МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко у Каневі про плідну зустріч із Чорномирдіним та інше.

05/23/2004 | Максим’як
Цікаво, що теза про неможливість повторення мукачівського сценарію у масштабах держави каже не тільки Ющенко - про це заявив також і Косів на Кіровоградщині.

Виглядає, що нашоукраїнці думають зовсім про інше - щоб населення України не розчарувалося у виборах, оскільки режим таки повторюватиме мукачівський сценарій, але на на дільницях, а у ЦВК.

------------
Віктор Ющенко: Сьогоднішня бензинова криза і минулорічна зернова – проблеми одного порядку
22-05-04

22 травня, Віктор Ющенко відвідав Канів, де зустрівся з місцевими журналістами. Коментуючи на прохання представників ЗМІ рейтинги імовірних кандидатів у президенти, Ющенко зауважив, що “боротьба між кандидатами має вестися не за рейтинги, а за довіру українських громадян”. “Нас не залякає жодна дезінформація, жодна замовна телепрограма. Нині український виборець вміє читати між рядками,” – зазначив Ющенко.

Він також торкнувся ситуації з виборами мера Мукачевого, зазначивши, що “вибори мера і вибори глави держави – це абсолютно різні речі, і повторення такого сценарію на загальнодержавному рівні неможливе”.

Коментуючи репліку журналістів про те, що останнім часом він мав багато зустрічей із західними політиками, Ющенко повідомив, що кілька днів тому він зустрічався і надзвичайним і повноважним послом Російської Федерації в Україні Віктором Чорномирдіним. “Це була дуже плідна, щира зустріч, в ході якої ми досягли багато корисних домовленостей. Зокрема, ми відзначили, що Україні потрібно інтегруватися в Європу, водночас розвиваючи та поглиблюючи співпрацю з Росією. Ніхто не зможе заперечити той факт, що Росія – наш сусід, з яким потрібно будувати чесні, зрозумілі, добрі відносини,” – заявив Ющенко.

Лідер “Нашої України” прокоментував на прохання журналістів Ситуацію на ринку пального. “Сьогоднішня бензинова криза має ті ж корені, що і минулорічна зернова криза. Це – проблеми одного порядку. Ситуація на ринку пального вкотре засвідчила, що влада не контролює ринок нафтопродуктів. Лише невеличке потрясіння спричинило обвал цін. Отже, в даній галузі відсутня ефективна державна політика, яка має на меті стримувати і упереджувати подібні ситуації. Однак в Україні така політика відсутня, тому ціни і стрибають,” – переконаний Ющенко.

“Енергозабезпечення – це складова національної безпеки. Коли відбуваються такі потрясіння - то можна говорити, що уряд не виконав своєї функції. Кабінет Міністрів просто зобов’язаний був унеможливити такі різкі і непомірні стрибки на ринку нафтопродуктів. Однак уряд не зумів вирішити цю проблему, що свідчить про його непрофесійність,” – наголосив Віктор Ющенко.

Прес-служба "Нашої України"

Відповіді

 • 2004.05.23 | Білий Лотос

  Re: Ющенко у Каневі про плідну зустріч із Чорномирдіним та інше.

  Ми поверталися собі з Крємєнчуга у Київ. У Софіївці в 11.00 надибали величезну пробку і купу мєнтів. Думали, когось задавили, або якась страшна автоаварія ( як у Одеській області). Стояло коло 20 шт фур і ще більше легковиків. З протилежного боку зі сторони Кієва мабуть стільки же.
  Виявляється, мав їхати пан Ющенко кудись. Ми терпєліво ждали, шоб побачити самого пана Ющенка, побачити його крутого Запорожця і ескорт на мопєдах "Карпати". Але ні хуя не побачили.
  Потім мєнти стали пропускати по дві машини. Дві машини туда, пауза, дві машини сюда. Пауза. Дві машини туда,пауза, дві машини сюда. Пауза.
  Це ще десь хвилин двадцять. Врешті, ми під"їхали і побачили біля заправки ТНК на Т-подібному перекрьостку купу мєнтовських тачок з черкаськими і кієвскімі нумєрами, а потім через кажді два-три кілометри до самого Кієва бачили по мєнту. Мєнти слухняно стояли, сумували за щасливими врємєнами, і нікого не спиняли, хай ми навіть і мчались на своїх сьомих жигулях під сто трідцать.

  Оказується, Ющенко звернув направо до Канєва, на могилу пана Шевчєнка. Я довго сумнівався, чи справді це їхав сам Ющенко, бо вже ж дуже до х*я було мєнтів. Думаю, мабуть їде Кучма, а щоб народ злився на Ющенка за таку затримку під солнцепьоком на два часа, то говорять , що їде Ющенко. А насправді їде Кучма. Такий собі брудний прєдвиборний піар. Але оце прочитав, що то був таки не Кучма, а Ющенко.

  Ну , рєбята, я вам скажу, що якщо даже оберуть на презіденти Ющенка, то нічого не зміниться. Нічого.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.23 | 123

   Чого б це ДАЇ охороняла Ющенка? (-)

  • 2004.05.23 | Максим’як

   Сміявся щиро, від душі.Гарна байка.А де вони у Мукачево були?(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua