МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Над ув'язненими іракцями знущалися ще й поляки?

05/28/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомляє "Аль-Джазіра" з посиланням на "Асошиейтед Пресс", у рапортах слідчих військової адміністрації в Іраку є свідчення в'язнів тюрми "Абу-Грейб", нібито у знущаннях над ними брали участь поляки та інші члени коаліції.

Про поранення польськими військовими двох іракських в'язнів повідмив військовий перекладач, сержант Антоніо Монсеррат. Він навіть висловив готовність назвати ідентифікаційні номери цих в'язнів.

В той же час американський розвіданалітик Люк Орландер повідомив, що багато в'язнів скаржилися на насильство з боку представників інших сил коаліції, а не тільки американців. В той же час у рапортах, крім америнаців і поляків, не уточнюється, військові яких ще країн змушували іракців грати голяка в "тетріс" чи голосно слухати музику десятки годин підряд.

Польске Міноборони заперечило цей факт і повідомило, що проведене представниками військової прокуратури розслідування не знайшло скарг на дії полських військ з боку затриманих іракців.

На польських форумах, крім суперечок, подібних до тих, що відбуваються на Вільному Форумі (наша/не наша війна), дехто вважає, що для наведення порядку в Іракові достатньо надіслати туди три взводи ЗОМО (польський варіант ОМОНУ). :)

Відповіді

  • 2004.05.28 | S.D.

    Кое-кто собирался замирить Чечню за день с одним полком ВДВ. (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua