МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна вирішила йти у СОТ без ЄЕПу. Але потім йому допоможе (/)

05/28/2004 | Shooter
Україна вирішила йти у СОТ без ЄЕПу. Але потім йому допоможе

www.ПРАВДА.com.ua, 28.05.2004, 14:59

Україна не має наміру координувати процес вступу до Світової організації торгівлі з країнами-членами Угоди про формування Єдиного економічного простору, і збирається вступити до СОТ якнайшвидше.

"Наша позиція полягає в тому, що кожна країна вже пройшла свій відрізок часу і повинна йти далі своїм шляхом", - заявив на черговому брифінгу в Києві в п'ятницю заступник голови адміністрації президента України - керівник Головного аналітичного управління адміністрації Василь Базів, відповідаючи на питання журналістів про узгодження дій по вступу до СОТ з країнами, що формують ЄЕП.

"Головне - не те, щоб вступити (до СОТ) разом чи окремо, а те, щоб вступити якнайшвидше", - підкреслив Базів. Разом з тим він відзначив, що, отримавши членство у СОТ, Україна має намір допомагати своїм партнерам по ЄЕП увійти в цю організацію.

"Уже зроблений великий шмат роботи, і наша держава не має наміру зменшувати інтенсивність свого просування до СОТ", - підкреслив керівник управління.
І шо характєрно - як тільки бидлу при владі починає розходитися про його шкурні інтереси (у разі "спільного" вступу в СОТ взула би Росія кілька вкраїнських бандюків по повній програмі) - відразу стають "щирими патрійотами".

Гнати то бидло тре від влади поганою мітлою...

Відповіді

 • 2004.05.28 | Navigator

  Тому опозиція повинна мати волю і терпіння.

  Ситуація міняється.
  Перед світанком ніч найтемніша.
  Хто вистоїть - побачить сонце.
  .....
  Гієни, як бачать здобич, кидаються разом.
  У випадку небезпеки розбігаються поодинці.
  Хто бачив тільки першу половину процесу важко вірить в другу... :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.29 | Я

   Re: Тому опозиція повинна мати волю і терпіння.

   Парни, успокойтесь! Это мессидж Путину: не защитишь меня - буду вступать в ВТО сам. Грубо говоря, он не вам плачет, а Путину :-)

   А если то пообещает приголубить нового малосроссийского губернатора - в сентябре, после подписания "новых договоров по еэп", будем свидетелями очень интересного события. Доярки снова попросят Кучму на третий срок, Кучма не сможет отказать женщинам и баллотируестя. Одновременно Ющенко снимут за.. за... в общем, найдут за что, а Янукович снимется сам. Естественно, Европа+США не признают нового президента, так что все общение с внешним миром - только через Путина. Что тому и надо. Взамен Кучме и бандюкам - возможность продолжать грабить, а что в мире покрасоваться не удастся -так за все надо платить, и цена это для них приемлемая.

   Готовы к такому развитию событий?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.05.29 | Dworkin

    Очень реалистично! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua