МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нацики з банкової - перший удар

05/24/2004 | Лєйбєдєв-Кумач
На минулому тижні на сайті "Трибуна" з"явилася стаття "Нацики з банкової" (http://www.tribuna.com.ua/politics/2004/05/17/9843.html) На жаль вона виявилася пророчою. Сьогодні їду на роботу на зеленому паркані, що вздовж лінії метро біля станції "Лівобережна" робітники зафарбовають графіті. Вдалося розгледіти абревіатурм "УНА-УНСО", кельтські хрести, пароу свастик та гасло "Влада - слов"янам". Було ще щось, але не розгледів, тай не розглядав надто... Приїзжаю на роботу аж розгомлено єврейське кладовище в Києві. На МІГу В Рабіновича вже істерія. Винувата, як завжди опозиція та публікації в газеті Соцпартії "Сільські вісті" http://www.mignews.com.ua/scandal/ukraine/120145.html

Наступною акцією, думаю, буде підпал рейхста... перепрошую синагоги?

Відповіді

 • 2004.05.24 | Мінор

  Це їхня смердюча реакція на обрання участь Ющенка у єврейському

  з"їзді і його заяву про підтримку Бродського у Одесі.
  Пропоную кожного наступного, хто буде підтримувати антисемітів на форумі вважати кучмістом і особистим ворогом НУ.
 • 2004.05.24 | Dworkin

  Ну вот и наступает выход Червоненко на сцену :) (-)

 • 2004.05.24 | S.D.

  А если не побояться?

  Хм...
  Учитывая "гнилось" позиции социалистов, их постоянные шарахания между Симоненко и Медведчуком, может быть, есть смысл воспользоваться поводом и громогласно объявить о невозможности какого бы то ни было политического сотрудничества с шовинистической партией, которая называет себя "социалистической"? Я думаю, это был бы серьезный ответ на постоянные попытки представить НУ националистами, и отдача, при соответствующей раскрутке, была бы бОльшая, чем убытки от потери такого "союзника".

  А кинется Сан Саныч в объятия коммунистов или СДПУ(о) - и потянет за собой антисемитский хвост типа публикаций из "Сельских Вестей" и разбитых могил...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.24 | Мінор

   Мороз пояснить ребе, що СПУ - не антисеміти

   І я думаю, що Яков Дов-Блейх йому повірить, бо вони обидві є люди совісті. А от "Сільські Вісті", хоч це і не патріотично, я б оштрафував. Ще краще примусив би редактора звільнитись, але газету не закривав. Навіть ідіоти повинні усвідомлювати, що міжнаціональний мир в Україні не може бути порушеним.
   Існування газети в інтерес 600 000 її читачів. Звільнення її редактора може виявитись в інтересах 47 млн.

   Мороз і головний рабин з`ясовували, чи підтримує СПУ антисемітів

   www.ПРАВДА.com.ua, 24.05.2004, 22:17

   У понеділок ввечері напередодні засідання Апеляційного суду Києва стосовно "Сільських вістей" відбулася телефонна розмова між лідером СПУ Олександром Морозом і головним рабином України Яковом Дов-Блайхом.

   Про це "Українській правді" повідомив член фракції Соцпартії Юрій Луценко.

   За словами Луценка, вони обговорили майбутній мітинг прихильників і противників закриття "Сільських вістей", який має відбутися у вівторок перед засіданням суду.

   "Ми плануємо акцію захисту 600 тисяч читачів народного, незалежного видання. Соцпартія ніколи не дозволяла висловлювання чи прояви націоналізму, антисемітизму", - навів Луценко слова Мороза.

   Депутат сказав, що рабин під час розмови з Морозом продемонстрував "схильність до пошуку компромісу". "Ми повинні знайти порозуміння у такій тонкій матерії, як міжнаціональна злагода", - додав соціаліст. Луценко сказав, що Мороз і Яків Дов-Блайх домовилися про зустріч.

   За словами Луценка, СПУ вважає рішення Шевченківського райсуду про закриття газети "незаконним".

   Луценко висловив переконаність, що "влада розігрує заяви професійних борців з антисемітизмом Рабіновича і Бродського для закриття опозиційного видання".

   Як відомо, президент Всеукраїнського єврейського конгресу Вадим Рабінович є одним із громадських діячів, який подав позов проти "Сільських вістей". Лідер партії "Яблуко" Михайло Бродський засудив дії СПУ на підтримку газети.

   У понеділок на прес-конференції головний рабин України Яків Дов-Блайх висловив сподівання, що "Київський апеляційний суд ухвалить вірне рішення щодо "Сільських вістей".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua