МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прес-коференція Віктора Ющенка

05/28/2004 | Майдан-ІНФОРМ
У бензиновій кризі винен діючий уряд, приватизація Криворіжсталі - грабіжництво, "НУ" солідарна з опозиційними ЗМІ, "ми - переможемо" - меседжіПро що говорив В. Ющенко:

- в основі домовленості очолюваного ним блоку з Соціалістичною партією України насамперед має бути консолідація політичних сил перед президентськими виборами, а потім вже питання політичної реформи, на якій наполягає СПУ.

- що кандидат у президенти України від зазначеної політичної сили переможе на президентських виборах. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Києві. “Я вважаю, що ми не програємо, а з іншого боку капітулювати ніхто не буде”, - сказав він, маючи на увазі варіант, якщо він програє президентські вибори. В такому разі, зазначив лідер "Нашої України", “я переконаний, що перемога буде за демократичним кандидатом, а не кандидатом від влади”.

- "Наша Україна" готова надати юридичну підтримку для захисту інтересів в суді газеті “Україна молода” та Інтернет-виданню “Українська правда”. “ми будемо рішуче виступати проти втручання влади в діяльність ЗМІ й будемо солідарні з опозиційними виданнями, які виступають проти влади”.

- Депутати його фракції підтримають ті сили в парламенті, “які виступають з гаслами “Не дамо грабувати “Криворіжсталь”, оскільки в нинішньому вигляді приватизація цього та ряду інших стратегічних об'єктів “більш нагадує грабіж. Це факт”.- у бензиновій кризі винен діючий уряд і повернути ціни на пальне в Україні вже неможливо. "уряд не впорався з професійним управлінням цим сектором української економіки”.УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua