МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

П'ята колона програла. Кучму запросили на самміт НАТО.

05/27/2004 | СЕМЕН
Президента України запросили на самміт НАТО

27.05.04, 19:02


27 травня керівник Центру інформації та документації НАТО в Україні Мішель Дюре повідомив, що Президента України Л.Кучму запрошено на Стамбульський самміт країн – членів НАТО для участі у засіданні комісії "Україна-НАТО".

За його словами, 29 червня в Стамбулі (Туреччина) Президент України Л.Кучма братиме участь в проведенні засідання комісії "Україна-НАТО". "Цей захід буде проведено на найвищому рівні", – наголосив представник штаб-квартири НАТО.

Відповіді

 • 2004.05.27 | S@nya

  Re: Ага. Їх знов розсадять за французським алфавітом. :))) (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.27 | KAKTUZZ

   А як з шостою колоною?

   Орали барышни ура и в небо чепчики бросали! А мені байдуже, чи поїде Кучмадо до Стамбулу , чи ні! Достатньо сорому за Президента Укаїни через те що питання стосовно запрошення Кучми в Стамбул вирішувалось в кризовому режимі дипломатичної практики -- тобто із застосуванням "процедури мовчання" -- останній дипломатичний інструмент для досягнення консенсусу. Це сором, ганьба, приниження.
 • 2004.05.27 | Vadym Gladchuk

  Re: П'ята колона програла. Кучму запросили на самміт НАТО.

  Може там ЛДК розкриють очі на сдпу-0-зацію та путинізацію України ? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.27 | Нічний гість

   Запитання до Семена

   Поясніть, ясновельможний, що це за п'ята колона і чому вона програла. Ви, начебто, радієте з цього приводу? Десь я таке, правда, читав. Чи то на "Темнику", чи то в "Провокаторі" (хоча це одне й те саме)? А до речі, згадав, що хотів сказати. Так ось: на саміт НАТО в Стамбул їде Президент України, а не приватна особа. Для України це ще один крок від СРСР. А Вам це, начебто, не подобається. Чи може Ви хочете, щоб ця п'ята колона вийшла на Хрещатик і почала голосити, щоб Леоніда Кучму не пускати з України?
   Відомо, що декому на північному сході не хочеться, щоб Президент України був на цьому саміті. Ви не звідти, випадком? Нема жодного сенсу здіймати пилюку на дорозі до Стамбулу. Бачите, навіть Мелітополь не допоміг. І Марчук залишився. А дуже ж кортілося завадити. То ж дивним видається Ваш коментар про п'яту колону. Як на мене, а я оце давненько читаю вибрики з Вашого боку, то Ви, схоже, маршируєте в одній із шеренг в колоні. Не можете свого нічого придумати, а все щось вишукуєте та вишукуєте. А якщо щось знайдете, то починаєте інших ним дразнити. Та хай собі їде. Вам що до того? Чи він Вас з собою цього разу не бере?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua