МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Плюнути українцеві у душу.

05/27/2004 | Максим’як
На форумі не вмовкає тема ганьблення Руслани, як же так - їсти українське сало і не плюнути українцеві за гостинність? Напевно цьому явищу вже пора придумати назву, я б це назвав броцькізмом (не плутати із троцькізмом :).

Тиждень тому у ДТ появилася стаття Катерини ЩОТКІНОЇ, яка вказує, що Руслана поїхала без підтримки держави, а після перемоги від Януковича дзвонили дуже розстроєні, що клопотів прибавилося.

Далі цитата (повний текст за лінком нижче):

Зрозуміло, успіх Руслани на «Євробаченні-2004» негайно було витлумачено політично. Європа, мовляв, розширюється й «приручає» Україну. Компенсація, так би мовити, за візовий режим із Польщею. Не поскупилися на такі коментарі передусім, звісно, російські ЗМІ. Перші їхні відгуки про українську програму на «Євробаченні» взагалі і про саму Руслану зокрема виявилися невтішними. Крім того, було відзначено, що «нахраписта Руслана» поїхала в Стамбул із власної ініціативи (тобто без будь-якої участі держави), а також повідомлялася пікантна деталь: невдовзі після оголошення результатів у Стамбул зателефонував заступник прем’єр-міністра України, як годиться, привітав і відразу... дорікнув за старання. Адже стільки проблем тепер із цим «Євробаченням-2005»: приймай, організовуй, зал забезпечуй, дороги проводь. Жах. Утім, це зовсім інша історія. А російські ЗМІ можна зрозуміти — «фабрична зірочка» Юлія Савічева посіла почесне одинадцяте місце. Правда, не з власної вини — на одностайну думку коментаторів, «провальним» виявилося не виконання пісні (оцінене цілком позитивно), а супутній кордебалет. Водночас російська публіка висловила надзвичайну підтримку Руслані, поставивши їй максимальні 12 балів. Тож ЗМІ, мабуть, у даному випадку — не показник.http://www.zn.kiev.ua/ie/show/495/46507/

Відповіді

 • 2004.05.27 | Shooter

  Під ліжко сьогодні заглядали?

  Максим’як пише:
  > А російські ЗМІ можна зрозуміти — «фабрична зірочка» Юлія Савічева посіла почесне одинадцяте місце. Правда, не з власної вини — на одностайну думку коментаторів, «провальним» виявилося не виконання пісні (оцінене цілком позитивно), а супутній кордебалет. Водночас російська публіка висловила надзвичайну підтримку Руслані, поставивши їй максимальні 12 балів.

  Цей Ваш абзац можна трактувати як такий, що російська публіка плюнула на Савчеву та вирішила підтримати Руслану. Не знаю, чи Ви в курсі, - згідно умов голосування в Євровіжн, голосувати можна лише за чужого виконавця.

  І ще. Варто нагадати також про те, що Україна дала Савічєвій теж немало - 10 балів. 2 місце.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.27 | Shooter

   Упс. То текст Щоткіної. Цікаво, воне теж заглядає? (-)

  • 2004.05.27 | Максим’як

   Re: Шутер, краще вилізьте з-під ліжка.

   Shooter пише:
   > Не знаю, чи Ви в курсі, - згідно умов голосування в Євровіжн, голосувати можна лише за чужого виконавця.
   >
   > І ще. Варто нагадати також про те, що Україна дала Савічєвій теж немало - 10 балів. 2 місце.

   Я навіть у "більшому курсі", ніж Ви сподіваєтеся. Схема голосування проста, але вона не позбавлена певних недоліків і за це лунало багато критики і лунає далі.

   Анґлічани провалюються щороку не тому, що мають поганих виконавців, а тому, що не існує англійської еміграції. У той час турки займають постійно високі місця, бо не має такої держави, де би не було емігратнтів турків.

   Цього року німці отримали високий бал від Іспанії, але це не тому, що іспанці "тащуться" від Макса, а тому, що всі телефонні автомати та інші телефони були окуповані німецькими відпочиваючими на Мальорці. (Із мобіли зареєстрованої у Німеччині голос не зараховується, аналогічно для інших країн). І цього ніхто не скриває.

   Я думаю, що не треба багато розуму, щоб здогадатися, що у Росії голосували за Руслану не росіяни, а українці, українські патріоти, які там волею долі опинилися. На щастя, Євробачення не приймаються голоси проти, а то б кілька десятків мільйонів росіян показало б нам місце.

   Акція "підтримаймо Руслану" була дещо і тут відображена на форумі, дописувачкою із Бельгії. Високий бал Руслані потрібно завдячувати і тим кільком мільйонам сучасної української еміграції.


   Сподіваюся пане Шутер, що Ви більше просвічені тепер у системі і засадах голосування?
  • 2004.05.27 | Максим’як

   Re: Ще про німецький феномен.

   Німці, які десь у кількості 50 мільйонів тихо ненавидять турків, регулярно дають дуже високе місце турецькому виконавцеві. Така сама картина для Австрії, Бельгії, Голандії. Але це не німці голосують - це всім відомо, а турецькі емігранти і взагалі мусульмани. Зараз вони вже трохи розділилися, бо появилася албанська співачка, що автоматично відібрало у турків перше місце.

   Саме Євробачення демонструє патріотизм націй і, звичайно, розкриває їх таланти, бо за відверту нудоту винесену на люди, навіть патріотам соромно.

   Я радий, що українці Європи показали себе добрими націоналістами. Тут уся причина і криється - чому прикладаються на форумах такі зусилля, щоб споганити перемогу Руслани, домішуючи різні версії її співпраці з режимом. Досить прочитати самі заголовки тем, які відкриваються і у якому звучанні вони подаються, щоб зрозуміти ту невимовну приховану розпуку до несподіваного природнього вибуху українського націоналізму. Для тих, хто присмоктався до українського народу - це дуже нездалий симтом.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.28 | Zy

    Re: Ще про німецький феномен.

    Погоджуюся з Вами, що саме гуцульське-стилізоване певному відсотку не до душі.
    От чому пан Свистович здивований, адже на форумі буває звучить зневага до "національного", з нагоди й "троль" з’являється, чи не так ?
    Що стосується "німецького феномену", не можу повністю з Вами погодитися, адже українців НЕ так багато по країнах, як росіян наприклад, отже - добрий виступ перш за все, що й було зроблено на радість нам та Європі :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.28 | Михайло Свистович

     Re: Ще про німецький феномен.

     Zy пише:
     > Погоджуюся з Вами, що саме гуцульське-стилізоване певному відсотку не до душі.
     > От чому пан Свистович здивований, адже на форумі буває звучить зневага до "національного", з нагоди й "троль" з’являється, чи не так ?

     Та до чого тут гуцульське-стилізоване? Не до душі підтримка Русланою Януковича.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.28 | Zy

      Re: Щоб остаточно завершити тему

      > Та до чого тут гуцульське-стилізоване?
      > Не до душі підтримка Русланою Януковича.
      Перечитайте попередній пост, а як буде час та бажання :sarcastic: то й все те, де "віталася" Руслана "до і після". Повторюю в кількох реченнях : любі "друзяки Руслани" із самого початку не знали, що з нею "робити" - тому, мабуть, закиди були
      від - "конкурс не той" до - "не переможе вона ніколи" та й не гуцульські ці танці і спів не добрий, і взагалі – тре подивитися її анкету, кого підтримувала на виборах і т.д.
      І обов’язковий, у таких випадках, висновок - хто підтримує ту "потвору", перепрошую, той дурень, тому що "з хутіра" і не розуміє того, що він може накоїти, підтримаючи українську співачку. Держати кулаки за неї тутешнім теж ніззззя (або нащо), тому що знову таки "недостойна". І так коло за колом – це до конкурсу і до "радника" . Що ж потім ? Та ті самі кола -
      Перемога сталася ? Добре, почекаємо на пропозицію від влади , але ж вона повинна бути. Тоді будемо дорікати - натхненно, годинами, тижнями… Дочекалися, але трохи промахнулися, тому що Руслана повела себе спокійно, і дотепер від неї (і у Європі, і в Україні) йдеться про любов до СВОЄЇ країни через музику.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.29 | Максим’як

       Re: Згоден, але ще ми мало говоримо про майбутнє Руслани

       і її роль для дальшого поширення українського духу у світті та рідній державі.

       Французька преса назвала Руслану "Тигриця Карпат", вони сподівалися на перемогу їхнього Джонатана. У нього була дуже потужна хореографія. Хоч вони були досить розчаровані нижчим місцем від сподіваного, але високо оцінили Руслану.

       Спільний французько-німецький канал із Страсбурга "Арте" відзняв у двох частинах фільм і багато уваги присвятив Джонатану, Максу, Руслані та Лізель із Кіпру. Переконаний, що його у нас не покажуть.

       Підчас репетицій Руслана виконувала повний текст "Диких танців" і там досить потужна концепція і запальна мелодія. У США та Німеччині досить вибаглива публіка, але вже на початку літа Руслана має контракт на турне по Німеччині, а на кінець літа - у США. Думаю, що це буде прорив на МТВі. До концертів вона намагатиметься записати англомовний варіант "Диких танців". Саме з цього моменту почнеться, власне, найпотужніша реклама України у світі.

       -----
       П.С. А Янукович проти Руслани ніхто - просто тимчасовий чиновник при режимі у державі, де 2005 року відбудеться 50-річчя Євробачення. Що зробиш, таке співпадіння.
 • 2004.05.27 | Zy

  Re: Великий відсоток у :

  > Напевно цьому явищу вже пора придумати назву

  Складає—
  людська заздрість ;
  брудна політика ;
  старанне виконання обов’язків.
  Ти, хто не у захваті (щиро) від талантів Руслани не будуть кожен ДЕНЬ ганьбити ПЕРШУ українську переможницю міжнародного конкурсу лише заради розбіжностях у смаках. Щодо "обурення" призначення радником, то бути радником чи ні, вирішувати Руслані, до речі, надзвичайно розумній людині, а то вже "виявляється" - вона й інетом користувалася (якщо взагалі "знає", що це) пізніше ніж той-то.
  Руслана, як відповідальна особа і як співачка, котра вже має вагу у цьому шоу-бізнесі (проекті), запрошуючи європейців до України, напевне не мала залишатися осторонь, мета її - зробити для конкурсу все можливе, і саме "від Руслани" .
  Але то все "важко" осягнути . :sarcastic: Мабуть тому, спочатку (до виступу на конкурсі) була схема "ігнору" підтримки, - бо "смаки не дозволяли" дивитися той конкурс (разом із Русланою), але яка "нізащо не вийде переможницею, а лише зганьбить країну"; коли ж - відбулося , то "апатія" кудись зникла, проте - нова хвиля старої ганьби відновилася й дуже жваво :fou:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.27 | Михайло Свистович

   Re: Великий відсоток у :

   Zy пише:
   > > Напевно цьому явищу вже пора придумати назву
   >
   > Складає—
   > людська заздрість ;
   > брудна політика ;
   > старанне виконання обов’язків.

   Ви забули додати сюди патологічну чесність і нехіть до бруду.

   > Ти, хто не у захваті (щиро) від талантів Руслани не будуть кожен ДЕНЬ ганьбити ПЕРШУ українську переможницю міжнародного конкурсу лише заради розбіжностях у смаках.

   Уявіть собі, що є такі, що будуть.

   > Щодо "обурення" призначення радником, то бути радником чи ні, вирішувати Руслані

   То навіщо Ви критикуєте тих, хто підтримує Кучму, Медведчука, Януковича. Адже це їм вирішувати, а не Вам, кого підтритмувати? ;)

   > до речі, надзвичайно розумній людині

   Я б не назвав її згоду стати радником розумним вчинком.

   Параною ж Максим"яка коментувати просто недоречно. Там можна хіба що посміятися, бо хто, наприклад, знає мене і мої мотиви краще, ніж я сам.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.27 | Zy

    Re: Абсолютно, хай підтримують кого завгодно

    >То навіщо Ви критикуєте тих, хто підтримує Кучму, Медведчука, Януковича.
    >Адже це їм вирішувати
    Але у якій спосіб то відбувається...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.27 | Максим’як

     Re: Абсолютно, хай підтримують кого завгодно

     Розсмішив Свистович цією фразою - бути їй крилатою. :)
    • 2004.05.27 | Zy

     Re: Перепрошую, мало бути "манері", тому "якІй"(-)

    • 2004.05.28 | Михайло Свистович

     Ну тоді перестаньте на них гнати. Але ж не перестанете.

     То навіщо ці подвійні стандарти? На якогось Шуфрича можна, а на Руслану - ні?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.28 | Dworkin

      Шуфрич пока Украину ничем не прославил :) (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.28 | Михайло Свистович

       Ну так Суркіс прославив. Чи Савлохов. (-)

     • 2004.05.28 | Максим’як

      Re: Ну, Свистович... Шуфрич із Русланою...

      Ви хоч думаєте, що пишете?

      Співачка, яка "зробила саму себе" і витягнула на світ Божий всю націю, яка принципово не переїхала до Києва із Львова, яка створила кілька прекрасних українських патріотичних проектів, звинувачується Свистовичем і примикаючою к(т)ролятиною у співпраці із режимом Кучми.

      Нет ума, щитай калєка, хоч Ви мені приписуєте параною, але з Вашою хворобою не хотів би жити. :)

      Як писав Славко Підстригач у своїй знаменитій "Маніпуляція свідомістю" про маніпульованих і зазомбованих: "Від тепер ти не людина" :)
     • 2004.05.28 | Zy

      Re: Що конкретно "перестать" ?

      Спочатку Ви закинули, що треба НЕ критикувати прихильників! партій на форумі, аби не було подвійних стандартів (?), потім перейшли безпосередньо до зауважень стосовно конкретних прізвищ депутатів (?).
      Остання спроба порозумітися. На форумі не перший тиждень йде напад на переможницю, частина дописувачів намагалася зрозуміти у чому ж все-такі страшний "кримінал" , але ж "масштаб акції" і тривалість "теми" вражає. Ви чомусь перейшли до депутатів, до моїх (?) "подвійних" стандартів, та навіть не помітили, що ЗА МЕНЕ вирішили - кого саме я лЮблю, кому дорікаю.
      Відповідаю за себе. :ouch: Не маю звички і не маю морального права позбавляти людей любити (підтримувати) будь-кого. Але якщо прихильник есдеків, наприклад, розпочне промову про те, що їх партія отримала на минулих виборах аж 10 %, то я зазначу (за фактом), що він бреше. Якщо на ТБ Ющенко з’являється (за словами політтехнологів) частіше за Медведчука, - зазначу, що таке порівняння - звичайна підтасовка, бо є негативні коментарі, позитивні і т.і. Якщо депутат Шуфріч, або Томенко, або Хмара, або будь-хто при прийнятті рішення голосуватиме - "за", я НЕ скажу, що він того не робив, або був "проти".
      У чому ж Ви вгледіли подвійні стандарти, щодо депутатів ? :(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.06.02 | Чучхе

    Ми вертаємося все до того ж цікавого питання

    Чи порядно сьогодні працювати в державних установах взагалі?

    А якщо не працювати, то як же допомогати державі у її становленні (варіант: якщо людина може своєю роботою в, наприклад, Кабміні допомогти країні, то чи має вона звільнятися з посади через те, що голова Кабміну Янукович) і чи не буде такий гордий вихід з числа держслужбовців просто втечею з поля бою?

    ці питання ми вже піднімали, коли промивали кістки пані Герман-Стеців.

    Але аргументованої відповіді я не почув ні тут ні там. Тільки односкладні відповіді "так" або "ні".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.02 | Nemo

     Ага. Це мені нагадує дискусію між Горинем і Чорноволом

     на 2 Великих Зборах Руху.

     Михайло Горинь тоді виступав з позицій Чучхе і Максим"яка. Він казав, панове, ми створювали РУХ, щоб домогтися державної незалежності України. Державна Незалежність досягнута і уособленням її є президент. Так чи можемо ми ставати в опозицію до президента, тобто до власної держави, її незалежності і зрештою самих себе?!
     У відповідь Чорновіл вказував, що окрім трьох галицьких областей, інші смають червоний колір і запитував чи Народний Рух готовий підтримати комуністів і червоних директорів.
     Історія показала, що Горинем і його однодумцями скористалися і викинули, як презерватив. На цьому їхня розбудова неньки й закінчилася. Але вони легітимізували банду, яка тепер при владі.
     Так давайте ще раз наступимо на ті граблі! Особливо цей заклик стосується моїх братів галичан і киянина Чучхе, який з роками почав толерувати пристосуванство.
 • 2004.05.28 | Dworkin

  Кстати про "советницу"

  На сайте у Русланы есть новость, что ей дали звание народной актистки, но нет никой информации про "советницу Януковича"

  По-моему, это весьма показательно...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.28 | Михайло Свистович

   Re: Кстати про "советницу"

   Dworkin пише:
   >
   > По-моему, это весьма показательно...

   Показово те, що всюди гримить "Руслана - радник Януковича". І якщо вона розумна, як пише Zy, то не могла не знати, що так її згода відгукнеться. А на сайті нема, бо воно їй непотрібно - не додає крутизни в очах шанувальників. А от народна артистка - додає.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.28 | Роман ShaRP

    Re: Кстати про "советницу"

    Михайло Свистович пише:
    > А от народна артистка - додає.


    Якщо я не помиляюся, "народну" ще дуже давно дали, наприклад, Ані Лорак. І за що? Не знаю, за що.

    От і весь "престиж" - кому захочуть, тому й дадуть.
   • 2004.05.28 | Мінор

    Доречі вона могла б зректися тієї ганебної посади

    Тим більше, що формальних причин в неї для цього досить.
    Але хохли ніколи не втрачають можливості пристосуватись. На відміну від українців, яких залишається все менше.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.05.28 | Раціо

     А знаєте чому все менше?

     Бо дуже вже ми швидкі в записуванні один-одного в неукраїнці. Феномен Ющенка є, зокрема, у відсутності такого поспіху.

     Я не думаю, що Руслана аж так аналізувала, як її радництво буде використане. Я підозрюю, що вона не аналітик :-)

     Якщо Ви знайомі з нею або Ксенофонтовим, то краще подзвоніть і поясніть. Може змістите хімічну рівновагу між українцями і хахлами на користь українців. Чи Ви гадаєте, що Руслана читає Майдан?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.28 | Мінор

      Якщо ви помітили - я не поспішаю

      записувати її до "ворогів нації". А інформацію про оцінку її кроку вона отримала вже в перший день. Думаю, вона було недвозначна та оцінка.
      Я, на жаль, не знайомий з Русланою і Ксенофонтовим, - вони друзі моїх колег. Це її особисте рішення, мені це може не подобатись, але хто я такий, щоб мати право їй рекомендувати.
    • 2004.05.28 | Zy

     Re: Таки подвійні

     Мінор пише:
     > Тим більше
     Оце і є СПРАВЖНІ подвійні стандарти. Чи за таких стандартів Ви пішли у радники до пана Бродського ?
     Пан Свистович, це і до Вас закид, адже Ви "кинулися" на захист принциповості у "чистому вигляді", то спробуйте порівняти принциповість:
     бренд "Руслана" в уряді – задля проведення Євробачення і все що пов’язане з тим напрямком у музичному житті країни та
     цитування Скрябіна (на форумі) - як приклад "морального" саме як закид до "неморальної".
     До речі, ці дві особистості - не пасивні співаки, а навіть дуже активні, і численні проекти тому приклад, але, якщо Скрябін надав перевагу "Інтеру", то Руслана у пошуках дійшла до музичних Карпат, перемогла у своїх професійних пошуках і непрофесійній любові до України, та лише тоді отримала пропозицію ВІД прем’єра, а НЕ навпаки - пішла і запропонувала себе, аби бути поряд із владою, як наголошує пан Систович ("Не до душі підтримка Русланою Януковича")
     Виключно для Вас, пан Свистович, нижче цитата від радника (якщо Мінор дійсно є таким) Бродського . Тільки зауважу Вам, що НЕ засуджую підтримку Бродського, а намагаюся зрозуміти запропоновані Вами "стандарти" або "відсоток хохла в українці" :
     Мінор пише:
     > Але хохли ніколи не втрачають можливості пристосуватись. На відміну від українців, яких залишається все менше.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.28 | KAKTUZZ

      Як вчам до вподоби! Я ловлю кайф!!!

      Забрав авто з ремонту. А по ФМ !!! Бельгійському!!!...."Руслана" !
      І я кайфував! Бо Руслана моєго Краю!: " То була українська співачка Руслана, на напрямку Брюссель -Гент автодорожне перевантаження". Приїде Кучмо до Стамбула, то окрім його кишенькових журналістів і пес не гавкне! А Руслана звучить в цілому світі! І балтяра Вам! Тепер пробив через своїх корешів лабухів. Класна чудачка. І чвоя в дошку.
      Радниця, не Радниця!?! Вона сама тільки кілька днів, як нещодавно почула про своє призначення!
    • 2004.05.29 | Рюген

     Кацап Минор делит украинцев на хохлов!

     А казаков, малороссов и галицийцев (не говоря уж о русинах и лодомерийцах с кугутами и рагулями) совсем забыл. Что значит москаль: на всё звэрхньо дывыться.
     Забавно Вас читать, Минор. Спасибо Вам. Жаль, что Верку Сердючку в Интернете не крутят: у нее другой жанр.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.05.29 | Мінор

      Я такий само кацап, як ти українець

      Російської крові на 1/4, кримсько-татарської на 1/4 і української на 2/4.
      Але головніше, що я - українець.

      Коли я кажу про хохлів і українців, я розмежовую тих, хто готовий відмовитись від вигоди (посади, грошей) заради цього народу і цієї країни, а хто ні, або намагається поєднувати.
     • 2004.05.29 | Максим’як

      Re: Скоріш за все Мінор єврей, але не кацап.

      Надто очевидні його симпатії до єврейської складової у сімейці Кучми: Пінчук, Медведчук, Бродський іт.д. і малоприховане, навіть грубе несприйняття всього українського національного і патріотичного.

      Для прикладу, як він наголошує на слові "ПОСАДА" Руслани при Януковичі при реальному означенні РАДНИК на ГРОМАДСЬКИХ засадах.

      Чи підтримку одеськими нашоукраїнцями Бродського на виборах подає, як З"ЄДНАННЯ Ющенка і Бродського чи "НУ" і "Яблука".

      У першому випадку він намагається принизити Руслану, нівелювати її вплив на національні почуття українців, а у іншому він радіє нагрузкою на Ющенка українського Жиріновчика, бо знову сподівається цим зачепити САМЕ національні, патріотичні почуття українця.

      Це досить складна психологічна оболонка, у якій людина живе. Роздвоєння особистості, то навіть за слабке означення. Тут людиною керує сильна внутрішня ненависть і безсилля її відкрито висловити. Взагалі - це конкретна ситуація, у якій зараз перебуває вся команда АП.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.05.29 | Мінор

       Дурний соловей - дурна й його пісня (-)

      • 2004.05.29 | Винстон_Пух

       Весомо, бля! Свдительствую как ценитель хорошего мата

       по хорошему поводу.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.05.29 | Максим’як

        Re: За браком логічного поянення роботи Уколова на АП - мат.

        Характеристику дав він точну собі і чітко окреслив головні сфери своєї "діяльності".

        Сподівається, що щиросердечне зізнання пом"якшить вину перед українським народом за 15-літню підривну діяльність :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.05.30 | знаю

         Хто такий Максим"як

         >за 15-літню підривну діяльність

         Ну я припустимо знаю, що він 15 років після армії займається політикою. А от звідки про це знає Максим"як? Освєдомльонность видає його з головою. Максим"як не троль, а кадровий служака СБУ? Пошукаю-пошукаю про нього більше даних... Може пора відкрити полювання на максим"яків?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.06.01 | Михайло Свистович

          На Максим"яка також гнати не треба.

          Ніякий він не служака СБУ, а звичайний львівський програміст. Так що можете не шукати про нього нічого, ми це випадково зробили за Вас. Світ тісний ;)

          знаю пише:
          >
          > Ну я припустимо знаю, що він 15 років після армії займається політикою. А от звідки про це знає Максим"як? Освєдомльонность видає його з головою. Максим"як не троль, а кадровий служака СБУ? Пошукаю-пошукаю про нього більше даних...
       • 2004.05.30 | Мінор

        Максим"яку присвячується

        http://maidan.org.ua/n/about/1062745121
      • 2004.06.01 | Михайло Свистович

       Мінор такий самий єврей, як і Ви.

       Максим’як пише:
       > Надто очевидні його симпатії до єврейської складової у сімейці Кучми: Пінчук, Медведчук, Бродський іт.д. і малоприховане, навіть грубе несприйняття всього українського національного і патріотичного.
       >
       > Це досить складна психологічна оболонка, у якій людина живе. Роздвоєння особистості, то навіть за слабке означення. Тут людиною керує сильна внутрішня ненависть і безсилля її відкрито висловити. Взагалі - це конкретна ситуація, у якій зараз перебуває вся команда АП.

       Повна дурня. За 15 років нашого знайомства знаю його саме як українця без будь-якої проблеми самоідентифікації. Дружина його також українка, вдома звучить українська мова, він любить співати українських пісень під гітару і взагалі колись хотів вигнати з форуму всіх російськомовних :)

       До АП також стосунку не має, багато користі приносить Ющенку, в НУ його поважають і все таке інше. Так що геть параною.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.06.01 | Рюген

        Канєшна: інтелЕгент! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua