МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Катастрофа з бензином – подарунок Україні від ЄЕП і Януковича

05/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Протягом останнього тижня відбувається стрімке, неконтрольоване зростання цін на бензин. Порівняно з квітнем ціни на високооктанове пальне вже підвищилися в Україні більш як у півтора рази. Це зростання неминуче потягне за собою підвищення низки інших цін в усіх галузях народного господарства. На тлі збільшення інфляції 15 відсотків підвищення пенсій обіцяні урядом В.Януковича не зможуть утримати споживчого кошику пенсіонерів навіть на попередньому рівні.

УРП “Собор” розглядає сьогоднішню катастрофу з бензином як наслідок недалекоглядної, антинародної політики уряду В.Януковича, який цілком віддав ринок українських нафтопродуктів в руки російських компаній. Зупинка на ремонт провідних українських нафтопереробних заводів автоматично означала виникнення ажіотажного попиту на пальне. За цих умов уряд виявив абсолютну неспроможність контролювати ситуацію на ринку нафтопродуктів України.

УРП “Собор” не може не пов’язувати ситуацію з бензином із формуванням Єдиного Економічного Простору (Росії, України, Білорусі та Казахстану). Спровокувавши бензинову кризу в України, а потім, можливо сприяючи в частковому пом’якшенні її наслідків, Росія прагне ще міцніше затягнути Україну в сферу свого імперського впливу. Але тільки незалежна політика, диверсифікація шляхів нафтопостачання убезпечить Україну від повторення подібних катастроф. УРП “Собор” переконана: нова українська влада, що прийде після 31 жовтня, неминуче здійснить кроки для унезалежнення нашої держави від лишень одного на сьогодні джерела надходження нафтопродуктів.

Відповіді

  • 2004.05.25 | Хвізик

    Re: Катастрофа з бензином – подарунок Україні від ЄЕП і Януковича

    А я думаю, Путін просто не хоче Януковича, от і псує йому рейтинг підняттям цін
    Професійний КГБіст веде професійну боротьбу з професійним крадієм.
    А у нас чуби тріщать


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua