МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Війна проти "Нашої України". Чернівці.

05/28/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні у Чернівцях невідомі зловмисники побили головного редактора опозиційної газети “Час” Петра Кобевка. Перед
цим, в ніч з 27 на 28 травня пошкоджено 5 біг-бордів "НУ" та
викрадено 35 тис. екземплярів газети “ТАК!”

Як повідомив в. о. начальника Першотравневого райвідділу міліції м. Чернівці підполковник міліції Іван Рурак, до
редактора газети “Час”, яка є прихильником блоку В.Ющенка “Наша Україна”, сьогодні після обіду зайшов невідомий чоловік і запропонував написати за певну суму “викривальний компрометуючий матеріал”.

Після того, як П.Кобевко вийшов на вулицю, невідомий біля дверей редакції несподівано завдав йому сильного удару в обличчя, і кинувся тікати. Інший зловмисник в цей час чекав свого товариша біля воріт редакції, будучи на сторожі. Після удару в обличчя у редактора “Часу” почалась сильна кровотеча з рота і носа, не виключено що у нього зламане перенісся. П.Кобевку надали першу допомогу в одній з чернівецьких лікарень.

Рурак особисто пообіцяв керівнику Чернівецького регіонального штабу “Наша Україна” Іванові Демчакові провести “неупереджене розслідування факту побиття”.

Водночас, в ніч на 28 травня невідомі зловмисники облили фарбою, щонайменше, 5 з 14 біг-бордів блоку “Наша Україна”, розташованих на центральних вулицях Чернівців. Бригадам працівників, які працюють в чернівецькому агентстві, що забезпечує розміщення рекламних щитів, було дано команду терміново замінити знищені політичні біг-борди на комерційні, хоча договір про розміщення зовнішньої реклами “Нашої України” був дійсний до 1 липня ц.р.

Про те, що це цілеспрямовані і чітко зорганізовані провокації проти буковинських “нашоукраїнців” свідчить і те, що під ранок з 27 на 28 травня з приміщення готелю “Буковина”, де розміщений регіональний штаб блоку В.Ющенка “Наша Україна”, з одного із підсобних приміщень було викрадено, щонайменше, 35 тисяч екземплярів свіжого номера газети “Так!” Як повідомив голова Чернівецького регіонального штабу блоку В.Ющенка “Наша Україна” І.Демчак, сьогодні він звернувся з листом на ім'я міліцейського керівництва міста і області з вимогою знайти зловмисників і порушити проти них кримінальні справи.

УНІАН

Відповіді

 • 2004.05.28 | Ігор Воронич

  Re: Війна проти "Нашої України". Чернівці.

  Інформація стосовно щитів не зовсім точна! Контракти на розміщення щитів були по 31 травня. Саме тому і почалася планова заміна сюжетів на "зіпсованих" щитах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.05.29 | Ростик

   Re: Війна проти "Нашої України" і Петра Кобевка. Чернівці.

   Перте! Тримайся!Дуже співчуваю. Вийди на Степана(знаєш якого), а він нехай поговорить з хлопцям "Гуцула" і від мого імені попросить навести доівдки щодо нападників. Вони з тими казлами розберуться, навіть якщо нападникиі мєнти чи СБУшники.Згадай покійного Фрейліха. Подібного не повинно повторитись. Тебе казли просто залякують.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua