МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Наша Україна" та СПУ

05/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Лідер фракції ”Наша Україна” Віктор Ющенко підтвердив, що минулої п'ятниці, 21 травня, відбулися переговори між “Нашою
Україною” та СПУ на рівні політрад двох політичних сил.


Він відзначив важливість зустрічі, що відбулася на рівні лідерів політичних сил. “Вже розроблено проект угоди між “Нашою Україною” та СПУ, де будуть виписані умови співпраці між двома політичними силами під час виборчої кампанії.
“Наша Україна” розгляне його наступного тижня на засіданні Політради”, - До кінця травня потрібно завершити переговори між двома політичними силами з цього питання, щоб в червні вийти на спільні рішення щодо узгодження дій під час виборчої кампанії. Попри те, що наші політичні сили мають різні погляди щодо участі у виборах, і “Наша Україна”, і СПУ виступають за те, щоб вибори були демократичними, прозорими, із забезпеченням рівного доступу до ЗМІ всіх кандидатів, без використання “чорних” виборчих технологій, без фальсифікацій результатів волевиявлення,”

Лідер “Нашої України” позитивно відзначив той факт, що нарешті втілилася в життя неодноразово озвучена ним пропозиція про участь Олександра Мороза в засіданні політради “Нашої України” та участь лідера “Нашої України” у
засіданні політради СПУ. За його словами, найближчими тижнями відбудеться спільне засідання двох фракцій Верховної Ради, а також відбудуться окремі засідання депутатів “Нашої України” та СПУ за участю обох керівників фракцій.

Щодо політичної реформи, В.Ющенко сказав, що очолювана ним політична сила завжди розглядала реформу політичного устрою як необхідну складову зміни нинішньої системи влади, а наявність власного законопроекту конституційних змін свідчить про щирість цих намірів. Він також повідомив, що цей законопроект надали для ознайомлення політичним партнерам блоку, які позитивно оцінили цей документ.


УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua