МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Опозиція проголосувала за звільнення чесного судді

05/24/2004 | Майдан-ІНФОРМ
20 травня 2004 року Верховна Рада проголосувала за звільнення з посади судді Апеляційного суду Донецької області Івана Корчистого. Саме цей суддя виправдав бомжа Юрія Вередюка, обвинуваченого у вбивстві слов'янського журналіста Ігоря Александрова. За це голова Верховного Суду Маляренко викликав Корчистого і примусив його написати заяву "за власним бажанням". “За”, крім “більшовиків” і комуністів, проголосувало 19 з 20 соціалістів, 48 зі 100 “нашоукраїнців” і 3 з 19 БЮТівців.

Верховна Рада розглянула заяву і звільнила Корчистого, навіть не поцікавившись, що ж примусило суддю, відомого всій країні своєю принциповістю, піти з посади.
Більш того, на запитання Шкіля чи це не той самий Корчистий, Онопенко (фракція БЮТ) заявив, що він не в курсі: "Я не знаю, чи це він, чи не він".

Опозиційна преса вже не раз писала про те, що Корчистому викручують руки, відправляючи його у відставку. Зокрема, писали про це й "Грані-плюс", але ніхто - у тому числі головний редактор цієї газети Юрій Луценко - не поцікавився в судді, чи йде він з посади з власної волі (це не так) і де він буде працювати (Івана Івановича просто викинули на вулицю). Корчистий до останнього сподівався, що у ВР хтось поставить йому таке запитання (суддівська етика не дозволяє йому з власної ініціативи скаржитися на ті образи, які він почув від Маляренка). Верховна Рада могла й не проголосувати за його звільнення і він би продовжував працювати далі. Але ніхто - ні в комітеті Онопенка, ні на пленарному засіданні - не захотів поцікавитися, що ж трапилося.

Ющенко та Луценко можуть не сумніватися в тому, що Медведчук знайде гідну заміну судді Корчистому. Але шкода людей - тих, кого незаконно відправлять за ґрати ті подонки (не можу не погодитися з Кучмою в його епітетах) в суддівських мантіях, за яких голосують опозиціонери. Одна лишень Жанна Бернадська з Печерського тричі незалежного імені Медведчука райсуду чого варта!

Кілька днів тому Шишкін жалівся, що він написав представникам опозиції пам'ятку - коли які кадрові голосування будуть відбуватися, чому важливо, щоби на посади суддів, членів ЦВК, ВРЮ й т.п. не пройшли негідники. Так з Шишкіна просто посміялися: "навіщо нам оті пам'ятки, коли в нас такий високий рейтинг".

Свого часу Іван Корчистий був одним із активних членів Донецької Асоціації суддів, що ініціювала звернення майже повного складу Апеляційного Суду Донецької області до Європейського Суду з прав людини з приводу невиплати зарплатні. Воно було поставлено на позачерговий розгляд, оскільки в Євросуді були шоковані змістом звернення. 37 суддів Апеляційного суду Донецької області, до складу яких входить (точніше - входив) Іван Корчистий не піддалися на шантаж глави судової адміністрації Карабаня і відмовилися відкликати цю скаргу з Євросуду доти, доки їм не буде виплачено всю заборгованість. На початку березня цього року її було виплачено до копійки, після чого Карабань став знову вимагати відкликати скаргу з Євросуду – ця скарга містила також вимогу стягнути на кожного суддю по 3.000 євро як компенсацію за заподіяну моральну шкоду). Але тут зі Страсбурга до Донецька прийшла копія відповіді уряду України, де за підписом Лавриновича було сказано, що громадяни України, які працюють суддями, не мають права звертатися до суду за захистом своїх прав і охоронюваних законом інтересів. Тоді обурені судді Апеляційного суду знову провели збори й вирішили скаргу не відкликати – нехай Євросуд її розгляне та винесе рішення, чи мають право судді України вимагати поважного ставлення до себе з боку виконавчої влади й чи повинні на території України виконуватися судові рішення, що набули законної сили.

Тепер одним суддею з переліку бунтівників стало менше. І тут справа, власне, не стільки в самому Корчистому. Це - сигнал іншим суддям. Зокрема тим, які будуть слухати справу Александрова й які тепер напевно не винесуть виправдовувального вироку новим вередюкам. Окрім того, СПУ, НУ і БЮТ у черговий раз дали зрозуміти суддям, що – якщо ті судитимуть за законом – то вилетять з роботи й ніяка опозиція не стане їх захищати. Не слід дивуватися тому, що судді в Мукачевому відхилили скаргу Балоги. Точно так судді по всій Україні тепер будуть відхиляти всі скарги опозиції й доля Корчистого стала для них наочним прикладом того, про розбудову якої "правової держави" плескають язиками опозиціонери.

Схоже на те, що опозиційних кандидатів у президенти не цікавить процес формування суддівського корпусу. Ба більше, вони взагалі не уявляють, як має функціонувати правосуддя.

Де саме Ющенко буде оскаржувати рішення ЦВК у випадку програшу – може, в Морському арбітражі чи у Верховному Суді Сполучених Штатів?

За матеріалами Вільного форуму Майдану

Відповіді

 • 2004.05.24 | технолог

  Re: Опозиція проголосувала за звільнення чесного судді

  Ну а тепер хай мені розкажуть, при чому тут моральні засади, та хто як наживав свої гроші, свій вплив, якщо він навіть не здатен захистити хоча б відносно чесного суддю... Та ще про те, чи треба рахувати чужі гроші в кишенях великих підприємців саме у розрізі того, на яких моральних засадах вони нажиті...
  І чим відрізняються Щербань та його попередник з своєю донькою, та представники обласних штабів опозиції на Сході від тих, хто здає людей посто у Верховній Раді...
  І чим вони мені допоможуть, коли я за них проголосую, та потім піду до суду захищати свої права від бєзпрєдєлу, який йде по всій Україні???
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.24 | композитор

   ШОК ! (-)

 • 2004.05.24 | SpokusXalepniy

  Слава героям! Героям слава!

  О храбрости и решительности Ющенко, как известно, ходят уже легенды.
  На это раз эти врожденные качества испытаны заново.

  От героя требовалось проявить чудеса мужественности - попросить своих соратников НЕ НАЖИМАТЬ кнопку при голосовании, чтобы НЕ ПРОДАТЬ СВОЕГО ЖЕ ТОВАРИЩА.

  Решительности на этом отчаянный поступок хватило лишь на несколько процентов. А ума не хватило и на эту малость.

  А где наш товарищ из транспортного цеха? Пусть и он расскажет как мы оторвались.
  Михайло! Это между прочим к вам относится. Там ведь Луценко тоже задействован. Кому как не вам знать!
 • 2004.05.24 | Georgick

  Все більше переконуєшся в тому,

  що у нашої влади і "опозиції" однакове коріння. Вони переїдуть всіх заради себе. Я впевнений, що ті, хто голосував добре розуміли за що вони голосують і від цього стає просто моторошно і не зрозуміло, що робити на цих президентських виборах. Спадає на згадку останній момент із "Подвірря худоби" Оруела де свині і люди стають подібними одні на інших і вже не можна розрізнити де перші, а де други.
  Ми можемо лише спробувати бодай якось впливати на них, щоб подібного не відбулось з іншими нормальними суддями, насамперед, з Юрієм Василенком.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.24 | технолог

   І що цікаво:

   Таке відношення до судді показане в той час, коли заарештовано речника "Пори" О.Колонтая.
   Ми можемо згадати скільки було питань з приводу цієї Пори. Хто вони такі, звідкіля взялися, хто за ними стоїть.
   Тоді це було невідомо. Тепер, коли випливають прізвища, славнозвісний Гугль може показати на перших декількох сторінках, що Колонтай - депутат Мукачівської міськради, активний член НУ і т.д. Взагалі, хлопець супергромадськоактивний, бог йому у поміч, але справа не в тому.
   Отака акція, коли не видно, хто задля чого кого закликає, як "Пора", показує рівень фаховості її організаторів.
   А тепер, коли зрозуміло, що це акція НУ, давайте подивимось, як НУ відстоютиватиме свого активного члена з проблемного регіону і які при цьому будуть у них відносини з судами...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.24 | технолог

    Re: І що цікаво:(Пардон!Вище йдеться про Солонтая)(-)

   • 2004.05.25 | Мальва

    А ви чий технолог?

    Бо якщо ви дійсно технолог, то муасили б розбиратися, що ся діє в Україні.

    технолог пише:
    >
    > Ми можемо згадати скільки було питань з приводу цієї Пори. Хто вони такі, звідкіля взялися, хто за ними стоїть.
    > Тоді це було невідомо. Тепер, коли випливають прізвища, славнозвісний Гугль може показати на перших декількох сторінках, що Колонтай - депутат Мукачівської міськради, активний член НУ і т.д. Взагалі, хлопець супергромадськоактивний, бог йому у поміч, але справа не в тому.
    > Отака акція, коли не видно, хто задля чого кого закликає, як "Пора", показує рівень фаховості її організаторів.
    > А тепер, коли зрозуміло, що це акція НУ, давайте подивимось, як НУ відстоютиватиме свого активного члена з проблемного регіону і які при цьому будуть у них відносини з судами...

    Які питання були з приводу цієї "Пори?" В кого вони були? Хіба що у вас. Бо вони відразу назвали свої прізвища і хто за ними стоїть.

    А з приводу нашої "ПОРИ!", яка, пардон, трохи таки старша, гадаю, що у вас і досі є питання. Не плутайте Солонтая з Колонтай, не плутайте "ПОРУ!" та її клон - "Пору".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.25 | Ok

     А що Ви зробили для того, щоб не плутали,

     а тим більше, щоб клони, яких не слід плутати, в майбутньому не множились, і щоб рядові учасники були мінімально захищені, і щоб Вашими гарненькими маєчками не користувались провокатори ?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.26 | Один з нас

      А фулі!

      Ok пише:
      > а тим більше, щоб клони, яких не слід плутати, в майбутньому не множились, і щоб рядові учасники були мінімально захищені, і щоб Вашими гарненькими маєчками не користувались провокатори?

      Які клони? і в Мукачевому, і в Києві, і в Зачепилівці Гарбузянського району - одна ПОРА!. Просто структури різні, зате мережа одна.

      А з провокаторами нічого не зробиш - вони були й будуть. Але це не привід обламуватись.

      Я вже неодноразово помічав :) за вами незадоволення інуванням Пори. Хтось із провокаторів у гарненьких маєчках по шиї надавав? :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.26 | Один з нас

       Вибачте за матюки...

       ...й дурні звинувачення. Зірвався.

       А от фраза про облом залишається в силі. :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.26 | Ok

        Жодних проблем

        Мій допис стосувався претензій Мальви (вона ж одна з вас ?), може з нею подискутуєте.
        А з своєю шиєю я вже спробую, якщо дозволите, сама впоратись, досі справлялась.
        А щодо маєчок, довіреностей, підстав, як на мене наявні дуууже широкі можливості, цікаво хто ними скористається ?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.26 | Мальва

         Re: Жодних проблем

         Ok пише:
         > Мій допис стосувався претензій Мальви

         В мене була лише одна претензія до вас, і то не тут.

         >
         > А щодо маєчок, довіреностей, підстав, як на мене наявні дуууже широкі можливості, цікаво хто ними скористається ?

         То давайте нічого не робити, бо завжди існує можливість, що хтось цим скористається. Геть параною, більше прямої та однозначної дії!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.05.26 | Ok

          Re: Жодних проблем

          Мальва пише:
          > Ok пише:
          > > Мій допис стосувався претензій Мальви

          > В мене була лише одна претензія до вас, і то не тут.

          Сподіваюсь, що там ми розібрались, а тут претензія була до Технолога, а я хоч і не технолог, але за першою освітою - конструктор, і я також не тямлю в вже числених Порах: хто, куди, кому й за шо ? Навіть з "навіщо" поки не все однозначно :(

          Мальва пише:

          > А з приводу нашої "ПОРИ!", яка, пардон, трохи таки старша, гадаю, що у вас і досі є питання. Не плутайте Солонтая з Колонтай, не плутайте "ПОРУ!" та її клон - "Пору".

          Якщо Ви вважаєте, що пояснили чим відрізняється "ПОРА!" від її "клона" "Пори", то я побачила лише дві розбіжності : великі літери та знак оклику, це так суттєво ?

          > > А щодо маєчок, довіреностей, підстав, як на мене наявні дуууже широкі можливості, цікаво хто ними скористається ?
          >
          > То давайте нічого не робити, бо завжди існує можливість, що хтось цим скористається. Геть параною, більше прямої та однозначної дії!

          А хто ж сперечається, давайте більше, але можна без самореклами, звітів, маєчок, бо не певна, що вона мені не пасує ?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.05.26 | Мальва

           Re: Жодних проблем

           Ok пише:
           >
           > Сподіваюсь, що там ми розібрались, а тут претензія була до Технолога, а я хоч і не технолог, але за першою освітою - конструктор, і я також не тямлю в вже числених Порах: хто, куди, кому й за шо ? Навіть з "навіщо" поки не все однозначно :(

           Ага, то ви вступилися за Технолога. Що стосується "навіщо", то ми відповіли на це у другій розклейці. Ми проти кучмізму і проти того, що він собою уособлює.

           >
           > Якщо Ви вважаєте, що пояснили чим відрізняється "ПОРА!" від її "клона" "Пори", то я побачила лише дві розбіжності : великі літери та знак оклику, це так суттєво ?

           Якби ви хотіли знати більше, то зайшли б на обидва сайти. Ми чітко писали, що єдиним офіційним джерелом про "ПОРУ!" є сайт http://kuchmizm.info

           >
           > А хто ж сперечається, давайте більше, але можна без самореклами, звітів, маєчок, бо не певна, що вона мені не пасує ?

           Не зрозуміла. Ви за маєчки чи проти?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.05.26 | Ok

            Re: Жодних проблем

            Мальва пише:

            > Ага, то ви вступилися за Технолога.

            Я думаю Технолог, якщо матиме потребу сам за себе вступиться, і моєї допомоги не потребуватиме, наразі не в цьому справа, а в тому, що якщо Ви вже так обурююєтесь його неосвіченістю, то в мене така сама проблема, а окрім того, щоб "Пори" досліджувати маю ще деякі справи...
            > >
            > > Якщо Ви вважаєте, що пояснили чим відрізняється "ПОРА!" від її "клона" "Пори", то я побачила лише дві розбіжності : великі літери та знак оклику, це так суттєво ?
            >
            > Якби ви хотіли знати більше, то зайшли б на обидва сайти. Ми чітко писали, що єдиним офіційним джерелом про "ПОРУ!" є сайт http://kuchmizm.info

            Вже набридло туди "ходити", а окрім того, якщо хтось називається Порою в реалі, невже Ви запроопонуєте бігти до компа та перевіряти, чи то "справжня" та Пора ?
            > >
            > > А хто ж сперечається, давайте більше, але можна без самореклами, звітів, маєчок, бо не певна, що вона мені не пасує ?
            >
            > Не зрозуміла. Ви за маєчки чи проти ?

            За звичайно, але БЕЗ реклами. Тобто проти уніформи.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.05.26 | Мальва

             Після запрошення на пиво я не хочу з вами сваритися :)

             Я і до того не хотіла. Але сперечатись буду :)

             Ok пише:
             >
             > Я думаю Технолог, якщо матиме потребу сам за себе вступиться, і моєї допомоги не потребуватиме, наразі не в цьому справа, а в тому, що якщо Ви вже так обурююєтесь його неосвіченістю, то в мене така сама проблема, а окрім того, щоб "Пори" досліджувати маю ще деякі справи...

             Мені здається, що ви зреагували на мої претензії до Технолога, бо чимось з ним схожі, а саме впевненістю у судженнях про те, про що маєте замало інформації.

             >
             > Вже набридло туди "ходити", а окрім того, якщо хтось називається Порою в реалі, невже Ви запроопонуєте бігти до компа та перевіряти, чи то "справжня" та Пора ?

             А хіба важко, якщо вистачає часу ходити сюди?

             >
             > За звичайно, але БЕЗ реклами. Тобто проти уніформи.

             Знову не зрозуміла. Ви за маєчки з написом "ПОРА!" чи проти?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.05.26 | Ok

              І не треба

              Мальва пише:

              > Мені здається, що ви зреагували на мої претензії до Технолога, бо чимось з ним схожі, а саме впевненістю у судженнях про те, про що маєте замало інформації.

              Справді замало, але більше ніж ті, хто не знає про існування Майдану, та не має можливості швендяти нетом ...
              ... а щодо впевненості в судженнях, безвідносно до Технолога, з мого боку йшлося більше про відкриті питання, а якщо й судження, то лише про можливий розвиток того, що наразі маємо...

              > > Вже набридло туди "ходити", а окрім того, якщо хтось називається Порою в реалі, невже Ви запропонуєте бігти до компа та перевіряти, чи то "справжня" та Пора ?
              >
              > А хіба важко, якщо вистачає часу ходити сюди?

              Тут цікавіше, та й справа не в мені.

              > > За звичайно, але БЕЗ реклами. Тобто проти уніформи.
              >
              > Знову не зрозуміла. Ви за маєчки з написом "ПОРА!" чи проти?

              Я проти напису Пора будь-де. Чому, вже писала.

              Маю йти, сьогодні більше не відповідатиму.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.05.26 | Мальва

               Re: І не треба

               Ok пише:
               >
               > Я проти напису Пора будь-де. Чому, вже писала.

               Тут не можу погодитись. Я за написи, але поки що маєчок в нас немає. Вони є в другої "Пори". Маєчки - не уніформа, бо уніформа це є щось обов"язкове.

               >
               > Маю йти, сьогодні більше не відповідатиму.

               До побачення! А я ще побуду, почитаю форум.
      • 2004.05.26 | Мальва

       Re: А фулі!

       Один з нас пише:
       >
       > Які клони? і в Мукачевому, і в Києві, і в Зачепилівці Гарбузянського району - одна ПОРА!. Просто структури різні, зате мережа одна.

       В Мукачеві наших на разі мало. Там в основному інша "ПОРА". Клони в маєчках, хоча й серед них є хороші люди, і роблять вони хорошу справу. Ось вони - під Ющенком.
     • 2004.05.26 | Мальва

      А нічого не зробили :))))

      Ok пише:
      > і щоб Вашими гарненькими маєчками не користувались провокатори?

      В нас взагалі немає маєчок. Ні гарненьких, ні поганеньких.
    • 2004.05.28 | технолог

     Re: А ви чий технолог? -Дитяче питання!

     Я не хотів на нього навіть відповідати, але оскільки гілка знову випливла нагору, та мені надумалось продивитися її, а в ній, виявляється миють мені кістки, мушу відповісти.
     Так от, сонечко:
     щоб було зрозуміліше, пояснюю на пальцях.
     Це жінки кажуть "мій" перукар, "моя" косметичка, чоловіки - "мій" автомеханік і т.д.
     А насправді і перукар, і автомеханік, і косметичка роблять свою справу, коли до них звертаються клієнти.
     Дещо робив і я, тому і виник такий нік.
     А оскільки трошки маю досвіду у сфері комунікації, то скажу: для того, щоб люди повірили у щось, вони мають бачити, хто до них з цим приходить.
     В цьому ваша головна помилка.
     Ті спецслужби, яким поставлене це завдання, давно знають про те, хто, де і скільки вас. На 99% впевнений що навіть свою людину, і навіть не одну, у вашому керівництві.
     А те, що ви ховаєтесь від людей - це дитячі іграшки. Про це вказують і ваші клони. Грайтеся поки що у войнушку, коли серйозним дядям треба буде використати вас у відповідному напрямку, вони обляпають вас багнюкою з ніг до голови.
     Єдині ліки проти цього - якраз відкритість і чесність...

     Успіхів!!!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.28 | Мальва

      Я уже давно не дитина. А назва повідомлення так була сформульова

      лише заради красного слівця. Бо зміст мого повідомлення був відповіддю на вашу констатацію неіснуючого факту.

      технолог пише:
      >
      > Ті спецслужби, яким поставлене це завдання, давно знають про те, хто, де і скільки вас. На 99% впевнений що навіть свою людину, і навіть не одну, у вашому керівництві.

      А ми не збираємось ховатися від спецслужб, будемо діяти відкрито і в нас немає керівництва.

      > А те, що ви ховаєтесь від людей - це дитячі іграшки. Про це вказують і ваші клони. Грайтеся поки що у войнушку, коли серйозним дядям треба буде використати вас у відповідному напрямку, вони обляпають вас багнюкою з ніг до голови.

      Ці дяді (і тьоті теж) обляпають багнюкою будь-кого, і ми готові до цього. Чому бути, тому не минути.

      > Єдині ліки проти цього - якраз відкритість і чесність...

      Ми розуміємо це і так намагатимемось діяти.

      >
      > Успіхів!!!

      Дякую. А ви у свою чергу не "клейміть", якщо не знаєте. Це я про вас, нас і "Нашу Україну".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.31 | Опришок

       Не хочу образити ніби розумну дівчину, але :)))

       Тільки дитина відповідає "Я вже не дитина" :)

       Не ображайтесь, Мальво, та й дитинство такий "недолік", що швидко проходить. Тримайтесь. І успіхів вашій "ПОРІ", яка зі знаком оклику :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.31 | Мальва

        Не вважаю за потрібне на таке відповідати.

 • 2004.05.25 | Пан Roller

  справа Роллера - наша справа ? :) (10) Платник

  http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=0&key=1085411064&first=&last=

  +

  Платник податків пише:
  > пан Roller пише:

  >

  >

  > > Еще безопасней клеить в туалете, но в своем,дома , или на даче.

  >

  > Безпечніше в своєму, а ефективніше в громадському


  Вот тут вы правы.

  21-05-2004 23:49, Пан Roller
  ДЕЛО ЮЩЕНКО - НАШЕ ДЕЛО.

  Универсальный тезис . Для всех мест общественного пользования.(общественных туалетов)


  переглядів: 19 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1085410654
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.25 | Shtyk

   Так, Ющенко... приїхали

   ...дивлячись на процентне відношення кількості голосуючих можу зказати: СПУ - з ними все зрозуміло давним давно; НУ - ну і ну... порядку елементарного немає в рядах, не кажучи вже про мораль; БЮТ - в сімї не без урода, але стабільність фракції радує.
   А тепер риторичне запитання - "за кого проголосуємо?". На превеликий жаль вибирати доводться з двох "зол" менше. Краще опозиції (НУ+БЮТ) варіантів немає. Дай Бог щоб вони хоч не розпалися.
   і ще, мені дуже шкода тих, хто після публікації вирішив що всі одинакові, від голосування нічого не зміниться, або , недайбоже, хай буде як є...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.26 | пан Roller

    Парламентская оппозиция - злая собака народа.

    Shtyk пише:
    > ...дивлячись на процентне відношення кількості голосуючих можу зказати: СПУ - з ними все зрозуміло давним давно; НУ - ну і ну... порядку елементарного немає в рядах, не кажучи вже про мораль; БЮТ - в сімї не без урода, але стабільність фракції радує.
    > А тепер риторичне запитання - "за кого проголосуємо?". На превеликий жаль вибирати доводться з двох "зол" менше. Краще опозиції (НУ+БЮТ) варіантів немає. Дай Бог щоб вони хоч не розпалися.
    > і ще, мені дуже шкода тих, хто після публікації вирішив що всі одинакові, від голосування нічого не зміниться, або , недайбоже, хай буде як є...

    Вопрос, конечно, интересный. Трудность в том, что вибирати придется президента, а не блок.

    И мы пока не знаем весь список претендентов. Хотя, конечно, оценке подлежат и силы, на которые опирается претендент.

    Если же анализировать силы НУ, то картина не впечатляет зовсем.

    Я продолжаю думать, что выбирать придется между Кучмой и Кирпой, возможно, Януковичем. Ющенко реальной силы не представляет.    Вернее, выбирать придется Кирпу.

    Меня совершенно не нравится подход подход, когда из оппозиции делают некую икону.

    Парламентская оппозиция - злая собака народа. А собака должны знать свое место. Она должна служить народу, а не лизать власти.

    Если же случится так, что придется выбирать между оппозицией и властью, то я бы выбрал, оппозицию, но лишь и для того, что бы натравить собаку на власть.

    Если же вдруг, случайно, они поменяются местами, власть перейдет и станет оппозицией. Тогда треба голосовать за бывшую власть, новую оппозицию.

    То есть следует выбором поддерживать двухполюсность. Это единственная возможность народа оказывать воздействие, если выборы будут прозорыми.

    В противном случае будет то, что стало в России.

    Собака не должна править, она должна гавкать.

    Brgds
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.26 | Shtyk

     Re:Пар.оп. - злая собака народа...Пане Роллер, я не політолог. .

     простий виборець і патріот своєї країни. Моя професійна діяльність далека від політики і цікавлюсь я нею для саморозвитку і на стільки на скільки політика цікавиться мною.
     Можливо, я не зовсім правильно зрозумів Вас, і прошу пояснити мені “на хлопський розум”, якщо знайдете час.

     “Трудность в том, что вибирати придется президента, а не блок....і т.д.” – поки що в принципі так. Я за те щоб вибирати президента. Ющенко, Мороз, Тимошенко – я буду голосувати за них, якщо підуть разом, якщо окремо – за Ющенка. І для мене не суттєво хто зних переможе, аби переміг. Але є таке відчуття, що вони між собою вже ведуть війну за крісло, ще не вступивши у війну з владою. Мутки про зміни до конституції знову посилюються, бо Мороз відчуває, що він програє Ющенку і боїться, що у нього в руках можуть зявитися соьгоднішні повноваження. Аналогічна позиція у влади (казки про те, що Кучма нарешті за десятиліття зрозумів, що потрібно міняти систему влади – на сміх курам). Тому Ющенко покищо представляє РЕАЛЬНУ силу. Цілком можливо конституцію змінять. Тоді вже “голосуй не голосуй”... і згодом треба буде вибирати саме БЛОК чи партію.


     “...Меня совершенно не нравится подход подход, когда из оппозиции делают некую икону.... ” – не знаю хто робить з опозиції ікону, але якщо у Вас створилось таке враження, то мабуть, на основі якихось фактів. Ікона – це щось чисте та святе – порядність та національна ідея. Саме це притаманне опозиції. Було б притаманне це владі я був би за владу.
     Мої симпатії лежать на боці СПУ, НУ, БЮТ (далі -опозиції) частково через те, що вона набагато патріотичніша ніж влада, частково ця симпатія посилюється розумінням, що влада нічого для України і для мене особисто не зробила ні на копійку, і чекати від влади чогось доброго в наступному – це самого себе обдурювати. Тепер уявімо, що сьогоднішня влада мене повністю задовільняє... чи можна при здоровому глузді голосувати за опозицію котра тебе не задовільняє, лише для того щоб “поддерживать двухполюсность”?.
     Пане Роллер, впевнений, що Ви різновид “хитрого...” песиміста, котрий завжди голосує “проти”... Тоді і тільки тоді ми заживемо, коли голосувати будем за щось, а не проти чогось. При умові “если выборы будут прозорыми.” – тут я з Вами згоден повністю :).

     Буду радий будь-якій відповіді.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.26 | Пан Roller

      Собаки и Сено.+

      > Пане Роллер, впевнений, що Ви різновид “хитрого...” песиміста, котрий завжди голосує “проти”... Тоді і тільки тоді ми заживемо, коли голосувати будем за щось, а не проти чогось. При умові “если выборы будут прозорыми.” – тут я з Вами згоден повністю :).
      >
      > Буду радий будь-якій відповіді.


      Саме цей суддя виправдав бомжа Юрія Вередюка, обвинуваченого у вбивстві слов'янського журналіста Ігоря Александрова. За це голова Верховного Суду Маляренко викликав Корчистого і примусив його написати заяву "за власним бажанням". “За”, крім “більшовиків” і комуністів, проголосувало 19 з 20 соціалістів, 48 зі 100 “нашоукраїнців” і 3 з 19 БЮТівців.

      Мої симпатії лежать на боці СПУ, НУ, БЮТ (далі -опозиції) частково через те, що вона набагато патріотичніша ніж влада,

      Ікона – це щось чисте та святе – порядність та національна ідея. Саме це притаманне опозиції. Було б притаманне це владі я був би за владу.

      > простий виборець і патріот своєї країни. Моя професійна діяльність далека від політики і цікавлюсь я нею для саморозвитку і на стільки на скільки політика цікавиться мною.

      Пан Shtyk, постараюсь, как смогу, пояснить суть моего подхода к выбору.

      Вы могли заметить, что основной сленг НУ "Не словом, а делом" повторяет сленг на гербе президента Украины, ныне здравствующего Кучмы. И это, видимо, не случайно.

      Видимо, что бы как-то отличить власть от оппозиции треба сделать акцент именно на делах. Делами, депутата Ющенко, и иже с ним, в конкретном виде, выступают результаты их голосования.

      Пока я не вижу никаких ясных побудительных причин для Ющенко ли, Тимошенко, Мороза и даже Симоненко и их фракций голосовать единогласно с большинством, властью. По этому вопросу. Но факт (дело) налицо.

      Заметьте, что мы не знаем пока, как проголосовали сами Ющенко, Тимошенко, Мороз. Предположу, что Ющенко воздержался, как он часто делает по судьбоносным вопросам.
      (Ирак, например)

      Но, мы можем отметить, что половина Ющенковцев и половина Морозовцев, оказались в оппозиции к своей же фракции.

      Три «оборотня» Тимошенковца на этом фоне выглядят еще как-то приемлемо.

      По делам Нашим и слова Наши.. Мы не знаем причин, (слов), но мы оцениваем результат (дела).

      Но, мы не знаем и того, как проголосовали коммунисты, хотя можем легко узнать. Скажимо, так, если они проголосовали лучше, и единогласней, почему нам не отдать симпатии Симоненко.

      Для нас, я так понимаю это не приемлемо, в любом случае, потому, что это коммуняки. То есть для меня это собака чужая, бешеная собака.

      Но, Наша собака повела себя не так, как мы от нее хотели.
      Вместо того, что бы гавкать так как треба нам (и демократии), она гавкает нам о том, как мы ее любим и ценим. Об этом свидетельствуют заголовки и рейтинги на гражданском форуме майдан.

      Согласитесь, что и блок Ющенко и Большинство состоят из одних и тех же частиц, их депутатов. И так как результаты голосования половины этих депутатов не отличаются от результатов большинства, власти, у нас теряется повод относить оппозицию к оппозиции.

      Если она делает тоже самое, на пятьдесят процентов, и делает во вред нам, то она перестает быть нам полезной.

      И это при том, при всем, что Мороз утверждает о партийной дисциплине в своей фракции. У него получается в процентном отношении такой же бардак, как и у Ющенко, Тимошенко выглядит симпатичней, но это видимо результат ее автотаризма.

      Второй серьезной ошибкой оппозиции является то, что они рассчитывают, что мы, симпатики какой-то одной из ветвей оппозиции (Тимошенко, Мороз), передадим свои голоса одному кандидату Ющенко во втором туре. Я этого не сделаю. Мне вообще не подходит Ющенко как президент. Зачем мне это геморрой. Но, это дело вкуса.

      То есть, и Тимошенко и Мороз уже фактически огласили о своем желании баллотироваться на выборах президента отдельно от Ющенко. Они думают свое, что мы, своими голосами сделаем за них, вместо них, объединение.

      Но это не так. Например, я буду на первом, возможно буду голосовать за Тимошенко, но это вовсе не означает, что на втором, я передам ее голос Ющенко. Голос то не ее, а мой. А за Ющенко я не голосовал в первом круге, вернее голосовал против него. Поэтому нет веских причин голосовать за. Тем более меняется предмет голосования.

      При этом я ничего не теряю. Теряют они. Я резервирую для них место моей злой собаки, только и всего.

      Замечу, что сама Тимошенко высказывалась о перспективе власти в случае проигрыша власти, как новой оппозиции. « Суркис перейдет в оппозицию, говорила она».

      У нас никогда не было власти, которую мы бы любили, или доверяли. Даже уважали, еще не было, разве что тов. Сталин.

      Мне кажется, что дилемма о злой собаки и власти более точно отвечает на вопрос почему я, выборец, будет голосовать за оппозицию. Это честный подход.

      Об этом я уже сказал. Я всякие другие иллюзии ставят выборца в невыгодное моральное положение.

      Если собака проиграет, то ничего страшного, она будет гавкать по- прежнему, работать на народ.

      А если вдруг выиграет? То, сдохнет для нас, и мы возьмем на службу другую. (Сюркиса)

      Ведь именно так и поступает хозяин, народ.

      Brgds

      P.S. 26-05-2004 16:14, Пан Roller
      Де понял ход мысли оппозиции.

      переглядів: 19 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1085577296
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.27 | пан Roller

       Особое мнение, Правник. В чем его слабость?

       27-05-2004 11:35, Правник
       Говорили-балакали,вибори просрали - заплакали


       Тепер ще трохи суб'єктивного. Я вже колись казав на хворумі, що на другий день після інавгурації Юща я йду до нього в опозицію (що буде на парламентських виборах - це залежить), бо саме від такого підходу влада і еволюціонує. Але щоби піти до нього в опозицію, я мушу привести його на посаду. Інакше теє....щось не складається.
       І, вибачте, мене дістали вори та дебіли при владі. Мене від них нудить. Когось нє?


       переглядів: 44 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1085646953
 • 2004.05.25 | Мальва

  Останні з могікан у мантіх відходять

  А демагоги в кріслах й далі верховодять.

  От саме тому ми і є самі по собі. Бо що з такими можна зробити хорошого? До них же приходиш з відкритим серцем, а вони вважають, що ти їм щось винен. Буває, ще й гроші тицяють, щоб потім сказати: "Я тобі плачу, а ти виконуй".

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > “За”, крім “більшовиків” і комуністів, проголосувало 19 з 20 соціалістів, 48 зі 100 “нашоукраїнців” і 3 з 19 БЮТівців.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua