МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко: якщо Мороз терміново не визначиться...(/)

05/24/2004 | Правник
то буде "двійка".

Тимошенко впевнена, що Янукович ніколи не стане всенародним президентом

www.ПРАВДА.com.ua, 24.05.2004, 13:25

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вважає, що прем’єр-міністр Віктор Янукович ніколи не стане всенароднообраним президентом України.

Таку думку вона висловила в інтерв'ю радіо Свобода, коментуючи слова речниці прем’єра Ганни Стеців, яка заявила, що "Янукович стане президентом. Цього сьогодні може не бачити лише сліпий".

"Я думаю, що тоді, окрім Ганни, всі інші сліпі. Це погано для країни. Але ж я думаю, що тут трошки потрібно більш об’єктивно Ганні подивитися на те, як вона бачить такі речі", - сказала Тимошенко.

"Віктор Янукович не зможе отримати визначальну підтримку в суспільстві. Саме тому, що і сама Ганна Герман через всі канали телебачення свідомо чи несвідомо довела до всіх людей в Україні про ті судимості, які вона коментувала, про те, як це все відбувалося", - зазначила лідер БЮТ.

При цьому вона додала, що "іноді Господь позбавляє розуму для того, щоб навіть люди, які оточують Януковича, робили абсолютні дурниці".

"Тому я переконана, що Янукович не стане президентом саме за підтримки людей. Це є неможливим. Це є утопія. Але ж інша справа, чи не зможе ця владна система просто оголосити результати виборів, не підводячи взагалі підсумків реального голосування. Це є найбільша небезпека, яку я сьогодні бачу", - наголосила Тимошенко.

При цьому Тимошенко нагадала, що територіальна комісія в Мукачевому, "незважаючи на протоколи, сказала: "Переміг кандидат від влади". "І поставила "крапку", не маючи ні протоколів, ні результатів голосування, ні бюлетенів, нічого. Так само може зробити ЦВК, якщо ми допустимо, то так воно і буде", - зазначила лідер БЮТ.

У зв'язку з цим вона висловила переконання в необхідності "піднімати армію людей на кожній дільниці, ... знайти той інформаційний шлях, по якому звернутися до кожної людини в Україні і закликати бути спостерігачами, членами комісій, представляти просто людей, які будуть стояти на дільницях, поки не завершиться голосування і не будуть оголошені результати".

"І я знаю: ми зможемо цю армію підняти, якщо будемо разом. І ми зможемо не дати їм сфальсифікувати(вибори- УП)", - сказала Тимошенко.

Вона також додала, що великі сподівання покладаються на ОБСЄ, яка надсилає міжнародних спостерігачів.

"І це значить, що ми будемо разом з усім світом контролювати, щоб не відбулося того, що відбулося в Мукачевому на президентських виборах в Україні. Якщо ми зможемо це зробити, то ніякі "януковичі", ніякі інші кандидати...(не зможуть перемогти - УП)", - наголосила вона.

При цьому Тимошенко зазначила, що, можливо, Янукович – це перше читання висунення єдиного кандидата від влади. І, може, ще буде таке, що Януковича усунуть, і буде йти Леонід Кучма.

Вона також сказала, що не вірить результатам соціологічних досліджень, зазначивши, що реальний рейтинг Януковича 5-6%.

"Поставте на ньому просто жирну таку риску і не читайте, не дивіться, не слухайте. Тому що навіть якщо ви будете слухати і не вірити, на підсвідомості все одно у вас буде закладатися сумнів: чи може опозиція перемогти. Опозиція переможе. І на цьому ми можемо просто завершити цю тему штучних, брехливих рейтингів", - наголосила Тимошенко.

Щодо долі висунення єдиного кандидата від БЮТ, "Нашої України" і СПУ, Тимошенко зазначила, що відбулися консультації між трьома силами, де висловлювалась готовність взяти проект Мороза 4180 за основу, допрацювати його в частині впорядкування місцевого самоврядування, "доопрацювати його в частині справжніх балансів, а не кланових інтересів, і саме за законопроект Олександра Мороза проголосувати невідкладно".

"Ми сказали про те, що ми готові, наші політичні сили готові підписати коаліційну угоду, в якій чітко визначити, як мусить виглядати реформа, і більш того, визначити, що ми голосуємо за цю реформу невідкладно до ще наших літніх відпусток, що ми голосуємо так, як ми узгодимо з Морозом, одночасно з тим, щоб висунути єдиного кандидата від опозиції", - сказала Тимошенко.

Вона також зазначила, що на зустрічі в п'ятницю, на якій були присутні Олександр Мороз, Віктор Ющенко і політради, було домовлено, що "до вівторка Олександр Олександрович буде давати все ж таки відповідь на ті пропозиції, які пролунали від наших політичних сил".

"Якщо в найближчий час визначення не буде з боку СПУ, ми будемо створювати коаліцію "двійки", - сказала Тимошенко.

--------------------------------------------------
Від себе додам, що:
по-перше: я залюбки вірю в те, що реальний рейтинг Фьодорича якщо і перевищує вказаний Юлею, то на фіг цілих хрін десятих.
по-друге: якщо єдиним кандидатом від бандюків буде Фьодорич, то всім зрозуміло, що реальний рейтинг важитиме не надто багато.
Отже, по-третє:
Двійку створювати треба. Але перед тим, як її створювати, треба (курва мама!)створити документ під умовною назвою "Угода про єдиного Юща та конституційну реформу-2006". Підписати її удвох і прилюдно підсунути Морозу. А як вже нє - то нє.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua