МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Техніка провокацій: Франція-Україна

05/25/2004 | Антирабинович
Лидер движения "Французские друзья израильской партии Ликуд" признался в том что сам инсценировал звонки с антисемитскими угрозами в свой адрес. За дачу ложных показаний парижский суд приговорил Алекса Муаса к двум месяцам условно и штрафу в тысячу долларов.

В январе Муас подал жалобу в полицию, в которой заявил, что неоднократно подвергался угрозам антисемитов по телефону. Однако в ходе следствия, он признался что сам инсценировал эти звонки.

Комментируя этот инцидент, президент Бюро по борьбе с антисемитизмом во Франции Самми Гозлан заявил что "шокирован подобным поведением общественного лидера, способным только спровоцировать дальнейший рост антисемитских настроений в Европе".
14.05.04
jewish.ru

25.05.04 17:35
Натан Щаранский обеспокоен ростом антисемитизма на Украине
Натан Щаранский, министр Израиля по делам Иерусалима и диаспоры, обеспокоен разжиганием межнациональной розни на Украине.
Весть о происшедшем в ночь на 24 мая осквернении еврейских могил на старинном Куреневском кладбище в Киеве болью отозвалась в самом сердце Израиля — Иерусалиме. Обеспокоенный этим фактом министр по делам Иерусалима и диаспоры Натан Щаранский провел срочную телефонную беседу с послом Украины в Израиле Александром Слипченко.
В разговоре израильский министр пригласил посла на личную встречу, чтобы обсудить действия, которые намерено предпринять украинское правительство для обуздания разжигателей межнациональной розни.
Кроме того, Натан Щаранский провел телефонные консультацию с послом государства Израиль в Украине Наоми Бен-Ами.
"В последние годы лидеры новой Украины не раз публично осуждали антисемитизм, - сказал министр Щаранский. - Но сегодня этого мало. Сегодня украинское правительство не может ограничиться словами, мы ждем от него решительных действий, направленных на пресечение в корне поднимающейся волны антисемитизма. Именно на это направлены все мои контакты и переговоры с представителями правительства Украины".

...повідомили в центрі громадських зв”язків столичного управління міністерства внутрішніх справ: “Було обстежено місце події. В результаті чого явних слідів навмисного пошкодження пам”ятників не виявлено. Таким чином не виключена можливість, що пам”ятники могли пошкодитися під впливом погодних умов та тривалого часу відсутності догляду за ними так як кладовище недіюче, а захоронення відбувалися в30-50-тих роках минулого століття”

Відповіді

 • 2004.05.25 | Мінор

  На деяких з пошкоджених пам"ятників встигли вирости

  невеликі деревця. Це добре видно на знімках.
  І все ж таки шкода, що редактори СВ так затято і вперто захищають позицію проф. Яременка. Цю ситуацію витворили вони, а не Рабінович. Те ж мені "борці". Краще б з Кучмою боролися.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.25 | Пінячук

   Re: На деяких з пошкоджених пам"ятників встигли вирости

   Ага, з тобою - "борцем" - забули порадитися. Розказав би, як ви з Піховшиком "боролися"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.25 | 123

    Ідіотам на кшталт СВ та ін. радитися не притаманно(-)

   • 2004.05.25 | Мінор

    Перед тобою забув прозвітувати

    Чому залишив в кінці 1995 року власний проект "П"ятий кут". Анонім сцикливий... хочеш щось сказати особисто про мене так кажи під власним прізвищем і аргументовано. А не можеш - так стули писок або говори лише по темі дискусії.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.26 | Петя

     Re: Перед тобою забув прозвітувати

     А я думав шо п1д час Голокосту н1мц1 вс1 Еврейськ1 кладовиша розр1вняли.А бачимо шо не ч1пали.Таки культурна нац1я ц1 н1мц1. А евре1 на них нар1кають.А тепер 1 на нас нар1кають.Бо ми ше г1рш1 в1д н1мц1в.Прямо в день, перед розглядом Апеляц1йним судом питання газ. "С1льських в1стей",просто вс1 пам"ятники понишили .1 то на вс1х еврейських кладовишах в Укра1н1.Ну шо робити "б1дним евреям".Х1ба шо 1хати додому.А то ц1 Укра1нц1, як палестиц1. Зруйнували весь сектор Гази ,а кричать шо це робота евре1в.1 т1 Укра1нц1 так само.До холери треба повернути в Укра1н1 ЧК або НКВД.Або провести ше один голодомор.От тод1 Евре1 будуть спок1но спати.А то з тим антисем1тизмом немае спокою.Палестинц1 доймають антисем1тизмом та на тоб1 ше й укра1нц1 разом з Кучмою та Медведчуком.
    • 2004.05.26 | Пінячук

     Поганою мітлою тебе Піхвошек вигнав

     так що ліпити тут про "власний проект" не треба. І пішов ти мінором
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.26 | Мінор

      На жаль, це було не так

      На жаль, бо з таким Піховшеком, яким він став зараз, я працювати не хочу і для мене було б за честь, якби він мене вигнав тоді. Але так не було.
      Хоч тоді у 95-ому, то була інша людина.

      Втім, хто ти такий, щоб я тобі розповідав на Майдані історію співпраці з колишнім товаришем, якого я востаннє кілька хвилин бачив 5 років тому і програми якого через запах гівна, я не дивлюся взагалі.

      Нагадую, що в цій гілці ми говорили про євреїв, а не про Піховшека, який (я точно знаю) ним не є.
 • 2004.05.26 | Мартинюк

  А причина дуже проста :

  "Лидер блока "Наша Украина" Виктор Ющенко подтвердил, что в прошлую пятницу, 21 мая, состоялись переговоры между "Нашей Украиной" и СПУ на уровне политсоветов. " ( Ліга Інформ)".

  От і почали давити на Мороза - а чим давити, то вже відомо - "Сільськими Вістями" . От тому й Рабинович раптом згадав що він єврей, замовив у суботу прес-конференцію на понеділок, в неділю пофотографував кладовище ( краще б він туди заїжджав би раніше і давав гроші на впорядкування і охорону). Кладовище зичайно в такому самому стані як і решта не діючих кладовищ - запущене і недоглянуте.
  Такі самі фотографії можна наклацати і на недіючих православних, і на католицьких і навіть на мусульманському, кладовищах
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.27 | Моніторинг

   На жаль, схоже на те, що Ющенко маріонетка в руках Червоненка

   Чи є клепка в голові людини, щоб так дозволяти зайдам паплюжити Україну за міфічний "антисемітизм"!!!
   "Ющенко засудив факти вандалізму на Куренівському цвинтарі столиці і підкреслив, що "Нашу Україну" турбує реакція правоохоронних органів, які "списали" спаплюжені могили на погані погодні умови, повідомляє прес-служба "Нашої України".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua