МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко думає, що Пінчук не відмиється.

05/25/2004 | Максим’як
Юлія Тимошенко:
Я хотіла б зупинитися на тому, що таку поважну людину, політика такого рівня, як президент Буш-старший привіз фактично В.Пінчук. Привіз він, маючи свою мету, практично відмиваючи свою репутацію, легалізуючи себе і всі свої дії не тільки в Україні, а й в світі.
Але, незважаючи на те, що він переслідував свою мету, він привіз політика західного масштабу, західного підходу до справ демократії, тому кожен такий приїзд – це є для України перемога, тому що такі люди, коли приїжджають, вони зустрічаються не тільки з тими, хто їх запрошує.

Це велика помилка Пінчука, що він за свій кошт привозить людей і думає, що це буде його ексклюзивний варіант, і що вони будуть дивитися тільки на те, що пропонує В.Пінчук. Ці люди дивляться на абсолютно всі процеси, які відбуваються в Україні.

І мені сьогодні було дуже приємно спілкуватися з політиком такого високого масштабу, який розібрався саме в тих деталях, не поверхово почув, що у нас відбудовується демократія і що у нас несамовито зростає економіка, а він розібрався в деталях, і він здатний був зробити адекватні висновки. Тому користь від цього приїзду і Україні, і цивілізованому світові є дуже високою.

Ми обговорювали всі події: і зв’язані з наступними виборами президента, з загибеллю журналістів, з неможливим станом, в якому знаходяться сьогодні ЗМІ, з тим, які репресії відбувались в Мукачеве, і що мусить зробити Україна, поєднавши з світом всі зусилля для того, щоб не програти свій майже останній бій – президентські вибори.
Мене вразив цей політик просто глибоким розумінням ситуації і адекватною реакцією на те, що відбувається в Україні.

http://www.radiosvoboda.org/article/2004/05/5721d986-3402-4c4a-bea4-c642c87eb67a.html

Відповіді

  • 2004.05.26 | Максим’як

    Re: І я так само думаю.(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".