МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Свистович, це ваша робота?

05/27/2004 | Бурлака
http://maidan.org.ua/static/news/1085645643.html

Сьогодні горіло приміщення Ірпінського міського суду (та частина, де зберігаються архіви). Засідання призначені на сьогодні, відмінили. Тиждень тому горіло БТІ, де знаходиться документація щодо нерухомості.

Щодо БТІ пожежники стверджують, що йдеться про навмисний підпал, а сигналізація ні на злом. ні на пожежу не спрацювала. Міліція ж каже, що відбулось запалення.

Наразі, чи це простий збіг обставиг, чи хтось займається підпалами для того щоб знищити якісь докази, невідомо. Але люди вже роблять ставки у своєрідному тоталізаторі "Хто наступний?" Найпопулярнішою версією (увага правоохоронцям!) є міський архів.

Відповіді

 • 2004.05.27 | KAKTUZZ

  Re: Свистович, це ваша робота?

  Пане Свистович! Це Ви розпочали акції диверсійно-терористичних дій в Ірпені? Оце ба! Приміщення суду підпалити. Діяли майстерно. Ще за царя Гороха вивели з ладу сигналізацію суду?
 • 2004.05.27 | Михайло Свистович

  Та ні, не наша.

  Я от зараз сиджу і думаю: вигідно нам це чи ні? Якщо згорить ще й архів, як жартують люди, то точно невигідно. Бо в нас є тут одна виграшна справа, яка залежить від архівних документів. Мабуть, що і підпал суду та БТІ нам невигідні, бо часто наші судові справи (це ми порушуємо їх, а не проти нас) пов"язані з архівними документами. Єдина вигода, що в нас зараз завал, а сьогодні дружина мала брати участь у двох судових справах і завтра також, тому не знала, як розірватись. Тому трохи зраділа, що до 1 червня суд не працюватиме. Але ж це маленька й тимчасова вигода. Глобально це погано, бо тепер влада завжди може сказати, що якісь документи згоріли, якщо вони свідчитимуть проти них.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.27 | KAKTUZZ

   Re: Та ні, не наша.

   Ага! Так всі кажуть. А підпал в мелітопольських арсеналів теж не ваша робота? А баламутите людей проти Кучми і його "ьлангородного" оточення теж не ваша робота? Навіть мене збаламутили.Я вам зараз це доведу і скину кілька повідомлень. Одне щодо "УП" скинув ,зараз про Кучмо і стамбульський саміт НАТО відправлю.
  • 2004.05.28 | B. Мартинюк

   Нищення документів БТІ означає великі махінації із нерухомістю

   Чув про це ще два тижні тому.

   Методичне палення архівів може означати якісь серйозні розборки у сфері приватизації нерухомості та землі.
 • 2004.05.28 | SpokusXalepniy

  Генеральной прокуратурой установлено, что пожар в архиве...

  ... генеральной прокуратуры, а также пожары в архивах СБУ и аппарата президента, вызваны внезапными ударами молнии.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua