МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Майдане, ви вже нас раз виручили. Розішліть, будь ласка ще оце.

05/24/2004 | ПОРА!
Розпочався другий етап громадянської кампанії “ПОРА!”

23 травня розпочався другий етап громадянської кампанії “ПОРА!”, під час якого громадяни України отримали відповідь на питання “Що таке кучмізм?”, поставлене під час старту кампанії в ніч з 28 на 29 березня.

Мешканці 17 областей України, перед якими було поставлене це питання надали чимало трактовок кучмізму, однак найкраще на це питання відповів сам правлячий в Україні режим своїми власними діями. За час, що минув з дня постановки цього питання, українці стали свідками жорстоких та цинічних дій влади, які чітко окреслили нелюдську суть такого способу правління, як “кучмізм”.

У цей період виявилось, що уряд України не включив у доходи державного бюджету і приховав 10 мільярдів гривень, які можна було спрямувати на підвищення зарплат, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, не погодився скасувати податок на додану вартість операції з продажу чи передачі у власність новозбудованого житла фізичним особам, що підвищує його ціну і позбавляє багатьох громадян можливості отримати дах над головою, не виправив “математичну помилку” із заниженням на 70 грн. показника середньої зарплати за 2002 рік, що суттєво зменшило розмір пенсій мільйонів українців. Напруженою залишається ситуація з виплатою боргів по зарплаті шахтарям і освітянам, які змушені від безвиході вдаватися до акцій протесту. Почастішали випадки невиплати селянам плати за користування земельними паями при відсутності реакції на ці протизаконні дії з боку правоохоронних органів.

Стрімко зростають ціни на бензин і продукти харчування, водночас за бюджетний кошт друкуються буклети, де прославляються “успіхи” уряду Віктора Януковича.

Рахунковою палатою Верховної Ради з боку Міністерства охорони здоров'я і Міністерства освіти і науки України виявлено неефективно використання понад 300 тис. грн., за заниженими цінами продаються основні фонди, розпродуються об'єкти соціальної сфери Чорноморського суднобудівного заводу, ріжеться на металобрухт будівельна оснастка, звільняють з роботи компетентних спеціалістів, чим руйнують унікальне підприємство. Державна податкова адміністрація України відмовляється оприлюднювати інформацію про декларування президентом України Леонідом Кучмою подарунку у вигляді безкоштовного (за рахунок клініки “Макс Грундіг”) реабілітаційного лікування.

В Мелітопольському районі Запорізької області відбувається пожежа на військових складах, під час якої гинуть люди.

Зменшується кількість вищих навчальних закладів шляхом ліквідації Київського університету економіки і технологій транспорту та об’єднання створення замысть трьох вузів міста Суми – одного навчального закладу.

Продовжується судове свавілля, коли, з одного боку, Печерський районний суд міста Києва закриває за відсутністю складу злочину справу стосовно колишнього керівника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача, який знищив документи, що свідчать про проведення стеження за журналістом Георгієм Гонгадзе, а з другого боку за наказом донецького судді прямо в залі засідань відбувається побиття журналіста Володимира Бойка, а васильківський суд штрафує позивача за передбачену законом спробу заявити судді відвід.

Вся Україна стала свідком кримінально-міліцейського свавілля, що відбувалося під час виборів у Мукачевому, коли влада силою забрало у громадян право обирати. В той самий час продовжується переслідування незалежних від влади керівників органів місцевого самоврядування, а щодо тих, хто намагається протестувати, застосовуються жорстокі репресії: в Сумах – погрози, на Волині – затримання, в Харкові – арешти, в Запоріжжі – стрілянина у відповідь на роздачу листівок. 18 травня міліціонери вкупі з бритоголовими особами у цивільному брутально побили потерпілих від судового свавілля людей похилого віку, до того ж кинувши їх за грати “за порушення громадського порядку”. Працівники Євпаторійського МВ ГУ МВС України в Криму жорстоко калічать затриманого нібито за дрібне хуліганство та непокору працівникам міліції помічника голови Євпаторійського міського суду, співзасновника Громадської організації “Наукове товариство студентів та аспірантів-юристів “ЮСТІ*С”, співавтора робіт щодо міліцейської корупції Костянтина Сизарєва, знущаючись над ним навіть в лікарні.

Влада продовжує наступ на свободу слова, за що президент Кучма вкотре включений міжнародною організацією “Репортери без кордонів” до списку ворогів преси. За виступ на студентському мітингу звільняють з роботи журналіста Сумської ОДТРК К.Єлишевича. Друкарні Миколаєва відмовляються друкувати газету “Український південь”, в ніч з 15 на 16 травня у місті Бродах, що на Львівщині, злочинці спалюють цех оперативної поліграфії видавництва “Просвіта”, яке видавали книгу “Нарцис” про керівника адміністрації президента України Віктора Медведчука.

Міжнародні організації б’ють н асполох з приводу торгівлі людьми в Україні, однак до судового вироку доводиться лише кожна десята така справа. 20 депутатів Парламентської Асамблеї Ради Європи звернули увагу на торгівлю немовлятами в Україні та відсутність інформації з приводу долі 300 немовлят, котрі зникли за таємничих обставин. З цього приводу були відкриті тільки три кримінальні справи, і жодна з них не виявила винних.

Середня зарплата в Україні становить 3 гривні 50 копійок на годину, що в 3 рази менше, ніж у Польщі, та у 35 разів менше, ніж у Німеччині. За оцінками експертів ООН до 2030 року населення України може скоротитися до 27 мільйонів. Як свідчать дані соціологічних опитувань, проведених в Україні, кожен третій українець хотів би емігрувати. Понад 70% випускників середніх шкіл кажуть, що не бачать перспектив для себе в Україні.

І це далеко не всі факти діяльності українських можновладців лише за два місяці (між першим і другим етапом кампанії “ПОРА!”.

Тому як відповідь на питання “Що таке кучмізм?” були розповсюджені п’ять видів наклейок – “Кучмізм – це злидні”, “Кучмізм – це безнадія”, “Кучмізм – це корупція”, “Кучмізм – це безробіття”, “Кучмізм – це злочинність”.

Цього разу акція проводилася більш масштабно, ніж перший етап, і охопила, окрім столиці, 20 обласних центрів (під час першого етапу – 16). Сотні активістів кампанії таким чином заявили про те, що вони не бажають миритися з відсутністю власного майбутнього і майбутнього своєї держави, і рішучо протидіятимуть спробам приректи більшість українців на злидні та безправ’я.

Пора діяти! Досить чекати; настав час виборювати собі життя, на яке ми заслуговуємо!

Кампанія є незалежною від партій і кандидатів. Це є акція вільних громадян, спрямована на забезпечення захисту української демократії, проведення чесних виборів, права громадян на розповсюдження інформації і свободи вільного висловлення переконань, на активізацію українського суспільства.

Добровольцями кампанії можуть бути усі, хто з власної волі бажає до неї долучитися і хто розділяє цілі і принципи кампанії. Члени партій, громадсько-політичних організацій, що беруть участь в кампанії, не можуть використовувати її для реклами своїх організацій.

Щоб стати добровольцем кампанії ПОРА!, напишіть на електронну адресу: register@kuchmizm.info
Кампанія ПОРА! націлена на визначення та висвітлення соціально-політичних проблем громадян задля підвищення громадянської активності, політичної чесності, соціальної справедливості, забезпечення рівних можливостей громадянам, - задля пробудження України.

Ми свідомі того, що нашу діяльність захочуть приписати собі певні політичні сили, що не мають нічого спільного із кампанією ПОРА!, а тому заявляємо, що єдиним першоджерелом інформації про кампанію та її подальший перебіг буде інтернет-сторінка http://www.kuchmizm.info

Контакт для засобів масової інформації:

8-067-8048270 (Володимир)

8-050-3104698 (Михайло)

Відповіді

 • 2004.05.24 | Пан Roller

  Re: Майдане, ви вже нас раз виручили. Розішліть, будь ласка ще оце.

  http://kuchmizm.info/weblog/archives/000023.html#more
 • 2004.05.24 | Пан Roller

  8-050-3104698 (Михайло) - сонейм? На C начинается? (-)

  ПОРА! пише:
  інтернет-сторінка http://www.kuchmizm.info
  >
  > Контакт для засобів масової інформації:
  >
  > 8-067-8048270 (Володимир)
  >
  > 8-050-3104698 (Михайло)
 • 2004.05.24 | Пан Roller

  Кого вы знаете?

  > Розпочався другий етап громадянської кампанії “ПОРА!”
  >
  > Кого вы знаете?

  Многие новые дистрибьюторы компании "Пора" не уверены, смогут ли они добиться успеха, потому что "никого не знают". Надеемся, что Вы как спонсор поможете им понять, что количество людей, которых они знают, не так важно по сравнению с их стремлением узнать новых людей.

  Возможным шагом для начинающего дистрибьютера компании "Пора" является составление списка знакомых, к которым он может обратиться в первую очередь. В этот список необходимо занести всех Ваших знакомых без учета степени близости. Ну, и, конечно, никогда не решайте за них, подходит им это или нет.

  Вместе с составлением списка людей, которых они уже знают, новым дистрибьютерам нужно рекомендовать составление списка мест, куда онимогут пойти для новых знакомств.

  Вот некоторые из таких мест:

  Социальные клубы
  Общественные рганизации
  Религиолзные объединения
  Супермаркеты
  Торговые центры
  Парки и места отдыха
  Библиотеки
  Университетские городки
  Рестораны
  Спортклубы, стьадионы, концерты

  Создание солидной базы становится легким, как только вы начинаете понимать, что КАЖДЫЙ, КОГО ВЫ ВСТРЕЧАЕТЕ,-это ваш потенциальный клиент, а КУДА БЫ ВЫ НИ ПОШЛИ, у Вас есть идеальная возможность встретить, новых лдей.

  Нет ничего более деморализующего, чем маленький, но достаточный доход.

  Эдмунт Уилсон.

  Brgds
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.24 | Dworkin

   Как по мне, очень эфективно клеить в таксофонах :)

   Человек пока звонит, бегает глазами по переднй стенке и полочке под таксофоном. Я недавно видел НЕпоровскую наклейку сделанную по такому принципу - довольно интересно и неожиданно.

   Кроме того так удобнее клеить незаметно. Издалка не видно, говоришь ты по телефону или что-то клеишь :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.24 | пан Roller

    Re: Как по мне, очень эфективно клеить в таксофонах :)

    Dworkin пише:
    > Человек пока звонит, бегает глазами по переднй стенке и полочке под таксофоном. Я недавно видел НЕпоровскую наклейку сделанную по такому принципу - довольно интересно и неожиданно.
    >
    > Кроме того так удобнее клеить незаметно. Издалка не видно, говоришь ты по телефону или что-то клеишь :)

    Это порит внешний вид города и запрещено законом.Кроме того уборка стоит денег налогоплательщикам.

    Еще безопасней клеить в туалете, но в своем,дома , или на даче.

    Вывод: листовки клеить нельзя.

    Если хотите, то раздавайте.

    http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-

    Brgds
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.24 | Платник податків

     Re: Как по мне, очень эфективно клеить в таксофонах :)

     пан Roller пише:
     > > Это порит внешний вид города и запрещено законом.Кроме того уборка стоит денег налогоплательщикам.

     Це такі маленькі й гарненькі псують ?
     Справа смаку, як на мене, вони цілком симпатичні. А те, що їх прибирають за мій рахунок, то справді неподобство, але коли мене хто питав ?

     > Еще безопасней клеить в туалете, но в своем,дома , или на даче.

     Безпечніше в своєму, а ефективніше в громадському :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.25 | Мальва

     Фе, така бздура після такого конструктиву?????

     пан Roller пише:
     >
     > Это порит внешний вид города и запрещено законом.Кроме того уборка стоит денег налогоплательщикам.
     >
     > Еще безопасней клеить в туалете, но в своем,дома , или на даче.
     >
     > Вывод: листовки клеить нельзя.
     >
     > Если хотите, то раздавайте.

     От і клейте собі вдома в туалеті, а нам не вказуйте. Ми будемо клеїти, де вважаємо за потрібне.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.25 | Опришок

      Красуню, не звертайте на них уваги ;)

      Такі ніколи не вийдуть на вулиці і вічно ховатимуться за товстими стінами своїх туалетів.
   • 2004.05.25 | Мальва

    А ми так і робимо!

    Dworkin пише:
    >
    > Как по мне, очень эфективно клеить в таксофонах :)
  • 2004.05.25 | Мальва

   Re: Кого вы знаете?

   Пан Roller пише:
   >
   > Многие новые дистрибьюторы компании "Пора" не уверены, смогут ли они добиться успеха, потому что "никого не знают".

   Звідки ви це взяли? Це нас ніхто не знає. Навіть не так. Нас багато хто знає, але про те, що це - ми, не здогадується.

   >
   > Надеемся, что Вы как спонсор поможете им понять, что количество людей, которых они знают, не так важно по сравнению с их стремлением узнать новых людей.

   Нічого не зрозуміла, лише зацікавилась: "Спонсор - це хто?"

   >
   > Возможным шагом для начинающего дистрибьютера компании "Пора" является составление списка знакомых, к которым он может обратиться в первую очередь. В этот список необходимо занести всех Ваших знакомых без учета степени близости. Ну, и, конечно, никогда не решайте за них, подходит им это или нет.
   >
   > Вместе с составлением списка людей, которых они уже знают, новым дистрибьютерам нужно рекомендовать составление списка мест, куда онимогут пойти для новых знакомств.
   >
   > Вот некоторые из таких мест:
   >
   > Социальные клубы
   > Общественные рганизации
   > Религиолзные объединения
   > Супермаркеты
   > Торговые центры
   > Парки и места отдыха
   > Библиотеки
   > Университетские городки
   > Рестораны
   > Спортклубы, стьадионы, концерты
   >
   > Создание солидной базы становится легким, как только вы начинаете понимать, что КАЖДЫЙ, КОГО ВЫ ВСТРЕЧАЕТЕ,-это ваш потенциальный клиент, а КУДА БЫ ВЫ НИ ПОШЛИ, у Вас есть идеальная возможность встретить, новых лдей.
   >
   > Нет ничего более деморализующего, чем маленький, но достаточный доход.

   А от за вищенаписане варто подякувати. І взяти дещо з цього на озброєння.
 • 2004.05.24 | ПОРА!

  Плакати і наклейки онлайн!

  http://kuchmizm.info/weblog/archives/000033.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.05.24 | Пан Roller

  Как заставить людей слушать?

  Как заставить людей слушать?

  То,что Вы говорите о нашем движении, очень важно. Но еще важнее КАК ВЫ это делаете.

  Есть 2 ощущения , которые Вы в первую очередь должны передать потенциальным собеседикам. Первое- это Ваше возбуждение. Если Вы хотите, что бы люди пристальнее посмотрели на то, что Вы им предлагаете, дайте им почувствовать Ваш искренний энтузиазм по поводу того, что происходит. Уровень их заинтересованности будет находиться в прямой зависимости от уровня Вашей взволнованности.

  Второе чувство, которое Вы должны передать людям,-это Ваша серьезность. Волнение и энтузиазм заразительны, но их недостаточно, чтобы заставить людей действовать. Если вы хотите, что бы кто-то принял участие в следующей встрече, Ваша презентация должна включать элемент серьезности и настоятельности.

  Задача-найти правильное соотношение между двумя чувствами.Если Вы перегнете с энтузиазмом, ВЫ скоре обнаружите, что люди в основном радуются за Вас, а не с Вами. Если вы перегнете с серьезностью, Вы отпугнете многих людей. Большинство людей готовы много работать, но кто захочет много работать над чем-то, что звучит до смерти серьезно и скучно?

  Чтобы быть уверенным, нужно вызывать доверие;Что бы вызывать доверие, нужно заслуживать доверия;Что бы заслуживать доверия, нужно говорить правду. Эдвард Р. Мэрроу.

  Brgds
 • 2004.05.24 | Пан Roller

  Ключевые моменты к приглашению.

  Ключевые моменты к приглашению.

  Не существует "правильного способа" пригласить знакомого принять участие во встрече. Все дистрибьютеры должны развить свою собственную оригинальную презентацию, основанную на их личности, их ораторском стиле и потребности их аудитории.

  Хотя не может быть двух одинаковых презентаций, есть некоторые ключевые моменты, которые все дистрибьютеры должны включать во все презентации для получения наилучших результатов.

  1. Руководство- возможность работы под руководством лидера Компании и извлечь пользу из опыта ведущих дистрибьютеров по созданию своего благосостояния.

  2. International Succses Training System - система инструктажей, школ, уникальных возможностей для продвижения, персонального роста и увеличения бизнесса с невероятной системой поощрений.


  Слишком много людей думает о безопасности вместо того,
  что бы думать о возможности. Кажется, что они болше
  бояться жизни, чем смерти.

  Джеймс Ф. Бирнс.
 • 2004.05.25 | Dworkin

  Идея: Серия "ДЕ ТВОЇ ГРОШІ?!"

  І варіанти відповіді:

  1) "Кожного року в тіні залишається ХХ млрд. грн. (ХХ % держбюджету)"

  2) "ХХХ млрд. грн. йде на хабарі щорічно."

  3) "Через неправомірну приватизацію держава недоотримала ХХХ млрд. грн."

  4) "Борг по заощадженням буде повністю поверутий не раніше 2ХХХ року."

  5) "В Україні невчасно отримують зарплатню Х,ХХХ тис. осіб."

  6) "ХХ млрд. гривен у держбюджеті на 2004 р. приховано від соцальних потреб."

  і т.д., і т.п. :)
 • 2004.05.25 | Andrij Topchan

  Re: Майдане, ви вже нас раз виручили. Розішліть, будь ласка ще оце.

  Пропозиція: побачив оголошення "wanted" - прийшла така думка - а чому б не зробити таке ж саме з тими бритоголовими з Мукачево...

  Потрібно щоб в них земля під ногами горіла!!!! фотографіі є на сайті "НУ"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua