МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тим часом біля Апеляційного суду...(\)

05/25/2004 | Правник
Захисники "Сільських вістей!" пікетують Апеляційний суд. Євреї відповідають "No pasaran!"

www.ПРАВДА.com.ua, 25.05.2004, 10:57

Не менше 600 осіб пікетують у вівторок вранці Апеляційний суд Києва з вимогою переглянути рішення з приводу газети "Сільські вісті".

Учасники пікету викрикують "Ганьба!" і "Геть". У руках у них плакати "Геть руки від "Сільських вістей!"

Серед учасників мітингу - представники Соцпартії, партії "Батьківщина", УРП "Собор", УНА-УНСО, а також Компартії. Судячи з плакатів, у Київ приїхали люди і з інших міст України, зокрема, із Чернігова й Житомира.

Наразі рух по Володимирській від Михайлівської до Софійської площі припинено.

Як повідомлялося, Шевченківський районний суд Києва 28 січня ухвалив рішення про закриття газети "Сільські вісті". Рішення ухвалено за позовом Міжнародного антифашистського комітету (голова Олександр Шлаєн), що обвинувачував газету в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі у зв'язку з публікацією статей професора Міжрегіональної академії управління персоналом Василя Яременка "Міф про український антисемітизм" і "Євреї в Україні сьогодні: реальність без міфів". Газета оскаржила рішення. В вівторок, 25 травня, Апеляційний суд Києва розгляне апеляцію.

Опозиція вважає, що за допомогою Міжнародного антифашистського комітету влада хоче закрити найбільш масове опозиційне видання.

У той же час, близько 500 осіб за даними міліції зібралися у вівторок вранці на Софійській площі (між Софійською і Михайлівською площами знаходиться будинок Апеляційного суду Києва ) на мітинг солідарності, національного миру й злагоди в Україні, ініційований Єврейською громадою країни і Міжнародним антифашистським комітетом.

За словами мітингуючих, вони зібралися, щоб сказати "Ні" ксенофобії й антисемітизму в Україні. Люди тримають у руках українські прапори і плакати з гаслами "No pasaran!", "Ні антисемітизму в Україні" і "Антисемітизм - соціалізм дурнів".

Як заявив на мітингу глава Міжнародного антифашистського комітету Олександр Шлаєн, "сьогодні вирішується доля не тільки газети ("Сільські вісті", рішення щодо якої повинен ухвалити у вівторок апеляційний суд), але й України як правової держави".

За словами Шлаєна, Україна буде демократичною державою тільки в тому випадку, якщо закони будуть суворо виконуватися і "кожен з нас зрозуміє, що не можна принижувати якийсь народ".

"Ми прийшли для того, щоб наш голос почула Україна, щоб уперше в європейській історії закрилася газета за антисемітизм", - заявив Шлаєн.
------------------------------------------------------------
В пікеті "Собору", "Батьківщини" та інших, думаю, дуже не вистачає великого плакату: "Яременко-поц. Шлаєн-провокатор".

Відповіді

 • 2004.05.25 | неважно

  Re: Тим часом біля Апеляційного суду...(\)

  ////Як заявив на мітингу глава Міжнародного антифашистського комітету Олександр Шлаєн, "сьогодні вирішується доля не тільки газети ("Сільські вісті", рішення щодо якої повинен ухвалити у вівторок апеляційний суд), але й України як правової держави".////

  Угу-угу... Не закроют, значит, СВ - мы неправовая держава. Замочат, скажем, Гонгадзе - правовая держава.
  Шлаен просто старый псих.
  А в общем: чего же хотят эти рабиновичи-шлаены? Ведь они добиваются узаконивания правового беспредела и судебного произвола, коим и было решение Сапрыкиной. Только свое желание устанавливать в Украине беззаконие шлаены-рабиновичи прикрывают воплями о межнациональном конфликте.
  И кто они после этого?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.25 | Scubo

   На сцені клоун Рабинович.

   Рабинович в четвер минулого тижня замовив прес-конфернцію на понеділок, а в неділю "добрі люди" спеціально для прес-конференції Рабиновича поламали памятники на єврейському цвинтарі. Правда Центр громадських звязків МВС твердить що ті памятник поламані вже давно, і написи "Нірвана" свідчать не так про антисемітизм, як про підлітковий дебілізм авторів надписів.Фотографи Рабиновича в неділю могли б зняти абсолютно таке саме на будь якому закинутому православному , католицькому чи протестанському кладовищі Києва.
   Напевно Рабиновичу простіше було б виділити для охорони кладовища одного свого мордоворота із тої мініармії, яка охороняє його особисто, аніж вчиняти гвалт "по случаю именной даты" , мається на увазі суду по справы "СВ"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.25 | Тестер

    Re: Хрінові закройщики, хоч оба євреї.

    Їхні чорні провокаційні справи шиті білими нитками.
    Це нагадує "вопросси прітіснєнія рускаво язика" в Україні, "неканонічність" Київського патріархату.
    Та інші провокації проти українців.
    Місце цих закройщиків, пекарів та "істинно православних" знаємо де знаходиться ...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.25 | Scubo

     Маніфестанти за наказом ректора

     На шабаш проти "Сільських вістей" звезли автобусами студентів "Соломонового університету". За наказом ректора Розенфельда

     Мораль - в напів-тоталітарній державі навіть розумні євреї стають об"єктами маніпуляцій і втягуються в речі їм абсолютно непотрібні ( наприклад підтримка Кучми, Януковича та Медведчука)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua