МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

11 районів Кіровоградщини відвідали депутати "Нашої України"

05/23/2004 | Максим’як
Народні депутати – представники Блоку Ющенка зустрілися з жителями Кіровоградщини
22-05-04

21-22 травня народні депутати України – члени фракції “Наша Україна” В.Пинзеник, М.Косів, В.Альошин, І.Гаврилюк, Т.Стецьків, В.Яворівський, В.Кириленко відвідали з візитом Кіровоградську область. В рамках цього візиту парламентарії провели зустрічі з виборцями 11 районів Кіровоградщини – мешканцями міст Кіровоград, Олександрія, Світловодськ, Бобринець, Новомиргород, Долинськ, Добровеличківка, Знам’янка, Новоукраїнка та селищ Вільшанка, Голованівськ, Олександрівка.

У містах Олександрія та Добровеличківка районна влада відмовила народним депутатам у наданні приміщення для зустрічі з виборцями, порушивши таким чином Закон “Про статус народного депутата України”, хоча попередньо про оренду залів було погоджено. В селі Тишківка раптово розпочався ремонт будинку культури, який, однак, не завадив парламентаріям поспілкуватися з виборцями.

Народний депутат Віктор Пинзеник під час зустрічі з виборцями Світловодська критично оцінив здійснений урядом Януковича регіональний розподіл капіталовкладень. “Значна для України сума – 800 мільйонів гривень – була вкрай нерівномірно розподілена між областями. Так, округам, від яких до парламенту обралися провладні депутати, надали великі суми по 80 мільйонів гривень. А тим регіонам, які не голосували на минулих виборах за представників пропрезидентських сил, “кинули” 100 тисяч”, - зауважив Пинзеник. Народний депутат назвав такий підхід “аморальним і не державницьким”.

Голова ПРП не виключає, що найближчим часом Блок Віктора Ющенка підніме питання про створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради і звертатиметься до Генеральної прокуратури України.

Також народний депутат торкнувся проблеми пенсійної реформи. Пинзеник піддав критиці проведену урядом ревізію пенсій, яка узаконила несправедливий розподіл соціальних виплат. “Незрозумілою є норма про те, що державні службовці отримують пенсію, яка становить 90% від посадового окладу. Це призводить до того, що, наприклад, судді Конституційного Суду отримують пенсію 13,5 тисячі гривень. А решта громадян отримують пенсію по 1% від кожного року трудового стажу. Тобто, щоб отримати таку ж пенсію, як держслужбовець, робітник повинен пропрацювати 90 років,” – зазначив Пинзеник.

Народний депутат вказав також на порушення норм Конституції у нинішній пенсійній системі. “Жінки в Україні отримують пенсію за таким самим принципом, що й чоловіки. Однак це насправді ставить їх у нерівні умови порівняно з чоловіками, оскільки жінки згідно українського законодавства виходять на пенсію на 5 років раніше, ніж чоловіки,” – зазначив представник Блоку Віктора Ющенка.

Прес-служба "Нашої України"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua