МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Облога Банкової” завершиться художнім читанням книги “Нарцис”

05/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
28 травня 2004 року о 12 годині Всеукраїнське молодіжне об'єднання "Молодь – надія України" завершує акцію на захист конституційного права громадян на збори "Облога Банкової" громадськими читаннями опозиційного бестселера Дмитра Чобота "Нарцис" біля адміністрації Президента України. Нарциси також будуть роздаватися усім перехожим на вулиці Банковій.

Правозахисна акція "Облога Банкової" була розпочата 19 травня 2004 року активістами ВМО "Молодь – надія України". Юнаки та дівчата знаходячись щодня по кілька годин біля адміністрації Президента України, вимагали відізвати з Верховної Ради антиконституційний законопроект "Про збори, мітинги, походи і демонстрації".

Як повідомив Вадим Гладчук, голова об'єднання, міліція заблокувала підхід до Адміністрації Президента України на "дальніх підступах" до адміністративного будинку. Тому пікетуючі знаходяться між спорудами Спілки Письменників та комітетів Верховної Ради. Такими чином на думку Гладчука , АПУ вже почала реалізацію ще не прийнятого законопроекту, яким встановлюється відстань у 50 метрів до адміністративного будинку, біля якого збираються проводити публічні заходи.

ДОВІДКА. У разі прийняття проекту Закону "Про збори, мітинги, походи і демонстрації" в Україні фактично буде запроваджено, властиву для військового часу, постійно діючу комендантську годину. Адже згідно поданого законопроекту, збори та прилюдні заходи, будуть дозволені лише з 9-ї до 22-ї години. Прилюдні заходи також будуть обмежені у тривалості — вони не зможуть тривати більше п'яти годин.

В законопроекті безліч інших, погано визначених, термінів, які в разі необхідності дозволять тлумачити їх як завгодно; наприклад, невідомо ким встановлені і невідомо як оцінювані "норми і стандарти звуку", за недотримання яких демонстрацію, знов таки, розганятимуть…

Відповіді

 • 2004.05.26 | vujko

  Подаруймо Медведчуку Чобота. А Кучмі - лапті. (-)

 • 2004.05.26 | vujko

  Дайте Медведчуку шанс! Піти добровільно.(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.26 | Vadym Gladchuk

   Re: Дайте Медведчуку шанс! Піти добровільно.(-)

   ...Тихий літній вечів, пахнуть нарциси. Голова АП обхопивши голову руками,
   з вилупленими від нестями очима слухає речетатив читаючуго. Клубки
   вирваного волосся гортає безтурботний вітер, а читаючий все читає і читає.
   І те читання як велика невідворотність, як схід Сонця, як обертання
   Землі.   І хвилі радості перекочуються вулицями старого Києва. То всміхнені люди
   несуть добру звістку всьому людству планети Земля: кінець тиранії.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua