МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко попереджає Ющенка, що може піти на вибори самостійно

05/25/2004 | observer
Тимошенко попереджає Ющенка й Мороза, що може піти на вибори самостійно

www.ПРАВДА.com.ua, 25.05.2004, 20:29

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко братиме самостійно участь у виборах президента, якщо від створення коаліції з нею відмовляться Віктор Ющенко і Олександр Мороз.

"Якщо такі чоловіки як Віктор Ющенко і Олександр Мороз відмовляться від коаліції зі мною і, незважаючи на всі мої, навіть іноді наполегливі, побажання таку коаліцію зробити, то можете не сумніватися, що наша команда буде досить сильно виглядати на президентських виборах", - сказала Тимошенко в ефірі програми "Післязавтра" каналі "Інтер".

Тимошенко запевнила, що регіональні осередки БЮТ готові включитися в передвиборчу боротьбу саме за таким сценарієм в будь-який момент, цитує "Післязавтра" медіа-центр "Кандидат".

Також Тимошенко переконана, що була б не найгіршим президентом. Тимошенко каже, що Віктор Ющенко та Олександр Мороз досі не підписали коаліційної угоди, чого вона так прагне.

Сам Мороз повідомив "Кандидату", що не здивувався цій заяві, адже Тимошенко давно виношувала ідею йти на вибори самостійно, переконаний він.

А сам проект угоди йому передав Віктор Ющенко, а не Юлія Тимошенко, на відміну від її слів.

"Відносно змісту цієї угоди, то мене не цікавлять ті умови, які там записані, бо там йдеться про розподіл повноважень і все інше. Я завжди ставив запитання таке: де гарантії того, що в такий спосіб удасться виграти вибори, ніяких гарантій нема. Вона теж прекрасно це розуміє", - сказав Мороз.

За його словами, "вихід тільки один - зміна системи влади, голосування за зміни до Конституції".

"Тоді можна багато про що домовлятися, бо тоді є шанс, а так те, що і вона робить зараз, це теж підштовхування до варіанту, який без варіантів. Тобто, представник нинішньої влади, йому намалюють ще потрібні голоси, і все на тому закінчиться", - сказав Мороз.

Представник СПУ Юрій Луценко повідомив, що остання зустріч минулого тижня - політвиконкому СПУ та політради "Нашої України" також ні до чого не призвела. Тому, припускає народний депутат, соціалісти у президентських виборах братимуть участь самостійно, і, очевидно, кандидатом буде Олександр Мороз.

Відповіді

 • 2004.05.25 | magda

  Нехай переможе сильніший (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.25 | vujko

   Тут є така проблема

   Хто нам може гарантувати, що найсильніший знаходиться у колі, що складається з Януковича, Ющенка, Тимошенко, Симоненка і Мороза. Треба розширити це коло, додати Костенка, Удовенка, Пинзеника, Порошенка, Чорновола-молодшого, Чорновола-молодшого нумеро дуо і т.д. Головне - побільше чесних кандидатів виставити, щоб найсильнішого не пропустити бува.
  • 2004.05.25 | Мальва

   Ви про Януковича? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.27 | Михайло Свистович

    :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) (-)

  • 2004.05.26 | Правник

   Хай переможе Ющ. Інакше сильнішим потім ніц не світить (-)

  • 2004.05.26 | Мартинюк

   В такому розкладі звичайно сильнішим буде Кучма

   або його ставленик.
 • 2004.05.25 | Мінор

  Якщо Ющенко зможе домовитись не просто з політиками

  а з кандидатами у президенти і вони знімуть свої кандидатури на його користь - то він переможе напевне.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.26 | Правник

   Можливо, але

   Але (імхо) виборець волів би бачити рицарів з відкритими забралами* а не бульдогів під килимами

   *Прим. У класичному розумінні. Не плутати з "мулетою" ;)
  • 2004.05.26 | Мартинюк

   Багато кандидатів від опозиції - це вже було.

   І показало що амбіції команди і зовнішні маніпуляції сильніші від здорового глузду кандидатів і попередніх домовленостій.

   Прикладом може бути відмова Мороза від попередньо даного ним зобовязання зняти свою кандидатуру на користь Марчука - Мороз спочатку це оголосив, а потім через день відмовися. Ще більш комічно виглядала історія "взаємного зняття" на користь один одного Костенка і Онопенка. Вони домовилися зняти одну із своїх кандидатур на користь того "у кого більший рейтинг". Процедура єднання однак не відбулася оскільки кожен зних був перконаний що набільший рейтинг саме у нього.Вони були шоковані коли виявили що за них проголосусвало по одному проценту виборців. До речі Мороз також був дуже здиваний тим що не переміг у першому турі (про те що не пройшову другий вже мови не було).

   Окрім влади кандидатів в президенти підштовхують численні піарники і політтехнологи, які просто хочуть на цих кандидатах заробити. Чи треба це самим кандидатам - нехай вирішують самі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua