МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БАНДИТИ З СДПУ (0) РОЗПОЧИНАЮТЬ ГРОМАДЯНСЬКУ ВІЙНУ ?

05/27/2004 | vmo1
БАНДИТИ З СДПУ (0) РОЗПОЧИНАЮТЬ ГРОМАДЯНСЬКУ ВІЙНУ ?

Аналітики Всеукраїнського молодіжного об’єднання “Молодь – надія України” вважають: в Україні розпочалася компанія бандитського терору відносно політичних противників СДПУ(0). За їх спостереженнями останні кілька місяців багато з тих, хто опонує СДПУ (0) зазнає нападів або гине насильницькою смертю.
Так вже двічі було вчинено бандитський напад на майно та об’єкти, що мають відношення до автора скандальної книги “Нарцис” - Дмитра Чобота. Нагадаємо, першого разу було підпалено гараж та автомобіль, у якому знаходився тираж опозиційного п’ятигривневого бестселера, вдруге - пляшками з запалювальною сумішшю закидали типографію у якій друкувався “Нарцис”.
Постраждав від прихильників СДПУ (0) і кандидат у міські голови Мукачево, народний депутат Віктор Балога. Його авто було теж закидане “вогняними” пляшками.
Нещодавно, 24 травня 2004 року було знайдено мертвим депутата Закарпатської міської ради Володимира Сливки, що постійно опонував місцевому “губернатору” – ставленику СДПУ (0). У вбитого - чисельні порізи на руках, ногах та смертельне поранення у серце. Цікаво, що правоохоронні органи, схиляють громадську думку до версії про самогубство, при цьому одночасно у наближених до влади Інтернет – виданнях з’явилася версія у славних традиціях КДБ, яка дискредитує ректора Ужгородського університету (http://www.cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=2004). Виявляється Володимир Сливка звертався до психіатра!
Всеукраїнське молодіжне об’єднання “Молодь – надія України” стурбоване політичним терором, що у разі адекватних дій з боку постраждалої сторони може перерости у громадянську війну. В молодіжній організації вимагають деСДПУ(0)-зації правоохоронних органів та ретельного розслідування кримінальних злочинів відносно політичних опонентів СДПУ (0).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".