МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А Кучма псів таки на Януковича за Мелітополь вішає (/)

05/26/2004 | Mykyta
Ой, яка то ще весела забава до 31-го жовтня буде...
---------------------------------------------------------------------------------

Кучма обвинуватив увесь уряд Януковича у вибухах під Мелітополем

www.ПРАВДА.com.ua, 26.05.2004, 18:50

Президент України Леонід Кучма вважає відповідальним за надзвичайні події на військових складах у Запорізькій області не тільки Міністерство оборони, а й Кабінет міністрів у цілому.

Виступаючи в середу на засіданні Ради національної безпеки й оборони в Києві, Кучма відзначив, що уряд не зробив висновків з минулої надзвичайної події на військових складах в Артемівську Донецької області.

"Це ж відповідальність і Кабінету міністрів. Я не хочу, щоб усі думали, що є Міністерство оборони, скинули на нього - і все, чи на СНБО, на секретаріат", - підкреслив президент.

Він назвав НП на складах боєприпасів у Запорізькій області "серйозною трагедією".
"Відбулася дуже серйозна трагедія, що мала і має серйозний вплив на політичну, економічну, соціальну ситуацію не тільки в самій Україні", - заявив глава держави.

Кучма відзначив, що в Україні зберігаються 2,5 млн. тонн вибухонебезпечних боєприпасів, з яких 1,5 млн. підлягають утилізації. "Не великий секрет, у яких умовах зберігаються боєприпаси, коли сьогодні не таємниця, що при тій ситуації в Збройних силах ніхто не може гарантувати, що цього (НП) не відбудеться завтра", - сказав він.

При цьому президент відзначив, що надзвичайна ситуація в Запорізькій області не одиничний випадок у Збройних силах. Кучма нагадав про недавню аналогічну НП в Артемівську. На його думку, причинами НП у цих двох випадках виявилися "звичайна розхлябаність, безвідповідальність, недбалість".

"Ми не зробили жодних висновків, тому що усі відписалися, не звертаючи уваги на доручення РНБО, розпорядження прокуратури, повідомлення СБУ і пожежної охорони. Усі займалися тільки одним - як відзвітуватися, що усе зроблено, і ніщо нікому не загрожує", - сказав глава держави.

За його словами, це стало однією з причин створення спеціальної урядової комісії на чолі з прем'єр-міністром Віктором Януковичем.

Інтерфакс-Україна


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua