МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СРСР програла війну Осамі бен Ладену! США візьме реванш?

05/23/2004 | Cлавко Волинський
Осама бен Мохаммед бен Аван бен Ладен – повне ім*я людини за яким полює цілий християнський світ. Його клички:Директор, Хадж, Абу-Абдалла... Народився в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) 28 червня 1957 року в сім*ї одного за найбільших магнатів у будівельній галузі. Батько – Мохаммед Авад бен Ладен походить з Південного Йемена. Зробив кар*єру, фактично, з нуля – від чорноробочого до засновника мережі будівельних компаній, успішно проник в нафтовий бізнес, банківські структури, харчову промисловість. Ще в 1931 Мохаммед Авад бен Ладен заснував потужну будівельну компанію “Сауді бен Ладен груп”. Заможність батька Мохаммеда бен Ладена відчинила його сім*ї доступ до короля Саудівської Арвії.

Капітал сім*ї Ладенів налічує більше ніж 5 мільярдів доларів.Частка Осами бен Ладена налічує близько 300 мільйонів доларів. За нашими даними (інформаційно-пошукове бюро “NAZ”) Осамі належить суданська будівельна компанія “Аль Хиджра”, пакет акцій банку “Аль Шамаль” , інвестиційний концерн “Таба”. Осама контролює низку виробничих і торгівельних компаній в Кенії та Йемені, які спеціалізуються на приладобудуванні , видавництві, і виговленні кераміки.

У Осами бен Ладена чори жінки, кілька наложниць. Захоплюється скачками на верблюдах і полюванням соколів. Із стрілкової зброї -- віддає вірність автоматові Калашнікова. З ним не розлучається ні в день , ні вночі. Найулюбленіші автомобілі – джипи “Тойота”. Згідно інформацією нашого бюро “ NAZ ” Осама страждає від раку шлунка, що він намагається ретельно приховувати.

Освіта! У 1979 році закінчив університет в м.Джидда за фахом – економіка і менеджмент. Перфектно володіє англійською мовою , пушту, дарі, непогано розмовляє російською, хоча зараз принципово і демонстративно в інтерв”ю говорить виключно арабською, пушту, або дарі. Там в університеті міста Джиддда Осама бен Ладен познайомився з шейхом Абдаллою Аззамом, який тоді очолював організацію “Мусульманські брати”. Вони відомі тим що першими серед ісламських організацій оголосили джихад (священну війну) СРСР. Оголошена війна радянській імперії зла, якраз і закинула Осаму бен Ладена в Афганістан. Там він пройшов бойову обкатку, воюючи проти “обмеженого” контингенту військ СРСР в Афганістані. Згодом Осама бен Ладен очолив у тій країні партизанський рух. Його підрозділи в 1980 році налічували до двох тисяч бійців. І пішло- поїхало:

Під час афгансько-радянської війни бен Ланден успішно займається організаційною діяльністю. Оргнаізовує “Ісламський фонд порятунку”. Діяльність фонду – залучення місцевого населення Афганістану до бортьби з військами СРСР. За допомогою керівника служби безпеки Саудівської Аравії принца Турки аль-Фейсала Осама бен Ладен готує свої власні розвідувальні структури. Після цього до його справи підключилось і ЦРУ. Центри вербування бойовиків і навчання розвідників для боротьби з Радянським Союзом, які особисто фінансував Осама бен Ладен почали рости як гриби після дощу. Вони з*явились в Єгипті, Саудівській Аравії, Судані, Йемені, Алжирі і Пакистані.

Підготувавши перешу партію розвідників- диверсантів Осама бен Ладен взявся за розробку операції “Циклон”. Для спостереження за проведенням операції “Циклон” США навіть направили в Афганістан на зустріч з Осамою кілька інструкторів ЦРУ.

Наступний крок Осами бен Ладена в боротьбі з військами СРСР на території Афганістана – оснащення диверсійних спец-підрозділів бойовиків “стінгерами”. Після того , як боротьба з радянськими військами перетворилась в чітку , добре скоординовану ситему опору, Осама бен Мохаммед бен Авад Ладен створює нині відому організацію “Аль-Каїда”, що з арабської означає “фудамент”, або “основа”.

Між Осамою бен Ладеном і США кішка перебігла дорогу після другої війни в Перській затоці -- зокрема той факт, що на “святій землі” Саудівської Аравії без офіційного відома Осами бен Ладена США розробляла і відпрацьовувала підготовку до проведення операції “Буря в пустелі”. Відтак лідер “Аль – Каїди” переводить стрілки своєї підривної діяльності на Сполучені Штати Америки, оголосивши США , як у свій час і СРСР “імперією зла”.

У 1996 році Осама міцно облаштовується Афганістані. У цьому йому сприяє тогочасний уряд Афганістану талібів. Спочатку (1996 році) Осама бен Ладен із своїми соратниками переховується в Джилалабаді, згодом мандрує до гірських сіл на схід від Кандагара. З групою місцевих жителів і професійних спелеологів він вивчає схему розташування гірських печер, будує мережу тунелів і бункервів . В горах створює свій основний штаб і ще один з резервних опорних пунктів “Аль-Бадр” -- 150 кілометрів на південь від Кабула, що поблизу містечка Хост. Облаштовує штаби найсучаснішим телекомунікаційним устаткуванням.

Члени організації “Аль-Каїди” затаїлись в Алжирі, Голандії, Йоргданії, Іраку, Лівані, Малайзії, Марокко, Об*єднаних Арабських Еміратах, Пакистані, Румунії, Сербії, США, Туреччині та окремі представники в ... Україні. Про те що в лавах розвідників-диверсантів є українці – факт підтверджений. Це колишні українські спорцмени, студенти вузів і технікумів (де не було військової кафедри) і яких призвали під час війни служити в Афганістані. Десятки таких солдатів радянської армії потрапляли в полон до афганських бойовиків. Їх спочатку переправляли до Пакистану де вони відсиджували якийсь час у “вовчих ямах”, потім переходили на бік Осами бен Ладена. Оскільки через рік війни Кремль намагався укомплектовувати “обмежений” контингент в Афганістані не центал-азіатами, а юнаками з мізками, то завдяки цьому у бен Ладена з”явився вибір для підготовки полонених українців, росіян, білорусів у своїх розвідувально- диверсійних центрах. Чимало з них потім з*явилися у Чечні під час першої чеченської війни. Чому саме українці, білоруси і росіяни. А тому, що перший рік війни показав, що призив служити в Афганістан узбеків, таджиків, казахів, азербайджанців був неправильним розрахунком. Призивники з центральної Азії в перші ж дні по прибутті в Афганістан переходили на інший бік барикади, прихопивши з собою зброю і амуніцію. До того ж вони вміли розмовляти мовами групи “фарсі” і легко могли порозумітись з афганськими боєвиками. Тому Кремль відмовився від такої практики і вже намагався відправляти в Афганістан служити хлопців слов*янського походження.

Може тепер багатьом стало зрозуміло чому в першу чеченську війну охорона Дудаєва в у великій мірі складалась з українців!!! Про те, що саме українці були оплотом охорони Дудаєва пише Ґенерал, командувач збройних сил Росії в Чечні Анатолій КУЛИКОВ у своїй книзі “Чеченский узел”! З цього приводу ( особливого статусу українців при Дудаєві) дивувались не лише ФСБушники, але навіть і самі чеченці. Чи це були хлопці з УНА-УНСО , чи ті, які пройшли підготовку після афганської війни на розвідувально- диверсійних базах Осами бен Ладена і ним були направлені до Дудаєва і МУСИЛИ заслужили у нього найближчу довіру відомо найкраще СБУ і його прес-секретарю Марині Остапенко? Але мені на думку спадають слова нинішнього керівництва чеченських повстанців, сказані кілька тижнів тому після загибелі Кадирова: « В Украины есть большой потенциал чтобы не отдать власть диктатуре!» Отже чеченці знають про наш прихований потенціал краще ніж ми?

Але факт лишається фактом -- СРСР в боротьбі з Осамою бен Ладеном(ТАК! ПЕРСОНАЛЬНО З НИМ!) в Афганістані зазнала поразки! Чи така ж сама участь чекає в Іраку на США і їх союзників?

Відповіді

 • 2004.05.23 | Serhiy Hrysch

  Фактів малувато (немає)

  > Але факт лишається фактом -- СРСР в боротьбі з Осамою бен Ладеном(ТАК! ПЕРСОНАЛЬНО З НИМ!) в Афганістані зазнала поразки!

  Ви не навели жодного факту початкової або поточної стратегії СРСР, де б персональна перемога над бін Ладеном була зазначена як ціль.

  Виходить, СРСР не "програвав" бін Ладену, тому що не мав стратегічної цілі "перемоги над бін Ладеном", або немає прямих або дотичних фактів того, що він таку стратегічну ціль мав.
 • 2004.05.24 | Таваріщ Маузєр

  Тєпєріча вкраїнці у лавах Тав.Дяді Сьоми з єнтава випливаєт шо..

  Cлавко Волинський пише:
  > [скорочєно пра вкраїнців у лавах Тав.Бєні Ладєна]

  > Але факт лишається фактом -- СРСР в боротьбі з Осамою бен Ладеном(ТАК! ПЕРСОНАЛЬНО З НИМ!) в Афганістані зазнала поразки! Чи така ж сама участь чекає в Іраку на США і їх союзників?

  Тєпіріча вкраїнці у лавах Тав. Дяді Сьоми і з єнтаво можна зробіть єдінствєнна правільний виснавок Шо Нашє Дєло Правоє, Пєрємога Будєт за Нашімі.
 • 2004.05.24 | Славко Волинський

  Re: СРСР програла війну Осамі бен Ладену! США візьме реванш?

  СРСР не мала ані чіткої стратегії , ані тактики щодо війни в Афганістані. Було розпорядження Брежнєва надіслати війська в СРСР щоб принести в ту країну соціалізм і процвітання та не допустити створення ісламської держави.

  Якщо ж Вас цікавлять факти( кількість,явки, паролі , імена) рекрутування українців в шеренги Осами бен Ладена і їх вишколення на спеціальних розвідувально-диверсійних базах, то така інформація -- власність агентства "NAZ",рівно ж як і інформація про місце перебування колишнього генерала СБУ Кравченка. А "NAZ" -- не благодійна фірма і за "просто- так" інформацію зацікавленим держслужбам не дає. Зокрема це стосується СБУ!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.25 | Славко Волинський

   Майстри мозаїки, або українці воюють за свободу інших?

   Майстри мозаїки для того щоб витворити свій узір збирають по крихтах камінці різних кольорів, а затім склавши їх до купи у відповідній гамі кольорів створюють бажаний образ. Мистецтво мозаїки завжди цінувалось високо. Тепер ні. Але попри все мозаїка є не лише галузкою прикладного мистецтва, метод створення мозаїки ліг в основу порівняльно-фактологічного аналізу, який так і зветься –“мозаїка”. Шматок інформації звідтіля, шматок з іншого джерела і так накопичується - накопичується до тієї межі, коли вже можна визначити специфіку динаміки подій і їх позалаштункових організаторів, образ і характеристики тієї чи іншої людини, особи яка претендує бути впливовою у суспільстві , або вже є достатньо впливовою і особу яка претендує на вплив політичного розвитку.

   Це я веду до теми про Осаму бен Ладена і його мережу. Хоча з Осамою все зрозуміло, але для себе я зробив відкриття стосовно українців, які потрапили в його тенета! Українські спец-служби робили з цього приводу якісь розслідування? Чи вони здатні лише на справу “грибників”, депорт Романа Купчинського, провал організації прослушок в деяких посольствах країн НАТО в Києві і організацію прослушки свого, українського Президента?

   Але , як казав герой творів Ярослава Гашека бравий вояк Швейк :” усе це – гівна варте!” Тут інше! Як на мою думку -- питання доволі серйозне. Скільки солдатів – українців протягом афганської війни зникли безвісті? Не відсилайте, прошу , до фондів ветеранів афганської війни. Там немає достатньої інформації, окрім листів родичів, батьків, діти яких не повернулись з Афгана! Зате є відповіді з воєнкоматів, на кшталт:” Ми ваших синів до Афганістану не посилали”. Отже! Вони загинули? Чи вони потрапили в полон і плюнули в бік Москви, гірко розчарувававшись за те що їх зрадила Батьківщина й пішли за Осамою бен Ладеном? Виглядає що так?

   Головнокомандувач збройних сил РСФСР в Чечні, генрал російської армії Анатолій КУЛИКОВ в мемуарах “Чеченский узел” наводить такі рядки : «Для осуществления террористических акций , связанных с ожидаемым прибытием Президента России , Ш. Басаев готовил три отряда боевиков , численностью до 40 человек каждый , в их составе были наемники из Пакистана и около 70 человек украинцев, которые мастерски владеют тактикой «УДАР--ОТХОД». Кроме того, как оказалось позже, на украинцев было возложено осуществление операции “ЛАССО”!!!!!!!!!!
   Хто ці УКРАЇНЦІ? Відповідаю головою , що то були не бійці з УНА – УНСО, нас Корчинський не вчив тактиці «УДАР – ОТХОД ». І класних військових інструкторів УНА не мало! Та й поза тим на той час майже всі бійці УНА- УНСО вже залишили територію Чечні.

   Для Ваших подальших роздумів, щодо участі укранців у визвольній боротьбі чеченців наведу цитатку одного , на мій погляд цікавого документа:

   (Cовершенно секретно!)


   ГЛАВНОКОМАНДУЮЩИЙ ВООРУЖЕННЫМИ СИЛАМИ
   ЧЕЧЕНСКОЙ РЕСПУБЛИКИ ИЧКЕРИЯ
   От “.......” сентября 1994 г. № ______ г. Грозный

   “О порядке выполнения плана “Лассо”

   В целях качественного плана “Лассо”, предусматриваещего авиационных ударов по важным государственным и военным обьектам инфраструктуры противника, с выодом из строя которых связан ход и исход боевых действий в регионе,

   п р и к а з ы в а ю

   I. Главному штабу НС ЧРИ разработать график распределения стратегических обьектов противника для ударов штурмовой операции ЧРИ с указанием носителей вооружения, средств поражения, исполнителей боевых задач и сигналов боевой готовности летных экипажей.
   II. Завести на заданные обьекты противника формализованные дела и осуществлять постоянный контроль за их повседневной деятельностью.
   III. По моему сигналу начальнику Главного штаба ВС ЧРИ обеспечисать немедленную поставку ко мне пакетов “ Шабля”( ??? прим.С.В.), “Кинжал” и “Озон” , дел обьектов и узаконенных мною должностных лиц для получения боевых распоряжений.
   IV. Срок разработки необходимых формазованных документов по лану “Лассо” – к исходу 20 сентября 1994 года.
   V. Контроль за исполнение данного приказа возлагаю на начальника Главного штаба ВС ЧРИ.
   VI. ГЛАВНОКОМАНДУЮЩИЙ ВООРУЖЕННЫМИ СИЛАМИ
   ЧЕЧЕНСКОЙ РЕСПУБЛИКИ ИЧКЕРИ

   Генерал ( підпис) Д. ДУДАЕВ


   Генерал Куліков повідомляє Кремль про особливості операції “Лассо”: “ Федеральному руководству стали известны детали разработанной под личным руководством Дудаева операции с кодовым названием “Лассо”. Основная цель ее заключалась в организации диверсий на территории России, включая удары с воздуха.

   УНА-УНСО на літаках не літають! А випускники українських льотних училищ – найкращі у світі майстри летунського мистецтва. Так часто казав Маршал Шапошніков!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.25 | Serhiy Hrysch

    Вері, вері едюкейтінг. сенкс. (-)

   • 2004.05.25 | Таваріщ Маузєр

    Re: Майстри мозаїки, або українці воюють за свободу інших?

    Славко Волинський пише:
    > Генерал Куліков повідомляє Кремль про особливості операції “Лассо”: “ Федеральному руководству стали известны детали разработанной под личным руководством Дудаева операции с кодовым названием “Лассо”. Основная цель ее заключалась в организации диверсий на территории России, включая удары с воздуха.

    Таваріщ Маузєр давно пропонував шоб ані хай навіть мотодєльтаплани би асвоілі. Патом льогкіє літакі. Он як Руст пів-страни пралєтєв. Тада у будь-какой кабінєт Тав.Путі-Плута влєтєть можна нє гаваря вжє шоб на АЕС яку нальот зробіть, разбомбіть іхнюю авіацію на стоянках дєсь у Моздоку.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.25 | Славко Волинський

     Тав.Маузєру! Булоб смішно, якби не сумно!

     Стосовно освоєння управління літаками, то чимало вихідців з ісламських країн закінчили вищі воєнні льотні училища в колишньому СРСР.

     Диплом воєнного льотчика одержали близько сотні вихідців з Іраку. Іракці навчались в краснодарському училищі. Чимало вихідців з Йемену, Сирії, ОАЕ закінчили дніпропетровське вище льотне училище.А скільки ісламітів вдосконалювали свій військовий фах навчаючись на курсах "ВЫСТРЕЛ" в підмосковному Солнєчногорську.

     Тепер давайте підемо за анологією. Дудаєв розробляв план "Лассо", а Осама бен Ладен втілив його в життя,тільки не в Росії, а в США, нанісши удар з повітря по вторговельному центру Н*ю-Йорка і навіть поцілив у "святая-святих" Америки -- ПЕНТАГОН!

     Смішно?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.26 | Cлавко Волинський

      Сумні спогади незадовго до веаелого свята!

      Виконання першої фази операції “Лассо” і її втілення в життя було доручено Салману Радуєву. Але він, на думку багатьох фахівців цього специфічного промислу, допустився доленосної помилки. Радуєв рушив до найближчих точок паркування російської авіатехніки – Кізляр. В його плани входило захоплення вертолітної бази. Операція провалилась. Все що він зміг там досягти – спалити три вертоліти і один !!!! ОДИН!!! БТР. При виконанні цієї операції Радуєв втратив, приблизно 20 бійців. Такий початок і став кінцем операції “Лассо”. Бо повертаючись на базу, навіть попри моє погане розуміння чеченської мови , вдалось вловити з розмов бійців їхнє невдоволення діями Радуєва. Вже пізно ввечері я перехопив на собі недоброзичливі погляди деяких чеченських повстанців. Вночі я прокинувся від дотику до мого чола холодного металу. Встиг викрикнути одну умовну фразу.І той хто націлив на мене дуло АКМа , раптом впав. Було чутно як з з його горла булькотіла кров. Жах!!!
       “Мі уже зналі , что он баран”, сказав пристаркуватий бородань.” Не біспакойся! Спі!”

      Вранці я спав на задньому сидінні автобуса. І навіть не звертав уваги на вертоліти федералів. Вони вже святкували перемогу і робили круги в небі. Мені чомусь все стало як в отій пісні Шнура :” А мне все по-о-ох*й”!!! Коли смерть поблизу , то вона зовсім не є страшною, а навпаки – привабливою!

      Дозвольте в цьому контексті навести деякі цифри! В Україні за остані роки мирного часу і ”розквіту демократії” загинуло(померли???) 14 журналістів!

      А в часи чеченської війни, ВІЙНИ-И-И!!! з 1994-го по 1995-й:
      Вбито -- 20 журналістів!
      Зникли безвісті (те саме що вбиті) –9!
      Поранені –36!
      Побиті –26!
      Затримані і не допущені до об”єкту праці –174!
      Обстріляні – 117!
      Ті що зазанали погроз від ФСБ –34!
      Позбавлені відеокасет – 50!
      Експропріація відеокамер ФСБшниками –17!
      Експропріація фотоплівок –15!
      Експропріація фотоапаратури (ого!!!) – 1!

      P . S. Адміну ! Швидше за все ці нотатки за браком життєвого часу, на мій привеликий жаль, можуть і не вкластись в окрему книжечку. Тому якщо проблема Чечні нікого не цікавить і це лише марна маруда – витирайте !

      Хотілося б ще протягом останніх днів тижня спробувати пояснити відвідувачам Майдану та зокрема ФОРУМУ в чому полягає різниця між визвольною війною і тероризмом.

      Аксіома! Тероризм( диверсії) -- складовий
     • 2004.05.26 | Таваріщ Маузєр

      Таваріщ Маузєр тожєть розробляв ідєю

      Славко Волинський пише:
      > Тепер давайте підемо за анологією. Дудаєв розробляв план "Лассо", а Осама бен Ладен втілив його в життя,тільки не в Росії, а в США, нанісши удар з повітря по вторговельному центру Н*ю-Йорка і навіть поцілив у "святая-святих" Америки -- ПЕНТАГОН!
      >
      > Смішно?

      Таваріщ Маузєр нічєво нє знав про план Тав.Джохара і сам розробляв план шоб нє рєзать Ту-160 і Ту-22М3, нє атдавать таваріщам маскалям, а прівратіть у тяжьолиє крилатиє ракєти як аружіє вазмєздія єслі давідьоцца біть по Крімлю та іншім аб"єктам Масковщіни. І павєдав нєскако раз об такіх замислах ув інтєрнєті.

      Взагалі чєчєнці ваювать умєють, з бабкамі апєрірувать тожє і вєстіть псіхалагічєскую вайну. Араби нє вміють ні хрєна. Тока адін Тав. Бєня Ладєн видєлілся із маси. Виявілся здібним ув новаввєдєніях і добрим зорганізатором.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.27 | Cлавко Волинський

       А яка рызниця мыж партизанами ы терористами?

       Нині під прапором боротьби з тероризмом марширують ледве не всі держави, котрі мають серйозні внутрішньополітичні проблеми. Хто може пояснити: де межа між бротьбою за свободу своєї держави і тероризмом? Хто такі партизани, бойовики, сепаратисти і терористи? Хто такі БІЛЬШОВИКИ? Гаразд це вже старе! Тоді може варто звернутись до прикладів історії 2-ї світової війни? Дмитро Миколаєвич Медвєдєв – терорист, чи командир партизанів на ВОЛИНІ?

       Д.Медвєдєв! Народився в сім”ї ргобітників- сталеварів у 1898 році неподалік Брянська. В 1920 році після завершення служби у червоній армії був зарахований кадровим працівником ЧК-НКВД!!! У 1921 році ЛУБЯНКА спроваджує Медвєдєв до України посилювати комуністичні шеренги. В тому ж році банда Медвєдєва перестріляла лідерів майже всіх українських націонал - патріотичних організацій. Далі підвищення по службі. З України був відкликаний на спеціальні курси НКВД! Далі Медвєдєв – головний наглядач за будівлею Біломорсько – Балтійського каналу. Формував агентурну мережу серед ЗеКів “будівлі століття”! Набридло ! Хотів пробратись на аудієнцію до Єжова. Колеги засікли неуставний крок Медвєдєва! Медвєдєв зрозумів – провал. Тоді авантюрист прикував себе кайданами до пам”ятника Лєніна на Ленінградському вокзалі , причепивши на груди гасло: “Протестую против незаконных репрессий”. Єжов не бажав розвитку політичного скандалу і відправив Медвєдєва на пенсію. Але в у 1941 році НКВД згадало про Дмитра Миколайовича і відкликало до Москви , поставивши завдання створити диверсійні групи на Волині. НКВД дало Медвєдєву клички “ “МІТЯ”, “ТІМОФЕЙ” і 33-х бійців – диверсантів.

       Діяти довелось в околицях міста Рівне. Тоді в Рівному був створений осідок рейхкомісаріату “Україна”. Голвне завдання Медвєдєва –“партизана” полягало у фізичному знищенні гауляйтера України Еріха Коха. Для виконання цієї операції Медвєдєву НКВД підігнало супер- професіонала, диверсанта-кілера Миколу Васильовича Грачова, (справжнє прізвиище Кузнєцов), німецьке гуляй – прізвище -- Пауль Зіберт. Кузнєцову не вдалось з першої спроби знищити Еріха Коха. Але ТІКАЮЧИ З МІСЦЯ ПОДІЇ У КУЗНЄЦОВА “ВИПАДКОВО” ВИПАВ ГАМЕНЦЬ В ЯКОМУ НІМЦІ ЗНАЙШЛИ ПРІЗВИЩА ПРОВІДНИКІВ ОУН—УПА НА ВОЛИНІ. Тінь на спробу здійснити теракт впала на українців. Серед них було прізвисько і мого свояка “БЕРЕЗИ”. Після такої “знахідки” німці пішли в атаку на українських повстанців! (Чи може ви їх назвете терористами? Сепаратистами?)

       Але сам Медвєдєв писав у центр:

       “...Значительная часть населения западной Украины не симпатизирует советской власти и поддерживает украинских националистов. Бандеровцы, в свою очередь, воюют и с немцами и комунистами, но в ряде случаев допускают заключение тактических союзов со своими противниками...”

       Навіть після війни Медвєдєв не залишив своє ремесло і вирушив полювати на «націоналістів» прибалтійських країн. Помер Медвєдєв за невияснених обставин 14 грудня 1954 року.
       SIK TRASIT GLORIA MUNDI !

       При такому куті зору антиподом того часу Дмитра Медвєлєва міг би бути Отто Скорцені?

       Давайте за аналогією! Повстанці Чечні, Іраку, Афганістану – визволителі своєї Батьківщини , чи «терористи»?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.27 | Cлавко

        Дії федеральних сил нездатні дати відсіч чеченським повстанцям!

        Федеральные силы проводят в Чечне крупную спецоперацию по уничтожению боевиков. Сообщается о уничтожении восьми сепаратистов.
        По данным регионального оперативного штаба по управлению контртеррористической операцией, столкновения армейского спецназа с боевиками произошли в Шалинском, Веденском и Шатойском районах.

        В операции применялись боевые вертолеты.

        Командование федеральных сил регулярно сообщает о проведении подобных операций и ликвидации сепаратистов. Ранее в этом году в ходе подобной операции был убит известный полевой командир Руслан Гелаев.

        Однако действия федеральных сил пока не в силах предотвратить нападения сепаратистов.

        В четверг утром было обстреляно здание Госсовета Чечни в Грозном.

        Источник в МВД сообщил, что "выстрел из подствольного гранатомета попал в перекрытие между первым и вторым этажом". Всего было произведено пять выстрелов. Военнослужащими комендатуры был открыт ответный огонь.

        В ходе инцидента легко пострадали "две-три девушки, которые порезались осколками выбитых стекол", - добавил источник агентства.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.31 | Cлаввко Волинський

         Українські будівельники відбудовують чеченські друкарні!!!

         Днями в Брюсселі в чеченському інформаційному центрі відбувся вечір культурної спадщини Чечні-Ічкерії. Серед гостей не лише чеченці, але й бельгійські письменники, викладачі університетів, актори театрів, співаки, журналісти. Познайомився з одним із представників чеченського інформаційного центру Михаїлом Емільхановим. Розмова зайшла про нинішній стан преси в Чечні.

         --Та яка там на місці преса? Розпачливо зітхнув Емільханов. Майже вісі із дванадцяти друкарень, які знаходились на території республіки розбомблені російськими військами. Он, наприклад у Гудермесі і Ножай –Юрті друкарні прямим попаданням знесені з лиця землі.

         -- А як справа з правами журналістів?
         -- Як? Та так , як і було!
         -- А як було?
         --Ну от для прикладу -- мого колегу Мікая, який співробітничав з газетою “Ічкерія” був арештований в горах коло міста Шатой. Федерали, як лиш довідались, що Мікай – журналіст: прямою наводкою відправили до ФСБшників. А ті свою роботу знають. Довго тримали в сирому підвалі, били, глумилися. А потім нам вдалось його обміняти на двох російських військовополонених.

         --А хоч якісь редакції газет в Чечні залишились?

         -- Залишились. Але порожні. З редакцій зникло все устаткування: комп”ютери, всі запаси пластикових рулонів для монтажу газет зникли. Все...

         -- А чеченці , якось намагаються виправити становище і запустити в хід якісь друкарні?

         -- Та це ж колосальні кошти. Я ж казав. Вся поліграфічна база регулярно знищується федералами. Але ми поки що відновлюємо будівлі друкарень. Безкоштовно, на голому ентузіазмі. Доречі , Славко, там десятки твоїх земляків з україни працює. Самі зголосились. Не віриш? Зв*яжись з Ульріхом Хайденом з Deuschlandradio , він про українських будівельників них серію репортажів зробив.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.05.31 | Cлавко Волинський

          Від визвольної боротьби до глобального тероризму? Хто навчив?

          Диверсії, партизаннська віна і тероризм в його новітній форм!


          В попередньому матеріалі розповідаючи про НКВДиста – диверсанта Дмитра Мєдвєдєва , який відстрілював мирне населення в західній України (зокрема на Волині під камуфляжем УПА) ми його віднесли до категорії людей які займались розробкою, плануванням і здіснення терактів. Приміром вбивство в Сараєво австрійського принца також класифікується, як теракт і став приводом початку Першої світової війни. Але ми не мовимопро одинокі політичні вбивства. Йдеться про професію терорестичних “матерз-майнд оперейторз.” До таких майстрів, окрім вже згадуваного НКВДиста Мєдвєдєва, проте людину,яка знаходилась по інший бік барикад можна віднести австрійця Отто Скорцені. ( Доречі Отто Скорцені як Осама БенЛаден за фахом також будівельник). В червні 1934 року австрійські націонал-соціалісти доручили Отто очолити розробку операції з державного перевороту в Австрії. Однак та перша спроба Скорцені зазнала провалу. Проте, згодом цю невдачу Отто Скорцнені надолужив. На прохання Гітлера Скорцені успішно провів операцію з викрадення Муссоліні. Гітлер планував окупувати Італію, але його созника в той час було відсторонено від влади і арештовано. Дуче знаходився під пильним наглядом італійськи карабінерів у невідомому місці. Отто Скорцені швидко вирахував місце знаходження Мусоліні і здійснив атаку з повітря, використавши в операції кілька планерів. (Даремно тав. Маузєр в соєму дописі насміхався над планерами, бо навіть цей примітивний літальний пристрій в умілих руках може бути потужною зброєюю). В лічені хвилини група штурмовиків Скорцені пов”язала італійських охоронців. Розповідають, що керівник охорони оторопів від несподіванки, а як лишень оговтався від шоку відкоркував пляшку вина і подавши келих Скорцені вигукнув тост:”За переможця ! ”.

          Скорцені також займався підготовкою плану по викраденню Йосипа Броз Тіто. Проте, через кепську координацію армійських підрозділів Тіто(ві) вдалось втекти з капкану. А ось операція з викрадення правителя Угорщини адмірала Хорті, який таємно вів переговори про створення антигітлеровської коаліції пройшла в стилі голівудських бойовиків. Опереція знову ж проводилась з повітря. В Будапешті люди Отто Скорцені “накрили” всю компанію змовників. Позавертали їх у килими і відправили на ставку Фюрера. А невдовзі новим правителем Угорщини став лідер місцевих фашистів Салаші. Майстерність конспірації Скорцені була настільки високою, що навіть Адмірал Канаріс, який тривалий час таємно інформував Лондон та США про бойові плани Гітлера , не зумів проникнутив таємниці планів Отто і прогавив дуже масштабну операцію щодо підриву фінансового стану Великобританії. Операцію розробив Скорцені. Ось до чого він додумався. В Німеччині було накарбовано мільярди фальшивих фунтів –стерлінгів і через підпільну мережу агентів Отто “гроші” були переправлені до Англії. Такий трюк призвів до різкої і колосальної інфляції у Великобританії. Зухвалість Скорцені інколи не мала меж. Якось у 1944 році в Бельгії, в Арденах в невеличкому місті Мальмеді де висадився великий десант американців, неждано - негадано опинився Отто Скорцені з групою бійців. Вони перевдяглись у форму амариканськийх солдатів іспокійнесенько розгулювали по території , захопленій американцями.То там, то тут вибухали склади з амуніцією, в лавах американських солдатів почалась паніка. Отто вирішує , що пора натиснути на п”ятку і напрощання підніс американцям кривавий і жорстокий подарунок: у місті Мальмеді бійці Скорцені захопили і розстріляли чисельний військовий підрозділ американців. Після цього США оголосило Скорцені воєнним злочинцем.

          Ці фрагменти ми наводимо, щоб спробувати розібратись: що таке партизанська боротьба, що таке диверсійна робота, що таке тероризм? Наш висновок може бути суб”єктивним, але перемагає думка, що тероризм – це новітній(модерний) транс-інтернаціональний трансформований вид партизанської війни з широким застосуванням диверсійних прийомів. Була б надана незалежність Чечні, не було б вибухів у російських містах. Не було б окупації військами СРСР Афганістану, то може б і не збувся у своїй нинішній ролі Осама бен Ладен. Не було б окупації Іраку , не було б і такої кількості жертв серед мирного населення в тій країні та не загинуло б стільки американських, британських солдатів, солдатів , так званої коаліції. Не було б різкого підвищення цін на нафту, а в побуті на бензин у Європі, і багато чого б не було того, що нині лихоманить світ.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.06.07 | Cлаввко Волинський

           Чеченських полонених знімав на відеокамеру російський наглядач!

           Європейська Комісія знову повернулася до питання порушення Російською владою Женевської конвенції щодо утримання у в”язницях ченських полонених. Увагу до цього питання привернула польська преса. Зокрема це “Польське радіо” і “Ґазета Виборча”, які переповіли на основі таємно знятих відеофільмів умови утримання чеченських полонених. Про фільм і реакцію на нього Єврокомісії з Брюсселя повідомляє Славко Волинський.

           Насамперед про зміст фільму, який переповідає польська преса.
           Польське радіо і щоденник Газета Виборча повідомили на початку цього місяця , що до їх рук потрапив (цитую) «потрясаючий фільм відео, на якому можна побачити, в який спосіб росіяни поводяться з чеченськими полоненими. На думку приходять прямі асоціяції з концтабором. Кореспонеднт щоденника Марцін Войцєховський пише, що фільм, домашньою камерою, 4 роки тому записав один із стражників. Протягом перших хвилин фільму голі в’язні сидять у вантажівці з російським написом “Міністерство справедливості”. Вантажівка поділена на металеві камери. Журналіст пише – деякі з в’язнів повністю виснажені, в їхніх очах видно божевілля. Вантажівка під’їжджає до залізниці, де стоять вагони. Чеченські полонені виходять з вантажівки. Дехто з них закровавлений, у одного з в’язнів відкритий перелом руки, майже усі вони оголені. Солдати сміються, штовхають чеченців. Врешті з першої вантажівки випадає труп, солдати видають наказ, щоб тіло забрати на бік.
           “Це партизани з частини Руслана Ґєлаєва, яких узято в неволю після битви. По телебаченні повідомлено, що вони будуть підходити під амністю. До сьогоді вдалося встановити, що з неволі втекло 3 з понад 70-ти полонених, інші пропали. Не відомо, що з ними сталося, підозрюємо найгірше” – говорить щоденникові Газета Виборча Анна Політковська, журналістка Нової Газети, яка займається питанням Чеченії. Касету, Політковська здобула з кінцем квітня. Її передав 22 літній підофіцер частини Міністерства справедливості, яка пильнувала ув’язнених. Він записав усе на касету, щоб похвалитися своїм колегам. За намовою матері - віддав касету журналістам". ( кінець цитати).

           А днями цей аматорський фільм російського наглядача змогли подивитись і представники Європейської Комісії. Ось що сказала цього понеділка речник європейської комісії Ема Удвін: «Я дуже вдячна , що польська преса звернула мою увагу на ті фото, які з*явились в польських мас-медіях. На представлені пресою факти, наскільки мені відомо вже відповідно відреагував польський уряд. Європейська Комісія зі свого боку також звертає увагу російської влади на те що що вона мусить дотримуватись правил Женевської конвенції стосовно
           утримання полонених".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua