 травня, у Житомирі Молодіжна Центральна виборча комісія провела чергову інформаційно-просвітню акцію “Вибори Президента на Майдані”.

  В імпровізовані бюлетені для голосування Молодіжна ЦВК включила прізвища 14-ти відомих політиків, які можуть взяти участь у виборах Президента України цього року.

  Як повідомив УНІАН голова Молодіжної ЦВК, лідер ВМО “Молодь - надія України” Вадим ГЛАДЧУК, “активність житомирян вражала - з'явилася навіть черга з бажаючих негайно проголосувати за свого кандидата, виникали суперечки щодо ймовірних кандидатів”.

  За словами В.ГЛАДЧУКА, житомирянам було роздано 500 бюлетенів. З них у скриньці для голосування опинилося 296 штук. За запропонованих кандидатів у Президенти проголосувало 268 виборців. Не підтримали жодного кандидата 18 житомирян. Визнано недійсними через позначки навпроти двох і більше кандидатів 10 виборчих бюлетенів.

  За результатами “Виборів на Майдані”, найбільше прихильників у Житомирі має лідер блоку “Наша Україна” Віктор ЮЩЕНКО - за нього проголосували 38,8% громадян. Другий - лідер КПУ Петро СИМОНЕНКО з 14,6% голосів. Третє місце – у лідера соціалістів Олександра МОРОЗА з 13,1%. Четвертий - нинішній прем'єр-міністр Віктор ЯНУКОВИЧ з 8,9%. На п'ятому місці – лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО з 6,7%, лідерка прогресивних соціалістів Наталя ВІТРЕНКО шоста - з 4,9%. Міністр транспорту Георгій КІРПА - сьомий з 2,6% голосів. Восьме місце поділили міністр оборони Євген МАРЧУК і народний депутат Тарас ЧОРНОВІЛ – по 2,2%. Дев'ятим став лідер СДПУ(о) Віктор МЕДВЕДЧУК з 1,5%. Десяте місце поділили між собою лідер кримських комуністів Леонід ГРАЧ та Голова Верховної Ради Володимир ЛИТВИН (по 1,1%).

  Проект “Вибори на Майдані” 2004 року вже провів свої акції тричі у Києві, а також у Чернігові, Житомирі. Найближчим часом “Вибори на Майдані” планується провести у Черкасах.

  #

  (c) UNIAN
 • 2004.05.25 | Patriot

  Опитувачі :)

  Хто Вам правду при прямому опитуванні скаже? Опитувати треба по телефону, чи ще якось, щоб опитувачі не бачили і не впливали на респондента. Інакше рейтинги такі ж самі дуті, ЯК І РЕЙТИНГИ ПРЕМЄєРА.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.25 | Максим’як

   Re: Навпаки, у таких умовах людина себе почуває більш розкуто.

   Адже все відбувається випадково, спонтанно, розкуто і не має нікого, хто би знав прізвище, оскільки не існує списку виборців.

   Я би так на око давав цим опитуванням похибку до 20% у будь-яку сторону. Наприклад, якщо у Ющенка 40%, то межа від 32% до 48%. Якщо у Януковича 10%, то межа від 8% до 12%.

   Єдине, як можна вдосконалити систему опитування на майдані і вносити певні поправки чи коректувати, таке це поставити два додаткові запитання у "бюлетені":

   1. Професія (приблизно)
   - держслужбовець
   - працівник освіти, медицини
   - робітник
   - селянин
   - пенсіонер
   - безробітний
   - приватник

   2. Вік
   - 18-25
   - 26-35
   - 36-44
   - 45-55
   - 56-65
   - від 65

   3. Стать
   - жін
   - чол

   Далі необхідно мати реальні статистичні дані перепису населення у цьому місті і робити перерахунки відповідно до кількості представників тих чи інших соціальних і вікових груп. Далі трохи математики чи алгебри і можна отримувати дуже точні відображення реальної картини електоральних вподобань.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua