МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Богдан Соколовський проти МЗС України.

05/27/2004 | Майдан-ІНФОРМ
27 травня об 11. 00 у Шевченківському районному судді м. Києва відбудеться повторний розгляд справи про незаконне звільнення з дипломатичної служби Богдана Соколовського , який зараз на громадських засадах займає посаду голови Секретаріату Української народної партії.

Вперше справу мали заслухати 16 квітня, але через неявку відповідача - представника МЗС України та міністра Костянтина ГРИЩЕНКА - її розгляд було перенесено на 27 травня.
Як повідомляла Прес-служба Української народної партії 15 квітня, дипломат звернувся з позовною завою до МЗС України з приводу незаконного звільнення після того, як 24 лютого 2004 року був ознайомлений з наказом про звільнення, хоча сам наказ датований 30 грудня 2003 року.

Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ працював на дипломатичній службі 11 років у посольствах України у ФРН, США та Австрії, а також начальником управління у центральному апараті МЗС. Відомий як послідовний прихильник інтеграції України в європейські та євроатлантичні структури. Активно працював над залученням західних партнерів до реалізації конкретних проектів у сфері національної та енергетичної безпеки, зокрема, "Одеса-Броди".

Після повернення з Австрії у грудні 2002 року не призначався на відповідну посаду в МЗС України, як того вимагає закон про дипломатичну службу та закон про державну службу. Своє звільнення дипломат пов'язує з активною діяльністю в Українській народній партії (він обіймає посаду голови Секретаріату Української народної партії на громадських засадах).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua