МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про харизму Ющенка на Сході і візит до Одеси

05/28/2004 | Мінор
Перебування Ющенка у Одесі стало справжнім відкриттям для російськомовної України.
Чи не вперше всі побачили, що на відміну від деяких своїх прихильників, сам Ющенко вміє пробачати.
Харизма цього лідера у здатності не поділяти, а об’єднувати. Сам факт підтримки Михайла Бродського, лідера „Яблука”, російськомовного єврея, який у 2001 році доклав чимало зусиль щоб повалити уряд Ющенка є надзвичайно красномовним жестом. Ющенко вперше показав себе загальнонаціональним лідером, а не лише лідером україномовних українців по крові. Адже окрім сумнозвісної Ліберальної партії Щербаня, до об’єднання Ющенка входять виключно партії націоналістичного та націонал-демократичного спрямування. А після відходу соціалістів національно-поміркованих сил не залишилось і в об’єднаній опозиції.
Теперішнє об’єднання з „Яблуком”, як і той факт , що саме „яблучники” керують штабами НУ в Донецьку, Луганську та Харкові, відкриває шлях для інших партій українського Сходу долучитись до підтримки Ющенка, яка майбутнього президента.
Найближчим часом вся пропагандиська машина влади буде діяти саме у цьому напрямку. Вони спробують дискредитувати „Яблуко” начепивши і на них жупело „націоналізму”. З іншого боку буде зроблене все аби посварити нових союзників. Неочікуване владою зростання рейтингу Ющенка в містах-мільйонниках російськомовного Сходу та Півдня їх дуже турбує.

Відповіді

 • 2004.05.28 | Kohoutek

  Про Бродського

  Мінор пише:

  > Харизма цього лідера у здатності не поділяти, а об’єднувати. Сам факт підтримки Михайла Бродського, лідера „Яблука”, російськомовного єврея, який у 2001 році доклав чимало зусиль щоб повалити уряд Ющенка є надзвичайно красномовним жестом. Ющенко вперше показав себе загальнонаціональним лідером, а не лише лідером україномовних українців по крові. Адже окрім сумнозвісної Ліберальної партії Щербаня, до об’єднання Ющенка входять виключно партії націоналістичного та націонал-демократичного спрямування. А після відходу соціалістів національно-поміркованих сил не залишилось і в об’єднаній опозиції.

  Все було б нічого, але ж чому Ющенко не може знайти собі жодного порядного "національно-поміркованого" союзника? А не Бродського, від одного погляду на якого (я маю на увазі навіть не стільки зовнішній вигляд, скільки насамперед політичну кар"єру, політичні погляди, методи політичної боротьби тощо) кожну порядну людину з души воротить? Та на цьому суб"єкті тавра нема де ставити. Цей альянс може зашкодити Ющенкові більше, ніж принести користі. Ну чому ж не домовитись із Морозом??!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.28 | Patriot

   Re: Про Бродського

   Вже колись був Гурвіц у Чорновола союзником. А результат ? ЯТак само буде і з Бродським. Це не перемога а черговийц ляпсус.
  • 2004.05.28 | Shooter

   Re: Про Бродського

   Kohoutek пише:
   > Ну чому ж не домовитись із Морозом??!

   Напевне тому, що Мороз НЕ ХОЧЕ домовлятися з Ющенком. І свідчення тому - ВСІ дії Мороза та СПУ останнім часом, починаючи "парнокопитним" голосуванням.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.28 | Patriot

    Чми мені майдан подобається

    Тим, що я вже три роки є зареєстрованим його відвідувачем. Так сталося, що забув свій пароль, а мені його чомусь не висилають. От. а різні затячті опозиційники, які не хочуть бачити правди, постійно навішують ярлики, я ж не можу відповісти, оскільки не можу зайти під своїм ніком. Але це їх право. Кричіть "халва" тоді може і Бродський допоможе, як колитсь Гурвіц. :) Спеціяльно для Шутера.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.06.01 | Михайло Свистович

     Та він усім подобається

     Patriot пише:
     > Тим, що я вже три роки є зареєстрованим його відвідувачем. Так сталося, що забув свій пароль, а мені його чомусь не висилають.

     І не вишлють. Бо ми його не знаємо :) Програма зроблена так, що автоматично генерує пароль і відсилає відвідувачу, а слідів не залишає. А то ще хтось з адмінів нап"ється і почне під чужим ніком безчинствувати :)

     > От. а різні затячті опозиційники, які не хочуть бачити правди, постійно навішують ярлики, я ж не можу відповісти, оскільки не можу зайти під своїм ніком.

     Все Ви можете. Зареєструйтесь під іншим ніком. Чи ми винні, що Ви забули свій пароль?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.06.01 | Patriot

      Та програма чомусь не висилає

      Пише, що пароль надіслано, а він не приходить, а адреса не змінювалась, залишалась та сама і на неї регулярно приходили повідомлення про акцію "Пора". В чому проблема?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.06.01 | Михайло Свистович

       Re: Та програма чомусь не висилає

       Patriot пише:
       > Пише, що пароль надіслано, а він не приходить, а адреса не змінювалась, залишалась та сама і на неї регулярно приходили повідомлення про акцію "Пора". В чому проблема?

       Не знаю. Може в адресі? Може програма не надсилає двічі пароль на ту саму адресу? Це до Технаря, я в цьому не шарю.
 • 2004.05.28 | 123

  Більше реалістичності

  Мінор пише:
  > Перебування Ющенка у Одесі стало справжнім відкриттям для російськомовної України.

  Хоч би один факт навели, що свідчив би про те, що ВАЮ таки "відкрили"...

  > Чи не вперше всі побачили, що на відміну від деяких своїх прихильників, сам Ющенко вміє пробачати.

  Це так.

  > Харизма цього лідера у здатності не поділяти, а об’єднувати. Сам факт підтримки Михайла Бродського, лідера „Яблука”, російськомовного єврея, який у 2001 році доклав чимало зусиль щоб повалити уряд Ющенка є надзвичайно красномовним жестом. Ющенко вперше показав себе загальнонаціональним лідером, а не лише лідером україномовних українців по крові.

  Типу раніше він показував себе як лідера "україномовних українців по крові"??? В мене такого враження ніколи не було.

  > Адже окрім сумнозвісної Ліберальної партії Щербаня, до об’єднання Ющенка входять виключно партії націоналістичного та націонал-демократичного спрямування. А після відходу соціалістів національно-поміркованих сил не залишилось і в об’єднаній опозиції.

  Це неправда. "Солідарність" Порошенка не є партією націоналістичного спрямування аж ні як. Молодіжна партія - так само. "Вперед, Україно" - так само (Мусіяка - український націоналіст??). Захисники вітчизни Кармазіна - так само. Останні партії віртуальні? Так і Ліберальна партія, яку Ви згадали, так само віртуальна.

  > Теперішнє об’єднання з „Яблуком”, як і той факт , що саме „яблучники” керують штабами НУ в Донецьку, Луганську та Харкові, відкриває шлях для інших партій українського Сходу долучитись до підтримки Ющенка, яка майбутнього президента.
  > Найближчим часом вся пропагандиська машина влади буде діяти саме у цьому напрямку. Вони спробують дискредитувати „Яблуко” начепивши і на них жупело „націоналізму”. З іншого боку буде зроблене все аби посварити нових союзників.

  Дійсно, я вважаю корисним союз з партією, яка хоч би як але має якихось виборців у великих містах на Сході.

  > Неочікуване владою зростання рейтингу Ющенка в містах-мільйонниках російськомовного Сходу та Півдня їх дуже турбує.

  Звідки Ви дізналися про це зростання? Факти дайте!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.28 | Patriot

   Навіщо факти?

   Факти потрібні, коли неочікувано росте рейтинг владного кандидата, а коли росте рейтинг Ющенка - це і так зрозуміло. Тут фактів не треба. Тут, як в анекдоті, коли Петька в Англії карти по джентельменськи грав і йому весь час везло :)
  • 2004.05.28 | Мінор

   По пунктах

   123 пише:
   > Мінор пише:
   > > Перебування Ющенка у Одесі стало справжнім відкриттям для російськомовної України.
   >
   > Хоч би один факт навели, що свідчив би про те, що ВАЮ таки "відкрили"...

   Це моє особисте враження від величезної кількості публікацій і сюжетів в ЗМІ Одеси. Я їх нерахував, але бачив і читав.

   > > Чи не вперше всі побачили, що на відміну від деяких своїх прихильників, сам Ющенко вміє пробачати.
   >
   > Це так.

   І це помітили усі, бо ВАЮ наголосив на розбіжностях, які він мав з Бродським раніше.

   > > Харизма цього лідера у здатності не поділяти, а об’єднувати. Сам факт підтримки Михайла Бродського, лідера „Яблука”, російськомовного єврея, який у 2001 році доклав чимало зусиль щоб повалити уряд Ющенка є надзвичайно красномовним жестом. Ющенко вперше показав себе загальнонаціональним лідером, а не лише лідером україномовних українців по крові.
   >
   > Типу раніше він показував себе як лідера "україномовних українців по крові"??? В мене такого враження ніколи не було.

   А багатьом наших співгромадянам таке враження наполегливо прищеплювалося. Мені це неодноразово доводилось чути в Донецьку, Маріуполі і навіть(!) Києві.


   > > Адже окрім сумнозвісної Ліберальної партії Щербаня, до об’єднання Ющенка входять виключно партії націоналістичного та націонал-демократичного спрямування. А після відходу соціалістів національно-поміркованих сил не залишилось і в об’єднаній опозиції.
   >
   > Це неправда. "Солідарність" Порошенка не є партією націоналістичного спрямування аж ні як. Молодіжна партія - так само. "Вперед, Україно" - так само (Мусіяка - український націоналіст??). Захисники вітчизни Кармазіна - так само. Останні партії віртуальні? Так і Ліберальна партія, яку Ви згадали, так само віртуальна.

   Але "Яблуко" не віртуальне. По-перше займає чітку ідеологічну нішу - праві ліберали. По-друге має ефективні організації у багатьох регіонах, які займаються захистом (лоббізмом) інтересів малого і середнього бізнесу.

   > > Теперішнє об’єднання з „Яблуком”, як і той факт , що саме „яблучники” керують штабами НУ в Донецьку, Луганську та Харкові, відкриває шлях для інших партій українського Сходу долучитись до підтримки Ющенка, яка майбутнього президента.
   > > Найближчим часом вся пропагандиська машина влади буде діяти саме у цьому напрямку. Вони спробують дискредитувати „Яблуко” начепивши і на них жупело „націоналізму”. З іншого боку буде зроблене все аби посварити нових союзників.
   >
   > Дійсно, я вважаю корисним союз з партією, яка хоч би як але має якихось виборців у великих містах на Сході.

   Саме у містах Сходу і Півдня ця партія зібрада свої невеликі проценти на виборах. Там, де на підтримку Ющенка досі навіть не сподівалися.

   > > Неочікуване владою зростання рейтингу Ющенка в містах-мільйонниках російськомовного Сходу та Півдня їх дуже турбує.
   >
   > Звідки Ви дізналися про це зростання? Факти дайте!

   Закрите опитування центру Разумкова 15-16 травня в Одесі. Поширювати його результати має право лише замовник опитування і тільки після 30 травня. Зараз - заборонено Законом про вибори.
   Навіть якщо Бродський програє вибори, то свою роботу для Ющенка він в Одесі уже зробив.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.28 | Patriot

    Re: По пунктах

    Мінор пише:

    > Закрите опитування центру Разумкова 15-16 травня в Одесі. Поширювати його результати має право лише замовник опитування і тільки після 30 травня. Зараз - заборонено Законом про вибори.
    Ну це як в одній рівенській газеті я прочитав, що є відкриті опитування, а є таємні для СБУ і так далі.... Тільки от, чому я повинен вірити, що саме НУ і БЮТ допустили до цієї таємної інформації. Це не факти, а просто слова.
 • 2004.05.28 | пан Roller

  Замечательно (-)

 • 2004.05.28 | Navigator

  „яблучники” керують штабами НУ в Донецьку, Луганську

  Ще раз повторю - тільки місцеві жителі зможуть перекласти на мову місцевих понять слова Ющенка і вкласти їх в волохаті вуха аборигенів!
  Так що це правильний шлях.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.28 | СЕМЕН

   Ющенко-русифікатор

   Ющенко-русифікатор

   28.05.04, 15:19


   "Мітинг (у Одесі) проводився російською мовою з метою схилити більше виборців на бік "Нашої України". Віктор Ющенко також виступав російською мовою і сказав, що йому "ночами сняться російські берези".

   ("Обозреватель", 28.05.2004 р.)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.28 | Столяров

    Re: Ющенко-русифікатор

    Найгірше, що сталося під час візиту Ющенка в Одесу - обласний штаб "НУ" знову проігнорував своїх союзників.
    Не було запрошено на зустріч Ющенка і всі заходи - голову "За Україну, За ЮщенкА" Анатолія Ворохаєва, Голову КУН Михайла Перегінчука...
    На зустрічі з Ющенком на Кулікорвому полі було дуже мало людей. Частина з тих хто там був - учасники зустрічі з Симоненком, яка відбулася першою...

    Я був у Білгород-Дністровську. Мене найбільше здивувало, що керівником штабу там є колишній заступник голови міськради... Людина, яка не брала жодної участі у національно-визвольних змаганнях.
    Щодо російської мови - це виключно позиція обласного штабу.
    Моя ОСОБИСТА позиція - не треба підігрувати ворогам. Українці і без цього століттями гнули спини перед Москвою та її посіпаками. Але, може Ющенко краще розуміє ситуацію.
  • 2004.05.28 | Patriot

   Re: „яблучники” керують штабами НУ в Донецьку, Луганську

   Navigator пише:
   > Ще раз повторю - тільки місцеві жителі зможуть перекласти на мову місцевих понять слова Ющенка і вкласти їх в волохаті вуха аборигенів!
   > Так що це правильний шлях.
   Особливо мені понять сподобалось :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua