МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СПУ нарешті зайнялася інтересами трудящих.

05/26/2004 | Майдан
Коли політична партія починає діяти згідно свого стату і програми, а не гратися в політичні інтриги по зміні Конституції , то це може приносити користь для народу.

Грабунок руками влади. Такого не можна уявити в державі з нормально організованою системою влади, з нормальним керівництвом.
Процес відчуження державного майна за тіньовими схемами, прикриваючись залежною парламентською більшістю, очолив Уряд і цей процес набув масштабів, загрозливих для економічної безпеки держави, небезпечним для суспільства і кожного громадянина.


Повний текст :http://maidan.org.ua/static/mai/1085555899.html

Відповіді

 • 2004.05.31 | Мартинюк

  То чим же займуться ліві ?

  Чи будуть продовжувати конституційно-реформістський "танець живота", чи може спрообують навести порядок в управлінні державною власністю?

  Відсутність такого законону протягом 12 років є великою ганьобою для лівих партій, які протягом цього часу майже постійно мали достатньо голосів і впливу аби цей закон провести.

  Можуть вони провести цей закон і зараз - "Наша Україна" та БЮТ просто не зможуть його не підтримати як в силу наближення виборів. так і в силу того що сам Ющенка ( на жаль на відміну від деяких своїх прихильників) вважає такий закон першочергово потрібним.

  В лівих достатньо сил і часу аби зупини приватизацію Криворіжсталі та Укртелекому.

  Фактично це для них екзамен - ховання в кущах від цієї проблеми дає шанс їх політичним противникам поховати в Україні "советский" варіант лівої політичної традиції і звільнити дорогу для лівих європеського типу. А ці , повірте ніколи не дозволили б приватизувати "Укртелеком", "Криворіжсталь" і безкарно розкрадати решту держмайна.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua