МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Клички показують Руслані приклад, як себе поводять патріоти

05/24/2004 | Мінор
За перевіреними, але, що й зрозуміло, не підтвердженими даними Кличкам пропонували стати радниками Януковича на громадських засадах для поліпшення підготовки наших олімпійців.
Але.
Клички відмовились. Дуже чемно, але дуже твердо.


Брати Клички зустрілися з Януковичем і сказали, що уважно стежать за політикою

www.ПРАВДА.com.ua, 24.05.2004, 18:46

Брати-боксери Віталій і Володимир Клички стежать за політичними подіями, однак концентруються на спорті.

Про це сказав Володимир Кличко в інтерв'ю журналістам у понеділок після зустрічі з прем'єр-міністром Віктором Януковичем.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи цікавляться брати політикою, враховуючи майбутні президентські вибори, Володимир сказав: "Ми стараємося концентруватися тільки на спорті, хоч політичні події, які відбуваються в Україні, не проходять повз нас - ми стежимо за ними з великою увагою".

Брати також висловили упевненість, що Україна завоює на нинішній Олімпіаді в Афінах більше медалей у порівнянні з попередніми іграми. Як відомо, Янукович є головою Національного олімпійського комітету.

"Рівень підготовки (національної збірної) дуже високий, і я сподіваюся, що будуть і олімпійські чемпіони. В Україні талановиті не тільки діячі мистецтва, в Україні дуже багато талановитих спортсменів, і я думаю, що на цих Олімпійських іграх ми це побачимо", - сказав Віталій Кличко.

"Ми сподіваємося, що на цих іграх буде більше медалей, ніж на попередніх. Ми раді будемо бути присутніми на Олімпійських іграх і підтримувати нашу команду", - додав його брат.

Зі слів братів-спортсменів, питання підготовки олімпійської збірної України обговорювалося на минулій зустрічі з Януковичем. Крім того, предметом розмови був розвиток дитячо-юнацького спорту, а також професійна діяльність братів Кличків.

Кажучи про професійну перспективу, Володимир Кличко заявив, що є підстави вважати прийняте рішення про заборону на його вихід в ринг на 6 місяців "невірним".

"Боксерський союз Німеччини має право заборонити діяльність боксера, у якого поєдинок перервався технічним нокаутом, на термін від 6 тижнів і, максимум, до 3 місяців. Про 6 місяців мови бути не може", - сказав він.

На думку Володимира Клачка, він зможе провести найближчі поєдинки у вересні-жовтні. "Я не буду дочікуватися результатів розслідування ФБР, я маю намір продовжити спортивну кар'єру", - підкреслив боксер.

Спортсмен нагадав, що в цей час ФБР США проводить розслідування обставин зникнення аналізів, шо були взяті у Кличка після бою з Лаймоном Брюстером, який відбувся в Сполучених Штатах і завершився технічним нокаутом.

У свою чергу, Віталій Кличко, кажучи про перспективи виходу на ринг, заявив, що це станеться тільки після Олімпійських ігор.

"До Олімпійських ігор їх (боїв) не буде однозначно. У жовтні, максимум, листопаді я знову вийду в ринг і знову проведу поєдинок. Місце, час і ім'я суперника я не можу назвати. Сподіваюся, що це буде один з найсильніших спортсменів планети, що я буду боксувати з чемпіоном світу по іншій версії", - сказав він.

Боксер також не заперечує можливість ще одного бою з Ленноксом Льюїсом, незважаючи на заяви останнього про вихід на пенсію, повідомляє Інтерфакс-Україна.

На попередніх літніх Олімпійських іграх, які відбулася в 2000 році в Сіднеї, спортсмени України завоювали 3 золотих, 10 срібних і 10 бронзових медалей, посівши 21 місце за кількістю завойованих медалей. Тоді Україну представляли 239 українських спортсменів у 27 з 39 видів спорту олімпійської програми.

Як відомо, недавно Янукович узяв собі в радники співачку Руслану Лижичко, що перемогла на пісенному фестивалі "Євробачення". У понеділок Янукович вручив грамоти Кабінету міністрів братам Кличкам.

Відповіді

 • 2004.05.24 | Dworkin

  И это тоже пиар имени Герман (-)

 • 2004.05.25 | Zy

  Re: Клички - молодці, але

  чом би Вам не поставити у заголовок ключове (до Вашого принципу):
  "У понеділок Янукович вручив грамоти Кабінету міністрів братам Кличкам".
  Невже Ви не розумієте, що Ваша причепливість до Руслани виглядає як звичайна (непотрібна) дрібв’язковість, :( спитайте краще у М.Ю. як себе поводити в цьому конкретному випадку, може знову Ваші погляди зроблять "відповідний поворот" до оплесків
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.25 | Игорь

   Re: Клички - молодці, але

   А слабо Буша-старшего взять в советники(за хорошие бабки,ну чего не пойти)а можно и младшенького.Класный PR!А можно и оптом ,Голивуд,оптом дешевле,ночью скидки!
  • 2004.05.25 | 123

   Мене зацікавило інше: Кличків нагородили грамотОЮ. Однією!

   Двом величезним Кличкам Янукович видав чомусь одну грамоту на обох! Очевидно, Янукович вважає, що брати Клички завжди разом, як Гей і Люсак :). Або що вони проявили себе у балеті і завжди танцюють разом :). Раціонального пояснення тому факту, що двом боксерам видали одну грамоту, я не бачу.
 • 2004.05.25 | Shooter

  Уколов, че слово - замучив.

  Облиш Руслану в спокої.

  Її зустріч з Хамом є едентична зустрічі Кличків з ним же ж.

  А плювати (і то - обережно) в бік Руслани можна буде лише в тому випадку, якщо вона восени "концертуватиме" за Януковича. Бо, як і у випадку з "Прєзідєнт, партія, камсамол", ця осінь буде провіркою на вшивість.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.25 | Мінор

   Так не читай. Яка проблема?

   Руслана класно співає і багато зробила для України? Згоден.
   Вона дозволяє експлуатувати своє ім"я Януковичу? Так це правда також. Якщо тобі хочеться засунути голову з навушниками у пісок і слухати "Дикі танці", ну то дуже прошу. А мені хочеться щоб наші амазонки зійшовши зі сцени принижено не згинали хребта. Завваж, не лише мені. Свистович і багато інших учасників Майдану дотримуються подібної позиції.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.26 | Shooter

    Проблема в гіпертрофуванні

    Як і у "викиданні зусиль в порожнечу".
    Який сенс був в повідомленні "Руслана - бяка, Клички - цяця"? Прикладний?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.26 | Нестор

     Сенс - в прикладі поведінки

     Тут всі "патріоти" захищають бідну Русланку тим, що Янукович ізнасилував її імідж, а вона бідна не змогла цьому протистояти і що любий на її місці вчинив би так само.

     А пост Мінора показує, що не всі продаються. Навіть такі аполітичні, як Клички. Колись і Клички продавалися звісно, але не бандиту рецидивісту і не так явно-принизливо. В них є певна планка гідності через яку вони не переступають. І це, чесно кажучи, стало для мене сюрпризом.
  • 2004.05.26 | Роман ShaRP

   Сам замучив.


   Виставляли нас ніби свої в дошку
   Завалили тест на вшивість мозку
   Вже давно забув ангел в кухні крила
   I від моїх бід в бар собі пішов на пиво


   Не плати за мене мої рахунки
   Не ковтай за мене мої колеса
   Не мовчи за мене в мій мікрофон
   Не дивися вниз ніколи на мене


   Вам з неба не видно   Shooter пише:
   > Облиш Руслану в спокої.
   >
   > Її зустріч з Хамом є едентична зустрічі Кличків з ним же ж.
   >
   > А плювати (і то - обережно) в бік Руслани можна буде лише в тому випадку, якщо вона восени "концертуватиме" за Януковича. Бо, як і у випадку з "Прєзідєнт, партія, камсамол", ця осінь буде провіркою на вшивість.

   Хто тут більше всіх плював, в того я з превеликим задоволенням цеглою і кину(в би).

   Сказав же Скрипка, або "чесний-невідомий", або "хоч десь, та й заграв". Ющенко краще на вшивість перевіряйте, бо *сипляться*. Подвійні стандарти завжди виглядали непривабливо і непереконливо.

   Р.S. Всім "перевіряльникам" Кузьма, як на мене, відповів піснею, яку я згадав на початку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.26 | СЕМЕН

    Підтримую Романа.

    """"Ющенко краще на вшивість перевіряйте, бо *сипляться*. Подвійні стандарти завжди виглядали непривабливо і непереконливо.""""


    Руслана герой.
    Руслана бачить свої сили які вона може докласти на користь України, чим і займається.


    Уколов завжди шукає щось погане про Україну і намагається роздмухати; то "ядерні чемоданчики", то "кольчуги", то "гонгадзе" виключно якесь сміття.
   • 2004.05.26 | Shooter

    Re: Сам замучив.

    Роман ShaRP пише:

    >
    > Shooter пише:
    > > Облиш Руслану в спокої.
    > >
    > > Її зустріч з Хамом є едентична зустрічі Кличків з ним же ж.
    > >
    > > А плювати (і то - обережно) в бік Руслани можна буде лише в тому випадку, якщо вона восени "концертуватиме" за Януковича. Бо, як і у випадку з "Прєзідєнт, партія, камсамол", ця осінь буде провіркою на вшивість.
    >

    > Сказав же Скрипка, або "чесний-невідомий", або "хоч десь, та й заграв".

    Є СУТТЄВА РІЗНИЦЯ між "гранням" на передвиборній кампанії будь-кого і обілюванням вбивці-президента. Та ще й людини, з якою ти був особисто знайомий.

    І дуже шкода, якщо ти не розумієш такої банальної речі. Хоча може й розумієш - але типова хахляцька "гордість" не дозволяє визнати очевидне.

    > Р.S. Всім "перевіряльникам" Кузьма, як на мене, відповів піснею, яку я згадав на початку.

    Кузьма - чмошнік. Не зважаючи на те, що мав кілька дійсно добрих пісень. Чмошнік хоча би тому, що знав Гонгадзе персонально (як і, доречі, Богуцький та Ксенофонтов). І вся та пурга, яку ти ніс - мовляв, не знали хлопці про те, що Кучма майже напевно віддав наказ вбити Гонгадзе - є чистою і відвертою пургою. Просто гроші для перерахованих в певний момент виявилися "убєр аллєс".

    Зауваж - ні Скрипка, ні Чубай, ні Півні, ні маса інших "нормальних" виконавців по трупі Гонгадзе не топталися, виспівуючи "Прєзідєнт, партія, камсамол". Не хотіли після того смердіти.

    Філ зе діфференс.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.27 | Роман ShaRP

     Re: Сам замучив.

     > > Shooter пише:
     > > > Облиш Руслану в спокої.
     > > >
     > > > Її зустріч з Хамом є едентична зустрічі Кличків з ним же ж.
     > > >
     > > > А плювати (і то - обережно) в бік Руслани можна буде лише в тому випадку, якщо вона восени "концертуватиме" за Януковича. Бо, як і у випадку з "Прєзідєнт, партія, камсамол", ця осінь буде провіркою на вшивість.


     http://postup.brama.com/010517/74_5_2.html

     Про мир та стабільність говорять і самі виконавці. Під час концертів, у прес-релізах, у виступах на радіо та телебаченні... Наприклад, Олександр Пономарьов стверджує: “Треба вчитися поважати не тільки людей, які нас оточують, але й закони країни, в якій живеш, і, врешті, вибір 16 мільйонів українців, які віддали свої голоси на користь діючого президента. На сьогодні єдиним гарантом стабільності та незалежності України є наш президент. Я цілком підтримую цю акцію тому, що стабільність у державі є запорукою її процвітання.” Інший учасник цієї акції, Руслана, має дещо інший погляд: “Я просто хотіла б займатися своєю улюбленою справою – музикою. Мені набриднули всілякі політичні коливання, нарешті хочеться стабільності”.


     > > Сказав же Скрипка, або "чесний-невідомий", або "хоч десь, та й заграв".
     > Є СУТТЄВА РІЗНИЦЯ між "гранням" на передвиборній кампанії будь-кого і обілюванням вбивці-президента. Та ще й людини, з якою ти був особисто знайомий.

     "Особисто знайомий" - це сильно сказано, от тільки я ніколи не чув від Кузьми того, і Гонгадзе в радіусі "Таврійських" не пригадую.

     "Вбивцю" так і не довели. Я вже казав - "закотилося" в глухий кут, і виглядає, що був не "наказ убити", а здали нерви у виконавців.

     > І дуже шкода, якщо ти не розумієш такої банальної речі. Хоча може й розумієш - але типова хахляцька "гордість" не дозволяє визнати очевидне.

     Бо нічого очевидного в тому бандер-логічному агітпропі як не було, так і досі немає.

     > Кузьма - чмошнік. Не зважаючи на те, що мав кілька дійсно добрих пісень. Чмошнік хоча би тому, що знав Гонгадзе персонально (як і, доречі, Богуцький та Ксенофонтов). І вся та пурга, яку ти ніс - мовляв, не знали хлопці про те, що Кучма майже напевно віддав наказ вбити Гонгадзе - є чистою і відвертою пургою. Просто гроші для перерахованих в певний момент виявилися "убєр аллєс".

     "Поступ" що, неясно про Пономарьова і Руслану написав? Вам не здається дивним збіг двох прізвищ у тій статті, та на Євробаченні? Мені ні. Поцілуйте себе у своє укохане Євробачення та ваші гнилі подвійні стандарти.

     Хто за Кучму виступає - на Євробаченні співає, а Шутер підспівує.

     > Зауваж - ні Скрипка, ні Чубай, ні Півні, ні маса інших "нормальних" виконавців по трупі Гонгадзе не топталися, виспівуючи "Прєзідєнт, партія, камсамол". Не хотіли після того смердіти.
     > Філ зе діфференс.

     З вашої подачі - відчуваю, але якусь незрозумілу. "Руслана - цяця, а Кузьма - кака, кака". За одне і те саме. Чого б це? Чого це Руслана не Шутеру не смердить?

     Нечесні ви, Шутер, і ніколи вам з такими перекривленнями чесними не стати.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.27 | Shooter

      І?

      Я ЗГАДУВАВ, що і Руслана топталася по кістках Гонгадзе. Як і Пономарьов. Як і Богуцький (цьому, відать, зарплати директора ICTV було малувато..або вже руку після Таврійсьих ігор ненароком помив після того, як поручкався із САМИМ - знову захотілося).

      Проте Руслані хоча би вистачило розуму тоді не залізти в інтернет і обкладати всіх хуями, хто сказав правду, як це був зробив Кузьма - про своє куревство, а "присоромлено потупити очі".

      Межа завжди є. І якщо Руслана її переступить вдруге цієї осени - її і Ксенофонтова як людей я почну зневажати. Хоча і зараз "не підскакую".

      І (надіюсь, на закінчення) одне "суб'єктивно-об'єктивне" спостереження: в музикантів, котрі скурвились (тим чи іншим чином), музика стає атстоєм. Це стосується і Кузьми, і Пономарьова. Муза - вона ніжне створіння.
      Подивимося, що станеться з Русланою.

      І з іншого твого повідомлення.

      >Пропоную перестати практикувати подвійні стандарти. Буде сумно, зате чесно.

      Ну нарешті...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.27 | Роман ShaRP

       Re: І?

       Shooter пише:
       > Я ЗГАДУВАВ, що і Руслана топталася по кістках Гонгадзе. Як і Пономарьов. Як і Богуцький (цьому, відать, зарплати директора ICTV було малувато..або вже руку після Таврійсьих ігор ненароком помив після того, як поручкався із САМИМ - знову захотілося).

       Але її ви підтримуєте, а Кузьму чмирите.

       > Проте Руслані хоча би вистачило розуму тоді не залізти в інтернет і обкладати всіх хуями, хто сказав правду, як це був зробив Кузьма - про своє куревство, а "присоромлено потупити очі".

       Невикористання Інтернету звільняє від відповідальності ;) ? Просто Кузьма на той час вже користувався Інтернетом, а Руслана ним, напевне, і досі не користується.

       Зате вона попала в газету. Повторюю: збіг не випадковий. Складіть все докупи - "У.П.С.", заяви про "обраного гаранта", спонсора SV, розкрутку на ТБ. На "Євробачення" поїхав не аби хто, а перевірені кадри.

       > Межа завжди є. І якщо Руслана її переступить вдруге цієї осени - її і Ксенофонтова як людей я почну зневажати. Хоча і зараз "не підскакую".

       Шутере, просто ви завжди за щось зачепитеся, аби відбілити, хоч трохи, тих, хто вам подобається. Не треба цього соромитися. Просто визнайте це відкрито, а не наводьте "об*єктивні" причини. Всі ми люди, всі тримаємося своїх (вподобань). Я це розумію. Чого я не розумію, так це коли за одне і те саме судять по різному.

       > І (надіюсь, на закінчення) одне "суб'єктивно-об'єктивне" спостереження: в музикантів, котрі скурвились (тим чи іншим чином), музика стає атстоєм. Це стосується і Кузьми, і Пономарьова. Муза - вона ніжне створіння.

       1) Ні. 2) Це вже попер офтопік, і знову пристрастний.

       > >Пропоную перестати практикувати подвійні стандарти. Буде сумно, зате чесно.
       > Ну нарешті...

       Що "нарешті".
    • 2004.05.27 | Shooter

     Апять таки - в певних оцінювальників з арґументами негусто? (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.27 | Роман ShaRP

      UVMOD п. 15 - злісний офтопік. (-)

 • 2004.05.26 | Len

  Re: Где себе поводять патріоти ? В Калифорнии ?

  Вельмишановный пан Минор. На Украине уже был пример "патриарха всея Украины" Мстислава ( 1989-1994г), который патриаршил в УПЦ Киевского патриархата из-за океана. Поэтому подумайте разве Клички, по крайней мере один из них, который проживает в Калифорнии, быть "радником" премьера?? А Руслана все таки живет на Украине!

  С уважением Len Кобелюха 26 мая 2004 года. г. Киев
 • 2004.05.26 | Роман ShaRP

  Мало дав. З "патріотом" Умєльченком дружили аж ну-ну (-)

 • 2004.05.26 | Раціо

  Шоу-бізнес -- то лише індикатор суспільства

  Особисто я, наприклад, Кузю з певного зрозумілого часу не слухаю, навіть не з принципу, а тому, що від нього в мене чисто фізичний рвотний рефлекс, настільки він "по той бік".

  Але Кузя -- то один громадянин, електорально нескінченно мала величина. Проблема в тому, що існує велика верства умовних Шарпів, для яких Кузя -- то нормально. Якби такої верстви не існувало, то й Кузя би поводився інакше, та й Кучми би не було.

  Тому принциповість щодо Руслани при "живому" Кузьмі -- те саме, що принциповість щодо Юща при "живому" Кучмі. Спосіб зробити ще гірше, і більше ніщо.

  Пропоную відкласти критику Руслани доти, коли будемо критикувати Юща :-)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.26 | Нестор

   Дурна відмовка, якою завжди вибілюють корумпованих ментів

   Кузьма - це звичайно дно суспільства і критикувати його це все одно, що критично висловлюватися про запах гамна.

   Але не бачу ніяких причин припиняти критику трохи менш ароматних персонажів. Хоча вклад Руслани в агітацію за СДПУ(о) настільки великий, що тут вона від Кузьми втікла не далеко.

   Я вважаю, що люди, які колись хвалили Кравчука, а тепер його критикують - виглядають по-дурному. Тому я особисто критики Ющенка і Руслани не припиняв і припиняти не збираюся. Бо я людина логічно мисляча і якщо буду дотримуватися цієї логіки, то взагалі перестану критикувати навіть Кучму, по причині, що на світі є ще Бокасса, Полпот і Хусейн.

   І якщо вас не шокує те, що я при живому Хусейні критикую Кучму, то я вже з вашого дозволу буду при живому Кузьмі критикувати Руслану.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.26 | Раціо

    Не все, що незрозуміле є дурне

    Нестор пише:
    > Кузьма - це звичайно дно суспільства і критикувати його це все одно, що критично висловлюватися про запах гамна.

    Нічого собі, "дно суспільства". Він якраз непогано суспільством сприймається. "Мудрий" такий, почитайте Ромця Шарпа.

    Саме Кузьмі на пару з Данилком об'єктивно розчищає шлях кожен, хто СЬОГОДНІ топить Руслану. Саме Кучмі (або прійомнікові) об'єктивно розчищує шлях той, хто СЬОГОДНІ топить Ющенка.

    Може ЗАВТРА буде інакше, завтра буде хтось кращий, але того точно не буде, якщо відбір ітиме по принципу "кращих знищимо, бо вони не ідеальні". Лишаться лише гірші.

    >Хоча вклад Руслани в агітацію за СДПУ(о) настільки великий, що тут вона від Кузьми втікла не далеко.

    Наскільки великий? Скільки взяла СДПУ(о)? Скільки б узяла без Руслани?

    > Я вважаю, що люди, які колись хвалили Кравчука, а тепер його критикують - виглядають по-дурному.

    А чому саме? Очевидно, треба було мочити Кравчука, щоб лишився Горбачов. Так?

    > Тому я особисто критики Ющенка і Руслани не припиняв і припиняти не збираюся. Бо я людина логічно мисляча і якщо буду дотримуватися цієї логіки, то взагалі перестану критикувати навіть Кучму, по причині, що на світі є ще Бокасса, Полпот і Хусейн.

    То Ви якоїсь іншої логіки дотримуєтесь. За моєю логікою Кучма значно гірший ніж перераховані вами його колєги. І гірший за Сталіна з Гітлером впридачу. Останні ніяк не загрожують МАЙБУТНЬОМУ УКРАЇНЦІВ. Тепер відчуваєте логіку, нє?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.26 | Shooter

     І знову - винятково розумно. :)

     Раціо пише:
     > Саме Кучмі (або прійомнікові) об'єктивно розчищує шлях той, хто СЬОГОДНІ топить Ющенка.
     >
     > Може ЗАВТРА буде інакше, завтра буде хтось кращий, але того точно не буде, якщо відбір ітиме по принципу "кращих знищимо, бо вони не ідеальні". Лишаться лише гірші.

     Нічого ні забрати, ні додати.

     Кумедно (і сумно одночасно) що такі банальні істини доводиться розжовувати певним, м'яко кажучи, недалекоглядним "патрійотам". Дуже м'яко кажучи.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.27 | Роман ShaRP

     Re: Не все, що незрозуміле є дурне

     Раціо пише:
     > Нестор пише:
     > > Кузьма - це звичайно дно суспільства і критикувати його це все одно, що критично висловлюватися про запах гамна.
     >
     > Нічого собі, "дно суспільства". Він якраз непогано суспільством сприймається. "Мудрий" такий, почитайте Ромця Шарпа.

     Можете почитати й інших, хто його слухав. Здається, на Майдані тих, хто слухав Кузьму набагато більше, ніж тих, хто слухав Руслану, і це - показник.

     > Саме Кузьмі на пару з Данилком об'єктивно розчищає шлях кожен, хто СЬОГОДНІ топить Руслану.

     Переконали. Починаю "топити". Кузьма завжди казав "Думайте своєю головою", Руслана , - "Будуть дикі танці". Я за перше. А ви, я бачу, за друге.

     > Може ЗАВТРА буде інакше, завтра буде хтось кращий, але того точно не буде, якщо відбір ітиме по принципу "кращих знищимо, бо вони не ідеальні". Лишаться лише гірші.

     Так Руслана і не краща.

     > >Хоча вклад Руслани в агітацію за СДПУ(о) настільки великий, що тут вона від Кузьми втікла не далеко.
     > Наскільки великий? Скільки взяла СДПУ(о)? Скільки б узяла без Руслани?

     Тю. А що, багато хто взяв більше через Кузьму?
    • 2004.05.27 | Нестор

     Чому ж незрозуміле? Всі ці прийомчики є дуже примітивні

     Думайте логічно не дивлячись на особистості. Я буду показувати дію вашої логіки на прикладі Кучми, щоб показати її хибність.

     Раціо пише:
     > Саме Кузьмі на пару з Данилком об'єктивно розчищає шлях кожен, хто СЬОГОДНІ топить Руслану. Саме Кучмі (або прійомнікові) об'єктивно розчищує шлях той, хто СЬОГОДНІ топить Ющенка.

     Саме Симоненку з Путіним об'єктивно розчищує шлях той, хто СЬОГОДНІ топить Кучму (або прийомніка). Висновок: не критикувати Кучму?!!! :)

     Де логіка?

     > Може ЗАВТРА буде інакше, завтра буде хтось кращий, але того точно не буде, якщо відбір ітиме по принципу "кращих знищимо, бо вони не ідеальні". Лишаться лише гірші.

     Хто кращий Руслана? Ця безпринципна і неморальна особа? Продовжую аналогію. Кучма - "кращий з гірших" не будемо його нищити бо він не ідеальний?!!

     Стара пісенька кучмістів завдяки якій вони прийшли до влади в 1999 р. Ще не надоїло ставати на граблі?

     > >Хоча вклад Руслани в агітацію за СДПУ(о) настільки великий, що тут вона від Кузьми втікла не далеко.
     >
     > Наскільки великий? Скільки взяла СДПУ(о)? Скільки б узяла без Руслани?

     Досить таки великий. У Львові (!!!!) СДПУ(о) виграло 1 мажоритарний округ і взяло по списку 4 чи 5 відсотків. Хіба це мало?!!! Якби за цих бандитів не віддали жодного голосу, то зараз ними би в парламенті і не смерділо. Крім того мене знову дивує ваша дірява логіка. По-вашому, якщо бандит не зумів зробити достатньо великий злочин при всіх стараннях, то цей бандит є чесною людиною?!!

     > > Я вважаю, що люди, які колись хвалили Кравчука, а тепер його критикують - виглядають по-дурному.
     >
     > А чому саме? Очевидно, треба було мочити Кравчука, щоб лишився Горбачов. Так?

     Ні, щоб лишився Чорновіл.

     > То Ви якоїсь іншої логіки дотримуєтесь. За моєю логікою Кучма значно гірший ніж перераховані вами його колєги. І гірший за Сталіна з Гітлером впридачу. Останні ніяк не загрожують МАЙБУТНЬОМУ УКРАЇНЦІВ.

     Сталін з Гітлером, які вбили на пару 20 000 000 українців а саму Україну обрекли на злидні на 70 років кращі від Кучми, який вбив декілька десятків українців і обрік Україну на менші злидні на 10 років?! :)

     Чому? Тому що останні покійники, а Кучма живий? Так я їх і не приводив в приклад. Зараз є повно сучасників, які гірші за Кучму. Як з ними бути?

     Та й Кучма тепер МАЙБУТНЬОМУ УКРАЇНЦІВ не загрожує. Їм загрожує з допомогою вашої любимої Руслани Янукович.

     > Тепер відчуваєте логіку, нє?

     :) Відчув і забалдів. Кучма - найстрашніше зло минулого і сучасності, але прокучмівські співачки, які за брудні гроші піарять Кучму його оточення та його спадкоємця є найкращими патріотками України, яких треба хвалити тільки тому що є ще гірші за них :)

     Чоловіче, те що ви говорите це стара кучмівська пісенька про "гірших" і "ще гірших".

     Ця маячня і логіка - несумісні речі. Мені тільки не зрозуміло чому на цю примітивщину ловиться так багато людей.
  • 2004.05.26 | Shooter

   о!

   Раціо пише:
   >
   > Пропоную відкласти критику Руслани доти, коли будемо критикувати Юща :-)

   Повністю погоджуюсь.

   (Я особисто збираюсь критикувати Юща з першого ж дня його каденції як президента. ;) )
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.26 | Мінор

    Не зачаровуйся, щоб потім не розчаруватись

    Абсолютно чесних і добрих людей не буває. Це ще Ісус Христос підмітив. Бездоганним є лише Бог.
    Очевидно у випадку Руслани можемо говорити про баланс. Сьогодні він позитивний. Її перемога, її творчість навіть якби вона не перемогла, переважують її "радництво". Але прикро тому-що вона могла обійтися без того "радництва".
    По великому рахунку мені все-одно підтримує мене більшість на Майдані чи ні. Але мені вдруге прикро, що громада, яка, як правило, все піддає сумніву, у цьому випадку дружно чіпляє на носа чорно-білі окуляри а-ля Максим"як. Мовляв, підтримуєш у всьому Руслану - свій, патріот і т.п. Наважився критикувати хоч дещо - наволоч, підступний ворог, гад.

    Мій товариш по роботі, доречі на відміну від мене типовий галичанин та ще й гуцул, Руслану не переварює давно. Я його вже був майже переконав, що її величезна робота з популяризації гуцульського фолькльору просто чудова. А от тепер він лише презирливо кривить губи, коли я згадую про Руслану. При цьому він вдячний їй за перемогу на Євробаченні. Отак. А цього ж могло не бути.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.27 | Роман ShaRP

   Come on everybody! Come get some!

   http://maidan.org.ua/n/free/1085607419
   - Заходьте і отримуйте. Якщо різниця між Кузьмою та Русланою і є, то Кузьма таки кращий за Руслану.

   Раціо пише:
   > Але Кузя -- то один громадянин, електорально нескінченно мала величина. Проблема в тому, що існує велика верства умовних Шарпів, для яких Кузя -- то нормально. Якби такої верстви не існувало, то й Кузя би поводився інакше, та й Кучми би не було.

   "Великої верстви умовних ShaRP'ів" не існує. Невеликої теж. Існує верства пристрастних нациків, але вона теж невелика.

   Можете попитати своїх знайомих. Мені здається, що з тих, хто слухали Кузьму, виросло більше хороших людей (і опозиціонерів теж), аніж з тих, хто слухали Руслану.

   > Тому принциповість щодо Руслани при "живому" Кузьмі -- те саме, що принциповість щодо Юща при "живому" Кучмі. Спосіб зробити ще гірше, і більше ніщо.

   Агітпроп. Бо якщо судити всіх однаково за одне і те саме - Руслана анітрохи не краща за Кузьму. Криво судите, от і все.

   > Пропоную відкласти критику Руслани доти, коли будемо критикувати Юща :-)

   Пропоную перестати практикувати подвійні стандарти. Буде сумно, зате чесно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua