МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рехворма. Рімейк (/)

05/26/2004 | Правник
За останню спробу провести політреформу відповідатиме Мартинюк

www.ПРАВДА.com.ua, 26.05.2004, 16:51

Лідери парламентських фракцій домовилися створити узгоджений законопроект змін до Конституції на базі трьох існуючих законопроектів.

Про такий компроміс повідомив прес-секретар спікера Верховної Ради Ігор Сторожук під час засідання погоджувальної ради фракцій у спікера.

За словами речника Литвина, лідери фракцій досягли консенсусу, який може набрати 226 голосів. Передбачається, що буде створена робоча група на чолі з першим віце-спікером Адамом Мартинюком, до якої увійде по представнику від кожної фракції та групи.

Група Мартинюка має опрацювати створення єдиного узгодженого законопроекту змін до Конституції на базі трьох законопроектів – 4105, 4180 і 3207-1.

За юридичну основу пропонуватиметься взяти законопроект 4180.

Сторожук зазначив, що ця група Мартинюка збере пропозиції всіх фракцій і "шукатиме політичні рамки компромісу і напрацьовуватиме матеріал для того, щоб конституційна комісія винесла законопроект в зал".

Цей узгоджений законопроект передбачається попередньо схвалити на поточній сесії, а в цілому – на наступній восени цього року.

Погоджувальна рада керівників фракцій була скликана на пропозицію співголів конституційної комісії Олександра Мороза та Степана Гавриша.

----------------------------------------------
Гм. 1 законопроект з висновком КС + другий законопроект з висновком КС + третій законопроект з висновком КС = законопроект БЕЗ висновку КС.

Відповіді

  • 2004.05.26 | Shooter

    Рімейки - вони завжди гірші оригіналів

    А ще як згадати про плачевний оригінал...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua